bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPSIA DUŠA 2 pre všetkých milovníkov psov + SÚŤAŽ

Ak ste si zamilovali film Psia duša spred dvoch rokov, nenechajte si ujsť jeho voľné pokračovanie Psia duša 2. Krásny príbeh o vernom psom kamarátovi, ktorý nakoniec nájde svojho strateného pána.

Prečítajte si o skvelej knižke aj filme, a HRAJTE o 3x balíček, v ktorom je tričko Psia duša a vstupenka pre dve osoby na tento úžasný film (Súťaž ukončená - nižšie 3 výhercovia).

Bailey je dobrý pes. Má za sebou niekoľko rušných a pohnutých životov, ale svoju misiu splnil a teraz si spokojne žije u svojej rodiny. Až kým sa neobjaví nový prírastok – malá Clarity.
Zvedavé bábätko Clarity od útleho detstva stvára huncútstva na rodinnej farme a Bailey rýchlo nadobudne istotu, že maličké dievčatko zo všetkého najviac potrebuje vlastného psa. A ochrancu.

Psia duša 2 je podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky. Chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov.
Už v roku 2017 si získal srdcia divákov po celom svete film Psia duša o vernom Baileym, ktorého duša sa postupne prevteľuje do rôznych psíkov, aby tak naplnil svoje psie poslanie na Zemi a on sa vrátil k „svojmu“ chlapcovi.

Tento príbeh sa zrodil v hlave spisovateľa Bruca Camerona počas jednej cesty autom, keď sa snažil utešiť svoju vtedajšiu priateľku (dnes manželku) Cathryn Michon. Prišla vtedy o dlhoročného psieho kamaráta  a veľmi jej chýbal. „Zastavili sme sa na kávu a keď sme sa vrátili do auta, Bruce mi začal rozprávať o psej duši. Tiekli mi slzy, ale hneď som mu povedala, že túto knižku musí napísať, pretože pomôže mnohým ľuďom.“

 

 

Kniha Psia duša vyšla v roku 2010 a okamžite sa zaradila medzi bestsellery. Preto nikoho neprekvapilo, keď sa už po dvoch rokoch na pultoch kníhkupectiev objavilo jej pokračovanie Psia duša 2. Z oboch kníh spolu sa po celom svete predalo 5 miliónov výtlačkov a rovnakým hitom sa stal aj prvý film v réžii Lasseho Hallströma. Preto bolo len otázkou času, kedy sa filmári pustia aj do druhej knihy.

„Krásny a dojímavý príbeh o bezhraničnej a bezpodmienečnej láske medzi človekom a štvornohým priateľom. Knižka je plná silných emócií a pohladí dušu nielen psičkárom. Po jej prečítaní vo vás bude ešte dlho rezonovať neopísateľný pocit a mnohým čitateľom pomôže pochopiť psiu dušu a možno vyvolá túžbu mať tiež svojho chlpatého strážneho anjela,“ povedala Anna Nagyová, predsedníčka OZ Psia duša pre Knižný kompas.

Súťaž o 3 balíčky Psia duša

HRAJTE o 3x balíček, v ktorom je tričko Psia duša a vstupenka pre dve osoby na tento úžasný film. Je to absolútne jednoduché – napíšte do komentára pod týmto článkom, či ste mali, máte alebo chcete mať havkáča. A ako sa volá/volal.
V piatok vyberieme troch z vás a rozdelíme vám tričká a vstupenky do kina.
Veľa šťastia.

3 výhercovia balíčkov Psia duša

Ďakujeme za všetky vaše príspevky – bolo to krásne čítanie o milovaných havkáčoch.
Napokon sme sa rozhodli odmeniť týchto troch:
Zdenka Bachratá, Bekmatotova a Zuzanita74.
Každému posielame tričko Psia duša a voľné vstupenky pre 2 osoby v sieti CINEMAX kdekoľvek na Slovensku, čiže od Bratislavy, cez Trnavu, Nitru, Banskú Bystricu až po Prešov, Poprad a Košice.
Blahoželáme a užite si film. Knihu Psia duša 2 nájdete TU.

Milan Buno, literárny publicista

 

