bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSvetový módny bestseller

V čom spočíva tajomstvo elegancie Parížaniek? Francúzska módna ikona Ines de la Fressange sa s čitateľmi podelila o svoje tipy, ako dosiahnuť slávnu francúzsku eleganciu. Ako si vychutnávať život plný šarmu, cítiť sa lepšie a krajšie. Jednoducho, ako objaviť čaro savoir vivre, umenia žiť.

So šarmom Parížanky - hit módnych fanúšikovJej kniha So šarmom Parížanky sa stala doslova hitom. Státisíce predaných výtlačkov vo Francúzsku, Taliansku, či Nemecku. V susednom Česku sa len za prvý týždeň predali tisíce kníh, čo rozhodne nie je bežné. Čoskoro vyjde kniha So šarmom Prížanky aj v slovenčine a určite sa bez nej nezaobíde žiadna dáma, ktorá chce vyzerať chic.

Parížska módaInes de la Fressange stelesňuje pre mnohých typickú Francúzsku – je elegantná, krásna, šarmantná a sebavedomá. Kariérne zažiarila v 80.rokoch, bili sa o ňu módne domy ako Kenzo, Jean Paul Gaultier či Christian Lacroix. Niekoľko rokov bola múzou Karla Lagerfelda a pred štyrmi rokmi sa opäť vrátila na módne móla. Hoci ma dnes 54 rokov, vyvolala opäť senzáciu.
Ines je aktuálne tvárou značky L´Oreal Paris a šéfuje firme Roger Vivier, ktorá sa špecializuje na topánky, kabelky a doplnky. Jej rady a tipy sú preto považované za absolútne povolané a dámam radí, ako sa vyvarovať začiatočníckych faux pas. Veď načo vymýšľať už vymyslené a strácať čas, ak tu máme takúto poradkyňu?

So šarmom Parížnaky je úžasná kniha plná praktických tipov, ako sa elegantne obliekať, ako si vyberať doplnky, či ako si urobiť závideniahodný make-up. Nechýbajú rady pri zariaďovaní bytu, Ines predstavuje svoje obľúbené obchodíky, kaviarne i reštaurácie v Paríži, kde to dýcha povestným savoir vivre.

Z knihy So šarmom Parížanky dýcha vďaka fotografiám  a Inesiným vlastným kresbičkám tá pravá parížska atmosféra. A predovšetkým Haute couture, Glamour, slávna Femme fatale...

Pozrite si knižný trailer So šarmom Parížanky:

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(1. novembra 2012 v 8:43)
V celku je to skoro to iste s tfdm, že multiresolution sa použedva pri sclaptovuned a subsurf na všeobecne9 vyhladenie. Skfas si dať na kocku multiresolution dajme tomu na level 4-5 a v sculpt mode prejdi brushom po objekte a to iste9 skfas s kockou so subsurfom na 4-5 a tiež skfas sculptovať naň. Uvidedš ten rozdiel, že multires. je na vyhladenie, resp. na zahustenie meshu pre potrebu sculptingu