bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVyhrajte lístky do kina na Storočného starčeka!

Do našich kín prišla švédska komédia Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol, ktorá je adaptáciou rovnomenného bestselleru Jonasa Jonassona. Určite ste mnohí čítali a verte, že aj pri filme sa zabavíte.

AnalfStarcekMy sme si ho pozreli v predpremiére a stál za to! Máme tu pre vás 6 lístkov (každý pre dve osoby), tak si poďte po ne.

V deň svojich stých narodenín sa Allan Karlsson rozhodne utiecť z domova dôchodcov a spustí tak nepredvídateľný sled udalostí, ktorý sa skončí až na indonézskom ostrove Bali. 

Ak ste si užívali knižného Storočného starčeka, určite si choďte pozrieť aj toho filmového...a potom siahnite po ďalšej Jonasovej novinke Analfabetka, ktorá vedela počítať. Tú pokrstil Rasťo Piško počas predpremiéry.

Pozrite si VIDEO – zíde sa vám pri súťaži:)

Cine

HRAJTE o 6 lístkov do kina kdekoľvek na Slovensku!
Máme pre vás 6 lístkov (každý pre dve osoby – predsa len sa lepšie zabáva vo dvojici:)). Sú to voľné lístky, čiže vy len prídete do svojho kina pred predstavením a vymeníte si ich za „miestenky“.
Lístky môžete využiť v Bratislave v Cinema City (Aupark, Polus a Eurovea), alebo v sieti multikín Cinemax v mnohých slovenských mestách od Skalice, cez Trnavu, Žilinu, Banskú Bystricu až po Poprad, Prešov a Košice. Tu si môžete vybrať svoje mesto.

Starcek

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(16. mája 2014 v 10:21)
Kniha je parádna, ak film bude aspoň z polovice taký dobrý, bude to super :)
(16. mája 2014 v 10:55)
Som čakala keď hovoril aj o švédskej metle a stole, že spomenie aj švédsku trojku :P
(16. mája 2014 v 11:48)
výborná kniha,chystám sa aj na film ;)
(24. júna 2014 v 21:31)
Už sa teším :-)