bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZískaj knižný HIT skôr ako ostatní!

V polovici augusta vychádzajú dva veľké knižné bestsellery, ale vy ich môžete mať už dnes a zadarmo! Ak teda nemáte čo večer čítať (ráno si predsa treba trochu viac prispať:-)), máte šancu získať knihu oveľa skôr, ako vôbec vyjde a prečítať si ju pred ostatnými v slovenčine.

Súťaž----- aktualizované 1.8.2013 -----

Knižné hity posielame:
DIVOČINA
: Lucia Výbošťoková, Alexandra Gerdová, Alžbeta Kružlicová, Jozef Nalevanko a Lucia Fabiánová
ANGELOPOLIS
: Erik Mészáros, Bibiana Ondrušová, Dagmar Rothová, Milka Katriňáková a Jana Čúzyová.
Všetkým blahoželáme a knihy posielame. Príjemné čítanie želá BUX.sk

-----------------------------------------------

Chcem ešte spať. Nebuďte ma, prosím v spolupráci s internetovým kníhkupectvom BUX.sk pripravilo skvelú akciu. Rozdáme 10 kníh – po päť z každého bestselleru. Stačí si vybrať a nižšie vo formulári napísať svoje údaje, aby sme knihu mohli poslať.

(Ide o pracovné výtlačky, tzv. reading copies, ktoré však vyzerajú ako skutočny originál, len majú placku Nepredajné. Vydavateľstvo pri niektorých hitoch vopred vytlačí obmedzený počet kusov, ktoré rozdá svojim fanúšikom, heavy readerom, novinárom ap.)

O čom sú tieto dva bestsellery?

DivočinaDIVOČINA. Cheryl má 20 rokov a myslí si, že prišla o všetko. Po matkinej smrti sa rodina rozpŕchla a krátko nato jej skrachovalo manželstvo. O štyri roky, keď už nemala čo stratiť, urobila to najimpulzívnejšie rozhodnutie svojho života: vydala sa na cestu dlhú 1 770 kilometrov. Stretla medvede i štrkáče, dusili ju horúčavy, mrazivý sneh a putovanie ju takmer dohnalo do šialenstva.
Napokon jej však táto neuveriteľná cesta zachránila život a postavila ju na nohy.
Skutočný príbeh Divočina vychádza v Edícii Svetový bestseller.

AngelopolisANGELOPOLIS. Prvá kniha D.Trussoniovej Angelológia sa stala bestsellerom a celosvetovou senzáciou. Mix mýtov a biblickej tradície sa prelína so súčasnosťou.
Opäť sa ocitáme uprostred vojny medzi ľudstvom a jeho najväčším nepriateľom – osudovo príťažlivými miešancami ľudí a anjelov, ktorých volajú nefilimovia. Rozpútava sa peklo plné nebezpečenstiev a vášne. Napínavá naháňačka vás zavedie spod tieňov Eiffelovej veže cez cárske paláce v Sankt Peterburgu až hlboko do sibírskych gubernií a k brehom Čierneho mora.
Hit Angelopolis vychádza v Edícii Svetový bestseller.

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(31. júla 2013 v 20:00)
Milujem knihy :)
(31. júla 2013 v 22:20)
To je skvele. Kiezby som ziskala Angealopolis
(1. augusta 2013 v 11:30)
Tak snáď to bude tá Divočina =) Zbožňujem cestovanie.
(1. augusta 2013 v 11:55)
Vlastnou univerzitou nášho života je zbierka kníh.(Thomas Carlyle)
(11. augusta 2013 v 20:39)
Akákoľvek knižka ma poteší :-)
(14. septembra 2013 v 15:54)
Angelopolis