bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSÚŤAŽ o 2x balíček Zavri oči a snívaj

Viete, čo sa stane, keď sa zaľúbite do svojho sna?

zavri oci sutazAmerická autorka Lucy Keatingová napísala krásny young adult príbeh, ktorý po vás chňapne hneď od prvých strán. Hlavnou hrdinkou mierne uleteného príbehu je Alice...a jej vysnívaní chalan. Ak ste sa ešte k tejto knižke nestihli dostať, máme pre vás super súťaž – 2x balíček, v ktorom nájdete knižku a špeciálny vankúšik s potlačou.

Na jednej strane vankúšika je názov samotnej knihy Zavri oči a snívaj.
Na druhej strane Otvor oči a ži.
Môžete si ho uložiť na posteľ stranou, ktorá viac vystihuje vašu momentálnu náladu :)
Alebo si naň môžete položiť hlavu pri čítaní skvelej novinky Zavri oči a snívaj.

http://data.bux.sk/book/020/270/0202702/medium-zavri_oci_a_snivaj.jpgAlice celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo krásnych a dobrodružných chvíľ. Až sa jedného dňa do seba bláznivo a beznádejne zaľúbia. Má to však jeden malý háčik – Max v skutočnosti neexistuje.

Možno som ho videla na Facebooku...
Až na to, že sa mi s ním snívalo oveľa skôr, než som vôbec o existencii Facebooku tušila.

Keď sa Alice presťahuje do Bostonu, zrazu pred jej novou školou stojí chlapec, ktorý akoby vypadol z jej snového sveta... ale veď je to naozaj ON!
Jej vysnívaný chalan!

Úplne som ho prestala počúvať. A prestala som aj dýchať. Spomenula som si, ako mi raz mama písala v liste o hadovi mornárovi nosatom, ako ledva unikla pred jeho uhryznutím. Je to had, ktorý sa bežne vyskytuje na pobrežiach Madagaskaru a má v zuboch dosť jedu na to, aby zabil päť ľudí jediným uhryznutím. A svoju obeť dokáže paralyzovať jediným úderom. Ale neumriete hneď. Len tam ležíte a viete, že koniec je blízko, a nedokážete sa pohnúť. A práve tak som sa vtedy cítila. Úplne a totálne paralyzovaná, len s tým rozdielom, že mi srdce narážalo do rebier.
Pretože rovno vo dverách do triedy stál a pozeral na mňa Max.
Môj Max.
Max z mojich snov.
Môj Max, ktorý neexistoval.

Max však nie je taký, akého si ho Alice predstavovala, má komplikovanú povahu a je vzdorovitý. Kým hľadajú cestu k sebe, začnú sa okolo nich diať čudné veci, akoby sa ich sny zhmotňovali. Predstavy, sny a skutočnosť, kde je medzi nimi hranica, a vôbec, môže realita úplne nahradiť sny?

Vypočujte si úryvok z knihy
v podaní herečky Zuzany Jurigovej Kaprálikovej:

SÚŤAŽ o 2 vysnívané balíčky

Zavri oči a snívaj je pohodové čítanie na leto, ktoré si vďaka našej súťaži môžete dopriať aj vy. Stačí napísať do komentárov pod tento článok, či ste mali niekedy vysnívaného partnera...alebo ho už aj máte...prípadne ako vyzerá ten váš vysnívaný.

Prezraďte, podeľte sa a v pondelok dvoch z vás odmeníme balíčkom s knihou Zavri oči a snívaj a k tomu pribalíme štýlový originálny vankúš.

zavri oci vankus

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(22. júla 2016 v 12:44)
Ja som svojho vysnívaného ešte nenašla , no nevzdávam sa . Viem že tam niekde je , niekde na mňa čaká ako ja na neho . Verím že život už o nedlho bude taký láskavý a zoznámi nás . A potom bude len na nás ako spolu strávime všetok náš čas až do staroby a ešte dlhšie . Za tie krásne roky čo spolu prežijeme si vytvorime vlastní svet kde bude miesto len pre nás dvoch .Vtedy už nebudem musieť zatvoriť oči a predstavovať si ho lebo spať po mojom boku .
(22. júla 2016 v 12:51)
Svojho pravého som našla pred dvadsiatimi rokmi . Vtedy by som sa vám vysmiala že on nikdy . No teraz si bez neho neviem predstaviť život . On mi ukázal ako si užívať život ako byť milujúci rodič keďže mi dal dve krásne dcérky . Ktoré učím aby boli vždy na pozore láska môže stať iba kúsok od nich .
(22. júla 2016 v 14:22)
Nemala som vysnívaného princa. O žiadnom chlapovi som nechcela ani počuť. Život to zariadil absolútne inak. Som vydatá. Svoje manželstvo by som nazvala, že je také talianské... aj prudké hádky aj prudké udobrovanie :) Snívam radšej s knihami...
(22. júla 2016 v 16:54)
Ja som mala donedávna dojem, že som svojho vysnívaného našla ale bola som bohužiaľ na omyle. Takže ten pravý a vysnívaný je zatiaľ len v mojich snoch. Som dosť smoliar, čo sa týka lásky (vlastne všetkého), no dúfam že raz toho pravého stretnem a bude to také, ako v romantickych knihách ;-)
(22. júla 2016 v 16:54)
Krásny článok a najmä foto, ten vankúš ma hneď oslovil, zamilovala som sa doň a videla som ho aj na vašom Instáči. Knižka ma dosť zaujala, patrím k dvadsiatnikom, ale aj ja som mala vysnívaného chalana...a keby len jedného:-) No a teraz s ním žijem, delíme sa o domácnosť už tri roky, milujem svojho Kubka, pretože je to veľmi pozorný, láskavý a dobdorsrdečný partner. Jednoducho vysnívaný chalan, akého by som dopriala všetkým dievčatám. už plánujeme budúcnosť, chystáme sa na bábätko a ja som nesmierne šťastná, že ho mám, že som ho našla a že mi dáva toľko lásky.
(22. júla 2016 v 19:21)
Vysnívaného mám, ale už som sa zmierila, že ho nenájdem :-) Môžu zato knihy, ale vôbec im to nezazlievam!
(22. júla 2016 v 19:21)
podľa mňa má každá žena v hlave toho vysnívaneého....niekto má šťastie, že takého aj nájde iné nie....samozrejme aj ja mám vysnívaného...určite musí byt gentleman, inteligentný, zábavný...a nefajčiar :)
(22. júla 2016 v 19:22)
Vysnívaného chlapca mám, stretla som ho asi pred tromi rokmi v autobuse, on si ma nikdy nevšímal ale ja ako každá baba som snívala aké by to bolo keby sme boli spolu.. Toto trvalo tak asi dva roky. Neskôr som si zistila jeho meno a vyhľadala ho s cieľom spoznať ho, ale on odmietol.. Stále naňho myslím a asi ma to neprejde.. Ale dúfam,že raz toho 'pravého', vysnívaného nájdem... Možno len ak zatvorím oči a snívam... :)
(22. júla 2016 v 19:22)
Partnerov som si často vysnívala a idealizovala, ale vždy som zistila, že ten sen bol nakoniec nočná mora. Až doteraz. Mám partnera, o ktorom som nesnívala, pretože je úplným opakom toho, o čom som dovtedy zvykla snívať. Realita je omnoho lepšia. Na snívanie mám už len knihy a tých literárnych hrdinov :)
(22. júla 2016 v 19:24)
Mala som svojho vysnívaného partnera a potom som zistila že to nebol ten pravý. Pravého mám teraz a je to môj vysnívaný. Tak sa to nejak nakoniec predsa len splnilo :-)
(22. júla 2016 v 19:24)
Môj vysnívaný partner bol Limahl no teraz mám svojho manžela a je ešte lepší ako ten vysnívaný...
(22. júla 2016 v 19:26)
ako mala som snivala o chlapcovi mozno to bol modrooky princ na bielom koni :D no potom ma to snivanie preslo ale momentalne mam toho najlepsieho priatela :)
(22. júla 2016 v 19:26)
Nemam vyanivany typ partnera to ako by mal vyzerat,aky by mal alebo nemal byt,ale stale snivam ze konecne stretnem toho praveho ... :)
(22. júla 2016 v 19:26)
ja som nehľadala ani nesnívala o nejakom princovi, stalo sa, prišiel a už sme spolu 38 rokov ♥
(22. júla 2016 v 19:27)
Mala som istý vysnívaný typ, čo sa týka výzoru a chcela som, aby bol dobrý a spoľahlivý vo všetkých smeroch...Môj manžel vyzerá úplne inak =) napriek tomu si (nielen ja) myslím,že je veľmi pekný, máme spoločné koníčky, vo všetkom si rozumieme, pomáhame si a jeden na druhého sa vieme vždy spoľahnúť. Aby toho nebolo málo, vďaka nemu mám toho najlepšieho synčeka, akého som si mohla priať. Som Šťastný človek! =) Také šťastie by som dopriala ozaj všetkým; minimálne tým ženám, ktoré sú ešte sólo
(22. júla 2016 v 19:28)
Podľa mňa už od detstva si hlavne malé slečny predstavujú bieleho princa. Už len pri hre s barbinkami majú svojho Kena a využívajú svoju fantáziu, sama som taká bola. Keď ale podrastú, fantázia sa stáva čím ďalej viac reálnejšou. Ja osobne verím na prvú lásku, aj keď tá je v mojom prípade platonická. Bol to pre mňa princ, rovno aj na bielom koni. No žiaľ, osud to vybavil úplne ináč ako som si predstavovala. Napriek tomu mám pri sebe kráľa, ktorý sa o mňa stará a z nevinného stretnutia je to láska, ktorá už pár rokov trvá. Stále ale neprestávam snívať o mojom princovi, to je dôvod pravej lásky. P.S. Viem, že niekedy prišiel len kôň, myslím, že sa to stalo už viacerým :D
(22. júla 2016 v 19:28)
Mám svojho vysnívaného muža ale zatiaľ som ho nestretla takže naďalej snívam :-)
(22. júla 2016 v 19:28)
Nesnivala som, nehladala som, jednoducho sme sa našli. Mám svojho princa už vyše desať rokov, z toho viac ako rok sme manželia. Aj keď to nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, nemenila by som za nič.
(22. júla 2016 v 19:30)
áno mám vysnívaného partnera, ale podrobnosti neprezradím, lebo sen by sa nesplnil
(22. júla 2016 v 19:31)
Môj vysnívaný je ten, ktorý mi bude rozumieť. Budem sa s ním môcť rozprávať o knihách a veciach, ktoré mám rada s pocitom, že ma chce počúvať a zaujíma ho to, čo hovorím. Mal by rešpektovať môj názor, občas ma sem-tam prekvapiť, úprimne ľúbiť a aby bol vysoký a široké ramená, aby som sa mu mohla stratiť v objatí.
(22. júla 2016 v 19:32)
Nemám nikoho vysnívaného, teda lepšie povedané,nesnívam. Dostala som až príliš veľkú facku od života. :) Ale verím v jednu múdrosť mojej starej mamy, ktorá mi hovorila: "Každé vrece má svoju zaplatu." Tak snáď nebudem výnimkou a niekde sa so svojou spriaznenou dušou stretnem.
(22. júla 2016 v 19:33)
Vždy som mala vysnívaného chlapca. Nikdy nikoho perfektného, ale ani s hordou problémov. Jednoducho niekoho reálneho. Lenže nikdy som neverila, že by som sa mohla niekomu páčiť a tak som si spokojne snívala ďalej. No teraz sa niekto taký našiel a je skutočný. Možno nie je ten pravý ani vysnívaný, no všetko je len na začiatku a uvidíme kam nás život zavedie.
