bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSTRATENÁ ROVNOVÁHA

Láska, zrada, strach i nádej. Obľúbené „kabelkové“ čítanie pre ženy prináša opäť príbeh nabitý silnými emóciami.

Osud je ako hojdačka –  po chvíľach radosti a zadúšajúceho  šťastia nás  často čaká nepríjemné vytriezvenie. Svoje o tom vie i Zuzana. Ambiciózna mladá žena má všetko, o čom iné len snívajú−milujúceho manžela, skvelú dcéru, zaujímavú prácu. Jej život sa však jedného dňa nečakane zlomí.

Zuzana je však bojovníčka, púšťa sa do nerovného boja, no ako to už v ťažkých situáciách býva, nešťastie nechodieva samo. A tak sa stane, že najbližší človek, ktorý by mal stáť pri nej, v rozhodujúcej chvíli zlyháva. A naopak, žena, ktorá ju kedysi zradila, sa stáva jej oporou.Zuzana sa zoznámi s vozičkárom Dodom,tento muž plný energie v nej opäť prebudí ženu a významne ovplyvní Zuzanin ďalší život...

Andrea Boldišová nemá rada prílišnú publicitu, je skôr introvertný typ, ktorého viac než rozprávanie fascinuje hra so slovom a možnosť písať. Po úspešnom debute Láska vo vetre(2011) jej  v roku 2013 vyšiel román Okno do duše. Autorku okrem písania baví cestovanie, fotografovanie a nordic walking. Aj pri týchto aktivitách spoznáva osudy rozličných ľudí, ktoré potom pretavuje do dynamických príbehov.

STRATENÁ ROVNOVÁHA vychádza v edícii Príbehy z kabelky na 304  stranách. Maloobchodná cena 8,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.