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(4. júna 2019 v 7:38)
Mali sme v detstve psa, Harino sa volal a bol to úžasný havkáč. Mali sme ho u babičky na dedine, milovala som to tam, aj Harina, bol to môj ochranca a zabávač. Toto by si malo zažiť každé dieťa - viem, že nie každý si môže dovoliť psíka, nemá na to podmienky, ale pokiaľ sa aspoň trochu dá, urobte to. Dajte lásku psíkom a prijmete od nich lásku, vernosť, obetavosť.
(4. júna 2019 v 10:23)
V detstve si ani nepamätám obdobie kedy by sme psa doma nemali, keďže na veľký dvor sa až pýta. Vďaka Ťapovi, Kore, Zorovi a Tine som sa tak vždy cítila úplná.
(4. júna 2019 v 10:55)
Ja Vám predstavím našho psíka, volá sa Lolka, má 10kg, čierny flak okolo pravého oka, a neustále pobehuje, krúti chvostom, pýta dobrotky, ale čo miluje ešte viac,nazdávam sa že je to naša pozornosť, ktorej nikdy nemá dosť. Má super čuch a sluch, počuje aj to najjemnejšie otvorenie chladničky, a skôr akoby ste sa nazdali už je pri vás. Je to to najúžasnejšie stvorenie pod Slnkom, a hoci je už staršia dáma, pretože má už 6 rokov ,stále v nej vidím to malé šteniatko. Uprimne sa priznám, že náhodou som sa dostal jedného dňa ku knižke s názvom ''Psia Duša'' , absolútne som nemal tušenia o čom to môže byť, a veru príbeh bol tak silný a veľký, že zmenil môj pohľad na havkáčov, kto vie čo si myslia, čo keď nemajú v hlave len ''škrabkaj a papať'', čo ak nás naozaj vnímajú úplne inak ako si myslíme my, táto knižka vo mne vyvolala mnoho otázok, a práve vtedy sa zmenilo aj niečo vo mne, a od vtedy je naše puto ešte silnejšie, ale myslím, že to poznajú všetci kto máte havkáča. Najúžasnejšie na nich je, že od nás nechcú takmer nič, len nejakú malú dobrotku, a sem tam sa trochu ponaháňať a odmenou Vám bude celoživotná vernosť, opora a tá najväčšia úprimná láska akú si viete predstaviť vo forme psiej duše, verím , že každý z nás má toho svojho Baileyho, a ak aj nie, nezúfajte, on si vás raz nájde.
(4. júna 2019 v 11:58)
Mali sme maltezaka Kika,Pitbula Pegi a Aida,momentalne mame 10r malinois Arona,ktorý absolvoval kynologycku skolu spolu s mojim synom Michalom v Ivanke pri Dunaji :) doma si život bez psika nevieme predstavit.
(4. júna 2019 v 11:58)
Mala som aj mám aj budem mať..mopsikov.. Ada, Baška a Chikina
(4. júna 2019 v 11:58)
Mali sme francúzskeho buldočka.Volala sa Kety. A určite ešte chceme raz mať havkáča. Aspoň dvoch. :)
(4. júna 2019 v 11:59)
jasne že mam vola sa Floki je to zlatz retriver a je s nim velka sranda som radfa že ho mam....
(4. júna 2019 v 11:59)
Jasné, mám havkáča, je to rotvajler a volá sa Roi :) ...ale odo mňa sa dočká všelijakých oslovení - Roík, Roiulík, Bambuľa, Zlatíčko a mnoho mnoho ďalších...až taaak ho zbožňujem najviac na svete!!! :)
(4. júna 2019 v 12:00)
Mam veľkého čierneho obrika -Emmetta.Dobrak od kosti, ktorý by neublizil ani muche a dava toľko lásky, koľko žiadny človek nevie dať.Je to náš člen rodiny,moja láska, najlepší priateľ môjho syna a hlavne najväčší strážca postele a chladnicky
(4. júna 2019 v 12:01)
Máme havkáča - fenku už štvrtý rok a volá sa Mia. Je čiernej farby s hnedými labkami. Je člen našej rodiny.
(4. júna 2019 v 12:02)
Milujem psov. Od siestych rokov sme vzdy mali psa. Ich pritomnost vedecky znizuje tlak. Ako sa vravi,pes je najlepsi priatel cloveka. Svata pravda. Pozdravujem do nebicka Sisu a Lindu.
(4. júna 2019 v 12:03)
Dobrý deň, už odmala som vždy mala psíkov, či už z útulku alebo darovaných. Vždy išlo o takých čistokrvných krížencov :). Teraz mám takú veľkú 45kg potvorku, ktorá sa volá Cilka. Má už 7 rokov a veľmi ju máme radi, čo ona patrične využíva. Čo už :) Keď budem mať deti viem, že vždy chcem mať aj psíka, nakoľko si myslím, že dokáže aj pes vychovávať určitým spôsobom - vernosť, bezpodmienečná láska, odpustenie, dôvera,....
(4. júna 2019 v 12:04)
v detstve som mal psika - Zoru
(4. júna 2019 v 12:05)
Máme 2 jedneho vonku Ripko, lebo robil nezbedu, ako šteniatko a aj bytováho Dany, ktorý sa mám tiež stará o zábavu ked si niečo zaumieny a chce to mat to su taký naši členovia rodiny. mali sme aj psíka, ktorý bol môj doslova ochranca ten by ma nedal nikomu, aby čo i len zvýšil hlas no našiel sa niekto stalo sa, že cez zahradu vyšiel von a nikto nám ho tak zbyl, že nám do rána umrel do dnes mi chýba, môj Rexík .
(4. júna 2019 v 12:05)
chcel by som psika, ale rodicia mi ho nekupia, lebo byvame v bytovke
(4. júna 2019 v 12:07)
Mali sme psa keď bol syn malý, ale väčšinou som sa oňho staral ja.
(4. júna 2019 v 12:08)
Rosie mopslík
(4. júna 2019 v 12:09)
Mali sme u babky psíka Lolo ten psík ešte žije dostala som ho na moju 15tku za 2 roky budem mať 30.tak dúfam že oslávime spolu..prežil už dvoch slovenských čuvačov čo mala mamina sestra.
(4. júna 2019 v 12:10)
Keď som bola dieťa, mala som psíka orieška Bobiho, neskôr dobermana Ronnyho. Psíky mi robia spoločnosť celý život a tak keď som sa vydala, začali sme chovať nemeckého ovčiaka Arona, keď bol starší tak sme mali šteniatko kokeršpaniela Aresa a keď nám Aron neskôr zomrel, tak sme zachránili sučku sharpeia Busy (Bizi). Pred dvoma rokmu nám zomrel aj Aresko a Busy nám žiaľ už tiež odišla vo februári tohto roku do psieho nebíčka. Teraz máme dvoch psíkov orieška Flokyho a srnčiu ratlíčku Hatashi ❤️
(4. júna 2019 v 12:16)
Ano, nemecky spic. Mena: Fany, Diana
(4. júna 2019 v 12:18)
Už sú to pomaly 3 roky, kedy sa mi pred našimi dverami zjavilo malé šteniatko. Volá sa Tobias v skratke Toby, rasa: Jack Russel teriér. Rád sa hraje a miluje spoločnosť. Na každého člena v rodine reaguje inak. Každý z nás máme preňho nejakú "super schopnosť". Mama preňho znamená skvelá kuchárka, ktorá dáva dobré jedlo. Otec je skvelý v maškrtách, mňa vyhľadáva ak sa niečoho bojí (ježko, búrka, dážď,..) brata a priateľa rád vyzýva na hry alebo súboj. :) je rafinovaný, ale i napriek tomu ho máme všetci veľmi radi.
(4. júna 2019 v 12:19)
Nemáme, ale starí rodičia majú a to nám stačí :-)
(4. júna 2019 v 12:23)
Áno, mame psíka, je to miláčik celej rodiny. Nielen ochranca ale i kamarát na dlhé prechádzky. Je to náš prvý psík.
(4. júna 2019 v 12:23)
mám Alexa je to láska na celý život môj verný spoločník v dobrom aj zlom
(4. júna 2019 v 12:25)
mali sme vlčiaka a volala sa Asta :)ja by som určite chcela psíka :)
(4. júna 2019 v 12:27)
Mali sme francúzskeho bulldoga a volal sa Adi
(4. júna 2019 v 12:28)