(22. júla 2016 v 19:33)
Nemam ziadneho vysnivaneho. Co sa ma stat sa stane. A presne takto to beriem. :)
(22. júla 2016 v 19:35)
Vysnívaného mám len problém je že asi neexistuje :D mal by byť vysoký,úprimný,spoľahlivý,priateľský, a mohol by byť aj trošku žiarlivý a nebolo by na zahodenie aj keby bol neuveriteľne pekný :)
(22. júla 2016 v 19:35)
Taký, ktorý by mal rád astronómiu ako ja a konečne by bol niekto ochotný rozprávať sa o tom so mnou bez gúľania očami a nechápavých pohľadov :D
(22. júla 2016 v 19:36)
Fantázie o vysnívanom partnerovi som už mala rôzne. Na začiatku som snívala o blonďákovi s modrými očami :D Keď už som poznala pár takých moje fantázie sa pozmenili a zrazu som snívala o rebelovi s tetovaním, tvrdým výrazom, výraznými lícnymi kosťami v koženej bunde. Teraz je môj "ideál" chlap s komplikovanou povahou, zmyslom pre humor a samozrejme záľubou v knihách. :)
(22. júla 2016 v 19:37)
Kazdy chalan s ktorym som stravila nejaky cas bol vtedy mojim vysnivanym... no iba dovtedy kym sa nerozhodol odist z mojho zivota. Ja verim, ze do tretice to uz vyde...
(22. júla 2016 v 19:37)
Mám svojho vysnívaného partnera a už 29. rokov sme spolu. Vzájomne sa dopĺňame a jeden bez druhého nedokážeme existovať.
(22. júla 2016 v 19:39)
Už som vysnivaného mala, ale zistila som, že je lepšie nechať to na osud a mevysnivat si toho "pravého" lebo potom máme potrebu každého porovnávať s tým vysnívaným.
(22. júla 2016 v 19:40)
Mam uz svojho krala aj kralove deti...,ale stale sa oplati snivat,,,,
(22. júla 2016 v 19:45)
Ja mám svojho vysnívaného partnera pri sebe. Mám v ňom oporu a istotu, viem že sa môžem na ňho kedykoľvek obrátiť. Je vtipný a nikdy sa nenudíme :-) sme zohratá dvojka. A kedže sa ľúbime po pár rôčkoch ma požiadal na dovolenke o ruku. Dnes sme manželmi rok a pol a nikdy sme neboli spokojnejší ;-)
(22. júla 2016 v 19:45)
Nemala som ešte svojho vysnívaného partnera, vlastne nemala som žiadneho partnera. Nejako sa mi tí vysnívaní aj nevysnívaní úspešne vyhýbajú, ale čo už... snáď to ešte niekedy príde... ak som mohla minule stretnúť novomanželov s vekom 58 a 60, tak stále mám snáď nádej a nejakých tých 30 rokov čas :D
(22. júla 2016 v 19:46)
Vysnívaný partner? Tak ten by podľa mňa mal byť hlavne slušný a dobre vychovaný. Nikto nemá záujem predsa žiť s nejakým netvorom.:) Vždy som si želala, aby som si nenašla žiadneho alkoholika alebo fajčiara. Partner by nás mal samozrejme ľúbiť a myslieť to s nami vážne. Niekto, kto si s nami predstavuje budúcnosť. No a ešte jedna netypická vec. Želala som si partnera primeraného mojej výške, to preto, lebo mám biednych 152 cm. :D nechcela som s niekým vyzerať ako slon a blcha. No čo osud nechcel, našla som si svoj protiklad. Vysokého (a to dosť) :-) no nech vyzeráme ako chceme, ľúbime sa, A výška je jediná vec, ktorá nie je totožná s tým vysnívaným. Hoci som dosť mladá, už teraz si s ním viem predstaviť budúcnosť :) A aj keď pri ňom vyzerám smiešne, niet nad ten pocit vrhnúť sa pod jeho "ochranné krídla". :-)
(22. júla 2016 v 19:47)
Vysnívaný partner? Tak ten by podľa mňa mal byť hlavne slušný a dobre vychovaný. Nikto nemá záujem predsa žiť s nejakým netvorom.:) Vždy som si želala, aby som si nenašla žiadneho alkoholika alebo fajčiara. Partner by nás mal samozrejme ľúbiť a myslieť to s nami vážne. Niekto, kto si s nami predstavuje budúcnosť. No a ešte jedna netypická vec. Želala som si partnera primeraného mojej výške, to preto, lebo mám biednych 152 cm. :D nechcela som s niekým vyzerať ako slon a blcha. No čo osud nechcel, našla som si svoj protiklad. Vysokého (a to dosť) :-) no nech vyzeráme ako chceme, ľúbime sa, A výška je jediná vec, ktorá nie je totožná s tým vysnívaným. Hoci som dosť mladá, už teraz si s ním viem predstaviť budúcnosť :) A aj keď pri ňom vyzerám smiešne, niet nad ten pocit vrhnúť sa pod jeho "ochranné krídla". :-)
(22. júla 2016 v 19:49)
Ja som si svojho "vysnívala" už ako 12 ročná. So sesternicou sme sa rozprávali o svadbe a o budúcom manželovi. Ja som povedala, že sa vydám za modrookého blonďáka s dobrým srdcom. Časom som na to zabudla a pripomenula mi to sesternica na mojej svadbe, keď som si brala modrookého blonďáka :D. Dobré srdce má tiež a tento rok oslávime 6ty rok v manželstve.
(22. júla 2016 v 19:49)
vysnívaný muž je práve preto iba snom,lebo neexistuje a to je vlastne šťastie,že nehľadáme dokonalosť ale svoju polovicu chýbajúceho srdca,lásku...
(22. júla 2016 v 19:50)
Ja mám tajné sny a túžby..aj čo sa týka budúceho partnera. Ešte som ho nenašla, no verím,že príde v ten pravý čas pre mňa aj pre neho. Mal by mať tie správne hodnoty v živote,mal by vedieť,čo chce od života. Nikto nie je dokonalý, tak budem brať aj jeho chyby s láskou :) už sa naňho teším :)
(22. júla 2016 v 19:51)
Nemám veľké nároky na partnera. Stačí mi, aby mi bol verný, mal ma rád takú aká som a nebol ma. Každý má svoje plus ale aj mínusy a keď si ľudia spolu rozumejú, je, tie nedostatky pre neho nie sú dôležité ak to nie je niečo závažné. Osobne sa mi však veľmi páčia muži, ktorí sú zruční a najmä tí, ktorí sa usmievajú aj očami :) na takých mám úplnú slabosť. Osobne som chalana, ktorý by ma naozaj ľúbil nenašla a stále hľadám :) možno stačí iba viacej snívať a on si ma nájde :)
(22. júla 2016 v 19:53)
Nerada to hovorim tak ze moj vysnivany.. ja chlapca mam. Teraz v auguste to budu 3 roky. Nebolo to s nim lahke a ani so mnou nie, hadky boli u nas na dennom poriadku. Nebolo to v tom ze sme sa nevedeli zhodnut na farbe oblecenia alebo co varit na obed ako mnoho inych parov co poznam. Bolo to o ziarleni, total prehnanom. Az do stadiu rozchoda. Nevysnivala som si tento vztah, urcite nie takyto. Pocase sme si nasli znovu cestu ku sebe, vlastne sme sa nevedeli ani otrhnut od seba. Som stastna ze ho mam. Teraz si konecne verime a aj ked sa bojime jeden o druheho, je tu vela inych chlapcov vela inych dievcat. Ale ked vam chlapec dokaze aj na zaklade jeho a aj vasej minulosti ze sa da znovu zit, snivat, bojovat.. stat jeden ori druhom a byt si oporou.. ten vztah zmysel ma. Najkrajsie na mojom vztahu s nim je to, ze sa vieme porozoravat a blbnut spolu ako deti. Smiat sa na hlupostiach, este aj z hororu si urobit srandu a nebat sa alebo sa bat spolu. Ked nechcete ist spat a snivat pretoze realita je krajsia ako sny.. To je ten pocit stastia a istoty ze on je urcite ten jediny pre vas. :) Knizku s vankusikom by som hrozne rada vyhrala. Doprajem vyhru komukolvek ak by som to nevyhrala ja. Prajem stastie kazdemu a vela lasky vam od vasich partnerov. Snivajte a zite a dovolte vasim buducim to iste. <3 (za chyby prepacte)
(22. júla 2016 v 19:55)
Nikdy som nemala nejak vysnívaného partnera mne stačí, aby bol dobrý človek, ktorý si ma váži a vlastne takého mám nejaké chybičký máme každý a nikto nie je neomylný no mne stačí ten, ktorého mám v dobrom aj v zlom
(22. júla 2016 v 19:58)
Ano a i ked zivot nedal dokopy tak je ako ma byt a vo sne naveky spolu :-)
(22. júla 2016 v 19:58)
Človek by sa nemal upierať na sny. O to viac, keď ide o partnera, lebo osud má zmysel pre humor a často nám postaví do cesty človeka, ktorý je úplne iný ako ten, ktorého sme si vysnívali, no možno oveľa lepší. Možno nemáme schopnosť predstaviť si niečo také ako je láska, lebo predtým ako ju spoznáme nevieme, že môže existovať. Máme o nej iba predstavu, no tá je ako vrchol ľadovca. Alebo ako snehová vločka na vrchole ľadovca. A keď ju spoznáme, pochopíme, že láska nie je veľká ako celý ľadovec, ale ako nekonečný oceán.
(22. júla 2016 v 19:58)
snívať sa oplatí
(22. júla 2016 v 19:59)
Keď som bola slobodná, snívala som o skvelom partnerovi a dnes ho mám po svojom boku. Sme spolu 17 rokov a je to skvelý manžel a najlepší otec našej dcérky. Dnes môžem s istotou napísať, že je to môj vysnívaný muž.
(22. júla 2016 v 20:00)
môjho vysnívaného partnera som poznala ešte ako dieťa, neskôr som po ňom pokukovala. Dievčatá po ňom šaleli, ale ja škaredé káčatko som nemala šancu, ani si ma nevšimol. Potom som ho dlhší čas nevidela a o pár rôčkov sme sa stretli na jednej akcii... to bolo presne pred 14 rokmi. Odvtedy sa na mňa pozerá každý, ale každučký deň s tými jeho nežnými, milujúcimi očami... a nielen na mňa, ale aj na naše krásne 2 deti :)
(22. júla 2016 v 20:01)
Ešte vždy čakám na niekoho vysnívaného.Ale snívam aký bude ,hlavne aby nebol celkom dokonalý.Zatial teda iba snívam ,ved kto nesníva nie je štastný....
(22. júla 2016 v 20:04)
Keď som bola mladá moj vysnívaný chlapec musel byť chlapec s modrými očami a blond vlasmi a vysoký.Ako som rástla som si našla priateľa,ktorý okolo tohto ani neutekal.Má tie najkrajšie oči na svete modrozelenej farby,hnedé vlasy a je asi o hlavu vyšší odomňa.Nespĺňa si moje detské predstavy a ideály ale pre mňa,je to ten najkrajší a aj najvysnenejší chlap pod slnkom <3
(22. júla 2016 v 20:05)
Pre mňa vysnívaný partner je niekto, kto zistí o mne, že nie som perfektná, no i napriek tomu chce byť so mnou.
(22. júla 2016 v 20:06)
Každy predsa sníva. Ja tiež. Každy deň si predstavujem aky bude. Nemusí byť dokonaly, ani ja nie som. Stači keď sa bude navzajom doplňať. Chcem byť len štastná
(22. júla 2016 v 20:10)
Keďže som vo veku, v ktorom mám snívať nie len dovolené, ale sa to aj odomňa očakáva, tak je samozrejmosťou, že nejakého toho 'vysnívaného' v hlave mám. V mojej predstavivosti je dokonalý. Také a také vlasy, také a také oči a charakter? Fú ani nevravím.. Ale taktiež som vo veku, v ktorom si uvedomujem že taký vysnívaný nepríde. No viem to, že z toho kto príde vysnívaného možem urobiť :) a tak čakám na to, že mi nejaký padne a do oka a donúti ma povedať 'ty si presne taký akého som si ťa Vysnívala!' Lebo popravde, sama neviem akého by som chcela :) viem že by mal byť hlavne starostlivý, dobrosrdečný, ambiciózny a samozrejme milujúci :) na vzhľade si nejako nezakladám, pretože sama nespĺňam predpoklady krásy, ale to že by bol očarujúci aj fyzicky by bolo veľmi príjemným plusom no nie? ;) takže mi ostáva čakať a veriť v to, že raz sa v mojom živote objaví :)
(22. júla 2016 v 20:10)
Vždy som si predstavovala vysnívaného partnera veľmi vysokého, so strmiskom a prenikavým pohľadom. Ale, keď sa mi niekto zapáči tak väčšinou tieto "kritéria" nespĺňa. Hlavne nech má ma rád takú aká som, keď som sama sebou. :)
(22. júla 2016 v 20:11)
Svojich vysnivanych chlapov som si porodila. Synovia maju presne tie kvality, ktore by spravny muz mal mat a v buducnosti to urcite ocenia tie spravne zeny, pre ktore ich vychovavam.
