bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHRAJTE s filmom podľa knihy Nebezpečná láskavosť

Spomínate si na knihu Láskavosť, ktorá vyšla takto vlani v auguste 2017? Brilantne napísaný, napínavý a dômyselne vyskladaný psychotriler, ktorému nechýbajú nečakané prekvapenia, tajomstvá a šokujúce odhalenia, ale aj láska a vernosť, vražda i pomsta.

Už vtedy sme predpovedali, že z toho bude film... filmové práva napokon kúpila spoločnosť FOX 2000 a teraz prichádza do našich kín film Nebezpečná láskavosť nakrútený podľa tohto knižného hitu.

Román Darcey Bellovej vás pohltil a získal si vás jej majstrovský štýl. Pri čítaní ste rýchlo zistili, že nikto a nič nie je také, ako sa zdá...a o to nedočkavejšie ste obracali stránky. Kniha Láskavosť je naozaj vynikajúci triler. Ako napísalo Toronto Star, „štýlový a znepokojujúci triler“.
Hoci knihu kritici prirovnávali k Stratenému dievčaťu od Gillian Flynnovej, tento príbeh bol v niečom odlišný. Okrem množstva zvratov v podobe zrady a pomsty, priniesol detailnú sondu do života modernej matky bloggerky, ktorá sa snaží vysporiadať sa s nástrahami materstva v dnešnej dobe – s jeho prehnanou úzkostlivosťou, konkurenčným bojom na sociálnych sieťach, osamelosťou, závisťou a nekonečným hľadaním absolútnej dokonalosti.

Teraz si ho vďaka Forum Filmu môžete pozrieť. S perfektným obsadením.
Film Nebezpečná láskavosť prichádza do slovenských kín od štvrtka 13.septembra, má takmer 120 minút a je so slovenskými titulkami.
Príbeh sa odohráva na malom predmestí, kde býva aj Stephanie Smothersová (hrá ju Anna Kendrick), mamička a vloggerka, ktorá sa snaží prísť na to, prečo jej najlepšia priateľka Emily Nelsonová (Blake Lively) náhle zmizla z ich mestečka.
V pátraní jej pomáha manžel Emily Sean (Henry Golding) a obaja čoskoro zistia, že pravda sa ukrýva hlboko pod povrchom.

Nebezpečná láskavosť

“Potrebovala by som od teba malú láskavosť,” povie Emily v jedno popoludnie. Bez akéhokoľvek zaváhania Stephanie súhlasí, že vyzdvihne zo školy aj jej syna Nickyho  Lenže malá láskavosť sa zmení na veľký problém, keď Emily bez vysvetlenia zmizne a po syna si už nepríde.  Držiac sa svojho vlastného kréda, že mamičky musia všetko zvládnuť vlastnými silami, Stephanie rozbehne pátranie na sociálnych sieťach, kde prosí svojich fanúšikov a followerov, aby jej pomohli nájsť stratenú kamarátku.  Zatiaľ netuší, čo všetko postupne vypláva na povrch, ale postupne sa snaží rozmotať temnú pavučinu klamstiev, podvodov a previnení, ktorých sa dopustila aj ona sama.

Režisér Paul Feig po úspešných komédiách, ktoré ho preslávili, nakrútil tentoraz napínavý triler s množstvom prekvapivých momentov, ktorý funguje aj ako satira na životný štýl 21.storočia a neustále hľadanie posvätného grálu dokonalosti vo všetkých oblastiach ľudského života. 

 

 

Mamičky – Anna Kendrick a Blake Lively

Anne Kendrick sa na postave Stephanie (okrem 39 rôznych kostýmov, ktoré mala na sebe počas nakrúcania) páčili jej dve tváre – jedna, ktorú prezentuje na sociálnych sieťach, a druhá, ktorá je jej vlastná. Sebaistá žena, ktorá zo všetkých pátra po stratenej priateľke sa na opačnej strane monitora mení na osamelú, vystrašenú mamu, ktorá sa snaží zabudnúť na svoju minulosť.
„Občas je vďaka svojmu prehnanému optimizmu až neznesiteľná,“ smeje sa herečka. „Ale nosí v sebe aj smútok, pretože je veľmi osamelá. Keď sa zoznámi s Emily, nechá sa občas aj využívať, pretože to znesie ľahšie ako samotu. A tiež potrebuje od Emily „schválenie“, čo podľa mňa pozná veľa žien zo vzťahov s kamarátkami.“

Pre Blake Lively znamenal tento film príležitosť niečo iné. „Prvýkrát v živote hrám zápornú postavu, čo bolo celkom zábavné a užila som si to.“ Nebezpečná láskavosť ju podľa jej slov vrátila do Zlatej éry Hollywoodu, kedy sa nakrúcali podobné napínavé filmy s ironickým podtónom. „Spomenula som na moje obľúbené filmy: Plynové lampy, Čo sa stalo s Baby Jane či Všetko o Eve. Naša snímka podľa mňa vzdáva hold všetkým týmto štýlovým thrillerom s dokonale vypointovaným príbehom a postavami, ktoré idú mierne cez hranice.“