Mala som mojho milovaneho Saimonka a teraz mam este dve fenecky Gabi a Daisy ktore milujem
(4. júna 2019 v 12:28)
Moja 9r.dcera Vaneska velmi velmi tuzi po psikovi,konkretne by chcela mopslika..uz ma aj pre neho meno..LILY Ja(mamka 43r) som tiez v detstve tuzila po psikovi ale kedze byvame v bytovke, nemala som. Splnim si teda tento detsky sen cez dceru a budeme stastne vsetky.. Pekny zvysok dna z Popradu Zuzana a Vaneska
(4. júna 2019 v 12:29)
Mal som ako maly chlapec fenku fuzaca Beky do dnes spominam kolko sme zabavy spolu zazili.
(4. júna 2019 v 12:31)
Mali sme shitzu Bibku bola to milujuca spolocnicka 15 rokov stale na nu spominame
(4. júna 2019 v 12:32)
Máme psíka Daffy ..je to krásna križovatka ale poslušna už má 9 rokov. .. opakovane mala falošnú graviditu ale zvládli sme to.
(4. júna 2019 v 12:32)
My mame nezbednika Maxa z utulku je to skvely kamarat a partak do pohody aj nepohody ma 2 roky.
(4. júna 2019 v 12:33)
My sme mali Cezara pudlika ked boli deti male teraz uz psika nemame ale casto na neho spominame bol to clen rodiny
(4. júna 2019 v 12:34)
My mame Rexika je to moj najlepsi kamarat je to krizenec a nepokazi ziadnu zabavu :)
(4. júna 2019 v 12:35)
Psíka som nikdy doma nemala, ale v budúcnosti, ak by sa mi podarilo bývať v dome, by som nad ním možno uvažovala. :)
(4. júna 2019 v 12:35)
Mame nasho 6 rocneho prazskeho krisarika Poppy, ktoreho velmi lubime :-)
(4. júna 2019 v 12:37)
Momentálne máme 3 stredoázijských ovčiakov, volajú sa Aslan, Cantana a Fortune ❤️
(4. júna 2019 v 12:40)
Mať psíka bol odmalička môj sen, ale keďže sme ako 5 členná rodina bývali v 2 izbovom byte, bolo to prakticky a priestorovo nemožné. Pomaly sme sa ako traja súrodenci osamostatnili a vytvoril sa priestor, ktorým sme do nášho bytu doma vniesli lásku, v podobe fenky. Primárne išlo o to, aby mamina po našom odchode nezostala sama (s ocinom sa po 30 rokoch manželstva rozhodli, že chcú ísť každý svojou vlastnou cestou). Lilla bola 2,5 ročná fenka, ktorú majiteľka potrebovala umiestniť do dobrých rúk, nakoľko jej pretrvávali problémy so srdcom. Hocikedy prišla po ňu sanitka, a majiteľka nikdy nemala istotu, či sa k Lilluške vráti alebo nie. Hľadala pre ňu domov, ale bolo to veľmi ťažké. Lilla je kríženec retrievera a labradora, a každému, kto sa na ňu prišiel pozrieť sa zdala veľká. Napokon sme sa pre ňu rozhodli my, a poviem Vám, že lepšie sme sa rozhodnúť ani nemohli. Už si nevieme predstaviť život bez nej. Lilla je maximálne priateľská, ku všetkému živému ale citový vzťah má aj ku svojim hračkám a správa sa k ním veľmi šetrne, any nebodaj nejakú neroztrhala a neprišla o ňu. Miluje prechádzky - a my ich s ňou milujeme tiež, pretože aj keď by sme za iných okolností leňošili doma, ona nás vytiahne von a spoločne si užívame slnečných dní v parku a na lúke. Je veľmi hravá, miluje deti a pozornosť a jej špecifikom je, že pri hladkaní si nenechá hladkať hlavu, ale otrčí zadok :D čo je najmä pri situáciách, kedy ju chcú pohladkať cudzí ľudia celkom zahanbujúce :D. Miluje jedlo a pamlsky - spraví pre ne čokoľvek, naučila sa vďaka tomu nielen základné povely, ale taktiež aj dať highfive, otáčať sa dokola na povel, štekať a hovoriť na povel ale taktiež vie dávať aj nos na nos pokiaľ ju vyzveme. Momentálne bude mať už 8 rokov, a náš domov prekvitá láskou, šťastím a radosťou. Síce bývam v Nitre, ale každý deň voláme s maminou aj niekoľkokrát, rozprávame sa o všetkom možnom a, samozrejme, aj o našej princeznej. Pri čítaní série Psia duša som sa neskutočne nasmiala, rozplakala, všetko prežívala. Bailey bol úplnym zlatíčkom, ktoré som si okamžite zamilovala. Kamoš bol zas veľmi bystrým a skúseným spoločníkom. A i keď kvôli práci nebývam doma, hneď ako môžem cestujem aj 5 hodín aby som aspoň chvíľku bola s maminou a Lillou. Snáď asi každy hrdý majiteľ psa pochopí a stotožní sa s tým, že sú to tie najúžasnejšie tvory na planéte. :)
(4. júna 2019 v 12:42)
starka mala čierneho ovciaka a volali sme ho Dunco alebo Berky...
(4. júna 2019 v 12:47)
Mali sme už od malička psíkov a posledný nám zaspal naveky pred mesiacom, Naša labradorka Tinka, zaspala poobede tak ako vždy ale už sa nám nezobudila :-( Deti sú smutné ale život ide ďalej a aj vďaka filnu Psia duša 1, veria, že sa Tinka narodila niekde inde a že nás hľadá..... Ve´d nie je nič krajšie ako čistá psia láska. Teraz momentálne hojíme rany a nezaobstarávame nového psa ale verím, že ten čas príde. Možno by pomohlo pozrieť film a ukecali by sme aj babku na nového člena do svorky :-D
(4. júna 2019 v 12:50)
Mali sme vždy psíkov uz od detstva si na to pamätám... prvý psík sa volal Bosino a bol to taký psík ku deťom pamätám si ako sme spolu rástli... Raz sme vyšli aj s rodičmi na jeden kopec a rovno sa odtiaľ spúšťali na rogalach...no a Bosinovi nenapadlo nič lepšie len vykonať potrebu priamo na rogalo... Ten pán ho potom skoro roztrhol...neskor sa ku Bosinovi pridal parťák Puff..ten bol vyškolený potkaniar naozaj chytil kazdeho hlodavca... A teraz mame Tysona ku ktorému by sa ale skor hodilo meno Scooby...no napriek tomu ho máme neskutočne radi
(4. júna 2019 v 12:51)
Ja mám dvoch psíkov. Miky a Terry. Terrynko je útulkàč a je to ten najlepší psík na svete, ktorý má v sebe veľké poslanie rozdávať lásku a radosť všade naokolo ❤️
(4. júna 2019 v 12:52)
My nemáme, ale obidvaja švagrovia i sesternice majú psíkov.
(4. júna 2019 v 12:55)
mám a volá sa Lara
(4. júna 2019 v 12:56)
Máme dvoch miláčikov. Dlhosrtu zlatú koliu -fešák Charis a fenku, malého križenca Kôru. Obaja sú naše veľké lásky ❤️❤️❤️❤️
(4. júna 2019 v 12:59)
Áno, máme havka - fenku jazvečíka chceli by sme mať mláďatká - šteniatka, tak hľadáme psíka. Máme tri deti, tak sa majú s čím hrať. Predtým sme mali kavalier king charles spaniel, aj šteniatka.
(4. júna 2019 v 12:59)
Mám fenku, volá sa Tinka
(4. júna 2019 v 13:02)
Máme psíka už skoro 13 rokov, našli sme ju keď mala asi 2 mesiace na poli. Volá sa Alexandra, skrátene Alex. Je to úžasná fenka a bohužiaľ pred 3 mesiacmi dostala zubnú rakovinu. Preto nevieme ako dlho s nami ešte bude :( určite časom bidem chcieť ďalšieho psíka a keby to fungovalo ako v týchto knižkách bola by som veľmi rada ak by sa jej duša raz k nám vrátila lebo je úžasná.
(4. júna 2019 v 13:02)
Psíkovia sú mojou vášňou už od malička. V 15-ke som si kúpil vlčiaka, neskôr som mal psíka z útulku a fenku rotvajlera. Rotvajlerka mala aj 2x šteniatka. Teraz máme na dvore psíka z útulku s ktorým sa hrajú naše deti.
