bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZa šesť týždňov božsky štíhla

Kontroverzná OMG diéta sa stala celosvetovým fenoménom

OMG diétaBratislava 11. júna  2013 - Za šesť týždňov ľahšia až o 10 kilogramov. Niet sa čo čudovať, že s takým sloganom táto diéta pobláznila svet.  Jej tajomstvo spočívá v ľahkom a pritom veľmi rýchlom schudnutí. OMG diéta popiera mnohé doterajšie pravidlá zdravého stravovania a  stala sa fenoménom v oblasti redukcie váhy. 

Základom OMG DIÉTY (z anglického  Oh my God - Ach, môj bože!) je v skratke: deň bez raňajok, kúpanie v studenej vode, pitie kávy na lačno, cvičenie a  konzumácia potravín bohatých na bielkoviny. Pri OMG DIÉTE by sme sa mali úplne vyhnúť niektorým druhom ovocia, pretože blokujú spaľovanie tukov. Zakázané sú tiež ovocné šťavy a niektoré druhy zeleniny, napríklad brokolica, ktorá obsahuje v sebe veľké množstvo sacharidov.Venice A. Fulton

Pre viacerých odborníkov na výživu sú raňajky tým najdôležitejším jedlom dňa. Autor diéty a knihy Venice A. Fulton búra tento stereotyp tvrdením, že bez raňajok sa človek naopak pokojne zaobíde. Podle neho je ráno najdôležitejšie zacvičit si s prázdym žalúdkom. Jedine tak sa vraj správne naštartuje telo a človek lepšie spaľuje tuky. Vynechať raňajky je teda zdravé. Ranný studený kúpeľ vo vode s teplotou 15 - 20 °C robí zázraky. Povzbudzuje telo k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a je účinný aj v boji  proti celulitíde. Podľa Fultona dve šálky čiernej kávy denne posilňujú nervový systém a ak človek vypije kávu nalačno, potom má istotu, že telo začne tuk spaľovat rýchlejšie, a to dokonca až 4 - 5 hodín po vypití kávy. Ďalšie odporúčanie - jesť iba tri razy denne -  skorý obed, popoludňajšie a podvečerné jedlo. Väčšie medzery medzi jedlami pomáhajú telu lepšie spaľovať tuky.Cvičenie odporúča každá diéta. Vedeli ste však, že sa účinne chudne pri  fúkaní balónov? Podľa OMG diéty je dôležité cvičiť, ale treba vedieť ako často, ako tvrdo a kedy robiť prestávky.

V knihe OMG DIÉTA. Za 6 týždňov božsky štíhla - ponúka jej autor  prevratnú metódu – ozajstnú zmes vedeckých poznatkov z výživy, biochémie, genetiky a psychológie. Každý, kto sa bude riadiť touto vtipne, odľahčene, zábavne a zrozumiteľne napísanou knihou, si môže udržať zdravie, a pritom skutočne rýchlo schudnúť.

Venice A. Fulton je športový špecialista, odborník na výživu a osobný tréner. Už desať rokov radí ako výživový poradca predovšetkým celebritám, ako schudnúť a ako si svoju váhu udržať.

OMG DIÉTA vychádza  na 304 stranách. Maloobchodná cena 11,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.