A pokračuje: „Každý z nás hrá vo svojom živote niekoľko rolí  - na sociálnych sieťach, doma, v práci atď. Náš film sa venuje presne tejto téme – kým v skutočnosti sme a kým chceme byť v očiach ostatných ľudí. Ženy sa pod tlakom okolia snažia dosiahnuť dokonalosť – vo svojom vnútri i navonok. Lenže nikto z nás nie je dokonalý, a debaty okolo toho ma fascinujú viac ako nejaké ideály. Naše postavy postupne odhaľujú svoje skutočné ja a preto ich budete mat radi ešte viac.“

HRAJTE o 5x filmové tričko + 2 knihy

Vynikajúca kniha a skvelý film – odporúčame pozrieť si alebo prečítať. Máme pre vás 5 filmových tričiek A Simply Favor a dvom navyše pribalíme aj knihu Láskavosť. Čiže vyberieme 5 výhercov a naša otázka je jednoduchá.
Blake Lively a Anna Kendrick sú fantastické herečky – dokazujú to aj v novom filme Nebezpečná láskavosť.
Napíšte do komentárov pod článkom svoju obľúbenú herečku alebo herca (prípadne aj viacerých), a čo sa vám na nich páči. V ktorom filme vás zaujali, prečo vám sediaJ

V piatok 14.9.2018 odmeníme troch z vás tričkom a ďalších dvoch tričkom + knihou Láskavosť.
Tešíme sa na vaše odpovede. BUX.sk.

------------ aktualizované 14.9.2018 ------------

5 výhercov

Prečítali sme si pozorne všetky vaše odpovede – ďakujeme. Pripomenuli ste nám niektorých hercov a herečky, na ktorých sme zabudli...a pritom sú naozaj skvelí.
Tak poďme odmeňovať:
Tričko + knihu Láskavosť dostanú Marcela AndrejčákováAlena Ursínyová.
Filmové tričko A Simple Favor si oblečú: Dahlianushqa, Kristína9591Ľudka Gašparová.
Všetkým blahoželáme, príjemné čítanie knihy a pozeranie filmu Nebezpečná láskavosť.

