bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHRAJTE o poukazy do Školy varenia a kulinárske balíčky

V slovenčine práve vyšla výnimočná kniha, ktorá má obrovský úspech vo svete – najpredávanejšia kniha v Nemecku za rok 2022, pochvaľujú si ju Stephen King, či šéfkuchárka Nigella Lawson, čoskoro príde na jednu streamovaciu platformu seriál s oscarovou herečkou Brie Larson...

Hodiny chémie je úžasný príbeh o chemičke-vedkyni, ktorá sa náhodou stane hviezdou televíznej šou o varení.
A tak sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete získať darčekové poukazy do Školy varenia Chefparade v Bratislave a Košiciach (výherca získa 2 poukazy 2x99€/2x89€) + kulinárske balíčky s vareškou, kuchárskou čiapkou, či zásterou, knihou receptov a zľavovým kupónom do Školy varenia.

---- Nižšie pod článkom nájdete výhercov ----

 

Hráme takto:

Stačí si kúpiť novinku Hodiny chémie na BUX.sk kedykoľvek do konca februára a ste automaticky v hre o darčekové poukazy!
Prečo sa oplatí Hodiny chémie prečítať? O tom sa dozviete v tomto našom článku.

Výhry

4x počas februára vyberieme vždy 4 výhercov.

  • Dvaja získajú darčekový poukaz do Školy varenia Chefparade v hodnote 99€ (Bratislava) alebo 89€ (Košice). ...alebo 89€ (Košice). Výherca získa vždy dva poukazy, každý pre jednu osobu, takže si bude môcť zobrať so sebou kamošku, partnera, kolegyňu :) Nižšie nájdete viac o kurzoch varenia.
    Celkovo teda rozdáme 16 darčekových poukazov.
  • Každý týždeň získajú ďalší 2 výhercovia kulinársky balíček. V ňom bude vareška, kuchárska čiapka alebo zástera, zľavový poukaz do Školy varenia a kniha receptov podľa nášho výberu.

Stačí si teda kúpiť knihu Hodiny chémie na BUX.sk a už len čakáte, či sa na vás usmeje šťastie: výhercov vyberáme 6.2. (za predošlé obdobie, aj predobjednávky), následne 13.2., 20.2. a napokon 1.marca 2023.
Celkovo rozdáme 16 darčekových poukazov a 8 kulinárskych balíčkov.

Škola varenia Chefparade

Chcete zažiť nezabudnuteľný kulinársky zážitok? Chcete sa správne naučiť variť, piecť rôzne lahôdky – mäsové, cestovinové, zákusky, koláče, torty, či exotickú kuchyňu?
Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a každý mesiac ponúkajú vyše 30 kurzov varenia. Fungujú už vyše 12 rokov a ich kurzami prešlo viac ako 30-tisíc spokojných nadšencov varenia a pečenia.

Kurzy vedú skúsení šéfkuchári so zahraničnými skúsenosťami. Napríklad Martin Pollák, ktorý varil v prestížnych reštauráciách a hoteloch. Alebo Brian Navarro z Mexika, Yash Srivastava z Indie, či Zuzana Mihalíková, ktorá je známa aj z nedávnej televíznej show o pečení. Baví ju najmä pečenie chutných dezertov a ázijská kuchyňa.
Pracuje sa s prvotriednymi, čerstvými a kvalitnými surovinami.

Teraz vďaka knihe Hodiny chémie môžete počas februára aj vy vyskúšať túto jedinečnú Školu varenia Chefparade. Kurzy robia v Bratislave alebo Košiciach a môžete získať 2 poukazy, takže nebudete v tom sami :)

Výhercovia poukazov a kulinárskych balíčkov:

Poukazy do Školy varenia získavajú:
6.2.2023: Táňa Hanzlíčková a a Lucia Orosová
13.2.2023: Eva TimkováAndrea Šuchterová
20.2.2023: Lucia Farkašová a Martina Gegáňová
1.3.2023: Miroslava Marušáková a Ivana Gavorníková Zezulová

Kulinárske balíčky vyhrávajú: 
6.2.2023: Mária Kaplánová a Viera Vadovičová
13.2.2023: Eva Mikolajčíková a Anna Zahoranová
20.2.2023: Ivana Ridge a Zdenka Kuhlofelová
1.3.2023: Martina Fojtíková a Denisa Fučíková

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(19. februára 2023 v 13:18)
dobre a zaujimave
(4. augusta 2023 v 12:13)
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Bensonová. Som poskytovateľ pôžičiek a zároveň finančný poradca. Potrebujete podnikateľský úver, osobný úver, hypotekárny úver alebo úver na dokončenie vášho projektu? Ak je vaša odpoveď áno, odporúčam vám kontaktovať moju firmu. Poskytujeme všetky druhy úverových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých pôžičiek, zabezpečených a nezabezpečených úverov a mnoho ďalších. Pre viac informácií nám napíšte e-mailom: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi napíšte správu priamo na WhatsApp cez: +447360502110 a okamžite dostanete odpoveď. Pôžička od spoľahlivej a kompetentnej spoločnosti je to, čo potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa. Sme spoločnosť poskytujúca komplexné finančné služby a sme odhodlaní pomôcť vám splniť všetky vaše túžby. Špecializujeme sa na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení jednotlivcom a spoločnostiam tým najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.
(29. mája 2024 v 0:02)
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Bensonová. Som veriteľ a zároveň finančný poradca. Potrebujete podnikateľský úver, osobný úver, hypotekárny úver alebo úver na dokončenie vášho projektu? Ak je vaša odpoveď áno, odporúčam vám kontaktovať moju firmu. Poskytujeme všetky druhy úverových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých úverov, zabezpečených a nezabezpečených úverov a mnoho ďalších. Pre viac informácií nám napíšte e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi napíšte správu priamo na WhatsApp cez: +447915601531 a okamžite dostanete odpoveď. Pôžička od spoľahlivej a kompetentnej spoločnosti je to, čo potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa. Sme spoločnosť poskytujúca komplexné finančné služby a sme odhodlaní pomôcť vám splniť všetky vaše túžby. Špecializujeme sa na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení jednotlivcom a spoločnostiam tým najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.