(4. júna 2019 v 13:02)
Mali sme a aj teraz máme.Ela a Chika.Sú to zlatíčka...
(4. júna 2019 v 13:07)
Máme Bernského salašníckeho. Volá sa Nela.
(4. júna 2019 v 13:16)
Máme jazvečíka,ktorý má 10 rokov a volá sa Benny
(4. júna 2019 v 13:20)
Ešte som nikdy to nemala to šťastie mať hafa. Ale mám vysnívaného bernského salašníckeho, ktorý by sa volal Diesel :) :D
(4. júna 2019 v 13:21)
mali sme 2 psíkov menom Santos (1. boxer a 2.labrador)
(4. júna 2019 v 13:33)
Ja milujem psov .Vzdy sme mali spa , ked som bola mala tak rozne rasy . A teraz ked som sa starsia a mam svoje deti tiez som im dopriala psika . Mame yorsira Maxa . Je to clen nasej rodiny .
(4. júna 2019 v 13:33)
Mali sme havinka, volal sa Tweety. A túžime ešte po psíkovi, keď budú detičky väčšie, určite sa nejakého krásavca zaobstaráme :-)
(4. júna 2019 v 13:34)
My sme mali troch psikov...Ajko-hladkosrsta civava, Adik-dlhosrsta civava a Easy- yorkshir...kazdy mal inu povahu, vsetci boli niecim vynimocny a hlavne milacikovia celej rodiny aj nasich priatelov...vsetci su uz v nebicku pre havkacov a my cakame na psiu dusicku, ktora si nas najde... Inaksie, precitala som vsetky tri knihy, su uzasne, vela som sa nasmiala a veru aj slzy uronila, odporucam vsetkym...aj ked nemali a nemaju psikov...
(4. júna 2019 v 13:36)
Keď som bola malá, tak sme mali doma policajného psa. Bol ako môj brat, keďže som jedináčik. Teraz, keď som už dospelá premýšlala som o kupe psíka a vybrala si ma v utulku jedna fenka austrálskeho ovciaka. Zboznujem ju... sme ako jedna osoba. Presne vie ako sa citim. Nedala by som ju preč ani za svet... ♥♥♥
(4. júna 2019 v 13:49)
Mali sme psíka Ronyho a teraz máme Foxyho.
(4. júna 2019 v 13:51)
máme doma pouličnú zmesku menom BAMBI ... domáci terapeut
(4. júna 2019 v 13:53)
Máme doma psíka bernského salašníckeho volá sa Zorka má jeden rok a je to to najlepšie pre čo sme sa rozhodli ako rodina. Každý deň je iný každy deň so Zorkou je veselý, už si bez nej nevieme predstaviť život. :-)
(4. júna 2019 v 13:53)
mali sme psíka menom HARRY, bol to super havkáč ale potom sa jedného rozhodol vyvenčiť sám a odvtedy sme ho nevideli
(4. júna 2019 v 13:55)
Mám môjho štvornohé slniečko, máme ho už 13 rokov a vyrastávame spolu. Nevymením ho za nič na svete. Volá sa Deny a je kríženec zlatého retrívera a kokeršpaniela :) Pes ťa nikdy nezradí, môžem byť ako koľvek smutná, nahnevaná vždy stojí pri mne.
(4. júna 2019 v 13:57)
Naša rodina vždy mala od nepamäti psa. Môj prvý pes sa volal Mišo a poznalo ho celé mesto, lebo si vedel otvoriť dvere, išiel si von kedy chcel. Koľkokrát sa stslo ze sme ani nevedeli z boli sme s otvorenými dverami. To bolo pred 36 rokmi. Odvtedy sme už mali Vonku, Džoniho a teraz máme Ročníka.
(4. júna 2019 v 13:59)
Máme psíka miešanca a volá sa Johnny
(4. júna 2019 v 14:00)
Zdravím, máme doma psíka :) už je s nami 15 rokov a veľmi ho ľúbime :) volá sa Ajka a aj keď je už staršia stále je prítulná a hravá :)
(4. júna 2019 v 14:11)
mala som, mám a dúfam, že ešte dlho budem mať môjho milovaného psíka, ktorý sa volá Laky
(4. júna 2019 v 14:11)
Máme fenku Suri, Jack Russel teriér. Sľúbil som dcérke, že ak bude mať na vysvedčení jednotky tak jej kúpim psíka. A ona nakoniec jednotky mala. Tak bol doma cirkus s manželkou ale už je dobre. Zvykla si.
(4. júna 2019 v 14:15)
Nemám psíka, ale veľmi túžim ho mať. Priateľ ma bernského salašníckého psíka a veľmi som si ho obľúbila❤️
(4. júna 2019 v 14:36)
Mám dvoch... Eddie a Kenny ♥️
(4. júna 2019 v 14:37)
Máme vlčiaka menom Dona.
(4. júna 2019 v 14:44)
Máme doma psa, zlatého anglického kokeršpaniela Fluffyho. Je to náš rodinný maznáčik
(4. júna 2019 v 14:44)
Psíka ma syn a volá sa Shawn
(4. júna 2019 v 14:48)
mala som maltezaka ,Bianku 14 rokov,teraz mam Arthura ,parson russel terier 9 rokov
(4. júna 2019 v 15:03)
Ked som bola malá mali sme fenku Johnnu ... teraz ak by som chcela radšej psa a mohol by sa volat Johnny. 12 - ročný syn by bol šťastný, veľmi túži mať psa
(4. júna 2019 v 15:17)
Áno, psíka máme. Volá sa Mailu.
(4. júna 2019 v 15:18)
Ano, mame stvornoheho milacika. Maznacika dobermanika Donu ❤
(4. júna 2019 v 15:48)
Máme a volá sa Tobi, je to radosť na každý deň a najväčšie dieťa v rodine (:
(4. júna 2019 v 16:00)
Máme psíka zlatého retrievera,volá sa Benny a je úžasný. Dcérky sa mu veľmi venujú,cvičia s ním a tak...
(4. júna 2019 v 16:08)
Havkáča som ešte nemala ale do Baileyho som sa zamilovala pri prvej knihe a potom aj pri filme. Ak raz budem mať psíka chcela by som ho pomenovať Levi podľa jedného seriálového psa.
(4. júna 2019 v 16:18)
Máme psa, volá sa Charlie a je to náš strážca a miláčik. Nedáme ho za nič!
(4. júna 2019 v 16:37)
Pes u nás vždy bol, je a vždy bude, bez psa akosi už nevieme byť. V súčasnosti je tak našim členom špringer Fredi (so zaludnou otázkou, či v nom nie je náš minulý...)
(4. júna 2019 v 16:42)
Máme psa ,volá sa Horand aje to taký maznáč,len by sa hral a keby ho mal kto stále škrabkať.No a predtým sme mali Ajaxa a tomu sa asi nik nevyrovná bol milý,poslušný múdry,húževnatý ale strážnik a ochranca tiež
(4. júna 2019 v 16:44)
Psy mám od svojej základnej školy stále a neviem si život bez nich už predstavit, labradora Bourbona mám už 11 rokov a 5 ročnú útulkáčku Debinku, sú to lásky❣
(4. júna 2019 v 17:00)
Mali sme, aj máme. V minulosti sme mali u starých rodičov 2 sibírskych huskych - Brukli a Besy (ako sa to píše neviem presne), ale veľmi si na nich nespomínam, len z fotiek, ako má strážili v kočiari. U druhej starej mamy bol kríženec Rony, na toho si spomínam veľmi dobre, zhruba do mojich 13-tich rokov bol s nami. Teraz mám už svojho vlastného psa, volá sa Baddy, je to zlatý retriever a má 7,5 roka. Je veľmi aktívny, venujeme sa rôznym športom, trénujeme obiedence a dogdancing, stále mu to veľmi páli :) Miluje deti, ľudí, psy a iné zvieratá, robil náhradnú mamu vyhodeným mačiatkam, proste láska.
(4. júna 2019 v 17:03)
Mame 2 psov. Starsi je so mnou od detstva, prezil so mnou vsetky dolezite zivotne chvile, a ked ma nejaky chlap sklamal on tu bol vzdy pre mna s tymi jeho hnedymi ocami :) obcas ho volam aj "psí pán", ak by nahodou rozumel :D Zniesla by som mu aj modre z neba ak by chcel.. mladsi je u nas len par mesiacov, ale aj on si cloveka vie rychlo ziskat, hlavne tym aky je svojsky, hravy,šteniatkovsky,.. zistili sme ze topanky nemusia zosrat vzdy tam, kde ich nechame, ze vsetko okusovaniaschopne musi byt mimo jeho dosahu, ...uzasni su obaja :D ❤