Milan Buno, literárny publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(12. septembra 2018 v 11:30)
Zbožňujem herečku Keira Knightley, ktorá ma zaujala vo filme Pýcha a predsudok (2005), pričom stvárnenie iných postáv v ďalších filmoch tiež zvládla bravúrne.
(12. septembra 2018 v 14:52)
Pre mňa už dlhoročne jednoznačne Richard Gere a jeho nezabudnuteľná rola Pretty Woman (aj Julia Roberts patrí pre mňa k top herečkám). Film si dokážem pozrieť stále, nikdy ma asi neomrzí. Mám napozerané aj iné jeho filmy, novšie, aj staršie. Pôsobí na mňa ako herec príjemne, sympaticky.
(12. septembra 2018 v 14:58)
Mne sa páči Salma Hayek svojou charizmou a exotickým vzhľadom. Zaujala ma vo filme Frida.
(12. septembra 2018 v 14:58)
Herečka Keira Knightley, najmä preto, že dokáže stvárniť veľmi dobre svoje postavy.
(12. septembra 2018 v 15:00)
Mojím obľúbeným hercom je Owen Wilson, zaujal ma hlavne vo filme Foter je lotor. Je prirodzený, charizmatický a sympatický, mám filmy s ním veľmi rada.
(12. septembra 2018 v 15:01)
Julia Roberts je krásna a charizmatická
(12. septembra 2018 v 15:02)
Pre mna je top Julia Roberts,jej vcitenie sa do kazdej roly a najviac sa mi pacila v Jedz,modli sa a miluj...
(12. septembra 2018 v 15:02)
Sandra Bullock vie stvárniť dokonale každú postavu filmy s ňou sú na úrovni pôsobí prirodzene
(12. septembra 2018 v 15:03)
Táňa Pauhoffová je pre mňa dokonalá herečka, ktorá je prirodzene inteligentná a krásna
(12. septembra 2018 v 15:04)
Eva Holubová, pretože napriek tomu, že nie je až tak pekná je úžasná herečka
(12. septembra 2018 v 15:04)
Blake Lively je prototypom dokonalej krásy vonkajšej či vnútornej, očarujúca, príjemná, bez škandálov a samozrejme má nádheného manžela z ktorého by všetky ženy strhli v momente šaty:)
(12. septembra 2018 v 15:05)
Maryl Streep je autentická
(12. septembra 2018 v 15:07)
Mne sa páči Julia Roberts vo filme Jedz, modli sa a miluj. Geniálne stvárnené.
(12. septembra 2018 v 15:08)
Simona Stašová mám šarm, zmysel pre humor je úžasná
(12. septembra 2018 v 15:09)
Rudolf Hrušinský - pretože bol v každom filme nezabudnuteľný
(12. septembra 2018 v 15:14)
Pán herec Jiří Sovák to je pre mňa top osobnosť herecká páči sa mi aký bol grandiózny, striktný a správny v každej role ktorú hral
(12. septembra 2018 v 15:19)
Mám rada Meryl Streep je skvelá nech hrá akúkoľvek postavou je pre mňa star :)
(12. septembra 2018 v 15:21)
Moja obľúbená herečka je Meryl Streep a herec Leonardo di Caprio aj Tom Hanks. Mam ich veľmi rada, dokážu presvedčivo a prirodzene zahrať rôzne charakterové postavy.
(12. septembra 2018 v 15:24)
Júlia Roberts, krásna, sympatická, vždy vie svoju rolu zahrať na výbornú. Pretty woman filme sa mi páči jej premena na romantickú princeznú.
(12. septembra 2018 v 15:24)
Jonny Deep, Tom Hanks, Dwayne Johnson, Julia Roberts, Merryl Streep, Colin Firth a mnohi dalsi kvoli ich talentu a velkej charizme
(12. septembra 2018 v 15:46)
Pre mňa sú top herci Nicolas Cage, Leonardo di'Caprio a Tom Hanks.
(12. septembra 2018 v 15:47)
Pre mna je to už dlhé roky Sarah Jessica Parker. Seriál Sex v meste som videla asi milión krát a filmy tak isto. Páči sa mi ako hrá. Nie je jednotvárna. A aj v skutočnosti vyzerá že je veľmi milá osôbka.
(12. septembra 2018 v 15:48)
Herečka Táňa Pauhofová, pretože je veľmi sympatická a talentovaná. A veľmi sa mi páči vo filme Všetko alebo nič. A navyše je nesmierne krásna.
(12. septembra 2018 v 16:21)
Meryl Streep - to je Pani Herecka, ci uz vo filme Mamma Mia, Madisonske mosty alebo Diabol nosi Pradu..
(12. septembra 2018 v 16:34)
Meryl Streep napr.vo filme Diabol nosí Pradu bola skvelá Brad Pitt bol výborný napr.vo filme Kadiaľ tečie rieka
(12. septembra 2018 v 16:37)
Pre mňa každá herečka/ herec majú niečo do seba. Odvádzajú skvelú prácu a vždy ma vedia prekvapiť. Patria medzi ne: Jennifer Lawrence - terapia láskou, Mila Kunis - matky rebelky, Scarlett Johansson - Lucy, u mužov: Denzel Washington - equalizer, Tom Hardy - legenda, Kevin Hart - centrálna inteligencia. Z každého rožka troška :)
