bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMiro Jaroš učí deti pravidlám slušného správania

Na svete sú jeho Čarovné slovíčka

Detail tovaru Čarovné slovíčka
Vaša cena: 4,73 € Kúpiť

Vydavateľstvo Ikar prinieslo vlani  na knižný trh novú edíciu  edukatívnych kníh, prostredníctvom ktorých sa deti predškolského veku môžu hravou formou naučiť hygienickým návykom, pravidlám slušného správania alebo iným užitočným veciam.  Prvá zo série náučných a zároveň zábavných kníh, ktorých autorom je Miro Jaroš, vyšla na sklonku minulého roku s názvom Čisté rúčky. Druhou v poradí sú Čarovné slovíčka. Knihy sú určené pre deti od jedného roka.

„Čarovné slovíčka som sa naučil kedysi z programu pre deti "Poďte s nami". Pamätám si, že keď som prvýkrát poďakoval svojej mame za obed, dojalo ju to,“ spomína Miro Jaroš a dodáva: „Som rád, že som mohol pracovať aj na tejto  knižke pre deti. Ja skutočne verím, že čarovné slovíčka majú  zázračnú moc a  svet je s nimi krajší. Napísal som o tom aj pesničku, ktorá je súčasťou knižky. Medzi už všedné "ďakujem a prosím" som zaradil aj prepáč, je mi ľúto, mám ťa rád, na zdravie a všetko najlepšie.“ Ak pôjdete s deťmi podľa pesničky a knižky naučíte ich, kedy treba čarovné slovíčka použiť.

Knihu ilustrovala Mária Nerádová. Pesničku, v ktorej sa Miro Jaroš s kamarátmi - opicou a papagájom učia čarovné slovíčka - si môžete vypočuť na: http://www.youtube.com/watch?v=WzSPauuI8qs

ČAROVNÉ SLOVÍČKA majú 32 strán. Maloobchodná cena vrátane CD 5,50 €. 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.