(4. júna 2019 v 17:44)
...mala som havkaca , mam havkaca a vzdy havkaca budem mat :)
(4. júna 2019 v 17:45)
Mame krizenku a ked som bola mala mali sme kokerspanielku
(4. júna 2019 v 17:45)
Mame 15 a pol rocnu krizenku
(4. júna 2019 v 17:46)
mame havkaca :)
(4. júna 2019 v 17:47)
Mali sme vzdy psika a aj teraz mame :)
(4. júna 2019 v 19:35)
Mame francuzskeho buldocka a vola sa Arthur a je to rodinny maznacik
(4. júna 2019 v 19:41)
Psíka plánujeme až na dôchodok, aby sme sa mu mohli venovať na 100%
(4. júna 2019 v 19:46)
Mali sme boxera,volal sa Argo
(4. júna 2019 v 19:53)
Mali sme psa,tenkú s menom Citra.
(4. júna 2019 v 19:58)
Mala som ale uz nemam. Volal sa Dunčo.
(4. júna 2019 v 19:59)
Mali sme cca pred 20 rokmi "boarderku" Ginu, zdemolovala nám celý byt, až si ju musel zobrať brat do rodinného domu :) Potom mal druhý brat jej syna, ten sa volal Dino a každý deň utekal k nám domov, lebo si obľúbil hlavne mňa a chodil za mnou na návštevy :)
(4. júna 2019 v 20:11)
Áno mal som. Volala sa Nika
(4. júna 2019 v 20:32)
Máme Bavorsku farbiarku Kiru už tri roky nám robí radosť.
(4. júna 2019 v 20:42)
Psíka sme mali v rodine už od môjho detstva. U starkej to boli menšie rasy, špice, Elzu a Lindu, až neskôr sme mali labradorku, vždy vernú a poslušnú Fidorku. Nanešťastie, po niekoľkých pôrodoch sa jej vytvoril nádor a zomrela. Teraz máme psíka, šteniatko z jej posledného vrhu - Piškóta. Istým spôsobom pri ňom naša Fida v posledný rok svojho života ožila, ale ani šteniatko ju nezachránilo.
(4. júna 2019 v 20:52)
Mám psíka Ronnyho je orech a má u6 14 rokov pomaly mu odchadzaju klby a nechcem ani pomysliet nato co bude ked tu nebude... :/ mam ho velmi rada.
(4. júna 2019 v 20:52)
Mali sme Jessie, kríenku jazvečíka a teriéra, niekto nám ju prehodil cez plot a potom bieleho miešanca Bima, ten sa nám raz stratil a už sa nenašiel :( Teraz máme už len kocúra a papagája.
(4. júna 2019 v 21:48)
Mame dvojročnú fenku, ktorá má aj krycie meno Tieň, lebo je veľmi spoločenská. A najspokojnejsia je, keď ma celú svoju svorku (všetci členovia rodiny) doma
(4. júna 2019 v 22:07)
momentalne mam havkaca z utulku v docasnej starostlivosti a vola sa Majlo
(4. júna 2019 v 22:18)
My sme bývali, resp.rodičia stále bývajú v bytovke, ale mali sme čivavku Riška, o ktoreho sme prisli - rano, ked ho otec vencil, na neho vyskocil vlciak - musel sa zlaknut tak, ze mu zlyhalo srdce. Bola to hrozna strata. Tak sme si po par dnoch zadovazili civavku c.2 Kevina, ten bol hyckany, spal mi na krku - aby citil tep, milovali sme ho. Zomrel pred mesiacom- nevieme preco, z jedneho dna na druhy - mozno otrava, mozno skryta choroba.. na osmu sme mali byt u veterinara, zomrel okolo 5:30..volala som inemu veterinarovi, ktory bol velmi ochotny..no uz sme ho nestihli..cestou v aute nam dodychal..Mal 7 rokov. Nikdy nepochopi stratu psa ten, kto psa nemal..bol ako clen rodiny..
(4. júna 2019 v 22:26)
Máme fenku Biancu,je to naš milačik.Ma 7rokov a je to velmi milá spoločníčka,máme ju veĺmi radi
(4. júna 2019 v 22:40)
Máme doma psa hanoverského farbiara a volá sa Laky
(4. júna 2019 v 22:42)
Náš prvý havino bol nemecký ovčiak, ktorého nám daroval ujo. Po ňom prišiel slovenský čuvač, k nemu pribudol parťak, ktorý sa k nám raz zatúlal a k ním pribudla fenka Honey. Je to krížená border kólia, a je skvelá, povahovo je úžasná, pri nej si zakaždým poviem "Áno, pes je najlepší priateľ človeka.". Je radosť keď sme spolu, dokonale vie čítať moje nálady a podľa toho sa správa aj ona. Radosť byť spolu, takto sa s ňou cítim. Som rada, že napriek prvotnému odporu rodičov ju teraz mám. Každému by som priala mať takého verného parťáka.
(4. júna 2019 v 23:14)
Mám a volá sa Gašpar
(5. júna 2019 v 0:20)
Máme psíka, volá sa Laila, a je to zlatá retríverka, velmi v nej vidím práve knižného psieho hrdinu Baileyho. Dostala som túto knižku od rodičov k narodeninám, a bola to skôr obrovská náhoda, dali mi ju pretože vyobrazený hrdina na obálke je tiež zlatý retríver a akoby z oka vypadol našej Laile, a tak mi chceli dať knižku s úmyslom, že je to príbeh o nej. Do tej doby som o nej vôbec nepočula, no po prečitaní tohoto príbehu, ktorý bol veľmi silný a neraz som mala slzy na krajíčku som pochopila, že pes tu musí mať naozaj nejaké poslanie. Príbeh a jeho pôvod ma natoľko zaujimal, že som pátrala a dopátrala som sa, že spisovateľ W. Bruce Cameron vpodstate príbeh rozprával svojej priatelke, ktorej práve zomrel psík, a chcel ju utešiť a tak jej vyrozprával príbeh o psej duši, tá bola z toho tak nadšená a dojatá, že ho donútila aby to napísal, a vydal, a ja len môžem povedať , ďakujem Vám za takýto príbeh. Vďaka tomuto príbehu som totižto aj ja sama začala vnímať oveľa viac pocity našej Lailinky, a občas ak bol čas snažila som sa pomáhať a ešte aj pomáham dobrovolne v karanténnej stanici psíkom, ktorý nemali toľko štastia v živote, no pritom majú lásky na rozdávanie. Niekedy no vlastne nikdy nepochopím krutosť ľudí, ktorý si zadovážia psa, a len tak ho dokážu vyhodiť na ulicu, ak toto dokáže človek urobiť zvieraťu, ktoré ho miluje, ako sa dokáže asi taký človek správať k inému človeku? Preto vždy hovorím : Po­kiaľ máte doma psa, toto úžasné, vní­mavé a lás­kavé zviera, máte všetko. Pre­tože on pri­nie­sie do vášho ži­vota šťas­tie a uká­že Vám , že vy ste stre­dom jeho ves­míru. Vtedy, keď vás všetci opus­tia, ostane len on. On tu ostáva vždy, keď už ni­kto iný. Jemu je jedno či prší, on vás aj tak vy­tiahne von. A tam, kde by iní frf­lali na dážď, on vy­čarí úsmev na tvári. Je mu jedno čo máte na sebe, akú vo­ňavku si kúupujete, alebo aké máte vlasy, preňho ste vždy tá najkrajšia osoba. Ne­bude Vás oho­vá­rať ani po­su­dzo­vať zato, že dnes ne­máte svoj deň. Keď sa ti rúca svet on je ten, kto vás príde ute­šiť. Jemu na­ozaj zá­leží na tom, aby ste boli šťastní. Ne­čaká od vás zá­zraky, nemá veľké ná­roky a je mu jedno aj to, či jeho strava bude nut­rične hod­notná. Ne­zau­jíma sa o to, či bude mať ostri­hanú a vo­ňavú srsť. Je­diné, čo je preňho dô­le­žité ste VY. Ne­po­trpí si na lu­xus, chce len vašu po­zor­nosť a kú­sok vášho času. Pre teba je on možno len čas­ťou tvojho ži­vota. Možno nie je tvo­jím pr­vým do­má­cim mi­lá­či­kom a