(12. septembra 2018 v 17:02)
Mojími obľúbenými hercami sú okrem iných : Julia Roberts a Richard Gere v romantickom filme Pretty Woman.
(12. septembra 2018 v 17:17)
Ja milujem Marilyn Monroe, mám o nej kopu kníh a kvantum fotografií. A najradšej mám samozrejme najlepší film minulého storočia Niekto to rád horúce. :)
(12. septembra 2018 v 17:24)
obdivujem herečku Charlize Theron, vo filme Monštrum bola famózna o čom svedčí aj Oscar
(12. septembra 2018 v 17:27)
Veľmi ma očaril herec Tom Hiddleston svojim zamatovým hlasom a v podaní vikingského boha Lokiho bol vynikajúci. Skvele hrá záporné postavy. Tak isto je veľmi talentovaný a jeho hlas by som dokázala počúvať celý deň. Z herečiek mám za favoritku Jennifer Lawrence, pretože do každej svojej postavy dodá kopec emócií.
(12. septembra 2018 v 18:12)
Richard Gere, Nicolas Cage -charizmaticki herci.
(12. septembra 2018 v 18:16)
Emma Watson je mojou najobľúbenejšou herečkou. Je milá, inteligentná, sčítana žena. Obdivujem jej bojovnosť za práva žien a herecké výkony. Najviac ma oslovila v kuzelnicej sage Harry Potter ale aj v jej najnovšej rozprávke Kráska a zviera. Obidve roli zahrala vynikajúco hoci boli v rozličných žánroch filmu ale presto ich niečo spájalo. Bola to láska ku knihám a nesmierna inteligencia co ja osobne veľmi obdivujem.
(12. septembra 2018 v 18:18)
Tak ako ja nemám žiadneho obľúbeného herca a ani herečku. Iba keď som bola mladšia, tak sa mi strašne páčil Orlando Bloom v Pánovi prsteňov ako Legolas. :) Tak bol fakt nádherný s tou blond parochňou. Haha. :D Teraz ja už nie som nijak zaťažená na filmy, hercov, či herečky. Ja radšej knihy. ♥♥♥
(12. septembra 2018 v 18:44)
Blake Lively tu herečku mam rad pretože som ju videl aj v smrtiacom prílive (film) a bola tam topka. Na film sa teším a kniha by neskutočne potešila.
(12. septembra 2018 v 18:54)
Benedict Cumberbatch je geniálny aj v vo filmoch ale aj v divadle. Jeho seriálový Sherlock Holmes je the best ❤❤
(12. septembra 2018 v 19:25)
Keana reeves za mna najlepsi herec, zamilovala som sa do neho ked som ho prvy krat videla v metrixe a odvtedy pozeram vsetky filmy s nim, paci sa mi uz vyse 14rokov :-D a stale ma neprestava prekvapovat v akych postavaxh ho mozem vidiet, pan herec zahra vsetko a je dobry clovek a zazil aj tazke situacie a stale si vie udrzat charizmu a dobrotu :-)
(12. septembra 2018 v 19:49)
Zo zahranicnych je to Richard Gere, film Pretty Woman s nim a J. Roberts sa da pozerat stale, zo slovenskych je to Tomas Mastalyr, serial Za sklom a film Ciara a z hereciek Tana Pauhofova vo viacerych filmoch.
(12. septembra 2018 v 19:56)
Najviac zbožňujem herečku Evan Rachel Wood. Po prvýkrát ma dostala vo filme Thirteen, kde sa úžasne zhostila roly problémovej teenagerky. Najnovšie ma opäť uchvátila v trileri Allure, kde brilantne zahrala úlohu psychopatickej priateľky. V rámci jej súkromia, čo o sebe prezradila v niekoľkých rozhovoroch, na nej najviac obdivujem odvahu čeliť životu aj napriek mnohým traumám, ktoré sa jej stali. Vždy je krásna a usmiata a jej sila a húževnatosť mi dokazujú, že ženské odhodlanie nepozná hraníc. Taktiež zbožňujem herca Michaela Douglasa. Odmalička bol mojím najobľúbenejším hercom. Minimálne niekoľkokrát do roka si musím pozrieť film Osudová príťažlivosť či Dokonalá vražda. Trilery s ním sú jednoducho zárukou kvality! Najnovšie ma uchvátil Ryan Gosling. Prvý film, ktorý som s ním videla bol LA LA Land a na jeho konci som sa neubránila slzám. Okamžite som si vyhľadala ďalšie filmy, v ktorých hral hlavnú úlohu a dostali ma najmä Blue Valentine a The Place Beyond the Pines. Opäť som pri oboch slzila. Ryan ma jednoducho dokáže vždy chytiť za srdce, a preto nikdy neprestanem vyhľadávať filmíky s ním. Vie sa bravúrne zhostiť každej roly. Dôkazom toho je aj snímok Drive, kde povie dokopy len zopár viet a dokonale vystihne všetky pocity a emócie len v rámci mimiky tváre.
(12. septembra 2018 v 20:00)
