bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVeľká súťaž s novou sériou Cestovná agentúra Tajné svety

Magické dobrodružstvo, aké ste už dlho nezažili!
Urobte si na poličke miesto, pretože vám tam pribudne nová fantastická séria.

Cestovná agentúra Tajné svety štartuje a na úvod vám prináša veľkú súťaž o úžasné ceny.
Notebook, tablet, čítačky a kufre plné kníh, ktoré vás prenesú do čarovného sveta.

Tajné svety

O čom je táto nová séria?
O cestovnej agentúre Tajné svety, odkiaľ vás každý kufor prepraví do iného sveta. Stačí vkročiť dnu...
Keď dvanásťročná Flick Hudsonová dostane návrh, aby vstúpila do Tajnosvetského spolku, je od radosti celá bez seba. Rýchlo však zistí, že s magickým multiverzom niečo nie je v poriadku. Uprostred leta prichádzajú snehové búrky, miznú celé ulice a jeden kufor ju zavedie do sveta, ktorý zostal celkom opustený.
Flick čoskoro poruší všemožné spoločenské pravidlá a posunie hranice mágie, aby prišla na to, čo sa vlastne deje. Dokáže však dať všetko do poriadku, skôr než všetky svety – vrátane jej vlastného – navždy zmiznú?

Pozrite si video, v ktorom autorka L.D.Lapinski približuje knižku Tajné svety 1: Cestovná agentúra Tajné svety pre vás, slovenských čitateľov:


Veľká súťaž o FANTASTICKÉ ceny

Fantastický príbeh = fantastické ceny :)
Toto môžete vyhrať:
1.cena: notebook
2.cena: tablet
3.-5.cena: čítačka Kindle
6.-10.cena: kufor plný kníh podľa vlastného výberu

Ako sa zapojiť?
Stačí splniť iba dve podmienky – odpovedať na jednoduchú otázku vo formulári nižšie a kúpiť si knihu Tajné svety 1: Cestovná agentúra Tajné svety.
Keďže príbeh je o čarovnom cestovaní, sme zvedaví, kam by ste vy najradšej cestovali...najmä teraz, keď to máme všetci sťažené. Môže to byť mesto, krajina, zákutie kdekoľvek na svete, ale aj v multiverze.

Súťaž trvá od 9.marca do 9.apríla 2021.
Potom vyberieme 10 výhercov spomínaných super cien a aby sme vám ju mohli poslať, musíte predložiť doklad o kúpe knihy Tajné svety 1: Cestovná agentúra Tajné svety s najneskorším dátumom nákupu 9.apríl 2021. A to kdekoľvek, či už v online kníhkupectvách, alebo tých bežných, kamenných, ak sa v priebehu súťaže otvoria.  

Foto: Ikar

Pravidlá súťaže nájdete TU.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(26. marca 2021 v 14:03)
Knihu už mám doma, objednala som si ju u Vás
(9. apríla 2021 v 12:42)
Najväčšou radosťou tohto roka by bol kufor plný kníh! :)
(5. júna 2024 v 22:27)
Moje ime je TEREZA i imam svjedočanstvo o tome kako sam doživjela ponudu kredita od 35.000 eura. Ponovno sam sretan i financijski stabilan i hvala Bogu što sam naišao na gospodina Harryja Bryana, izvršnog direktora SMART LOAN FUNDS, oni imaju sjedište u Americi, a također rade u svim europskim zemljama. Savjetovao me kolega i savjetovat ću svima koji trebaju kredit da koriste njihove usluge kako bi izašli iz financijskih poteškoća, možete ih kontaktirati putem e-pošte (smartloanfunds@gmail.com} WHATSAPP: {+385915134516} Brzo kontaktirajte danas i dobijte vaš zajam od njih po stopi od 3%. Obećajte da ćete reći ljudima i podijeliti s njima njegov dobar rad nakon što dobijete zajam.