(22. júla 2016 v 20:14)
Nesnívala som nikdy o takzvanom ,,princovi na bielom koni,,No,stalo sa že som našla svojho vysnívaného muža alebo že by on našiel mňa? To je osud...spoznala som ho keď som mala 17 rokou a sme spolu až do teraz a už ako manželia.je to 11 rokov čo sme spolu a ľubime sa v dobrom aj zlom,v bohatstve v chudobe,v zdravi v chorobe až kým násť smrť nerozdelí.tak ako sme si to sľúbili pri sobáši :-)
(22. júla 2016 v 20:15)
Po par nevydarenych pokusoch ho mam prave teraz :-) je presne taky akeho som vzdy chcela :-)
(22. júla 2016 v 20:16)
Ja mam moment.vysnivaneho..mame 2-rocnu dcerku a druhe dietatko na ceste,ktore by malo prist na Vianoce medzi nas..je to chlap do voza i koca...dokazuje mi,ze laska naozaj existuje a je to to co je dolezite na tomto svete..lebo peniaze niesu vsetko ako si mnoho ludi v dnesnej dobe mysli..viem bez penazi sa clovek nenaje no tam kde je laska sa vedia ludia uskromnit..takto to vyzera i u nas..chlapa by som nemenila,robi pre nas naozaj co sa da..vazim si jeho uprimnost,doveru,lasku...
(22. júla 2016 v 20:17)
Moj vysnivany chlapec?kto je?to je otazka...Pre kazdeho cloveka by mal byt ten vysnivany chlapec ktory je na prvom mieste verny,oporou,byt spolu v tom dobrom aj v zlom(hlavne viac v tom dobrom).Ja mam mojho chlapca/muza v oktobri to budu presne 3 roky. Za tieto 3 roky sme si prezili vela myslim si,ze viac dobreho ako zleho,ale kazdy vztah by si mal prejst aj cez to najhorsie.Ved ako sa vravi:"Vsetko zle je na nieco dobre".Myslim,ze je v tom nieco pravda.Kazdy clovek si sam vyberie vysnivaneho chlapca alebo dievcinu.Ja mam pri sebe stale, kazdy den uzasneho,najlepsieho, vysnivaneho chlapca.Milovat dokaze kazdy!Ale otazka je ako velmi ho dokaze milovat?Kazdy uvidi,ked skusi dobrodruzstvo,ktore sa vola meno "laska#.
(22. júla 2016 v 20:18)
Nie je môj vysnivany, pretože taký asi neexistuje, ale je len môj :-) Sme spolu 8 rokov, z toho 2 ako manželia..ľúbime sa, podporujeme sa, a to je pre mňa dôležité :-) nemusi byt dokonalý, ani ja nie som, ale keď sme spolu tak sme dokonalý pár :-) ľúbim ho a nevymenila by som ho ani za toho vysnívaného :-)
(22. júla 2016 v 20:22)
Svojho vysnivaneho som nasla pred 21 rokmi aj ked len na 5 dni, hned som vedela ze je ten pravy, no isiel na vojnu a ked som sa dozvedela, ze ma vazny vztah tak sa mi zrutil sen ako domcek z karat, no osud chcel aby sne sa videli ked mal dovolenku, a ja ako studentka som isla z triedou na prechadzku, prisiel z vojny, z priatelkou sa rozisiel a dali sme sa dokopy a sme spolu uz 20 rokov, z toho 17 manzelia. Po 3 rokoch sa nam naeodila dcera, po 6 syn, dcera ma 13 rokov a v pripade vyhry by som knizku venovala mojej Miriam, je to najkrajsi vek na snivanie :)
(22. júla 2016 v 20:26)
Každú chvíľu mám iného vysnívaného chlapca. Ale väčšinou je to veľmi vtipný,priateľský, inteligentný mladý Brit s takým anglickým prízvukom,že vám je na odpadnutie. Samozrejme, viem,že je to iba moja predstavivosť a realita je úplne iná. Ale ešte môžem snívať a doplním mu nejaké tetovania,vysokú postavu,ale nie vyšportovanú,takú normálnu a láskavé oči:))
(22. júla 2016 v 20:27)
Môj vysnívaný sa počas celého života mení. Vždy je to inak. Momentálne je môj vysnívaný môj partner a verím, že ním ostane :)
(22. júla 2016 v 20:28)
Pri tejto otazke ma napadla jedna odpoved,myšlienka,ktoru som kdesi čitala,nesnažme sa aby sa naš partner podobal na naš ideal ,ale naopak ,snažme sa aby sa naš ideal prisposobil našmu partnerovi
(22. júla 2016 v 20:28)
Ja na svojho vysnívaného iba čakám. :) Aj keď nikdy som nemala nikoho presne vytvoreného. Možno je to mojou nerozhodnosťou, ale v priebehu rokov to prešlo od modrookého blonďáka ku krásavcovi s hlbokými hnedými očami a polodlhými hnedými vlasmi. Jedno sa však zostáva stále rovnaké. Mal by so mnou zdieľať lásku k cestovaniu a ku knihám. A keď nie, aspoň ju tolerovať. A čo je najdôležitejšie, mali by sme sa mať navzájom radi a s takou láskou sa (podľa mňa) vyrieši aj všetko ostatné. :)
(22. júla 2016 v 20:28)
Ze moj vysnivany asi ani neexistuje ale lem muz s ktorym zijem a mane spolocnu dcerku. Mozno nie je dokonaly ale pre mna ano nie stale mame dobre chvile ale aj to patri k vztahu ale tych dobrych mame viac ako tych zlych a je nam dobre milujeme sa a ti je najdolezitejsie aj ked sa z toho vyzit neda. A dufam ze vydrzime takto di konca zivota. A nas zivot este obdaru aspon jednym dvoma zazrakmi. A ked ani nie nevadi hlavne je ze budeme vsetci spolu a stastny zdravy pre mna ten moj je dokonaly ako aj zivot stastny
(22. júla 2016 v 20:30)
Nikdy som nemala presnú predstavu o tom, ako má vyzerať môj vysnívaný. Proste som len čakala koho mi osud prinesie. Vedela som, že to bude vtedy keď to budem najmenej čakať. A tak sa aj stalo... Práve odvtedy viem, ako si predstavujem svojho vysnívaného. Ale vedela som, že môžem snívať ďalej... Chlap ako on by sa za mnou nikdy ani len nepozrel, ale zrazu sa to stalo. On sa mi prihovoril a odvtedy sme spolu. Prežívame spolu dobré aj zlé chvíle, ale vzájomné porozumenie nás "drží nad vodou".
(22. júla 2016 v 20:35)
áno , už ho mám :)
(22. júla 2016 v 20:36)
Zatiaľ nepoznám žiadneho vysnívaného chlapca. No keď raz vstúpi do môjho života, spoznám ho. A ako si ho predstavujem? O vonkajšom vzhľade nemám predstavu, no v prvom rade by mal byť hlavne úprimný, byť mi oporou a mal by ma mať rád takú aká som.
(22. júla 2016 v 20:41)
Raz som sa spoznala s jedným chlapcom na strednej. V ten deň, keď sme sa spoznali, sa mi zdalo, ako keby som sa mu páčila a aj on sa mi neskutočne páčil. No na moje sklamanie to zostalo len pri občasnom pozdravení sa na chodbe v škole. Takmer jeden celý rok som o ňom snívala, vždy sa mi rozbúchalo srdce, keď som ho uvidela, on bol mojim naozajstným vysnívaným ideálom. Myslela som si, že to zostane len platonická láska, no na moje veľké prekvapenie mi po necelom roku od zoznámenia prvý krát napísal a odvtedy sme si písali stále. Po asi týždni ma pozval von a po ďalšom týždni, presne na moje narodeniny, sme spolu začali chodiť. Sme spolu do teraz a o chvíľu oslávime už 2. výročie. Takže, môj sen sa stal skutočnosťou. Niekedy som zatvárala oči a snívala o ňom a teraz ich otváram a žijem s ním :)
(22. júla 2016 v 20:42)
Nesnivam uz
(22. júla 2016 v 20:42)
áno, ja ho už mám :-)
(22. júla 2016 v 20:44)
Vysnívaného partnera mám ale nezabúdam pri tom ani na realitu. Každý má nejaké chyby a je len na nás či ich dokážeme akceptovať alebo nie.
(22. júla 2016 v 20:44)
Zavri oči a snívaj. Potom ich znova otvor a splň si svoje sny. Nech sú bláznivé ale nikdy nebudú nemožné, pretože nič nie je nemožné iba to nie je možné.
(22. júla 2016 v 20:50)
Verím, že ten môj je ten o ktorom som stále snívala...
(22. júla 2016 v 20:50)
Vo svojom živote mám dvoch vysnívaných chlapov. Prvý je môj manžel a druhý môj milovaný syn
(22. júla 2016 v 20:54)
Mojho vysnívaneho chlapa už mám je to ten najsamlepši priatel :)
(22. júla 2016 v 20:59)
Mala som vysnívaného muža, ale v malickostiach sa troska líšil od predstavy aj tak som prežila 40 rokov po jeho boku. Teraz sa už na mna diva z hora.
(22. júla 2016 v 20:59)
Som v pubertálnom veku,kedy veľmi rýchlo striedam obľúbené veci,myšlienky,postoje k určitým veciam.Ale tohto týždenný pohľad na vysnívaného partnera vyzerá asi zhruba nejako takto: "Bola by som rada,keby sa na mňa raz úprimne usmial chlapec a najlepšie by bolo,ak by sme spolu zdieľaliaj veľa zážitkov,spomienok,proste aby sme spolu aj zostárli...Mal by ma mať rád takú aká som,s mojimi názormi,pocitmi.Malo by z neho vyžarovať niečo úprimné,zaujímavé,nebezpečné,ale hlavne niečo krásne.Mal byť vyzerať neobyčajne,mať vysokú,nie moc veľmi vyšportovanú postavu,dlhšie kučeravé tmavé vlasy,ostré črty tváre,oči,ktoré by som dôkladne poznala len ja,mať krásne pevné ruky,ktoré by ma vedeli podržať aj v tých najťažších situáciách.Mal by mať kladný vzťah k prírode,rád by so mnou išiel tam,kam zamierim,vedieť plynule vedieť zopár jazykov,mať zaujímavé myšlienky, s ktorými sa rád podelí aj so svetom,byť iniciatívny,vedieť si stáť za svojím,byť spravodlivý,vedieť rozlíšiť zlé a správne,riskovať v správnej chvíli,ale hlavne by mať vedieť milovať nielen svoj život,ale hlavne vedieť milovať svoju ženu a svoje deti..."