Meryl Streep- herecka ktora vie dobre zahrat kazdu rolu.
(12. septembra 2018 v 20:03)
Mads Mikkelsen.Výborný charizmatický herec exceloval vo filmoch Hon a hlavne v krásnej ale smutnej dobovke Králová Priazeň
(12. septembra 2018 v 20:29)
Sandra Bullock moja najoblubenejšia je zabavná vtipná jednoducho super ženska pre mňa
(12. septembra 2018 v 20:39)
Mna velmi zaujal film Červena volavka kde hlavnu ulohu hrala Jennifer Lawreuncova ale aj v Drozdajke bola super...a zo slovensky Taňa Pauhofova
(12. septembra 2018 v 20:48)
Aj keď som úplne iná generácia (mám 22) moja obľúbená herečka je už roky Meryl Streep. Pre mňa je absolútne neprekonateľná, vždy sa bravúrne chytí hocijakej roly či už kladnej alebo zápornej. Úplne som ju zbožnovala ako Donnu vo filme Mamma Mia, ale tiež vo filmoch Diabol nosí Pradu,Sophiina voľba či Božská Florence. Je to proste PANI HEREČKA s úžasnou charizmou.
(12. septembra 2018 v 21:00)
Jedna z obľúbených herečiek je aj samotna Blake Lively. Hlavne vďaka seriálu Gossip girl a filmom Sesterstvo putovných nohavíc a Navždy mladá. Páči sa mi jej prirodzenosť, krása, vystupovanie a zmysel pre módu v osobnom živote.
(12. septembra 2018 v 21:18)
Moja taká oblubená herečka ja Sandra Bullock a jej filmy Nebezpečná rýchlost, Miss špeciálny agent,Láska s výstrahou,Drsňačky proste ona je super
(12. septembra 2018 v 21:20)
Blake Lively je uzasna vie tolko postav zahrat aj ked su uplne odlisne. Ale pre mna je top Jennifer Anniston :-) i ked okrem komedii nehrala nic ine, vedela vyborne zabavit ludi aj ked v jej sukromnom zivote nebolo vsefko v poriadku. Viem su za to platení ale ja tak to nedokaze kazdy
(12. septembra 2018 v 21:22)
mne sa pači vela hercov, ziadni krasavci Nicolas Cage, Bruce Willis, z našich Karel Roden, Marek Vašut - vyslovene charizma,a role ktore im krasne sadnu. česki herci v Roman pro zeny, Bestiar. B.Willis moj sused zabijak, Nicola Cage veeela prevela filmov Skala, Mesto anjelov.. a este Jean Reno - Navstevnici - krasa :)
(12. septembra 2018 v 21:27)
paci sa mi J. Kolenik a nielen vo filme ale aj v divadle... nazivo je to velmi charizmaticky a sarmantny mlady muz.. ci na filmovom platne ci na doskach v divadle je velmi dobry herec..
(12. septembra 2018 v 21:43)
Ja mam velmi rada Tanu Pauhofovu. Okrem toho, ze je to krasna zena, je aj vyborna herecka, kazdu jednu ulohu hra srdcom a tak, ze jej vzdy vsetko uverim... a tiez mam velmi rada Simonu Stasovu, v Romane pre zeny a v Peliskoch zahrala svoje ulohy uplne neprekonatelne, vzdy sa na nej super bavim. A odkedy som videla film Lepsi pozde nezli pozdeji, zboznujem aj Jacka Nicholsona a Diane Keaton, tento film mozem pozerat dokola a nikdy sa mi nezunuje :-)
(12. septembra 2018 v 21:44)
Paul Newman...Sklene peklo...naj film a supe obsadenie
(12. septembra 2018 v 22:01)
Pre mňa sú hneď dvaja herci. Ako prvý jednoznačne Adam Sendler. Ideálny večer pri telke si predstavujem s filmom Zohan:Krycie meno kaderník so Sendlerom v hlavnej úlohe. A tak v podstate každý jeden film s ním si rada pozriem. Je to výborný herec a vždy sa pri jeho komediach smejem. A druhá je Angelina Jolie. Keď si chcem pozrieť nejaký akčný film, tak jednoznačne s ňou. Veľmi sa mi páči na nej, že aj popri jej práci sa venuje humanitárnym činnostiam a podobne.
(12. septembra 2018 v 22:07)
Johnny Depp- je to podľa mna skvelý herec, ktorý do filmov dáva veľa zo seba. Príde mi nekonvenčný a zábavný. Nezabudnuteľná rola bola v Piratoch z Karibiku. Jack Nicholson, Sean Penn, Dustin Hoffman-jednoducho pani herci, kazdu rolu zvládli bravúrne. Audrey Hepburn- vynikajúca herečka s nelahkym detstvom, obdivujem ako sa aj napriek nepriazni dokázala stať skvelou hereckou a neskôr zasvätiť život pomoci druhým.
(12. septembra 2018 v 22:25)
