bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOčakávané Zdochnuté srdce práve vyšlo

Zdochnuté srdce Bratislava 10. júna 2009Je to divoké a zábavné čítanie..., na knihe Zdochnuté srdce sa mi páčili najmä priame, vynikajúce a trefné prirovnania. A tiež súčasný jazyk, žiadne prikrášlené omáčky...., Zdochnuté srdce srší ostrovtipom a nebráni sa ísť pod kožu aj v situáciách, v ktorých by človek najradšej hodil spiatočku.... kniha plná humoru, sebairónie i napätia..., to sú iba niektoré prívlastky adresované tejto knihe zo strany viacerých známych tvárí, ktoré si Zdochnuté srdce prečítali ešte pred samotným knižným vydaním. (viac )
Aj keď je knižka neveľká, obsahom je dostatočne veľká na to, aby očarila nielen nástky, ale i čitateľov so zrelými skúsenosťami, ktorí si ešte ponechali aspoň nejaké ilúzie. Najlepší priatelia, najlepší nepriatelia, úžasní milenci, exhumované staré lásky, bizarné situácie, šialená rodina, castingová agentúra a snobské chalupárske impresie v prostredí bohapustého vidieka a jej prečudesných obyvateľov. To všetko vytvára panoptikálnu mozaiku kde sa strieda láska s nenávisťou, celibát so sexuálnymi experimentmi, zdravý rozum s úletmi a nuda s neviazanou zábavou....Pridajte sa!

„Je to knižka, ktorá sa na nič nehrá a viac než literárnu hodnotu v nej nájdete úprimný a radostný postoj k životu a to aj v čase uplakaných ženských románov“hovorí autor knihy Eli Elias. Jeho želaním je zostať v anonymite. Vydavateľstvo Ikar sa zaviazalo identitu autora neprezradiť.

Nie je vylúčené, že Zdochnuté srdce bude aj sfilmované. Eli Elias Ikaru potvrdil, že o zakúpenie autorských práv sa celkom vážne zaujíma nemenovaná filmová produkcia. Beáta Dubasová dokonca rozmýšľala nad tým, kto by si v taktom prípade mohol zahrať hlavnú hrdinku - vraj Zuzana Fialová.

Román Zdochnuté srdce (link) vychádza na 168 stranách.
Maloobchodná cena 6,90 € /207, 90 Sk.