(22. júla 2016 v 21:00)
Ako slečna som bola zamilovaná do Juraja Kukuru , moja "prvá láska" bol čierny, fúzatý - ako p. Kukura , moja druhá láska bol čierny, fúzatý - ako p. Kukura. Druhú lásku "vlastním" už 30 rokov , ale je pravda, že už ošedivel - ako aj pán Kukura. Takže som snívala o čiernom, vysokom a fúzatom . Sen bol vyplnený - chi chi
(22. júla 2016 v 21:00)
Ešte som nemala vysnívaného partnera lebo som žiadneho partnera ešte nemala. Keď som bola malá a niekto sa ma opýtal na vysnívaného chlapca odpovedala som ako väčšina dievčat .. blonďák s modrými očami. Možno preto lebo sme si tak predstavovali ideál krásy. No dnes už svojho vysnívaného chlapca nemám, pretože si myslím že je to zbytočné. Myslím si, že potom keby som mala priateľa tak by som ho porovnávala s tým vysnívaným a nebola by som nikdy spokojná. Preto nemám žiadne očakávania a verím, že je to tak lepšie.
(22. júla 2016 v 21:01)
Ako kazda zena, aj ja som zhruba od puberty snivala o tom pravom...:) Naroky sa vsak rokmi menili az som prehupla do 25-tky a toho "praveho" som nasla aj ja. Dnes mam o desat rokov viac a viem, ze som sa nemylila :) Je to este vacsi milovnik knih ako ja a to je uz povedat ( ci napisat... ).
(22. júla 2016 v 21:02)
Môj vysnívaný partner by mal byť predovšetkým milý a mal by ma brať takú aká som :) aby bol ako môj brat krorého som nikdy nemala,najlepší kamarát ktorý ma vo všetkom vypočuje či už to je alebo nie je problém :))
(22. júla 2016 v 21:03)
Toho pravého som ešte nestretla, nič mi však nezabráni v tom, aby som nemohla zavrieť oči a snívať o ňom i naďalej. ;)
(22. júla 2016 v 21:03)
Mala som visnivaneho muza. Jedno oko mal mať modre, druhé zelené. Dlhšie čierne vkasy a super postavu. Sice sa mi to neviplnilo, no ten moj je lepsi nez som mohla snivat :)
(22. júla 2016 v 21:04)
Realita je často iná ako skutočnosť, preto nesnívam. Nemá ma čo sklamať
(22. júla 2016 v 21:04)
Modré oči, ktoré by ma priťahovali ako vlny oceána, pery, ktoré by ma nežne bozkávali, telo, ktoré by ma upokojovalo.
(22. júla 2016 v 21:07)
Ešte som ho nenašla,ale brala by som Edwarda z upírskej ságy
(22. júla 2016 v 21:13)
Blond vlasy, modré oči, opálená pokožka, vyšportované telo. Takto vyzerá môj vysnívaný partner, ktorý je vďaka bohu aj mojím reálnym partnerom. Sme spolu od mojich 15. rokov a náš vzťah už trvá päť rokov. Mám ten najlepší balíček, aký som ani v najlepších snoch nečakala. Navyše milujeme knihy a spánok, čiže nás oboch by potešilo vyhrať. :)
(22. júla 2016 v 21:13)
Každá z nás má krásne predstavy a sníva o "princovi na bielom koni" samozrejme že aj ja :-) do dnešného dňa sa síce ešte neobjavil, ale všetko sa deje z nejakého dôvodu a asi to tak má byť, ďakujem Bohu za všetko čo mám a pokiaľ to tak má byť...... Ja budem snívať aj naďalej, aby sa niekedy objavil......... :-)Tak Zavrite oči aj vy a snívajte :-)
(22. júla 2016 v 21:14)
mala som vysnivaneho.... a podobneho mám uz doma,velmi som spokojna-lepšie ako v snoch :)
(22. júla 2016 v 21:15)
Zatiaľ vysnívaného partnera som nemala, ani nemám,možno raz príde a možno je už neskoro,ale snívať môžem.
(22. júla 2016 v 21:15)
Ešte jedna pripomienka. V druhej vete máte chybu: vysnívaní chalan :)
(22. júla 2016 v 21:16)
Ja si myslím, že nezáleží veľmi na tom, aký je ten môj vysnívaný, keď sa aj tak zaľúbim do niekoho úplne iného. Je to kruté, ale je to tak. Môj vysnívaný by mal byť v prvom rade inteligentný a mierumilovný človek. Svoju mamu by si mal vážiť rovnako ako seba samého... A vlastne, každého človeka by si mal vážiť. Zlého či dobrého, všetci nám preukazujú láskavosť keď nás odmeňujú lekciami, či životnými skusenostami. Pokiaľ bude takýto.. Na iného nikdy nepomyslím. :)
(22. júla 2016 v 21:24)
Áno určite som mala svojho vysnívaného princa ale asi je to len v rozprávkach.
(22. júla 2016 v 21:31)
Vždy som mala vysnívaného akéhosi princa na bielom koni, ako asi každá z nás svetlé vlasy , modré oči, vysoký ....a všetky tie "naj" vlastnosti. No a potom zrazu prišiel môj drahý a poviem vám, že je úplný opak toho, o kom som snívala :) aj keď má svoje muchy ( veď kto nemá), tak mi každý deň dokazuje, že nie vždy to o čom snívame, musíme mať a že existuje omnoho viac krajších a dôležitejších vecí :) stále mi hovorí, že k sebe pasujeme ako puzzle a ja môžem len súhlasiť :) už len dohodnúť svadbu a všetko bude na jedničku :) :)
(22. júla 2016 v 21:39)
Áno, stretla som svojho vysnívaného chlapca. Celé tie roky som o ňom snívala a zrazu tam stál predo mnou. Mal veľa záujmov, vyšportovanú postavu, boľ veľmi inteligentný, rozumný a ambiciózny. Vedel čo chce a to sa mi na ňom páčilo. Bol presne ako ten chlapec z mojich snov. Bol veľmi pozorný, vždy si na mňa našiel čas. Bol to presne ten typ chlapca, ktorého chcelo každé dievča. Ja som nikdy nebola veľmi výrazná, skôr som bola vždy obyčajné dievča schované za knihami  Preto ma prekvapilo že sa zaujíma o dievča ako som ja. Zažili sme spolu veľa pekných chvíľ, a však po niekoľkých mesiacoch sa už asi nedokázal pri mne pretvarovať a ukázalo sa že nie je všetko zlato čo sa blyští. Dlhé mesiace som bola smutná pretože som si všímala na ňom len to dobré a zatvárala oči pred tým zlým. Potom som však stretla ďalšieho chlapca. Ktorý vôbec nevyzeral ako ten môj vysnívaný. Bol omnoho lepší!  Možno nemal svaly ako ten pred tým, ale mal o veľa lepšie a úprimnejšie srdce. Preto si myslím že možno netreba prehnane snívať a lietať v oblakoch, pretože osud má pre nás prichystané niečo lepšie, ako si sami vieme predstaviť ;)
(22. júla 2016 v 21:41)
Vysnivaneho chlapa som mozno nemala, ale urcite ho teraz mam. Nakolko som stastna a mame spolu krasnych dvoch syncekov. Knizku by som si velmi rada precitala hoci casu je malo urcite by sa vsak nasiel.
(22. júla 2016 v 21:43)
Moja drahá dcérka snívala o cestovaní a blízkej osobe,s ktorou by mohla tento sen uskutočniť.Našla si prácu ,ktorá ju napĺňa a spoznala milého chlapca, s ktorým si plnia sny.Práve sa vrátili z cesty po krajine,ktorá ich obohatila o nové zážitky a na ktorej spoznali ľudskosť obyčajných ľudí,ktorí toho síce veľa nemajú po hmotnej stránke,ale majú otvorené srdcia a sú bohatí svojou ľudskosťou.Pri tejto ceste sa dcérka mohla spoľahnúť aj na priateľa,ktorý jej je oporou už viac rokov a ja som rada,že si s ním plní sny.Aby nezostalo len pri snoch,snažia sa byť tolerantní nielen k sebe,ale aj k druhým ľuďom a prírode.
(22. júla 2016 v 21:58)
Ahoj. Ja som svojho vysnívaného chlapca stretla na školskom výlete do Viedne. Mesiac po výlete sme sa dali dokopy a už sú to 2 nádherné roky čo sme spolu. Som na neho hrdá, je pre mňa každodennou oporou, vždy stojí pri mne a vo všetkom ma podporuje. Urobila by som pre neho čokoľvek, je pre mňa všetkým a ďakujem Bohu za to, že mi dal možnosť spoznať takého skvelého chlapca. Som šťastná, že ho mám a nikdy ho nechcem stratiť, milujem ho.
(22. júla 2016 v 21:59)
Mne sa môj sen splnil a sme manželia už 47 rokov.
(22. júla 2016 v 22:07)
Ano, stretla som ho a som s nim stastna :)
(22. júla 2016 v 22:07)
Svojho vysnívaného som ešte nestretla. Svoje predstavy síce mám, ale či takého niekedy stretnem je vo hviezdach. Ale dokonalého chalana som už neraz našla pri čítaní kníh. Tam je ich kopa. O tom mojom by sa mi určite ale lepšie snívalo na tomto vankúši po prečítaní knižky Zavri oči a snívaj.
(22. júla 2016 v 22:08)
Vysnívaného som mala od malička, neverila som, že ho nájdem ale stalo sa... prekonal všetky moje očakávania a 15 rokov ich prekonáva, naozaj nemôžem povedať naňho jediné krivé slov, žijem si svoj sen v realite :)
(22. júla 2016 v 22:11)
mala som vysnívaného,ale taký sa ešte asi nenarodil a potom prišiel úplne normálny a obyčajný zarastený chalan a stal sa vysnívaným a je nám dobre 25 rokov
(22. júla 2016 v 22:16)
ja ho mám a sme spolu šťastní a ľúbime sa ako kone,stále rovnako ako pred rokmi!
(22. júla 2016 v 22:17)
Myslela som si ze som ho nasla...ale vyklul sa z neho suknickar a klamar...teraz som stastne rozvedena a o ziadnom partnerovi nesnivam ....pri starostlivosti o tri deti ani nemam cas ...
(22. júla 2016 v 22:22)
Tak mne sa sníva o vysnívanom chalanovi dosť často , samozrejme nebol vždy dokonalý , avšak vždy to bol chalan kvôli ktorému som sa snažila mať oči čo najdlžšie zatvorené len aby som sen ukončila tak ako treba a snívala o ňom nabudúce. Tipujem , že pre mňa je ešte čas na vysnívaného chalana v realite, nuž ale mám dáke predtuchy a snaď sa aj splnia :) Zatial mi postačí snívať , pokial sa láska nenájde potom mi už snívať nebude treba, vtedy už len starať sa o realitu.
(22. júla 2016 v 22:22)
Mojim vysnivanym muzom je niekto zodpovedny, mily, pozorny, o ktoreho by som sa mohla opriet v tazkej chvily, s ktorym by som sa smiala...zatial som ho bohuzial nestretla :(...ale nie je vsetkym dnom koniec...aspon dufam a snivam :)
(22. júla 2016 v 22:29)
Ja už svojho vysnívaného partnera našťastie mám, aj keď za tým stojí tvrdí boj a veľa bezsenných noci. Ale už sme zopár rokov spolu a dúfam, že nám to aj vydrží a dúfam, že to čoskoro aj posuniem spolu niekam ďalej
(22. júla 2016 v 22:40)
Veľmi rada snívam, je to činnosť pri ktorej si môžete vytvoriť absolútne čokoľvek a dokáže vás to napĺňať zvláštnym pocitom, že ak by sa tie sny raz splnili bolo by to krásne. Mám veľa snov a veľké množstvo nesplnených, avšak jeden sa mi splnil za čo budem veľmi vďačná až do konca života. Nemám veľa priateľov, myslím tých skutočných vždy ma podržala iba rodina, v mojom živote ani neexistoval človek ktorému by som dôverovala, mohla som sa mu zveriť s čímkoľvek. Preto som si vytvorila vo svojej fantázii niekoho, koho by som raz chcela stretnúť. V hĺbke duše som verila, že niekto taký existuje, ale môj mozog vždy len kričal, že je to absolútne nemožné. No napriek tomu som verila, že sa to raz splní. A splnilo sa. Mojím vysnívaným chlapcom bol niekto kto by bol úprimný, gentleman, múdry, slušný a milý, mal by pre mňa pochopenie, keďže nie som práve z najbohatšej rodiny. Bolo prekvapujúce, že v dobe vytvorených ideáloch o tom ako má vyzerať chalan sa mi to skutočne podarilo. Pretože som vo veku, keď v tejto dobe rovesníkom ide o to akú majú na sebe značku, že je veľmi cool fajčiť, opíjať sa každý víkend a mobil na každom kroku, ľudia komunikújú iba cez chaty na miesto toho aby vyšli von a s niekým sa skutočne porozprávali. A z tohto dôvodu nemám ani priateľov, jednoducho z väčšej časti nezapadám do spoločnosti, a momentálne som aj rada, pre niektorých som možno divná pre iných možno normálna. Teraz si budem síce protirečiť, ale môjho vysnívaného chlapca som stretla na internete, spočiatku to bolo iba nevinné písanie no neskôr sa z neho stal kamarát a nakoniec možno moja životná láska. Bol takmer úplne podľa mojich predstáv. Bol milý, slušný, úprimný, múdry, nefajčil, nepil, chápal moju situáciu a vyzeral celkom obyčajne. Teraz som s ním vo vzťahu 5 mesiacov, viem zatiaľ je to krátko ale ja verím, že ešte dlho budeme spolu. A najdôležitejšie na tom všetkom je, že sa nadovšetko milujeme. Pociťovať toľko lásky od jedného človeka je ešte krajšie ako sen :) Našla som človeka s ktorým nebudem iba snívať, s ním budem žiť lebo si tie sny budeme plniť spolu a to je nádherné.
