bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviaž sa! Môj bláznivý zápisník

Nový svetový hit! Nezvyčajný zápisník pre všetkých, ktorí sa chcú dobre zabaviť a zároveň otestovať svoju kreativitu.

Mládež je ním posadnutá. Po internete koluje obrovské množstvo fotografií  a bláznivých videí o tom, čo všetko sú schopní so svojím zápisníkom urobiť a ako plnia jednotlivé úlohy. Rozhlasový a televízny moderátor Roman Juraško sa pridal a nakrútil video ako žuje stránku zo zápisníka a zajedá kečupom.

http://www.buxcafe.sk/sutaz/bleskova-sutaz-o-2x-hit-odviaz-sa.html

Odviaž sa! nie je obyčajná kniha. Vyzerá ako zápisník, ale po čase môže vyzerať úplne inak. Kniha - zápisník obsahuje asi 200 úloh. Niektoré sú vtipné, kreatívne, iné originálne až šialené. Zámerom a zmyslom okrem zábavy je pretvoriť si obyčajnú knihu podľa seba a vložiť do nej svoje vlastné nápady.

Na každej strane zápisníka sú inštrukcie, pokyny, čo treba urobiť. Napríklad kvapni, oblej a rozmaž stranu kávou... na ďalšej strane urobte odtlačky ruky alebo prstov (samozrejme, najskôr si ich treba niečím zašpiniť).  Iná strana radí, aby ste vylisovali listy zo stromov a nalepili ich do knižky alebo aby ste si stránku vyhradili na pekné myšlienky, či opísali, ako vám plynie čas...

Skrátka, kto sa začíta do tohto zápisníka, možno sa zašpiní farbou alebo niečím iným. Možno zmokne. Možno urobí rozhodnutia, o ktorých v podstate pochybuje. Možno mu bude ľúto za perfektným stavom zápisníka, v akom  ho získal. Možno si všade začne všímať svoju tvorivú deštrukciu. A možno začne žiť o čosi bezstarostnejšie.

Viac informácií o knihe a súťaži, ktorá bude s touto knihou prebiehať počas celého leta je na www.odviazsa.sk.

ODVIAŽ SA! Môj bláznivý zápisník má 224 strán. Maloobchodná cena 6,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.