bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSÚŤAŽ. Odhaľte pravdu a budete odmenení!

VELESTÚR. Mimoriadne silný príbeh o tom, že skutočný zmysel života sa oplatí hľadať. Po prečítaní tejto knihy sa možno budete na niektoré veci pozerať úplne inak. Je totiž nabitý myšlienkami, podobenstvami, príbehmi, ktoré nútia zastaviť sa a uvažovať o tom, kde sa práve nachádzate. Budete ho čítať po dúškoch a po čase zistíte, ako veľmi vás ovplyvnil...

kniha Velestúr bux.skHRAJTE o 2x novinku Velestúr s podpisom a špeciálnym venovaním
priamo pre výhercu od autora Jozefa Banáša.

Román Jozefa Banáša VELESTÚR je o Mužovi, ktorý na ceste za pravdou musí prejsť dlhou a tŕnistou cestou plnou pádov a pochopenia vlastných chýb...

Vy na ceste k tejto skvelej knižke nemusíte prejsť až takú dlhú cestu – stačí odpovedať na dve naše otázky a ste v hre o 2 knihy Velestúr aj s podpisom a venovaním autora šité na mieru:)

Najskôr si pozrite VIDEO reportáž z krstu knihy,
lebo to bude dôležité pri otázkach:

>

Muž, ako Banáš jednoducho nazval hrdinu svojej knihy Velestúr, kráča životom ako po sínusoide. Hoci sa snaží žiť lepšie, odovzdávať sa pre iných, neraz padne na najhlbšie dno, zranený, zničený. Ale práve v tom je sila tohto príbehu – ukazuje, že vzdať sa nesmieme nikdy.
Že naozaj šťastní sme len vtedy ak dávame.

Ako už viete, vďaka tejto knihe môže 10 výhercov zažiť nezabudnuteľný mystický víkend pod tajomným vrchom Velestúr a ďalších 100 súťažiacich vyhrá knihu podľa vlastného výberu. Viac na www.jozefbanas.sk.

kniha Velestúr bux.sk

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(20. januára 2015 v 15:13)
Bude to určite veľmi zaujímavá a užitočná kniha,veď pán Banáš vlastne ani iné nepíše...A je inšpirovaná životom speváka,ktorého aj my obdivujeme a najmä moji chlapi...jeho hudba ich často sprevádza na cestách,pretože jazdia obidvaja kamiónom dlhé trate...a mne samej sa jeho pesničky páčia...som na tú knihu veľmi zvedavá...
(20. januára 2015 v 19:22)
Som veľmi zvedavý na knihu Velestúr, aj keď som zatiaľ ani jednu knižku od p. Banáša nečítal.
(20. januára 2015 v 21:17)
Som veľmi zvedavá. Zatiaľ som od pána Banáša nečítala žiadnu knihu ale túto sa určite chystám čítať. O a mám veľmi veľmi rada jeho podarenú dcéru :-)
(21. januára 2015 v 9:00)
Velmi zvedava nd tuto knihu, vyzera byt zaujimava.
(21. januára 2015 v 14:16)
Zvedavá som na tú knihu,určite sa dobre číta....
(21. januára 2015 v 20:53)
Som riadna zvedavá na túto novinku. Priznávam, zatiaľ som od pána Banáša nič nečítala, to by som mala opraviť, však? :-)
(23. marca 2015 v 10:21)
Už sa teším na ďalšiu novú knihu od J. Banáša. Verím že bude taká pútavá ako tie čo som už čítala.
(9. apríla 2015 v 15:01)
Ahojte všetkým