(22. júla 2016 v 22:55)
Svojho vysnívaného som ešte nestretla. Mám síce predstavy o svojom vysnívanom mužovi,mal by byť milý,pozorný,vtipný a mal by ma mať rád. Mnoho takýchto vysnívaných mužov som našla v knihách a dúfam,že ho nájdem aj vo svojom živote.
(22. júla 2016 v 23:03)
Modlila som sa za milého a múdreho muža a mám ho. On sa nemodlil, tak má čo má :D
(22. júla 2016 v 23:08)
Sny sú taká veľká ríša fantázii... :3 Nachádzajú sa tam naše najväčšie priania, ale aj nočné mory. Môjho vysneného chlapca som ešte nestretla... Hádam niekedy v realite :D :) na teraz si ho môžem predstaviť, len v snoch... :3
(22. júla 2016 v 23:13)
Asi každé dievča má svojho vysnívaného partnera. Ja som takého ešte nenašla ale verím, že niekde môj vysnívaný "princ na bielom koni" je. Hlavne chcem aby ma mal rád takú aká som, aby bola v našom vzťahu dôvera, láska. Radšej si počkať a byť šťastná. Každá žena si zaslúži toho najlepšieho chlapa:)
(22. júla 2016 v 23:16)
Nesnivala som o svojom partnerovi, ale prislo tak akosimsamo, stretli sme sa a bolo to.
(22. júla 2016 v 23:22)
Mala som svojho vysnivaneho partnera aspon v mojej hlave. Bol odo mna o 9 rokov starsi a myslela som si ze to nema sancu ale zivot ma prekvapil. Sme spolu uz 12 rokov a mame dve krasne deti. Stale je mojim vysnivanym partnerom.
(22. júla 2016 v 23:29)
Vysnívaného partnera už mám a nikdy ho nikomu nedám. Je to niekto, kto mi pomôže keď mám problémy alebo zlú náladu. Je to niekto, kto ma podrží v každej situácii. Je to niekto, kto ma rozosmeje aj keď sa to nikomu inému nepodarí. Je to niekto, s kým prežívam každý jeden nový zážitok. Je to niekto, s kým premôžeme každú prekážku. Je to niekto, kto mi pomáha vo všetkom. Je to niekto, kto by mi splnil všetko po čom túžim. Je to niekto, kto ma počúva aj keď hovorím nezmysly. Je to niekto, s kým sa smejem. Je to môj najlepší kamarát a aj kamarátka. Je to niekto, koho milujem a kto miluje mňa :) Mám vysnívaného partnera a nič viacej mi netreba.
(22. júla 2016 v 23:56)
Neměla jsem sice partnera, o kterém bych snila, ale přesto jsem potkala mladého muže, který splňoval všechno, co si mladá žena může jenom přát. Chodili jsme spolu 4 roky, byla jsem neskutečně šťastná, o to horší byl pád, když se se mnou poté rozešel, zaplatila jsem za to jednak nervovou nemocí epilepsií, jednak psychickou - maniodepresí. Ale přesto toho nelituji, je to už přes 40 let a stále ho vidím před sebou, byl to prostě muž mého života. Už nežije, nedožil se 50 let, spáchal sebevraždu. Nikdy na něj nezapomenu.
(23. júla 2016 v 0:09)
O svojom partnerovi ešte len snívam. Mal by byť milý, so zmyslom pre humor, vždy s dobrou náladou, aby ho ani tá najmenšia vec nevytočila. Jeho oči by mali stále žiariť radosťou. Jeho úsmev nesmie nikdy z tváre zmiznúť, pretože úprimný úsmev dokáže potešiť každého a kdekoľvek aj pri tej najťažšej situácii. V jeho náručí sa chcem neustále cítiť v bezpečí a milovaná s pocitom, že som s niekym, komu na mne skutočne záleží. Ale hlavne... najdôležitejšie je, aby bol verný. Na tom mi záleží asi najviac, lebo ak sú dvaja ľudia spolu skutočne šťastný, neubližujú si navzájom a život si len spríjemňujú príjemnými chvíľami.
(23. júla 2016 v 0:25)
Môjho vysnīvaného partnera som už našla a som s ním šťastná už krásnych 16 rokov...
(23. júla 2016 v 0:27)
ešte stále mám a verím že sa naňho oplatí počkať ;)
(23. júla 2016 v 0:30)
mam vysnivaneho manzela, nefajci, nepije a stale ma miluje.
(23. júla 2016 v 1:29)
Mam toho najlepsieho manzela. V dobrom aj v zlom stoji pri mne a nasich detoch
(23. júla 2016 v 2:40)
Mala som a stále mám, ale ani zďaleka to nie je ten, ktorého mám teraz, ono to tak býva :)
(23. júla 2016 v 3:27)
S tým mojím vysnívaným som prežila v dobrom aj v zlom už tridsať rokov
(23. júla 2016 v 6:19)
môjho vysnívaného mám doma :-D... ale ako sa hovorí ženy nesnívajú o proncovi na bielom koni ale jesť čo chcú a nepribrať :-D :-D :-D
(23. júla 2016 v 8:07)
Vždy som snívala o otcovi- mojom ochrancovi, kamarátovi,podporcovi..niekom kto by sa smial so mnou, napomínal v zlých rozhodnutiach, varoval potenciálnych frajerov pred jeho schopnosťami. O otcovi, ktorý mi kúpi mačiatko a utrie slzy po sklamaniach a bolestiach. Ale život sa občas vysmeje a povie "Zavri oči a snívaj". :)
(23. júla 2016 v 8:27)
Áno,snívala som o svojom partnerovi.Velmi som chcela noveho partnera.A ci mi verite alebo nie....necely polrok som vecer chodievala spat tak,ze som si zavrela oci a vedome som si predstavovala noveho partnera,aky by bol a ake by to bolo.A on zrazu prisiel.Stretla som ho na mieste kde by som to ani nebola cakala a taktiez v case ked som v to uz ani nedufala.V tomto momente ste mi vsak dali dobry napad.Mam momentalne pracu o nicom....idem vyskusat ci to bude fungovat aj tam.Dik za napad....po 12 rokoch som aj zabudla,ze to fungovalo.Apropo...s tym vysnivanym muzom som stale a mame spolu aj deti.
(23. júla 2016 v 8:48)
Stým mojím vasnívaným som prežila niekoľko rokov,ale už ho niet
(23. júla 2016 v 8:57)
Môj muž vyzeral presne ako Trent (keď sme sa spoznali) z kresleného seriálu Darja, ktorý bol na MTV.
(23. júla 2016 v 9:03)
Ja som tiež snívala v mladosti o tom pravom a myslela som ,že som ho našla.Nevyšlo to . Už som rozvedená ,ale pri snívaní sa ešte občas pristihnem.
(23. júla 2016 v 9:27)
Áno, samozrejme, že mám svojho vysnívaného partnera. Ale povedzme si na rovinu, kto netúži mať dokonalého partnera, a teda dokonalý vzťah. Ja som môjho princa ešte nenašla, no nezúfam. Verím, že v určitom čase na určitom mieste a za určitých okolností sa určite spoznáme. Možno to nebude môj vysnívaný a dokonalý ale bude to partner, ktorý má bude robiť šťastnou. Možno to nebude dokonalý vzťah bez jedinej hádky, ale napriek všetkému si budeme vedieť odpustiť a hlavne to najdôležitejšie. Budeme sa ľúbiť. Nemusí byť všetko dokonalé ako je to v tomto svete prezentované. A nie, že nemusí ono nič nie je dokonalé. A preto nezatváraj oči a nesnivaj ale otvor oči a ži. Lebo len tak môžeš nájsť to, čo hľadáš.
(23. júla 2016 v 9:53)
Ja už svojho vysnívaného partnera mám, je to môj skvelý a milujúci manžel a zároveň aj ocko :-*
(23. júla 2016 v 10:34)
Snivala som, snivala son dlho a napokon sa moje sny stali skutocnostou. S partnerom sme spolu dlhsiu dobu, no mame pocit zalubenosti ako na zaciatku. Je to moja spriaznena dusa, mhslime na rovnake veci, chceme rovnake veci a vzajomne sa pocuvame a dokazeme rozpravat o comkolvek aj hodiny :)
(23. júla 2016 v 10:54)
Ja mám svojho vysnívaného partnera. Je mojím vzorom a od kedy som s ním je zo mňa lepší človek a som šťastná :) Je to ten pravý pretože ma ľúbi takú aká som a kupuje mi sladkosti :D
(23. júla 2016 v 10:57)
Ako každé dievča v mojom veku aj ja mám určite predstavu svojho vysnívaného chlapca :D Každé dievča túži po pozornosti, sladkých rečiach a chce aby bola pre chlapca jediná, ktorú vidi. V dnešnej dobe je ťažké nájsť chlapca, ktorý bude spĺňať naše ideály a to je práve ten problém. Máme predstavu, no nevieme, alebo si nechceme predstaviť, že ten pravý chlap pre nás by mohol byť úplne iný ako si ho my vykreslujeme. Túžime po láske a hladáme ju na každom kroku, ale pravdou je, že ona príde naozaj len vtedy keď ju nikto z nás nečakáa to je tom to najkrajšie :))
(23. júla 2016 v 10:59)
Snívala som no zatiaľ ešte môj princ neprišiel.:( Kedysi som si ho vysnívala takto :zelené oči,čierne vlasy,vyšportovaná postava, výborný kuchár :) Dúfam že sa mi podarí aspoň niekedy niečo vyhrať . A ten krásny vankúšik by potešil mamku k narodeninám :)
(23. júla 2016 v 11:00)
Svojho vysnívaného partnera som ešte nenašla. A aký by mal byť? Na vzhľade mi nezáleží. Môj vysnívaný partner by mal mať zmysel pre humor, mal by ma mať rád takú aká som, tvar by mu každý deň zdobil úsmev a náladu by mi zlepšil úprimným smiechom. Vedel by mi vyčariť úsmev na tvári aj v tej najťažšej chvíli a stál by pri mne v dobrom aj v zlom. Vďaka nemu by som každé ráno vstávala s úsmevom na tvári.
