bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBlesková súťaž o 2x Škola noci - Vykúpená

Tak sme sa dočkali! Spomínate si na rok 2010, keď vyšiel prvý diel Označená a na Slovensku tak odštartovala svetoznáma upírska séria Škola noci? Nasledovala Zradená, Vyvolená, Neskrotená...celkovo 11 častí a teraz je tu 12.diel s názvom Vykúpená. Hrajte o dva kusy záverečnej časti v dnešnej Bleskovke!  

vykUpíri sú ako supermani.
Sú supernádherní.
Supertalentovaní.
A majú super schopnosti.

Práve vyšla dvanásta, záverečná časť série Škola noci s názvom Vykúpená. Dvom z vás ju už o dve hodiny odovzdáme.
Chcete?:-)

vykZoey Redbirdová sa ocitla v ťažkej situácii. Jasnovidecký kameň dala Afrodite, vzdala sa tulskej polícii a rozhodla sa bez priateľov a mentorov čeliť zaslúženému trestu, aj keď to bude znamenať, že jej telo odmietne Superzmenu a hrozí jej smrť. Len láska tých najbližších ju môže zachrániť pred temnotou v duši, lenže z tieňov sa vynorilo zlo také mocné ako ešte nikdy.

Neferet napokon odhalila smrteľníkom svoju pravú tvár. Vyhlásila sa za bohyňu Temnoty a ako stelesnené zlo sa chystá zotročiť obyvateľov Tulsy. Upíri z tulskej Školy noci sa spojili s políciou a na obranu dávajú dohromady všetky prostriedky, ktoré majú. No vedia, že ani jediný upír nie je taký silný, aby ju porazil – pokiaľ by ten upír nebol schopný využiť silu živlov a zároveň ovládal starú mágiu. Iba Zoey zdedila takú moc, lenže tá práve znáša trest za použitie starej mágie a nemôže pomôcť.

Rozpúta sa impozantný boj Svetla proti Temnote, ktorý rozhodne, kto bude zachránený a kto navždy stratený. Súťaž skončila v roku 2015

Pozrite si všetkých 12 kníh série Škola noci

škola noci

Načítání...

v

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(6. augusta 2015 v 12:20)
Posledná zo série :3 Keby sa mi tak pošťastilo :)
(6. augusta 2015 v 14:39)
obľúbila som si všetky a odporúčam čítať všetky a od začiatku :)
(6. augusta 2015 v 16:16)
Drakova prisaha
(6. augusta 2015 v 17:48)
Drakova prísaha
(6. augusta 2015 v 18:30)
Mesto Kostí, Padlí Anjel
(6. augusta 2015 v 18:31)
Oprava: Padlí Anjeli**
(1. septembra 2015 v 23:01)
Vsechny knizky byly super :) ted uz jen 12cka a uvidime jak to skonci