bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skRozdávame 20x svetový hit, ktorý si musíte prečítať!

Takúto knihu ste ešte nečítali. Alebo prinajmenšom už dlho nie. Bestseller v mnohých krajinách, čitatelia i kritici si ju nevedia vynachváliť  a my vám už zajtra rozdáme 20 kusov, aby ste sa mohli pustiť do čítania.  

---------- Aktualizované 7.mája 2013 ------------

Storočný starček vás, zdá sa, zaujal:-) Veru, na dobrodružstvo nie ste nikdy starí a táto neuveriteľná kniha vám to dokáže. Vybrali sme 20 z vás, ktorým pošleme pracovný výtlačok hitu Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol:
Michaela Töröková, Robert Chudý, Michaela Podolinská, Ján Hlodák, Zuzana Hanuliaková, Viktória Haláková, Evelin Kissová, Patrícia Kasalová, Alexandra Halmová, Lucia Fabiánová, Viera Šimonová, Katarína Kvašňovská, Milka Katriňáková, Alena Kováčová, Simona Bagová, Marianna Barčíková, Alena Lelovičová, Mária Gerbocová, Veronika Romanová a Silvia Urbanová.

Niektorých z vás budeme kontaktovať e-mailom a možno nadviažeme spoluprácu - dobrých readerov nie je nikdy dosť:-)
Ďo čítanie, priatelia kníh.
Váš BUX.sk

----------------------------------------------------------------

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizolVieme, že svetový úspech nemusí na Slovensku nič znamenať, ale posúďte sami:
- Švédsky bestseller rokov 2010 a 2011 (vyše milión predaných kníh!)
- V Nemecku len za necelý rok po vydaní predaných takmer milión kusov.
- V mnohých krajinách ako Francúzsko, Holandsko, Taliansko ai. Na najvyšších priečkach predajnosti.
- Práva kúpili desiatky krajín, knihu preložili do 35 jazykov.
- Podľa knihy nakrúcajú film s najväčším rozpočtom v histórii švédskej kinematografie

A konečne vychádza kniha Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol  aj v slovenčine (vo veľmi kvalitnom preklade). Presne 27.mája, no 20 z vás nemusí čakať až dovtedy. Máme tu pre vás 20 pracovných výtlačkov, ktoré vyzerajú presne ako klasická kniha...len sú nepredajné a pre vás zadarmo:-)

kniha Storočný starček♥O čom táto úžasná kniha je?♥
Allan Karlsson má dnes presne 100 rokov a v domove dôchodcov sa pripravuje veľká oslava. Príde starosta, miestna tlač a množstvo ľudí. Storočný Allan má však úplne iné plány: jednoducho prelezie cez okno, pošliape záhony kvetov a v dôchodcovských papučiach odkráča preč. Zmizne.
Vzápätí je celé Švédsko kvôli jeho úteku hore nohami. Náhodne sa dostane ku kufru, v ktorom je ukradnutých 50 miliónov...náhodou Allan bývalého majiteľa kufra zmrazí v chladničke...a zostáva za ním čoraz viac mŕtvol a nevysvetliteľných bizarností.
Po Allanovi začne pátrať polícia a snažia sa ho dostať aj gangstri, ktorým kufor s päťdesiatimi melónmi patril. No hoci má Allan rovnú stovku, je vo forme a úspešne všetkým uniká. Ani nevie ako...
Vlastne, má aj plno šťastia, ktoré ho sprevádza od mladosti. Veď ešte ako mladík večeral so Stalinom, zabránil atentátu na Churchilla, kamošil sa s Trumanom, zachránil tretiu ženu Mao Ce-tunga...

„Bláznivá kniha prekonávajúca všetky očakávania!“ (Stern, 2011)

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol sú vlastne dve úžasné knihy v jednej. Jedna línia je šialený útek s kufrom naprataným miliónmi a druhá jeho spomienky na život, počas ktorého doslova menil svetové udalosti a zaplietol sa do veľkých historických udalostí 20.storočia.
Pri čítaní tejto knihy zažijete pravú čitateľskú rozkoš.
A BUX.sk vám ju dopraje už teraz:-)

Stačí nižšie vyplniť svoj e-mail a meno s adresou,
a my vyberieme v utorok 20 z vás, ktorým pošleme túto knihu len tak.
Zadarmo.

bux.sk reading copies, knihy☞☞☞Chcete byť našimi readermi?
Zároveň hľadáme readerov, ktorí vedia napísať recenziu o prečítanej knihe a článok niekde aj zavesiť (blog, spolupráca s inými portálmi ap.). Databáza našich readerov sa rozrastá, zintenzívňujeme spoluprácu a každý mesiac sa tak môžu dostať k vynikajúcim knihám skôr ako ostatní. Podmienkou je vedieť článok o knihe (recenziu, opísané svoje pocity, dojmy, postrehy)  uverejniť na nejakom portáli.

Ak sa chcete pridať k našim readerom, vyplňte v dotazníku aj nepovinnú položku – kde viete článok o prečítanej knihe uverejniť (ideálne dajte priamo link). Vybraných readerov budeme kontaktovať na zadaný e-mail.

Takže do toho, čakáme a zajtra rozdávame 20x bestseller  Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol.

Bux.sk Storočný starček

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(6. mája 2013 v 15:02)
veľmi rada by som sa videla medzi výhercami ;)
(6. mája 2013 v 15:43)
Teším sa na knihu...
(6. mája 2013 v 15:51)
rada by som vyhrala, este som nikdy nic nevyhrala, hoci sa vzdy poctivo zapojim :)
(6. mája 2013 v 19:30)
ten názov ma uplne dostal:) rada by som ju chcela mat uz doma:D:D
(7. mája 2013 v 6:32)
rada by som vyhrala tuto knihu zaujimavy nazov ma
(7. mája 2013 v 7:16)
To vyzera byt zaujimaveee... :-)
(7. mája 2013 v 9:19)
toto teda vyzera fakt zaujimavo :-)
(17. mája 2013 v 13:13)
Ďakujem, ani si neviete predstaviť moje nadšenie, keď som si knihu rozbaľovala :) Príbeh je svelý, dočítam a píšem recenziu :) ĎAKUJEM!!!!
(24. februára 2021 v 12:00)
Túžim starčeka z príbehu poznať chcem sa inšpirovať jeho odvahou a chuťou vykonať jednoducho zmenu v živote do neznáma.