(23. júla 2016 v 11:19)
Môjho vysnívaného partnera si predstavujem ako rozhodného, cieľavedomého partnera, ktorý ma ochráni od nepremyslených nápadov a krokov :) Okrem toho, že by mal byť vážny a rozumný, musí mať v sebe aj veľký oheň a uspokojiť moju veľkú sexuálnu túžbu ;) :) Som priama, tak čo už, keď sa súťaží o tak krásnu knihu s vankúšikom, tak aj to k tomu patrí ;) Tiež by ma mal ovplyvniť svojím optimizmom a motivovať, aby sme si vzájomne plnili svoje sny a túžby. On by mal byť tou osobou, s ktorou budem viesť rozhovory na hocijakú tému, s kým sa budem vedieť aj konštruktívne hádať ;) Hoci budeme vždy spolu, určite si necháme aj priestor pre seba a svoje záujmy. Určite si doprajeme jeden druhému trochu slobody, a keď to ten druhý bude potrebovať, nech sa na chvíľu vzdiali a utiahne do svojho sveta...
(23. júla 2016 v 11:37)
Svojho partnera už mám. Tiež som o ňom snívala. Vždy som mala sen, aby môj priateľ bol blonďák a mal modré oči. A presne taký on je. Aj stretnutie bolo také ako som si vždy predstavovala a preto verím, že bude môj navždy. Ale často sa mi stáva, že snívam o mnohých veciach a verím, že všetko sa splní.
(23. júla 2016 v 11:40)
Samozrejme, že mala a stále mám :) Mám obrovskú slabosť na vysokých čiernovlasých mužov a podmienka sú modré oči, ktorý by ma vedel rozosmiať ... Môžte mi veriť, že je veľký problém takého nájsť a práve preto stále hľadám ...
(23. júla 2016 v 11:50)
ôj vysnívaný partner? Fuch, každopádne ešte som ho nenašla. No moja predstavivos nemá konca kraja. Začnem s jeho výzorom. Niektorým na výzore nezáleží, no keď si ho mám vysnívať tak si ho vysnívam poriadne. No tak mal by mať aspoň nad 183 centimetrov aby bol vyšší ako ja. Váha o je samozrejme jedno. Predstavujem si ho s modrými emo vlasmi ktoré sa pri naklonení na jednu stranu tváre zakrijú jedno oko. Čiene oči s rozšantenými hviezdičkami keď sa bude na mňa pozerať. Krásny pery, aby ma mohol jeho úsmev rozžiariť. No proste punkáč ale s dobrým srdcom. Teraz idem na tie iné vlastnosti. Určite by mal byť cieľavedomí a ísť si za svojím snom. Neskákať ako ostatný pískajú. Nie moc tvrdohlavý ale zase aby sa hneď nepoddal. Aby mal zmysel pre humor no aby vedel kedy je zábavi koniec. Láskavý a príjemný. No a samozrejme aby ma ľúbil. Takže toto bol môj vysnívaný partner s ktorým by som rada prežila tie najkrajšie chvíle v živote.
(23. júla 2016 v 12:13)
Hmm ... občas o tom skutočne premýšľam ... Tak najprv jeho temperament :) ten by by mohol byť z každého rožku trošku – pokojný, vyrovnaný sangvinik – v podstate príjemný spoločník do každého počasia, istým spôsobom chladný, nestresujúci flegmatik, ale trošku aj cholerik (aby sme sa mali prečo hádať, predsa) ... Chcela by som, aby nebol iba rovnocenný partner, ale aj kamarát, brat, otec, ktorý by ma ešte dovychovával (veď keď niekoho vychovávali, to ešte neznamená, že je vychovaný). Túžim po takom, ktorý by ma vedel vypočuť, podržať v ťažšej chvíli a tak ...no, čo. Poviem na rovinu: ŠTÁLAN. Tí sú aj na prácu, aj na zábavu (zväčša) a pokiaľ nie sú afektovaní a arogantní tak je s nimi aj sranda. Chcela by som takého, ktorý by mal rád veľkú rodinu s veľa deťmi – ako ja. A že by sa vedel usadiť v takom mestečku ako je to naše .ň, v maličkom domčeku kdesi pod lesom ...Jeho záujmy by mali byť hlavne šport (futbal, plávanie, bicyklovanie a tak) potom hudba a čítanie, ale neprekážal by mi ani pc. Jeho zamestnanie si netrúfam odhadnúť. Možno taký programátor, alebo podľa záujmu čosi... Takže to by bola stručná charakteristika môjho vysnívaného partnera. Dúfam, že bude aspoň sčasti taký ako tento – vysnívaný ;) :)
(23. júla 2016 v 12:18)
Vysnívaného partnera som mala.. Teda predstavu o ňom.. Ale či existuje niekto taký, tak to nemám ani páru..
(23. júla 2016 v 12:34)
... vysnívaného nemám .... lebo keby takého mám a aj ho nájdem, tak by ma nudil, lebo by ničím neprekvapil... a nemám jeden striktný typ človeka čo sa mi lúbi :)Ale tak z vlastností uvediem aspoň vernosť (by mala byť samozerejmosťou), zodpovednosť, dochvíľnosť, zanietenosť pre veci, hlavne nech nie je flegmatik, lebo to ma ubíja, mal by mat všeobecný rozhľad vo vedomostiach, hlavne jazyky by mohol ovládať ... a!!!! potešilo by ma, kedy bol fanúšik Bux-u, tak ako ja ...
(23. júla 2016 v 12:38)
Ja už svojho vysnívaného partnera mám... 30.7 budeme spolu už krásny ROK!.. na výzore mi nikdy nezáležalo až tak veľmi.. ale on ma chytil hneď na prvý pohľad..je spoločenský..milý..starostlivý.. je mi ako kamaràt,brat, a priatel zaroven.. presne takeho som chcela vždy.. s ktorym si budem rozumiet.. ktory bude rozumiet mne.je pracovity a usilovny.. najviac ma tesi ze sobre vychadza z rodicmi.. a s nasimi:')...vzdy ma vypocuje a pomoze mi..aj ked sa niekedy hadame.. najdolezitejsie je pre mna ze ma nechce stratit a miluje ma nadovsetko<3
(23. júla 2016 v 12:40)
Moj sen trval rok, potom sa zacali prejavovat temne stranky mojho partnera. Zial :-(
(23. júla 2016 v 13:01)
sny naozaj trvaju len kratko
(23. júla 2016 v 13:03)
Zaujímavá súťaž a tie krásne balíčky, to fakt súvisia veľmi s touto témou ;) ... Proste ma musí zaujať, nemám podmienky ale keď ho uvidím tak si poviem och áno to je môj chlap, sympoš proste. A musí byť minimálne tak vysmiaty ako ja. A verný, to je najdôležitejšie. Ale aj tak, ked som bola mensia (:D) predstavovala som si ideálneho chalana asi s dlhšími čiernymi vlasmi, prenikavo svetlo modrými očami, plnými perami a úprimným úsmevom a aby bol vyšší odo mňa.. neskôr som k tomu pridala aj nejaké tie vlasnosti typu, obľúbený, zlatý, ochotný, aby sa o mňa staral a stále zaujímal, aby som mohla s ním o všetkom rozprávať..aby bol často so mnou a aby ma naozaj ľúbil to je hlavne:P proste niečo ako chalan + najkamoš v jednom ...s takým to partnerom budem určite spokojná ...
(23. júla 2016 v 13:04)
Myslela som si, že môj vysnívaný bol môj prvý, pretože som ho naozaj ľúbila. Bohužiaľ po dlhšom čase prišli prehnané reakcie a žiarlivosť na čas, ktorý som chcela sem-tam stráviť s kamarátkami. A tak na svojho "vysnívaného" stále čakám, nech je kdekoľvek. :-)
(23. júla 2016 v 13:37)
Nájsť vysnívaného partnera je podľa mňa nereálne. Nikto nie je dokonalý, každý máme nejaké chybičky. Žena si partnera vysnívať môže, ale ak by chcela, aby bol podľa jej predstáv, musela by ho sama stvoriť. Ja mám partnera, s ktorým som šťastná, ale stane sa, že sa občas kvôli niečomu nezhodneme.
(23. júla 2016 v 13:46)
Svojho princa som našla v tábore. Obaja sme robili animátorov, dali nás do rovnakého tímu. Kamarát mi povedal: "nieže sa doňho zaľúbiš!" .. aby som sa venovala deťom a nie jemu. Ja som ho uistila že to isto nie. :) prešiel týždeň a zapáčil sa mi. Boli sme si veľmi blízki a o mesiac sa ma spýtal či s ním nechcem chodiť. Sme spolu už 2 roky a stále sme šťastní. Je pre mňa vysneným princom.. neprestáva ma prekvapovať, teší sa somnou a dáva mi krásne maličkosti.. daruje mi svoj úsmev :3
(23. júla 2016 v 14:10)
Všetko, čo sa týka partnera a budúcnosti je zatiaľ len môj sen, ktorý sa môže, ale aj nemusí splniť. Bojím sa niekoho si vysnívať. Pocit, že ilúzia sa nestane realitou mi ničí moje predstavy. Ľahko sa môže stať, že ak sa mi moje vytúžené ciele nepodarí uskutočniť, budem sklamaná. Možno si až potom uvedomím, že realita nie je snom. Nakoniec mi k šťastiu postačí, ak ma môj životný partner bude mať rád...
(23. júla 2016 v 14:16)
Zdielam
(23. júla 2016 v 14:22)
„Viem, čo chcem.“ Znie to ako fráza, ale je to moje životné krédo a za ním si stojím. Týka sa všetkého, čo robím, ako sa správam. Riadim sa ním aj pri voľbe životného partnera. Rodičia mi hovoria, že na niektoré veci som ešte mladá. Stalo sa, že chceli, aby som sa v niektorých situáciách zachovala dospelo, niektorým, že sa mám vyhýbať a mám byť rada, že sa ma zatiaľ netýkajú. Mám 17 rokov. Začínam si uvedomovať, že pomaly sa stávam odkázaná sama na seba. Dospievam. Život nie je už tou prechádzkou ružovým sadom, ako kedysi. Ako to býva, v mojom veku som už prvú lásku a sklamanie prežila. Možno to tak bolo lepšie, lebo z niektorých vecí som sa poučila a v budúcnosti ich už nezopakujem. Nie som ten typ dievčaťa, ktoré obchádza prekážky. Snažím sa im čeliť, aj keď nie vždy je to jednoduché. Uvedomujem si, že v mojom živote sa časom vyskytnú aj ťažké chvíle. Vtedy je dobré mať po boku niekoho, kto ma podrží. Ak to navyše bude osoba, ktorú budem mať rada, všetko bude jednoduchšie. Mám jasnú predstavu o svojom partnerovi. Nezáleží mi na tom, či bude mať modré alebo zelené oči, hnedú alebo blond farbu vlasov. Potrpím si však na správanie a povahové črty. Mám rada zábavu, smiech a svojich priateľov, ktorých by som sa kvôli niekomu nerada vzdala. Preto by sa mi páčilo, keby sme mali aspoň pár spoločných záujmov. Dobrého ale veľa škodí a už som sa presvedčila, že rovnaké názory na veci sa nie vždy vyplatia. Pochopila som, že protiklady sa priťahujú, ale stále si to len veľmi ťažko pripúšťam. V tejto veci som trochu tvrdohlavá. Zdravá tvrdohlavosť by neuškodila ani môjmu partnerovi. Je dobré stáť si za svojím a vedieť sa presadiť. V kútiku duše dúfam, že partner bude mať perspektívnu budúcnosť. Je pre mňa veľmi dôležité, či ma v živote záchytný bod, od ktorého sa ďalej odrazí. Nechcem, aby pracoval manuálne, ale skôr rozumom. Keby bol podnikateľ, manažér, alebo právnik, bola by som hrdá. Vedela by som, že má chuť púšťať sa do nových vecí a ísť za svojím veľkým cieľom niečo dosiahnuť. Určite by rád využil príležitosti a prijateľné podmienky, ktoré súvisia s cestovaním, spoznávaním krajín a obohatením vedomostí cudzích jazykov. Mám rada aktivitu a snahu presadiť sa. Netúžim po hmotnom majetku, ba ani po slavobránach. Práve naopak. V živote očakávam dokonalý súlad a harmóniu. Dúfam, že v budúcnosti nebudem na partnera finančne odkázaná. Nechcela by som sa v tomto smere na nikoho viazať.