ja mám veľa obľúbencov, na somom vrchole je Tom Cruise jednoznačne. Vynikajúci herec, charizmatický, každá jeho filmová úloha je iná a jedinečná. To isté platí aj o sirovi Anthonym Hopkinsovi. Málokedy sa stane, že záporná postava dokáže vzbudiť sympatie. V Mlčaní jahniat, je excelentný. Trojicu uzatvára Matt Bommer, ktorý má neskutocný úsmev, ktorý ma dostáva do kolien. A Jim Parsons, ktorý sa pre úlohu Sheldona Coopera narodil. Z herečiek milujem Nathalie Portmann, ktorá je krásna, talentovaná a inteligentná mladá žena. A ikonickú Meryl Streep. Najobľúbenejší film: Navždy a ďaleko, tesbe za tým Pokánie a Harry Pottee samozrejme :)
(12. septembra 2018 v 22:28)
pre mna jednoznacne cesky herec a spevak Vojta Dyk, pretoze je neskutocny :-D pacil sa mi vo filme Zeny v pokuseni ale aj v Dovernom nepriatelovi a vlastne vo vsetkych filmoch, v ktorych hral :-)
(12. septembra 2018 v 22:51)
Mňa zaujala Sandra Bullock a to vo filmoch The Blind Side, Predtucha a aj v Gravitácii.Je to skvelá herečka a úžasný človek v súkromí.Nesnazi sa robiť rozruch okolo svojej osoby a stará sa o adoptované deti.
(12. septembra 2018 v 22:52)
Ja som od čias zhliadnutia Harryho Pottera zamilovaná do Helen Bonham Carter, je to neuveriteľná žena a herečka. A to ako stvárnila Bellatrix je pre mňa neuveriteľný herecký výkon. Ale samozrejme aj jej ostatné filmy sú perfektné.
(12. septembra 2018 v 23:07)
Môj obľúbený herec je Jim Carrey, dokáže zahrať každú postavu vynikajúco. Je zábavný a sympatický herec.
(13. septembra 2018 v 5:40)
Mám rada herca Nicolas Cage. Hral mnoho skvelých postáv. Prvý krát som si ho viac všímala vo filme 60 sekúnd. Od vtedy pozerám všetky filmy kde hrá.
(13. septembra 2018 v 7:24)
Už dlhé roky mám rada práve Blake Lively, preto sa tak teším na tento film :) páči sa mi už odvtedy ako hrala v seriáli Gossip Girl a tiež mám rada jej filmy, napr. Večne mladá alebo All I See Is You
(13. septembra 2018 v 8:46)
Pre mňa najobľúbenejší herec je jednoznačne Anthony Hopkins. Zaujal ma svojim výkonom v Mlčaní jahniat, ale v každom filme v ktorom som ho viedela hrať bol výborný.
(13. septembra 2018 v 9:07)
Tatiana Pauhofová,je to výborná herečka a veľmi sa mi páči vo filme Všetko alebo nič.
(13. septembra 2018 v 9:16)
Ema Watson, pretože je to nádherná žena s veľkým srdcom a úžasná je vo filne Kráska a zviera.
(13. septembra 2018 v 10:00)
Tom Hanks a jeho Forrest Gump - môžem pozerať aj viackrát. Zo žien Sandra Bullock.
(13. septembra 2018 v 10:03)
Julia Roberts, v Pretty Woman , môj najobľúbenejší film
(13. septembra 2018 v 10:23)
Tom Hanks... pre mňa dokonalý herec, sympatický, charizmatický, hráč všetkých žánrov a možných i nemožných rolí, od mladých začiatkov až po zrelého chlapa má tú iskru, čo mám na ňom rada. A ešte mi trochu pripomína manžela :)
(13. septembra 2018 v 10:26)
Ja rada pozerám filmy kde hrá Ryan Gosling.Najradšej mám Zápisník jednej lásky.
(13. septembra 2018 v 10:41)
Tom Hardy. Skvelý herec, o čom ma presviedča v každom jednom filme. Skvele zosobnenie príbehu. Každú rolu mu verím a vyvolá vo mne presne tie pocity, ktoré film vyžaduje.
(13. septembra 2018 v 12:55)
Tom Cruise pretože je to skvelý herec páči sa mi ako to vie príbeh podať divákom, rozhodne najlepší je v Mission Imposible a potom Jennifer Lawrence je tiež skvelá herečka a vždy je na jej tvári vidieť emócie aké danú chvíľu je treba
(13. septembra 2018 v 13:13)
Morgan Freeman, milujem trillery kde hra on, pretoze maju hlavu i patu, nikdy sa mi dosial nestalo ze by film kde on hra, ma nebavil...pre mna TOP herec !! Herecku mam rada Angelinu Jolie - dovod ten isty ako pri Freemanovi.
(13. septembra 2018 v 14:12)
Ja mám rada filmy s Jennifer Aniston, lebo sa mi páči ako sa vie skvele vžiť do každej postavy.
(13. septembra 2018 v 14:36)
Sandra Bullock miss špeciálny agent, ona je top je vtipná a crazy ako ja
(13. septembra 2018 v 14:45)
Zbožnujem Gerarda Buttlera a film Ctihodný občan. Ale samozrejme aj všetky ostatné v ktorých sa objavil.
(13. septembra 2018 v 14:46)
Pre mna top herec bol Patrich Swaizy vo filme Hriešny tanec. Tento film si môžem pozrieť vždy keď ide v telke ;)
(13. septembra 2018 v 14:55)
