bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSRDCE V TME - Nový román Táne Keleovej - Vasilkovej

Obálka titulu SRDCE V TME Bratislava 24. marca 2009Úspešná spisovateľka je nominovaná na ocenenie Slovenka roka 2008 v kategórii Umenie a kultúra. V týchto dňoch sa dostáva na knižný trh jej novinka Srdce v tme.
Hrdinka románu ma v zamestnaní od začiatku len problémy. Najprv s riaditeľom, ktorý zabúda na výplaty a tvári sa, že je to samozrejmé, potom s novou riaditeľkou, starnúcou, zatrpknutou ženou, ktorá v alkoholickom opojení šikanuje zamestnancov a dostáva ich do neuveriteľných situácií. Klára pracuje od rána do večera a medzi ňou a manželom vzniká čoraz väčšie napätie. Ustavične je pod psychickým tlakom, nič ju neteší... Netuší však, že to všetko je len predohrou skutočnej bolesti a smútku.

„Pri písaní románu Srdce v tme som si znova raz uvedomila konečnosť nášho života... akoby sme tu boli len na „chvíľu“, v akomsi vypožičanom čase – a je len na nás čím ho vyplníme, ako ho prežijeme. Želám si, aby táto kniha aspoň troška vstúpila mojim čitateľom do svedomia... a aby naprávali nedostatky a chyby v svojich partnerských a manželských vzťahoch kým sa ešte dá. Veď láska za to stojí...“ Táňa Keleová- Vasilková.

Táňa Keleová -Vasilková (1964) doteraz vydala v Ikare osemnásť kníh. Celkový predaný náklad jej románov dosiahol rekordných viac než 700 tisíc výtlačkov, čím sa zaradila na najvyššiu priečku ako absolútne najúspešnejší domáci autor vydavateľstva. Táňa Keleová – Vasilková je niekoľkonásobnou držiteľkou ocenení Zlatá a Platinová kniha.

Román Srdce v tme vychádza na 320 stranách.
Maloobchodná cena 8,93 €/ 269 Sk.