bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTáto Sila zmení váš život (26.7.2011)

Novinka od autorky bestselleru Tajomstvo. Keď pred tromi rokmi vyšiel svetový bestseller Tajomstvo – The Secret v slovenčine, kniha sa u nás okamžite stala hitom. Dodnes sa predalo takmer 90.000 kusov, čo sa podarí máloktorému autorovi. Vrátane tých svetových. No predovšetkým ovplyvnila životy mnohých z nás. Autorka Rhonda Byrne prichádza s novinkou Sila, ktorá vám umožní pochopiť, že postačí jediná vec, aby sa vám zmenili vzťahy, financie, zdravie, šťastie, kariéra a celý život.

Táto kniha vás naučí, ako používať najväčšiu silu v celom vesmíre - Silu, ktorá vám dá všetko, čo chcete. Bez Sily by sme sa nenarodili. Bez Sily by na planéte nebolo jedinej ľudskej bytosti. Každý vynález, objav a ľudský výtvor má svoj pôvod v Sile. Dokonalé zdravie, neuveriteľne dobré vzťahy a kariéra, po akej túžime. Život naplnený radosťou a toľko peňazí, koľko potrebujeme, aby sme mohli byť, čím chceme... robiť a vlastniť všetko, čo chceme... to všetko má svoj pôvod v Sile.

Prečítajte si ukážku z bestselleru Sila.

Každý máme vo svojom vnútri Silu, no treba ju prebudiť, odhaliť a využiť vo svoj prospech. Aby sme zažili čaro života v jeho plnosti - a vtedy bude náš život úžasný! Rhonda Byrne odhaľuje v knihe Silu pocitov, Silu v tvorivom procese a ukazuje kľúče k tej správnej Sile. Rozoberá pôsobenie Sily v oblasti financií, zdravia, medziľudských vzťahoch.

Pozrite si book trailer v slovenčine k novinke Sila:

Mohlo by vás zaujímať