ani po­sled­ným, ale ty si preňho všet­kým. Kým si preč z domu, on čaká, kedy sa vrá­tiš a prežíva obavy kde už toľko si. Nie vždy je to pre­chádzka ru­žo­vou záh­ra­dou a nie­kedy ti dá po­riadne za­brať. Je tvrdo­hlavý, do­mi­nantný, ale srdce má stále len pre teba. Chyby, ktoré robí naj­skôr hľa­dajte v sebe, pre­tože váš pes má také sprá­va­nie, akému si ho na­učíte. To, čo mu do­vo­líte aj robí. Ni­kdy nie je ne­skoro od­nau­čiť ho zloz­vy­kom, no mu­síte byť tr­pez­livý a vý­sledky sa čo­skoro do­sta­via. On sa zmení, po­kiaľ mu uká­žete ako. Nek­ričte naňho, on predsa ne­vie, kedy máte zlú ná­ladu. Veď vy sami dobre viete, že on je je­diný, kto vám ju do­káže na­ozaj zlep­šiť. On vás chápe, aj keď sme ako ľudia prirodzene pre svet kom­pli­ko­vaný, a čo je najdôležeitejšie, je šťastný, že je práve váš a s vami. Je­diné, čo od nás žiada je, aby sme ho ľú­bili. Ta­kej lásky a od­da­nosti, akú nám dá­vajú psy nie sme schopní, no mô­žeme sa o ňu as­poň po­kú­siť. Aj keď nie sú všetky dni zrovna ru­žové, snažme sa uro­biť im život kraj­ším, tak ako oni ro­bia úžas­ným ten náš.
(5. júna 2019 v 5:06)
Mala som psíka dobrosrdečnú dobrmanku Pajdu, úžasný psík s kľudnou povahou a potom sme do rodiny kúpili labradora Badyho. Veeeľa zážitkov sme mali s ním a hlavne naše deti. A psíka určite ešte budem mať a to v období, keď prídu na svet vnúčatá.
(5. júna 2019 v 6:12)
Máme psíka Leuška , máme ho už pomaly 9 rok a dúfam, že ešte dllllho bude s nami . Je to člen našej rodiny .
(5. júna 2019 v 8:13)
Áno mali sme dvoch nemeckých ovčiakov, fenku a pesa. Boli ako moji ďalší súrodenci a ich odchod sme všetci doma oplakali. Dožili sa ale krásneho veku. Fenka sa volá Dženy a psík Axel. Psov milujem, preto v budúcnosti plánujem psa, ale až do rodinného domu.
(5. júna 2019 v 8:23)
mali sme vela psikov....teraz máme Lea...
(5. júna 2019 v 8:24)
mali sme poulicnu zmesku Ťapu, potom vlciaka Zaru a momentalne nemame havkáča...
(5. júna 2019 v 9:54)
mali sme kokeršpaniela 14 a pol roka, volal sa Hugo, už je v nebíčku :-(
(5. júna 2019 v 10:23)
Od dieťaťa som chcela mať psíka, tak dúfam, že teraz na dôchodok si ho už zadovážim, nejakého menšieho, bytového, aby mi robil spoločnosť. Meno vymyslím až potom, podľa druhu a povahy :)
(5. júna 2019 v 11:09)
Ano s rodicmi sme mali psika- Dustyho a macicku Tinu
(5. júna 2019 v 11:49)
Otec raz priniesol fenku, ktoru zachranil pred smrtiacou injekciou. Bola velmi priatelska a pritulna. Proste prvy pes, ktory vam zmeni zivot, ktoreho si zapamatate navzdy. Volala sa Benka. Ked odisla, bola som uz dospela. Smutila som za nou dva roky, ked dozrel cas na dalsieho psika. Kedze nasa fenka bola zachranena, nevedela som si predstavit inu moznost, ako poskytnut domov nejakemu dalsiemu najduchovi. Nakoniec si nas laska nasla v utulku. Nevedela som si predstavit ineho psa ako cierneho, kedze som takeho mala predtym. Akonahle sme ale vstupili do utulku, moju pozornost uputal hnedy, az rysavy psik vyskakujuci az do polky vysky koterca, co sa snazil zaujat. Dostali sme ho vtedy na vencenie a este zopar razy, kym sme sa rozhodli vziat si ho domov. Postupne sa uci, ze nie vsetci ludia su zli a obcas od nich pride aj maskrta, ze nie kazdy psik ho chce napadnut, ze mu vo vode nehrozi utopenie, ze burky sa netreba bat, ze vzdy, ked odideme z domu, vratime sa aj spat, ze nemusi "skreckovat" jedlo do zasoby :) To je nas Marley a mimochodom, jediny psik, s ktorym sa zatial dokazal zahrat a tvoria spolu uz nerozlucnu dvojku, je nas blizky sused Bailey :)
(5. júna 2019 v 12:55)
Mala som psíka, volal sa Falko, keď mi odišiel, tak som dlho nemala psíka a teraz mám psa, ktorý sa vola Jago
(5. júna 2019 v 14:05)
Som jednou z tých, ktorý túžia mať štvornohého kamaráta, ktorý breše a vykrúca sa vždy ked prídete domov. Na druhej strane ak sa zamyslím, akoby sa mu asi žilo v paneláku, tak chápem, žeby to preňho nebolo a asi ani nemôže byť príliš príjemné. Tiež by to znamenalo viac práce pre mna, predsa len vychádzky,skoré vstávanie, upratovanie počas dní keď chlpáčik viac plzne, to všetko sú faktory, ktoré hovoria skôr proti ako za, na druhej strane ak sa raz prestahujem na dom, celkom určite chcem mať psíka, a dúfam, že si ma nájde, nezaleží na tom, či bude starší alebo mladší, či bude čistokrvný či kríženec, verím, že raz niekde na seba natrafíme a stane sa z nás nerozlučná dvojka, rovnako ako bolo tomu v prípade hlavných hrdinov v knižke, alebo ako to bolo v prípade mojej starkej. Naša starka žije dlhé roky sama na dednike, no aj na svoj vek je velmi aktívna, a dá sa povedať že je to ešte duchom mladá dáma. Jedného dňa nás však milo prekvapila, keď sme k nej prišli na návštevu, po dvore pobehoval zjavne starší zato veľmi hravý psík, na naše prekvapenie nám starká povedala, že si ho jednoducho adoptovala, pretože si padli do oka v útulku, kde bola darovať staré deky a uteráky pre psíkov. Balto si ju získal svojím pohľadom a vtedy vedela, že vo dvojke jej bude opäť vo veľkom dome príjemnejšie. A tak Balto ,ktorý je 9 ročný kríženec stredného vzrastu zachránený z rómskej osady dnes robí spoločnosť našej starkej, je vďačný za pozornosť a každé milé slovo, a pri každej návšteve pozorujem ako veľmi jej je oddaný a vďačný, že s nou môže tráviť všetok voľný čas. Čo sa týka príbehu Psia Duša, môžem povedať, že je v niečom naozaj čarovný, a v človeku vzbudí najhlbšie a najkrajšie pocity, ak by som náhodou vyhrala vzala by som starkú do kina z vďaky za jednu psiu dušu, ktorú ona určite zachránila a dáva jej naozaj všetko a som vďačná za všetkých ľudí, ktorí si psíkov vážia.
(5. júna 2019 v 14:24)
Máme doma 4 ročného psíka, volá Tobi.Je to kríženec yorkšíra s jazvečíkom, malý dlhý tučko ;)
(5. júna 2019 v 14:31)
jorkšírsky teriér Toby
(5. júna 2019 v 14:39)
Mame dvoch psíkov dlhosrstych jazvecikov fenu a psa... Sú to naši členovia rodiny a už by sme si nevedeli predstaviť keby sú neni s nami... Bez nich by to bolo strašne smutné
(5. júna 2019 v 14:45)
Mali sme fenku, volala sa Milli. :) Momentálne už psíka nemáme.
(5. júna 2019 v 15:23)
Mám doma krásnu psiu slečnu Mášenku ❤️❤️❤️
(5. júna 2019 v 16:15)
Sme psia rodina. Ja mám yorkshira Kevinka, dcéra brievera Vilka a syn amstaffa Sinedka a čivavu Saška.
(5. júna 2019 v 16:50)
