bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTamara Heribanová začína s misiou s názvom EVA

alebo 1 + 1 = 2; 2 + 1 = 3 = rodina

Misia EvaBratislava 29. októbra  2012 –  Po debutovom románe Predavačky bublín, ktorý  predstavuje svet médií, falošných skorumpovancov a šoubiznisového výkvetu,  napísala Tamara Heribanová knihu pre deti -  Misia Eva, prísne tajné, príbeh o tom ako jedno dievčatko vrátilo lásku rodičom. 

„Moja kniha Misia Eva, prísne tajné je o druháčke Evke Šidlovej, ktorá sa jedného dňa rozhodne dať svojich rozvedených rodičov opäť dokopy. Všetci traja bývajú v malom petržalskom byte a keďže finančná situácia rodičom nedovoľuje, aby sa jeden z nich odsťahoval, Eve táto konštelácia hrá do kariet a tak môže začať realizovať svoj tajný plán plný dôkazov lásky. Evina mama, pani Elvíra si myslí, že jej exmanžel Emil začal bojovať o jej priazeň, naopak pán Šidlo je presvedčený o tom, že jeho bývalá manželka sa snaží získať naspäť jeho skamenelé srdce. Všetko potajomky organizuje Eva. Misia Eva však určite nie je o rozvode, ale o hlbokej láske, o odhodlaní prekonávať prekážky, o odvahe a sile zmeniť svet okolo nás,“ charakterizuje svoju najnovšiu knižku Tamara Heribanová.

Misia Eva, prísne tajné vychádza v klasickej  papierovej podobe, ale zároveň aj v digitálnej verzii. Je to prvá detská kniha u nás kombinovaná s unikátnou aplikáciou. To znamená, že príbeh sa v knihe nekončí, ale pokračuje a umožní čitateľovi, aby sa stal súčasťou tajného plánu. Aplikácia je určená pre všetkých, ktorí majú chuť zahrať sa. V digitálnej verzii sú pre čitateľa pripravené štyri jednoduché hry – pexeso, puzzle, počítanie a písomka, ktoré sa budú odomykať po prečítaní určitých pasáži z knihy.  Po odomknutí hry ju bude mať užívateľ stále k dispozícií (už sa nezamkne pre dané zariadenie). Jedna hra je k dispozícií pre bezplatnú verziu. Pre platenú verziu sú k dispozícií všetky hry. V digitálnej verzii je zároveň denník, ktorý umožní čitateľovi zapisovanie poznámok. Prístupný je pre bezplatnú verziu aj pre platenú verziu.

Digitálnu verziu predstaví spoločnosť Wooky na uvedení knihy Misia Eva, prísne tajné dňa

5. novembra 2012.

Knihu Misia Eva, prísne tajné ilustrovala  Petra Hilbert.

Titul  Misia Eva, prísne tajné vychádza na 188  stranách. Maloobchodná cena 9,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.