bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKRISTÍNA FARKAŠOVÁ / SOM MAMA

„Upozornenie: Matky, ak nemáte zmysel pre humor, vďaka tejto knihe ho v sebe objavíte. Ak vám je ukradnutý, ani ho nehľadajte a majte ma aj naďalej rady. Knižku dajte na recykláciu svojmu dieťaťu a urobte si kávičku. Máte cca dvadsať minút.“ Kristína Farkašová

 som mamaÚspešná slovenská herečka, moderátorka a kreatívna autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová je šťastnou mamou dvojičiek. O svojich skúsenostiach s tehotenstvom a  materstvom začala písať blog a ten oslovil množstvo mamičiek. Pre všetkých, ktorým je jej humor blízky a téma sa im zdá viac než príťažlivá, vydáva knihu, v ktorej sa hrdo hlási k tomu, čo jej robí najväčšiu radosť: Som mama!

„Je to nesmierne pokrvná kniha“, dodáva Kristína Farkašová. „O našich deťoch, ilustrovaná mojím otcom. Vlastne trojgeneračná.  Môj ocko kreslil Elu a Matildu nonstop, fascinovaný týmito malými ľuďmi a som veľmi rada, že sme dokázali prepojiť jeho kresliaci denníček s mojim písmenkovým. A teda, že som musela porodiť dve deti, aby konečne všetci videli, aký je môj ocko fantasticky "kreslič"! No čo by som preňho neurobila! "

Kniha SOM MAMA  vychádza na 296  stranách. Maloobchodnácena 14,90 €. V ponuke sú aj knihy s tričkom Kristíny Farkašovej vo veľkostiach S, M, L, LX za cenu 35,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.