Mala som počas života už niekoľko psíkov. Na každého mám krásne spomienky, ale výnimočným bol pre mňa bernský salašnícky pes menom Rony. Napriek tomu, že neabsolvoval žiaden profesionálny výcvik bol nesmierne inteligentný a považovala som ho za člena rodiny. A hoci každý psík je inteligentný a dokáže sa naučiť mnoho vecí, tento bol pre mňa výnimočný...
(5. júna 2019 v 17:28)
Mame beagla Lea.
(5. júna 2019 v 17:46)
mala som Lhasa apsho - menom Bret, ale volali sme ho Boruško...múdry psík...boli sme výborná dvojka...až do jeho konca :( a teraz mám psích kamarátov veľa, pretože bývam pri psej cestičke - lesoparku a s každým, ktorý dovolí sa pomojkáme... sú to moji chlpatí kamaráti...
(5. júna 2019 v 18:12)
Mali sme psika volal sa PUGGI ale uz zomrel. Velmi nam chyba
(5. júna 2019 v 18:44)
Mam fenku madarskej vyzly, vola sa Chiara a milujem ju nadovsetko.
(5. júna 2019 v 19:39)
Vždy sme mali doma psa, keď som bol malý, bol to biely Špic Rex, potom Rotweiler Rony, Doberman Andy a teraz je to čierny labrador Blacky :)
(5. júna 2019 v 20:29)
Máme Jessie nemecký ovčiak
(5. júna 2019 v 21:40)
Psíka máme, volá sa Maxo a je verným spoločníkom nášho synátora Jurka, vyrastajú spolu, sú odmala spolu a podozrievam ich aj z rovnakých pováh :D
(5. júna 2019 v 21:54)
Mali sme Bukšiho, nakoniec sme zistili,ze to nie je chlapec,tak bola Bukša :)
(5. júna 2019 v 22:42)
Mam psíka axinu robí mi radosť už 9 rokov teraz robí radosť môjmu synovia dúfam ze ešte bude je to náš člen rodiny.
(6. júna 2019 v 5:30)
mame psika DANYHO
(6. júna 2019 v 6:46)
Máme psíka - fenku Larku.Je s nami od malicka, už 13 rokov. Je to taká malá hnedá gulocka, ktorú všetci zboznujeme.Hlavne keď vidí syna, tak sa ide zblázniť. Vyrastali spolu.Larka je poslušná a zároveň trochu tvrdohlavá.
(6. júna 2019 v 6:56)
Ešte keď som bola malička sme psa mali. Pamatam si ho len z fotiek, rozpravani. Bol veľmi naviazaný na môjho dedka. Milovnici psíkov vedie ako to chodí. Doxina nám odišla par dni po smrti dedka :( potom si naši povedali, že psíka už nikdy viac. Pri rastie k srdcu, je ďalším členom rodiny. Pred rokom a pol ocko doniesol domov malé šteniatko jazvecika, ktorý je riadnym živlom. S polovičkou sa chodíme o nho starať a bláznit sa s ním, keď nie sú naši doma. Mame rodinný dom a tiež si chceme v budúcnosti zaobstarať psíka, ktorý bude našim verným priateľom, ale aj strážcom.
(6. júna 2019 v 6:58)
Ano kedze sme byvaki na dedine od detstva sme mali psikov ich mena bolo Sultán,Bobi,Linda,a zase Bobi
(6. júna 2019 v 7:24)
My máme psíka vola sa Jakino a je super kamoš do pohody, veľmi rad sa hrá s loptičkou hádžem a on nosí, skáče, super športovec. Aby mu nebolo smutno tak sme kúpili ďalšieho vola sa Stello a to je riadna strela, čudo, ktoré sa rado varuje na kolenách. Zbožňujem ich sú mi ako deti.
(6. júna 2019 v 8:01)
Máme troch havkacov Nero, Mia, Alina
(6. júna 2019 v 8:50)
Psa sme mali, keď som bola malá, volala sa DOXINA. Teraz majú psíka moji rodičia- už dospelý jazvečík PEGGY nás všetkých nadovšetko ľúbi. Samozrejme, naša láska je obojstranná :) S priateľom si chceme do nášho domu neskôr tiež zaobstarať, tak rozmýšľame nad viacerými plemenami :) nie nadarmo sa hovorí- PES- NAJLEPŠÍ PRIATEĽ ČLOVEKA, čím ďalej tým viac, v dnešnej dobe...
(6. júna 2019 v 8:58)
Mali sme kokršpanielku Jessinku no odisla do nebíčka...a teraz mame kokršpaniela Bennyho presnú kópiu Jessiny
(6. júna 2019 v 9:39)
Mala som tieto píky Aida, Asta, Angi, Esly, Arina
(6. júna 2019 v 9:42)
My mame doma dvoch havkacov, starsi ale mensi sa vola Yeti-je darovany, ma 7rokov a mladsia ale vacsia sa vola Naďa-bola u nas v docaske a uz nam prischla,su tomu 4roky,obcas vedia hnevat ale aj tak by sme ich za nic nedali prec...
(6. júna 2019 v 9:42)
My mame doma dvoch havkacov, starsi ale mensi sa vola Yeti-je darovany, ma 7rokov a mladsia ale vacsia sa vola Naďa-bola u nas v docaske a uz nam prischla,su tomu 4roky,obcas vedia hnevat ale aj tak by sme ich za nic nedali prec...
(6. júna 2019 v 9:43)
ano mal som psika ktory mi rozumel v posunkovej reci kedze som nepocujuci stacilo ukazat a pochopil volal sa Neri uz nieje medzi nami :-(
(6. júna 2019 v 9:45)
V detstve som si priala macku, lebo psov som sa po jednej nemilej skusenosti bala. Okolnosti to zariadili tak, ze teraz mame psa a veru by som uz nemenila. Nas cierny havkac sa vola Zeus. :-)
(6. júna 2019 v 9:51)
nemame psika do bytu to povazujem za tyranie ale staviam dom tak tam urcite bude
(6. júna 2019 v 10:01)
nemame ale sestra na dedine ma vzdy sa snim vysantime vola sa JOJO
(6. júna 2019 v 10:19)
nie nemame psika ale rodicia na dedine maju Zoru
(6. júna 2019 v 10:25)
Áno máme doma jedného psíka, ktorý má klišé meno Benny. To svojr klišé meno dostal ešte predtym ako ho dostaval kazdy psik...ma totiz 12 rokov. Celá rodina sa obávame dňa, keď sa pominie, ale našťastie sa mu ešte veľmi dobre darí
(6. júna 2019 v 10:47)
Áno, mám yorkšíra. Volá sa Molly. Prosíkala som mamine viac ako 12 rokov, aby mi dovolila. A v auguste sa podarilo :) Teraz 21. júna bude mať už 1 rok. Strašne ju mám rada. Bez psa sa dá žiť, ale neoplatí sa. :) Pes dáva strašne veľa radostí v živote.
(6. júna 2019 v 10:48)
Áno, mám yorkšíra. Volá sa Molly. Prosíkala som mamine viac ako 12 rokov, aby mi dovolila. A v auguste sa podarilo :) Teraz 21. júna bude mať už 1 rok. Strašne ju mám rada. Bez psa sa dá žiť, ale neoplatí sa. :) Pes dáva strašne veľa radostí v živote.
(6. júna 2019 v 12:01)
Nemame psika lebo mam alergiu na srst:-(
(6. júna 2019 v 13:53)
Mame Bobinka je to nasa laska
(6. júna 2019 v 14:08)
Keď som bola dieťa, mali sme slovenského čuvača, volal sa Cido, bol to ten najúžasnejší havkáč na svete. Teraz mám čivavu menom Aura, a tá je poriadne uhavkaná :D Je to svätá pravda, že pes je najlepší priateľ človeka. V mojom srdci nikdy môj detský havkáč nevymizne :D
(6. júna 2019 v 14:33)
Moj terajsi milacik je cierna labradorka Kory,miluje kazdu barinu okolo ktorej ideme ☺
(6. júna 2019 v 14:45)
Náš prvý havkáč bol Charlie úžasny psik pomohol ako mohol v ťážkých časoch. A teraz máme Connie malú maznáčku keby sa dalo 24 hodin škrabkat a mojkať tak by jej to úplne vyhovovalo.
(6. júna 2019 v 14:46)
Náš prvý havkáč bol Charlie úžasny psik pomohol ako mohol v ťážkých časoch. A teraz máme Connie malú maznáčku keby sa dalo 24 hodin škrabkat a mojkať tak by jej to úplne vyhovovalo.
(6. júna 2019 v 18:15)
Máme psíka - fenku yorkshira Angie už 8 rokov, v októbri bude mať 9. Je to člen rodiny, môj psychoterapeut a najlepší priateľ.
