bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKnižné hádanky na BUX.SK, nájdite si svoju zľavu a vyhrajte

Každý sa rád zabáva. Vedieť trochu uniknúť od každodenných povinností a zabaviť sa musíme vždy keď si to telo zažiada. Sme toho názoru, že zabávať by sme sa mali aj s knihami. No nie len ich čítaním, ale aj ich hľadaním a hádaním.

Pri príležitosti uvedenia filmu Ready Player One do slovenských kín sme si po dvoch rokoch od vydania knihy opäť pripravili zábavnú príležitosť plnú hádaniek aj výhier. Tentoraz sú pre vás pripravené ceny v podobe zľavových poukážok.

Čím ťažšiu hádanku uhádnete a nájdete správnu knihu na BUX.sk, tým zaujímavejšiu zľavu pre váš ďalší nákup získate.

Ako súťažiť?

Nájdite si na stránke (súťaž skončila) indície ukryté na planéte X. Kliknite myšou na rôzne miesta a hľadajte, na ktorých je ukrytá hádanka. Prípadne sledujte náš BUX.sk Facebook, na ktorom sa tiež dozviete priebežne znenie všetkých hádaniek. Ak viete, o ktorú knihu môže ísť, prejdite na www.BUX.sk a skúste svoje šťastie.

Správne uhádnutá kniha vám zobrazí nájdený kľúčik, ktorý patrí do zámky. Akýkoľvek nájdený kľúč si nechávajte pre seba. Nepokazíte tým radosť z hádania ostatným.

Čo môžete vyhrať?

Vyhráva naozaj každý úspešný riešiteľ. Stačí uhádnuť správnu knihu a získať môžete zľavy pre váš ďalší nákup. Buď percentuálne zľavy alebo priamo celé sumy, ktoré sa odrátajú z Vášho nákupu.

Navyše jedného z vás, kto nám odošle emailom názvy všetkých 16 kníh ukrytých pod hádankami spolu s odkazmi na BUX.SK na adresu webmaster(zavináč)bux.sk do 20. apríla 2018, vyžrebujeme a odmeníme knižkou z vydavateľstva IKAR, a.s.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(6. apríla 2018 v 10:03)
Ľudia, spamätajte sa, nepíšte sem správne odpovede, ale hľadajte. Kazíte radosť ostatným, sakra!!!! Hráte na múdrych, že ste prišli na odpoveď, ale že máte problém pochopiť o čom hra a súťaž je, svedčí skôr o hlúposti a primitívnosti. (jožo)
(6. apríla 2018 v 13:50)
Harry Potter
(12. mája 2018 v 10:11)
Harry Potter
(31. augusta 2018 v 22:15)
Harry Potter
(7. decembra 2018 v 19:33)
7
(24. februára 2020 v 23:08)
Dobrý deň, dámy a páni. Vitajte u poskytovateľa finančných služieb NoviCap. Potrebujete naliehavý finančný prielom? Potrebujete pôžičku z rôznych dôvodov? NoviCap ponúka flexibilné možnosti pôžičiek prispôsobené vašim potrebám. NoviCap ponúka širokú škálu možností pôžičiek pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc pri nízkych úrokových sadzbách 3%, či už ide o podnikateľský úver, osobný úver alebo pôžičku na lekárske účty, predplatný deň, financovanie zariadení, hypotekárny úver e.t.c. Táto služba je rýchla, bezpečná, spoľahlivá. Ak chcete získať viac informácií o ponuke pôžičky NoviCap, pošlite e-mail prostredníctvom || novicapserviceprovider@gmail.com || alebo napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819 O NOVICAPE NoviCap, založená v roku 2015, je jedným z najväčších trhov s úvermi na svete. Mnoho ľudí, najmä majiteľov firiem, využíva bezplatnú online službu NoviCap na nájdenie financovania prehliadaním viacerých úverových produktov z našich rozsiahlych sieťových úverových programov. NoviCap poskytuje financovanie rýchlym, flexibilným a transparentným spôsobom a zároveň ponúka profesionálnym investorom príležitosť investovať do krátkodobého majetku s nadpriemerným výnosom. Sme veľmi rýchli, dôveryhodní a spoľahliví a môžete si požičať od 1 000 EUR do 50 miliónov EUR. NoviCap je tou pravou spoločnosťou, ktorá vás kontaktovať, ak potrebujete naliehavú pôžičku. Už nemusíte strácať čas pokusom o pôžičku od iných finančných inštitúcií alebo stresujúcich návštev bánk. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. Poskytujeme pôžičky svetovej triedy 24 hodín. Pre otázky / otázky? - Poslať e-mail na || novicapserviceprovider@gmail.com || Napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819
(21. augusta 2020 v 19:30)
Harry Potter