bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBlesková súťaž o 2x hit Odviaž sa!

Začali sa prázdniny, dovolenky, tak sa odviažte, užite si leto...napríklad aj s jedinečnou knihou, ktorá vyšla pred pár dňami.

OdviazVo svete je absolútnym hitom, vzniká k nej množstvo videí a fotiek...a vy ju môžete teraz vyhrať v Bleskovke – hneď 2 kusy, alebo sa zapojiť do súťaže, kde budeme rozdávať každý týždeň 100€ a priehrštie kníh. Chcete vedieť viac? Čítajte...

OdviazOdviaž sa! Môj bláznivý zápisník je originálny nápad, ktorému podľahli mladí na celom svete. Dostali možnosť pretvoriť si obyčajnú knihu podľa seba a vložiť do nej svoje nápady, netradičné veci a výsledok stojí naozaj za to. Po internete kolujú tisícky fotiek, na ktorých je zápisník alebo jeho „pretvorené“ strany. A nechýbajú videá – mnohé bláznivé, šialené, ale aj veľmi kreatívne. Novinke už podľahol aj moderátor Markízy a Rádia Európa 2 Roman Juraško.

Pozrite sa VIDEO, ako jedol knihu s kečupom...

odviazKniha Odviaž sa! - Môj bláznivý zápisník obsahuje asi 200 úloh. Niektoré sú vtipné, kreatívne, iné originálne až šialené. Ide o to, aby ste sa odviazali, pobavili a ukázali svoju kreativitu. Na každej strane sú inštrukcie, čo treba urobiť. Napríklad kvapni, oblej a rozmaž stranu kávou...na ďalšej strane urobte odtlačky ruky alebo prstov (samozrejme, najskôr si ich treba niečím zašpiniť:)).  Iná strana radí, aby ste vylisovali listy zo stromov a nalepili ich do knižky, na ďalšej nájdete inštrukciu: „Opíš svoju večeru. Zašpiň, pofŕkaj, rozotri kúsky jedla. Môžeš túto stranu použiť aj ako obrúsok.“

Jednoducho, s novinkou Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník sa nebudete nudiť. Hneď teraz môžete v Bleskovej súťaži vyhrať jeden z dvoch kusov tejto špeciálnej knihy. Odpovedzte na otázku, vyplňte svoje údaje a po 12:00 sa dozviete mená dvoch výhercov.
Ak by sa vám málilo, potom choďte v tomto článku ešte nižšie a dozviete sa, ako vyhrať ďalšie super ceny.

Už ste sa zapojili do dnešnej Bleskovky?
Super! A teraz máme BONUS. Oddnes sa môžete odviazať aj so súťažou o 100€ a knihy. Každý týždeň odmeníme jedného z vás takouto krásnou zelenou stovečkou!

euro

A k tomu ďalších 9 z vás dostane knihu od YOLi podľa vlastného výberu.
Čo treba pre to urobiť? Všetko sa dozviete na www.odviazsa.sk – pravidlá, rebríčky, ceny.     

Letným partnerom súťaže Odviaž sa! je Rádio Európa 2.  

Zatiaľ si pozrite VIDEO z akcie Odviaž sa! v bratislavskom Auparku:

Milan Buno
30.6.2014

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(30. júna 2014 v 10:29)
super nápad! a dnes mám navyše narodeniny.. tak pokúšam.. :)
(30. júna 2014 v 10:38)
Super kniha
(30. júna 2014 v 10:41)
mám rada blbosti a sama som niekedy prekvapena zo seba co dokažem aby nebola nuda.Stoji mi zato vyraz mojich pubertalnych dvoch deti,ked ma napriklad uvidia prezuvat stranu s knihy.
(30. júna 2014 v 10:47)
Veľmi zaujímavý nápad s takou knihou. :) Určite s ňou človek zažije veľa zábavy. :D
(30. júna 2014 v 11:26)
Dúfam,že dnes sa na mňa usmeje šťastie :)
(30. júna 2014 v 12:06)
Poriadne bláznivý nápad !
(30. júna 2014 v 12:14)
Zapojila som sa asi az po stanovenom case bo snazila som sa co najrychlejsie po najdeni sutaze. Zapisnik by ma mooc potesil, nakolko by som ho darovala kamaratke ktora taketo veci miluje a je velmi kreativna a sikovna :) potesilo by to :)
(30. júna 2014 v 12:17)
úžasné!
(30. júna 2014 v 20:59)
skvelý nápad :)
(1. júla 2014 v 9:13)
Konečne nápaditá kniha.. :D
(9. októbra 2017 v 14:11)
1