(6. júna 2019 v 19:42)
máme doma psíka Benyho
(6. júna 2019 v 20:13)
Ahojte, áno mám psa, je to plemeno Borderskej kolie, a volá sa Hope. Ak tušíte, že Hope je z anglického slova nádej, tak tušíte správne, pretože moja Hope nie je pre mna len psom, je však mojou partnerkou v práci,teda vlastne záľube kedže je to dobrovoníctvo, je to cvičená záchranárka na vyhladávanie ľudí, a jej meno som jej vybrala ako symbol toho, že bude nádejou pre chorých ľudí, mala som cieľ, že sa budeme venovať canisterapii, avšak neskôr po pár základných tréningoch som sa náhodou dostala k článku kde sa písalo o kynologoch a o tom aké ušlachtilé poslanie je to pre psíka, a jeho psovoda-majiteľa. A tak po ukonečení základného výcviku sme sa dali do práce s nadstavbou, a kopec voľného času sme ja a Hope tvrdo pracovali na tom, aby sa z nej stála dobrá psia zachranárka a zo mna jej dobrá psovodka. Spomínam si na prvé začiatky keď ma prekvapilo,že na výcviku boli rôzne plemená, bol tam napríklad stafordšírsky teriér, ktorého podľa výzoru mnohí majú zaškatuľkovaného ako bojové plemeno, a pritom to bol asi ten najmilší psík akého som kedy videla, samozrejme, až po mojej Hope! Celý tento tréning neprebiehal vôbec jednoducho, a vlastne ani neprebieha, kedže stále musíme trénovať, a aj ja sa musím stále vzdelávať,veľa čítať, mnoho členov odišlo po 1 či 2 rokoch a len veľmi málo členov vydržalo, pretože všetci majú prácu, deti, dom a na toto jednoducho nezostáva čas, pretože nie každému sa chce po práci cestovať a trénovať s psíkom, je to niečo úplne iné ako bežná prechádzka kde zrelaxujem, vypnem a proste si len užívam čas strávený so štvornohým miláčikom, ale tríning je jednoducho tréning, musím rozmýšlať aj ja, je to náročné poslanie aj na psychiku nielen pre mna, ale aj pre psíka,a časovo pomerne náročné. Ale áno verím, že naozaj každý psík má nejaké poslanie, a v prípade mojej Hope sa stalo jej meno naozaj takým symblom, že je nádejou pri hladaní stratených ľudí v prírode, pri zrútení budov, alebo po spadnutí lavíny. Ak vás zaujima či už bola v teréne, tak odpovedou je áno bola a dokonca viac krát, a bola zatiaľ vždy úspešná, napadá mi, že naposledy sme sa spolu s červeným krížom podielali na hľadaní manželského páru, ktorý sa stratil pri hladaní húb, a všetko dopadlo so štastným koncom vďaka Hope.
(6. júna 2019 v 22:58)
Mali sme psíka REXA
(6. decembra 2019 v 8:46)
mám psíka Alexa, 11 rokov je môj najlepší priateľ podržal ma v ťažkom období, za čo som veľmi vďačná.
(13. decembra 2019 v 16:55)
i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346
(25. januára 2020 v 9:03)
Od 15.novembra min roku mame svojho noveho clena rodiny a najlepsieho kamosa. Vola sa Felix. A bol to vlastne predcasny vianocny darcek pre nase princezne.
(30. novembra 2021 v 21:02)
máme havkáčku maltezáčku ELLU
(11. februára 2022 v 16:50)
Mám úžasnú fenku, volá sa Sherry, má 5 rokov,veľmi ju ľúbim, veľa radosti a lásky nám dáva všetkým v rodine
(19. mája 2022 v 12:15)
: hana@gmail.com Komentár: Antispamová otázka: Koľko nôh má holub Antispamová otázka: Koľko nôh má bocian Antispamová otázka: Koľko nôh má pes? V odpovedi prosím používajte iba číslice Kontrolná otázka nezodpovedá. : hana@gmail.com Komentár: Antispamová otázka: Koľko nôh má holub Antispamová otázka: Koľko nôh má bocian Antispamová otázka: Koľko nôh má pes? V odpovedi prosím používajte iba číslice Kontrolná otázka nezodpovedá. s radosťou v mojom srdci, som zdieľanie dobroty alebo veľkého muža Dr Alashira .... kto mi pomohol ... na 7 yrs teraz bola vydatá ... bez toho, aby dieťa bolo na mnohých miestach skontrolovať čo je zle me ... ja viem, že som urobil veľa hovno v mojom minulosti som vzal veľa antikoncepčných liekov a mnoho tvrdej drogy v mojej minulosti ja neviem, či je príčinou môjho problému .. ja len prosiť Boha o odpustenie a modliť sa za počuť, moja prayers..my matka zákon bol na mojom krku, vďaka bohu za starostlivý manžel dal mi, že štát by me..not kým som kamaráta, ktorý ma zoznámil s Dr Alashira nikdy som veril, že sa môj stav bude cez rovnako ako this..I kontaktu Dr Alashira a ja mu všetko vysvetlil a on sľúbil, že mi pomohol ... a on to urobil po tom všetkom, o mesiac neskôr mi zle som si myslel, to bolo normálne malárie Chcem kliniku medication..when počul som dobrotu, že som bol tri týždne tehotná ... nikdy som sa pre inú kliniku zistiť to isté .... ja ešte nikdy predtým veril môj žalúdok začať rozvíjať ako ja b Eli predvečer, čo doktor hovoril ... Apríl minulý mesiac som porodiť skákacie dievčatko ... proste vyzerajú ako jeho otec .. prosím kamarát poďakoval Dr Alashira pre mňa jeho skvelej práci, ktorú urobil pre mňa, môže byť jeho meno chvála ... prosím kontakt Dr Alashira pre pomoc: email dralahalah@gmail.com Whatsapp +2348115720823 vďaka .... kontakt Dr Alashira ... dralahalah@gmail.com Whatsapp +244811570823 .....
(19. mája 2022 v 12:18)
s radosťou v mojom srdci, som zdieľanie dobroty alebo veľkého muža Dr Alashira .... kto mi pomohol ... na 7 yrs teraz bola vydatá ... bez toho, aby dieťa bolo na mnohých miestach skontrolovať čo je zle me ... ja viem, že som urobil veľa hovno v mojom minulosti som vzal veľa antikoncepčných liekov a mnoho tvrdej drogy v mojej minulosti ja neviem, či je príčinou môjho problému .. ja len prosiť Boha o odpustenie a modliť sa za počuť, moja prayers..my matka zákon bol na mojom krku, vďaka bohu za starostlivý manžel dal mi, že štát by me..not kým som kamaráta, ktorý ma zoznámil s Dr Alashira nikdy som veril, že sa môj stav bude cez rovnako ako this..I kontaktu Dr Alashira a ja mu všetko vysvetlil a on sľúbil, že mi pomohol ... a on to urobil po tom všetkom, o mesiac neskôr mi zle som si myslel, to bolo normálne malárie Chcem kliniku medication..when počul som dobrotu, že som bol tri týždne tehotná ... nikdy som sa pre inú kliniku zistiť to isté .... ja ešte nikdy predtým veril môj žalúdok začať rozvíjať ako ja b Eli predvečer, čo doktor hovoril ... Apríl minulý mesiac som porodiť skákacie dievčatko ... proste vyzerajú ako jeho otec .. prosím kamarát poďakoval Dr Alashira pre mňa jeho skvelej práci, ktorú urobil pre mňa, môže byť jeho meno chvála ... prosím kontakt Dr Alashira pre pomoc: email dralahalah@gmail.com Whatsapp +2348115720823 vďaka .... kontakt Dr Alashira ... dralahalah@gmail.com Whatsapp +244811570823 .....