(23. júla 2016 v 14:45)
Ani jeden z nás to nečakal, ani jeden z nás v tej chvíli nikoho nehľadal... A predsa, jeden osudový Silvester sa to stalo. Môj vysnívaný tam stál, toho času už môj milovaný manžel a otec našej krásnej dcérky :-) Paradoxom bolo, že v minulosti sme si mohli pozerať do okien, no vtedy ešte nebol náš čas...
(23. júla 2016 v 14:53)
V mojich snoch dominuje partner tolerantný, dôveryhodný,zodpovedný, spoľahlivý, zábavný, skrátka mal by byť príjemným spoločníkom. Mali by sme sa navzájom dopĺňať. Z povahovej stránky by mali prevažovať: optimizmus, nemal by byť tichý, skôr komunikatívny a hlavne by mal mať stále úsmev na perách a veľké srdce. Mal by byť pekný pre mňa, nie pre ostatných. Nie je dôležité, či bude pekný navonok ale dôležité je to, či bude pekný aj vo vnútri. Dôležitá je vnútorná krása. Muž má byť pre ženu ochrancom a žena pre muža útechou. Moj vysnívaný partner by mal mať rád aspoň časť toho, čo mám rada ja. Ako príklad uvediem čítanie kníh. Mal by v sebe ukrývať romantickú dušu. S takýmto partnerom by som sa mala mať stále o čom rozprávať, mal by ma podržať v ťažkých chvíľach, dôverovať mi, vedel by ma pochopiť, vždy by ma vypočul a čo je hlavné, nikdy by nevyšlo z jeho úst klamstvo. A ak by už nejaké vyšlo, menšie by sa dalo odpustiť. V žiadnom prípade by ma nemal raniť, no ak by sa to už stalo, bola by predo mnou noc plná sĺz a smútku. Základom bezchybného vzťahu je ľúbiť partnera takého aký je aj s jeho chybami. Mal by ma rešpektovať, nemal by mi diktovať,čo môžem a čo nemôžem robiť a čo je hlavné, musel by mi dôverovať,lebo ináč by sme nemohli existovať. Rada by som cítila, že mu na mne záleží a že mu nie som ľahostajná. Bol by mojou chýbajúcou polovičkou, radcom a zároveň najlepším priateľom. Taký partner do voza aj do koča.Niekde možno existuje partner mojich predstáv. Snáď ho raz nájdem, veď nie nadarmo sa hovorí „Každý je strojcom svojho šťastia.“ A ak to nebudem ja kto ho nájde, nájde si ma on a urobí ma šťastnou...
(23. júla 2016 v 15:05)
Kedysi, keď som bola malá a verila som na víly, lesných škriatkov a hrávala som sa na princeznú, snívala som o dokonalom chlapcovi. Samozrejme, bol ním princ. Najviac som milovala princa zo Šípkovej Rúženky. Ten bol mojim vysneným partnerom. Doteraz som však žiadneho takého ako on nestretla. Dnes mi už netreba princa z rozprávky, postačil by mi obyčajný chlapec s dobrou povahou a zmyslom pre humor. Som ešte veľmi mladá a verím, že raz niekedy v budúcnosti sa môj vysnený objaví.
(23. júla 2016 v 15:15)
AKO vyzerá ten môj vysnívaný partner, ktorého v živote čakám ? Dosť ťažká otázka na telo. Ako malé dievčatko som snívala o malom princovi na bielom koni. Keď som pomaly rástla zo dňa na deň z roka na rok moje predstavy sa menili rovnako ako ja. V súčasnosti mám inú predstavu ako by mal môj partner vyzerať. A pravdu povediac na výzore až tak veľmi nezáleží ale aj na jeho vlastnostiach - to áno. Určite by mal byť veľmi pracovitý. Pomáhať mi v domácnosti ale aj sa spoločne starať o deti. Môj vysnívaný by mal byť veľmi pozorný a spoľahlivý. Aby bol šikovný nielen v domácnosti ale aj vo svojej práci, ktorú by mal rád. Ale hlavne aby mi poskytol rodinné zázemie. Čo sa týka jeho vzdelania. Mal by byť múdry a inteligentný človiečik. Dúfam, že v živote nájdem svojho princa. :D a na vankúšiku so skvelou knihou by sa krásne snívalo ... Veľmi po tejto knihe s vankúšikom túžim ...
(23. júla 2016 v 16:28)
Nie nemala,brala som život taký ako je
(23. júla 2016 v 16:45)
Mám po svojom boku partnera, ktorého som si tak trocha vysnívala. Chcela som byť s niekým s kým budem po celý zvyšok svojho života a to sa mi aj splnilo. Spoznala som ho vtedy, keď som to najmenej čakala a môžem povedať, že je to ten najlepší partner, akého som si len mohla priať :)
(23. júla 2016 v 17:03)
Sny sú krásne a mali by sa plniť ..ibaže ja mám niekedy pocit, že ideálny partner neexistuje a keď tak, tak len vo filmoch a romantických knihách. aj preto mám tak rada romantické knihy, pretože pri ich čítaní sa krásne sníva ..tak to bude určite aj pri tejto knihe s takým kúzelným a romantickým názvom. Ja si totižto často dávam otázku - to naozaj neexistuje taký chlap pre mňa? ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radšej na prechádzku alebo si zabehať,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický, taký ktorý nechce dievča len využiť ale chce skutočnú lásku, taký ktorý sa nepozerá len na vonkajšiu krásu ženy ale vidí aj tú vnútornú, vie si vážiť ženu, a to hlavné nejde mu len o sex ... priznám sa, doteraz som na nikoho takéhoto nenatrafila :( A to hľadám iba niekoho veľmi podobného mne :( no žiaľ nič..a len pre info mam 21 rokov ..a ja stále verím že raz sa nájdeme :)
(23. júla 2016 v 17:16)
Myslím,že každá žena má vysnívaného . Jedného takého mám aj ja, dokonca aj existuje. Obaja máme k sebe blízko, len z jeho strany to on nevidí na nič viac ako kamarátstvo. Taká platonická láska, ale neprestávam snívať ďalej a verím v šťastné konce.:)
(23. júla 2016 v 17:26)
Nikdy som nemala " Vysnívaného chlapa " , lebo stále sa mi niečo iné páčilo, do kým som nestretla môjho priateľa ( snúbenca ). Nikdy som si nemyslela že stretnem toho "pravého" ( keď existuje niečo také , že PRAVÝ ) v tak mladom veku. Sme spolu zatiaľ len 3 roky, ale viem že je to ON s ktorým chcem zostarnúť. A zhodou okolnosti môj terajší priateľ je aj mojou deckou láskou. Ako som písala na začiatku, Vysnívaného chlapa som nikdy do teraz nemala. Ale keď sa ma teraz niekto na toto spýta , odpoviem jednoducho : JE TO ON ! :)
(23. júla 2016 v 18:12)
Nikdy som nemala vysnivaneho partnera
(23. júla 2016 v 18:43)
často sa mi snivalo so svojou láskou zo základnej školy a nakoniec som ho stretla po dlhych rokoch naživo aj v realite bolo to fakt ako živy sen a ten moj naozajstny živy sen je moj partner-velký vysnený fešak ;) občas velmi vela snivam ale aj žijem svoje sny ;)
(23. júla 2016 v 19:06)
V mojich snoch si partnera predstavujem ako najlepšieho priateľa; pevnú oporu poskytujúcu ochranu a istotu aj v ťažkých časoch; ako budúceho otca našich detí; niekoho, s kým budeme kráčať cestou života až do smrti, nie len pár rokov či mesiacov. Mal by byť citlivým romantikom, nezabúdajúcim občas mi priniesť kyticu ruží a povedať: „Milujem ťa.“, no zároveň drsným chlapom, ktorý sa o mňa bez zaváhania pobije. Môjmu budúcemu partnerovi určite nesmie chýbať úprimnosť, vernosť, tolerancia a vytrvalosť. Bez toho dlhodobý vzťah nemôže vydržať a stroskotá na hádkach, vzájomnom odcudzení či nevere. Pri hľadaní toho pravého by som určite prihliadala aj na jeho vierovyznanie a na to, aby bol nefajčiar a s pohárikom alkoholu sa stretával len príležitostne. Myslím si, že nájsť dokonalého partnera nie je ľahké, ale ani nemožné. Dokonalého aj vďaka jeho chybám a nedostatkom, ktoré ho robia takým výnimočným a perfektným práve pre nás, bez ktorých by sme si ho nevedeli predstaviť. Veď ako sa hovorí: „Ak by sme čakali na ideál, celý život by sme strávili v čakárni.“, preto treba hľadieť na slabosti ako na niečo originálne; niečo, čo robí tú osobu takou úžasnou. Dúfam, že aj ja raz stretnem niekoho, s kým si vzájomne budeme môcť povedať, že sme boli stvorení jeden pre druhého a zostaneme spolu až do nekonečna.
(23. júla 2016 v 19:11)
Ano mam vysnívaného partnera už 29 rokov :)
(23. júla 2016 v 19:21)
Nakoľko sa nachádzam v období puberty, ako každá "pojašená" pubertiačka mám každú chvíľku iného vysnívaného muža. Často sa mi stáva to, že začnem čítať knihu a zaľúbim sa do chlapca z knihy a potom sa mi o ňom aj sníva. Potom však začnem čítať niečo iné, prípadne si pozriem nejakú tú telenovelu či dobrý film a hneď sa môj vysnívaný muž zmení. Myslím si, že s istotou nemôžem povedať, aký je môj vysnívaný muž, nemám presný obraz jeho výzoru a charakteru . Nechcem sa upnúť na moju predstavu a potom sa v živote sklamať. Keď sa ale obzriem späť, v mojich snoch figurujú väčšinou svalnatí, úplne dokonalí muži z obálok popredných časopisov, čím som však staršia, tým viac si ale uvedomujem, že svaly nie sú všetko. Čo by som mala z toho, keby bol môj muž pekný ale sprostý. Dúfam teda, že raz stretnem muža, ktorý nebude dokonalý pre moje okolie, ale pre mňa.
(23. júla 2016 v 19:27)
Je krásne snivat ale o to krajšie žit svoje sny. Zeny hlavne snivaju o partneroch, o tych co by chceli mat a nemaju alebo o nejakych svojich idealoch...Nie som ani ja vynimmkou, casto snivam o vselicom nielen o nejakom parnerovi..Sny su tajomnou cestou, priestorom ppre nekonecne, pestre a nadherne fantazie,obrazy, emocie, zazitky..dobrodruzstva..je to miesto kde aspon prostrednictvom sna sa tamm mozme preniest a na chvilu ci par hodin zazivat nieco nevšedne a krasne.
(23. júla 2016 v 19:37)
Nemám vysnívaného partnera. Čakám na zázrak že niekto bude rovnako na hlavu ako ja :D
(23. júla 2016 v 19:38)
Jedného obyčajného dňa keď slniečko vykúkalo spod oblakov sa môj kamarát spýtal len zo zaujímavosti či už mám nejakého frajera.Ja som sa samozrejme musela chopiť tejto šance a s ľahkosťou som mu povedala áno.Aj keď to nebola pravda, on mi uveril a začal sa ma vypytovať všelijaké informácie o tom pánovi x.Moja lož musela byť veľmi presvedčivá keďže mi to "zožral aj s navijákom" a ja som mu s ľahkosťou povedala všetky základné informácie ako meno,adresu... Ako môjho frajera som si požičala Lukáša Musuba, z knihy Džínsový denník. Neskôr sa to uchytilo aj u nás doma a jeden môj kamarát skomolil meno Masubo na Masturbo. Bola to veľká sranda, ako sa všetci tvárili keď som im to oznámila. Dokonca sa sestrin kamoš ponúkol aby mi ho zahral.Ale zatiaľ túto exkluzívnu ponuku nevyužijem. Dúfam že i jedného dňa "Lukáša" stetnem aj naživo.