Mojou najobľúbenejšou herečkou je rozhodne Jennifer Lawrence. Zaujala ma už v Hrách o život a odvtedy som začala sledovať aj iné jej filmy. Veľmi sa mi na nej páči, aká je všestranná a dokáže zahrať prakticky akúkoľvek postavu. Nehovoriac o tom, že na verejnosti je spontánna a zábavná.
(13. septembra 2018 v 15:06)
Anna Kendrick - najviac sa mi páčila vo filme Ladime, pretože veľmi pekne spieva a stvárnila tam príjemnú postavu.
(13. septembra 2018 v 15:09)
Blake Lively uz z dôb serialu Gossip Girl
(13. septembra 2018 v 16:51)
Mojou najoblubenejšou herečkou je prave Blake Lively, takze vyhra by potešila. Mam velmi rada jej filmy. Uplne najoblubenejsim filmom je Navždy mladá, ale zaujala aj filmom Smrtiaci priliv
(13. septembra 2018 v 18:28)
Johnny Deep, je to naj herec, ktorý dokáže stvárniť najpresnejšie tie najzvlastnejsie postavy
(13. septembra 2018 v 18:39)
Mojou obľúbenou herečkou je Jennifer Aniston, páčili sa mi všetky filmy, v ktorých doteraz hrala, je mi sympatická. Tiež mám na nej rada, že nie je taká kontroverzná ako mnohí iní Hollywoodsky herci a celebrity. Môj obľúbený herec je zas Silvester Stalone. Obdivujem ho za to, že sa dokázal vypracovať a stať sa slávnym vlastným pričinením a tým, že sa nevzdal. Navyše, hral v naozaj dobrých filmoch. Najradšej mám hlavne filmy Rocky.
(13. septembra 2018 v 20:18)
Jednoznačne Leonardo DiCaprio uz od čias natáčania Titanicu a doteraz ma nesklamal v žiadnej úlohe ktorú si zahral ci uz v životnej role Franka Abignala, Letca, Veľkého Gatsbyho alebo v úlohe lovca ktorá mu priniesla vytúženého Oscara.
(13. septembra 2018 v 20:21)
Najoblubenejsi herec je Leonardo DiCaprio. Kazdu roku zahra bravurne, vzdy je taky presvedcivi, ze mam pocit, ze to nie je film, ale realita. Je to chamelon, akukolvek ulohu zvladne odohrat genialne.
(13. septembra 2018 v 20:27)
Za mňa osobne je jednou z obľúbených hercov/herečiek práve Blake Lively a to hlavne preto, že je sama sebou. Vnímať som ju začala ešte keď hrala v Gossip Girl. Mám rada jej štýl - nie len herecký, ale aj ten módny. Keď si človek pozrie filmy, kde hrala, tak vidieť, že aj herecky veľmi dospela. Jednoducho sa na ňu dobre pozerá a má aj veľmi príjemný hlas. Nehovoriac o tom, že s Ryanom Reynoldsom sa fakt našli :) Čo sa týka hercov, tak už dlhodobo je mojim naj Colin Farrell. Vo filme In Bruges stvárnil skvelo svoju postavu, ale tak isto má dosť aj iných dobrých a kvalitných filmov, na ktoré sa opäť rada pozriem. Čo sa týka hviezd z čiernobielych filmov, tak jednoznačne pre mňa najoblúbenejšou je Audrey Hepburn - Raňajky u Tiffanyho sú jednoducho klasika a Audrey sa svojej role skvelo zhostila. Tak isto aj vo filme Prázdniny v Ríme :) Z mužských hercov je to Gene Kelly (Spievanie v daždi) a Tony Curtis (Niekto to rád horúce) - skvelé herecké výkony a tak isto sa na nich dobre pozeralo :)
(13. septembra 2018 v 21:11)
Charlize Theron vo filme Diablov advokát. Krásna žena ktorá perfektne zahrala svoju úlohu.
(13. septembra 2018 v 21:44)
Ja mám veľmi rada Lilly Collins a z hercov je môj obľúbenec Jamie Campbell Bower
(13. septembra 2018 v 21:48)
Nicholas Cage
(13. septembra 2018 v 22:07)
Mojim najobľúbenejším hercom je jednoznačne Leonardo DiCaprio. Nedocenený herec, ktorý mal dostať Oscara už dávno, minimálne za herecký výkon vo filme Počiatok. Leo vie dokonale stvárniť každú úlohu, ktorej sa zhostí a veľmi sa mi páči, že sa nechytá každého scenára, ktorý mu dajú do rúk, ale vyberá si práve kvalitné filmové úlohy. Tak isto na ňom oceňujem jeho činnosť vo filantropii a to, ako sa aktívne zaujíma o životné prostredie a šíri osvetu aj vďaka svojej organizácii už skoro 20 rokov. Je to človek, na ktorom ľudia ocenia nie len kvalitný herecký výkon, ale aj záujem o problematiku, ktorá sa týka nás všetkých :) Čo sa týka jeho hereckých kolegýň, tak za mňa vyhráva Sandra Bullock. Viem, že ju mnohí nemajú v láske a ani ju nepokladajú za bohvieako peknú, ale pre mňa osobne je to jedna z najkrajších žien. Má dosť dobrých filmov, ku ktorým sa rada vraciam, ako napríklad Dom pri jazere, alebo Practical Magic. Za zmienku určite stojí aj The