bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrichádza magický príbeh HALF BAD – POLOZLÝ. Pozrite si VIDEO

Filmové práva k tejto knihe, ktorá sa stala medzinárodnou senzáciou, okamžite kúpilo filmové štúdio FOX 2000 spolu s producentkou Twilight ságy, Karen Rosenfeltovou.

Čo je neuveriteľné, príbeh sa zapísaldo Guinnessovej knihy rekordov ako najprekladanejší debut a to ešte pred samotným vydaním (do 45 jazykov). Prichádza novinka Half Bad - Polozlý. Pozrite si špeciálny trailer.

Nové HRY O ŽIVOT, či nasledovník série TWILIGHT. Aj takto nazývajú novú sériu, z ktorej prvý diel HALF BAD - POLOZLÝ vyjde o pár dní.

Nadprirodzený fantasy triler o 15-ročnom Nathanovi, ktorého ostatní čarodejníci väznia a mučia. Preto musí  zo svojho žalára utiecť a nájsť svojho otca, najsilnejšieho a najkrutejšieho z čiernych čarodejníkov. Zvládne svoju neľahkú úlohu?!

V žilách mu koluje dvojaká krv. Je splodený zo zakázanej lásky medzi bielou čarodejnicou a najkrutejším a najmocnejším čiernym čarodejníkom. Preto uniká pred celým svetom.

No radšej mal zomrieť pri narodení, ako si to želala rada Bielych čarodejníc. Nechceného polovičiaka totiž čaká krutý osud.

Pozrite si TRAILER k novinke Half Bad-Polozlý:

Autorka

Pre večný boj medzi bielymi a čiernymi čarodejnicami bude žiť ako štvaná zver až do svojich sedemnástych narodenín. Vtedy sa rozhodne, na ktorú stranu skutočne patrí.
Ale pod jednou podmienkou. Musí prijať tri dary a napiť sa krvi svojho predka, inak ho čaká smrť. Nathanova matka si však po jeho narodení siahla na život a o otcovi už dlhé roky nik nepočul. Nezostáva mu nič iné, len sa pokúsiť o nemožné – nájsť najobávanejšieho čierneho čarodejníka na svete. Svojho otca. Ale ako, keď nemôže nikomu veriť. Ani svojej láske!

Objednajte si hneď teraz Half Bad-Polozlý so zľavou 20%!
Kupit

YOLIHalf Bad-Polozlý vychádza ako prvá kniha novej vydavateľskej značky YOLI – čítanie pre mladých. YOLI ponúkne svetové hity, bestsellery a jedinečné knihy zo sveta fantasy, dystopie, ale aj romance. Súčasťou značky bude nielen nový web www.yoli.sk, ale aj špeciálna mobilná aplikácia, záložky a ďalšie vychytávky pre mladých.

Yoli

„Už sa to deje, Arran. Cítim to. Som čierny čarodejník.“
„Nie, nie si. To je tvoje telo, nie ty. Tvoje skutočné ja nemá nič s čiernymi čarodejnicami. Možno si zdedil nejaké gény po Marcusovi a po Sábe. Ale to je len biológia. Telo, gény, tvoj dar, nič z toho z teba neurobí čierneho čarodejníka. Musíš tomu veriť. Človeka poznáš podľa toho, ako rozmýšľa a ako sa správa. Nie si zlý, Nathan. Nič na tebe nie je zlé. Dostaneš silný dar, to je nám všetkým jasné, ale až podľa toho, ako ho budeš používať, sa uvidí, či budeš dobrý, alebo zlý.“
Takmer som mu uveril. Nie som zlý, ale bojím sa. Moje telo robí veci, ktorým nerozumiem, a neviem, čo všetko mi ešte vyvedie. Akoby malo vlastnú vôľu a viedlo ma po ceste, po ktorej musím ísť. Nočná úzkosť ma vyháňa z domu, núti ma nechať starý život za sebou. Aj hlasy v hlave ma ťahajú preč od ľudí.

Milan Buno
10.4.2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.