Blind Side. Nemá problém zahrať vážnejšiu rolu, ale nevyhýba sa ani komédiám, čo sa mi naozaj páči. Dosť dlhú dobu som si fičala na filme The Proposal, kde hrala s Ryanom Reynoldsom. Za zmienku určite ešte stojí aj Jim Carrey, ktorý patrí medzi TOP hercov. Dokázal svetu, že je skvelý komik a žiadna grimasa mu nie je cudzia. Ale ukázal nám aj, že mu nechýba ani vážnosť a tiež mal pár skvelých snímok, z ktorých za zmienku stoja rozhodne Truman Show, Man on the Moon, The Number 23 a Eternal Sunshine of the spotless mind, kde si zahral spolu s Kate Winslet, ktorá tiež dokázala, že je talentovanou herečkou nie len v tejto snímke, ale aj vo filmoch, kde sa ukázala po boku Leonarda DiCapria alebo Alana Rickmana, čím som sa dostala k ďalšiemu skvelému hercovi, ktorý patrí do môjho rebríčka najobľúbenejších, nie len za nezabudnuteľnú rolu Severusa Snapea, ale aj za ďalšie - napríklad vo filme Rozum a cit :)
(13. septembra 2018 v 22:21)
Pre mňa je to jednoznačne Jennifer Lawrence. Vynikajúca herečka, ktorá vždy prinesie niečo nové do každej postavy, ktorú stvárni. Najviac ma zaujala zrejme vo filme matka!, v ktorom bola, podľa môjho názoru, zatiaľ najúžasnejšia.
(13. septembra 2018 v 22:24)
Hugh Grant, je tak čudne zábavný :D
(13. septembra 2018 v 22:46)
Mám veľmi veľa obľúbených hercov a herečiek. Mojou vášňou je pozeranie seriálov a filmov. Každý herec,každá herečka je výnimočný/výnimočná. Každý nás inšpiruje iným príbehom. Každý je iný,a najčastejšie nedokonalý,lebo nám ukazujú,že nedokonalosť je tá vlastnosť ktorá nás robí výnimočnými. V každom "umelcovi" hľadám niečo výnimočné a vždy aj nájdem.
(13. septembra 2018 v 22:49)
Sandra Bullock a Meryl Streep... ale urcite by som vedela mnoho inych hercov... napriklad Kevin Costner a kvoli jeho zdravemu nazoru na svet okolo a hereckym vykonom aj Keanu Reeves
(14. septembra 2018 v 7:45)
Julia Roberts, pre jej charizmu a super herecku pracu
(14. septembra 2018 v 9:06)
Úprimne, nemôžem vybrať len niekoho. Je veľa ozaj skvelých hercov a filmov, ktoré si človek rád pozrie opakovane
(14. septembra 2018 v 9:24)
mojimi stálicami ostáva určite Meryl Streep, charakterová herečka, ktorú nemožno nemilovať ... iná rola, iná žena.
(24. februára 2020 v 23:06)
Dobrý deň, dámy a páni. Vitajte u poskytovateľa finančných služieb NoviCap. Potrebujete naliehavý finančný prielom? Potrebujete pôžičku z rôznych dôvodov? NoviCap ponúka flexibilné možnosti pôžičiek prispôsobené vašim potrebám. NoviCap ponúka širokú škálu možností pôžičiek pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc pri nízkych úrokových sadzbách 3%, či už ide o podnikateľský úver, osobný úver alebo pôžičku na lekárske účty, predplatný deň, financovanie zariadení, hypotekárny úver e.t.c. Táto služba je rýchla, bezpečná, spoľahlivá. Ak chcete získať viac informácií o ponuke pôžičky NoviCap, pošlite e-mail prostredníctvom || novicapserviceprovider@gmail.com || alebo napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819 O NOVICAPE NoviCap, založená v roku 2015, je jedným z najväčších trhov s úvermi na svete. Mnoho ľudí, najmä majiteľov firiem, využíva bezplatnú online službu NoviCap na nájdenie financovania prehliadaním viacerých úverových produktov z našich rozsiahlych sieťových úverových programov. NoviCap poskytuje financovanie rýchlym, flexibilným a transparentným spôsobom a zároveň ponúka profesionálnym investorom príležitosť investovať do krátkodobého majetku s nadpriemerným výnosom. Sme veľmi rýchli, dôveryhodní a spoľahliví a môžete si požičať od 1 000 EUR do 50 miliónov EUR. NoviCap je tou pravou spoločnosťou, ktorá vás kontaktovať, ak potrebujete naliehavú pôžičku. Už nemusíte strácať čas pokusom o pôžičku od iných finančných inštitúcií alebo stresujúcich návštev bánk. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. Poskytujeme pôžičky svetovej triedy 24 hodín. Pre otázky / otázky? - Poslať e-mail na || novicapserviceprovider@gmail.com || Napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819