(23. júla 2016 v 20:44)
Tak ako každé mladé dievča aj ja mám svojho vysnívaného chlapca. Modrooký, vysoký, hnedovlasý so zmyslom pre humor. Taký, ktorý ma bude vedieť rozosmiať, ale aj rozplakať. Samozrejme od šťastia :)A aby bol taký veľký knihomoľ ako ja :)
(23. júla 2016 v 20:57)
Samozrejme, že som mala aj ja vysnívaného partnera..veď ktoré dievča nie? :) ale čím som dospievala, tým som zisťovala, že realita bude asi úplne iná ako moje sny. A tak som sa sklamala už niekoľkokrát, poplakala si, ponadávala si, zdvihla hlavu a išlo sa ďalej...až som stretla jeho :) muža, ktorý je môj úplný opak, až sa na tom veľakrát smejeme, že ako je to možné, že nám to klape, keď sme takí rozdielni. Aj teraz sa usmievam keď vám to píšem :) Je pre mňa všetkým :) a naozaj..oplatí sa počkať na toho svojho princa, ako sa vraví, aj v realite môže vzniknúť rozprávka a krásny príbeh, ako ten náš ;) Vždy som chcela, aby ma môj partner vedel rozosmievať a zaujímal sa o mňa a takýto je aj on :) ostatné veci, ktoré som si vysnívala pri partnerovi sú úplne nepodstatné, som neskutočne šťastná, že je to také aké to je a viem, že k životu už nič viac nepotrebujem, ak mám jeho :)
(23. júla 2016 v 21:22)
Od malého malička som si fungovala na predstave, že môj princ bude vysoký, modrooký fešák a zo samej lásky mi kúpi koňa. Dnes mám na chrbte tri krížiky a tesne pred Vianocami ma čaká svadba. Snúbenec nie je ani modrooký, ani vyšportovaný a s mojím pubertálnym pobláznením do Brada Pitta, nemá ale že ani za mak spoločné. Až skúsenosťami človek pochopí, že to dôležité na tom našom princovi nie sú ani modré oči, ani tehličky na bruchu, alebo tie zlaté uložené v sejfe. Môj princ ma vie rozosmiať, pochopiť, podporiť a hlavne stojí pri mne nie len v tom dobrom, ale aj zlom. Po tom, ako sme v posledných mesiacoch prišli o dvoch psíkov, celý čas stál pri mne, hoci ja som nedokázala nič iné ako bezmocne plakať do vankúša. Ľúbim svojho princa za to kým je. <3 Viem, že keď bude najhoršie, je tu pre mňa a má odpustenú alfu a omegu mojich snov... Koňa :)
(23. júla 2016 v 21:36)
O mojom budúcom partnerovi som snívala už odmala. Ale samozrejme sa moje predstavy vždy menili a zrejme sa ešte budú meniť. V detstve to mal byť princ, ktorý by bol dokonalý po vonkajšej aj po vnútornej stránke. Lenže časom som si uvedomila, že taký muž zrejme na Zemi neexistuje. Nikto nie je dokonalý. Preto som začala snívať skromnejšie. Stále som však mala iba hmlistú predstavu o jeho výzore. Zvykla som si ho predstavovať ako mojich obľúbených hercov a robila som si skladačku: Vlasy ako ten, oči ako ten, telo ako tamten... Predstavovala som si, ako je niekde na Zemi a žije si svoj život tak, ako ja svoj, až kým sa neprepletú a už sa nerozmotajú. Nemôžem vám povedať, aký by mal môj partner byť, lebo to presne ani sama neviem. Hlavne chcem, aby sa do mňa zaľúbil hneď, ako by ma uvidel. A aby ma ľúbil každý deň viac a viac. Chcela by som aby mi každý deň povedal, že ma ľúbi a aby to myslel vážne. Nepotrebujem romantiku a kaleráby v hlave. Stačil by mi úprimný a verný priateľ. A verím, že niekde taký je. A viem, že pokiaľ budem vedieť snívať, budem mať nádej.
(23. júla 2016 v 21:42)
Mojimi vysnívanými partnermi sú ako inak hrdinovia z kníh. Stále sa obmieňajú, preto je raz hnedovlasý, inokedy blonďavý, raz je milý, niekedy zas hašterivý... Ale v realite je mojím vysnívaným chlapom (okrem Iana Somerhaldera) niekto, kto ma bude chápať, bude so mnou dokupovať stále nové knihovničky na nové knižky a bude ma držať v náručí, keď mi umrie moja obľúbená postava.
(23. júla 2016 v 22:50)
každí z nás už od malička čaká na toho dokonalého partnera, princa na bielom koni. No počas dospievania si uvedomujeme, že život nie je rozprávka, a že dokonalý princ neexistuje, uvedomujeme si že každý z nás má svoje chyby. Keď sa zamilujeme milujeme aj chyby nášho partnera pretože tie chyby ho robia výnimočným. Láska je o akceptovaní toho druhého takého aký je a milovať ho celým srdcom
(23. júla 2016 v 22:59)
Vysnívaný partner je taký, akého si vysnívame v predstavách...nie vždy sa však predstavy zhodujú s realitou a tak si často nájdeme niekoho úplne iného...vždy som uvažovala, ako má dotyčný vyzerať, ale hlavne som sa zamerala na to, aké by mal mať vlastnosti...doteraz sa tým snažím riadiť, aby som si vybrala správneho muža...snáď sa taký niekde nachádza a vstúpi do môjho života:)
(23. júla 2016 v 23:03)
Ja uz mam svojho vysnivaneho. Obetavy, milujuci manzel, ktory aj bez vyslovenych reci vie, po com jeho zena tuzi. Niet dokonalejsieho manzela ako ten moj :-)
(23. júla 2016 v 23:18)
Môj vysnívaný partner by mal byť ako ja. Mať rovnaké záujmy, sny a vlastnosti. Mohla by som mu dôverovať a nikdy by ma nesklamal. Mal by mi vyčariť úsmev na tvári v období keď budem plakať. Nemal by žiarliť a riadiť mõj život. V tejto dobe je veľmi ťažké nájsť takéhoto muža preto mi neostáva nič iné leň o ňom snívať a možno raz sa mi môj sen splní.
(23. júla 2016 v 23:24)
Nemám
(23. júla 2016 v 23:33)
Mám, už 18 rokov.
(23. júla 2016 v 23:37)
Milá a usmiata a musí milovať knihy ako ja, nájde sa ? :)
(23. júla 2016 v 23:48)
Dúfam že konečne vyhrajem nejakú tú knihu :)
(24. júla 2016 v 0:03)
Vysnívaného partnera som nemala, možno to tak chcel osud, že stále čakám. Snívanie je krásne a verím, že bude aj stretnutie. Nemám konkrétnu predstavu, hlavne aby mal dobré srdiečko.
(24. júla 2016 v 7:17)
ani nie
(24. júla 2016 v 9:47)
Ak sme si vysnívali ideálneho chlapa - vraj za to môže naša skúsenosť s tým mužom, ktorý sa skláňal nad našou kolískou a ako sa k nám správal. Obraz, ktorý si postupne vytvárame, je niečo ako 3D model a má všetko, čo je ľudské: telo, dušu, charizmu, rozum, šarm, citlivosť... Aj ja som si toho svojho vysnívala. Mal by to byť partner, čo si bude ceniť moje záujmy, vedieť ma počúvať ale aj rozprávať, s očami iba pre mňa ale s nadhľadom nad svetom, ktorý by ma nekontrolovateľne miloval ale nerozmýšľal by len srdcom ale aj rozumom. Taký čo by mi ponúkol svoje rameno na moje slzy, taký čo by rešpektoval čo od neho žiadam ...Proste vyspelého muža čo ma bude chápať a snažiť sa riešiť problémy a skrášľovať mi život :) nemyslím že taký neexistuje, práveže si myslím že takých je dosť, len treba hľadať v správnych "vodách" resp. netreba hľadať vôbec, treba si takého naozaj len vysnívať a osud sa už o stretnutie postará ;) veď sny sú fajn, sny sú protipól reality. Ja rada snívam lebo si môžem prežiť svoju subjektívnu (ne)realitu podľa svojho scenára ...
(24. júla 2016 v 10:16)
A čo ak by si podobné predstavy udržiavali v hlave i muži, ako by asi vyzerala ich „vysnívaná“ žena? Pravdepodobne by nebola nikdy hysterická, nikdy by sa nenahnevala, donekonečna by mu nevyvolávala a ustavične by sa smiala na jeho vtipoch, ktoré by i pochopila. Snáď nikdy by sa nesťažovala, nevešala mu na nos svoje problémy a nepotrebovala by počúvať slová lásky stále dookola. Nežiarlila by a večne by ju nezaujímalo, kam a s kým ide. Je však vôbec možné, aby sme sa niekedy priblížili na 100% tomuto ideálu? Nech sme už úžasné a výnimočné, každá inak a akokoľvek, vždy v nás bude kúsok pravej ženy-bytosti so silnejšími prejavmi emócií a tendencii zveličovať a kričať pre hlúposti. Taktiež v každom chlapovi vždy ostane typický kúsok muža a bez toho by sme ho už ani nechceli. Dokonalý vzťah a vysnívaný partner neexistuje a budúcnosť nás, žien 21. storočia, spočíva najmä v uvedomení si, že aj chlap je len človek a nie vybájený rozprávkový princ s tlačeným návodom na používanie našich predstáv. Kým on tiež potrebuje byť ľúbený, chcený a dobýjaný, žena potrebuje mať rovnako možnosť dobýjať. Pretože v pravom harmonickom vzťahu má každý z partnerov, bez ohľadu na pohlavie, nárok na prejavy citov. Je dôležité pochopiť, že máme ľúbiť skutočnosť, inak sa môže stať, že sa jedného dňa zobudíme samy, iba s mýtom v našej hlave, čo sa rozplynie ako hmla. Realita je však oveľa krajšia a podstatnejšia ako sny. Pravá dokonalosť sa skrýva v jednoduchosti a úprimnosti. Ak ma chlap poteší, je jedno akým spôsobom, dôležité je, že to robí od srdca...
(24. júla 2016 v 10:48)
Ja som vysnívaného partnera nikdy nemala, ale keby mám, tak by bol taký aký je môj partner s ktorým som síce len 3 roky, ale neskutočne dobre si rozumieme a mám pocit, že som našla svoju chýbajúcu polovičku. :)
(24. júla 2016 v 11:39)
Keď som mala dvadsať rokov, povedala som si, že nech sa deje čokoľvek, do štyroch rokov sa mi podarí nájsť muža svojich snov, požiada ma o ruku a do niekoľkých mesiacov sa zoberieme. Mal mať tmavé vlasy, hnedé alebo zelené oči, aspoň 180 cm a starší ako ja. Zoznam mojich požiadaviek na budúceho partnera bol jasný :) Pekne som si žila a fungovala s mojím zoznamom a presvedčením, že "do 24", až raz prišiel. Nijako zvláštne sa nezjavil, jednoducho si prisadol k babskému stolu v jednom podniku, mal tam totiž sestru, ktorá sa práve vrátila z Anglicka. Ja som potrebovala odísť prvá, no dievčatá mi dali jasné NIE k otázke, či ma pôjdu odprevadiť. No nič, išiel on. Zaviezol ma domov, párkrát som mu odmietla rande, až sme sa napokon vybrali von. Bolo leto a zastihla nás búrka. Neskrývali sme sa pred ňou, teda aspoň ja nie. Vyskočila som z auta, lebo nastala ideálna chvíľa na naháňačku. Zakričala som SIII TOOOOO a už ma nebolo. D dvoch rokov bola svadba a ja som dovŕšila 24. Môj sen sa do tohto momentu naplnil. Nespravila som nič výnimočné, len som na 100% verila svoju snu. V auguste budeme tri roky manželia a už sa teším na ďalšiu súťažnú otázku, napríklad o deťoch!
(24. júla 2016 v 14:05)
Keď som mala asi tak 15 snìvalo sa mi o jednom chalanovi, ktorého som poznala a bola som do neho bláznivo zamilovaná - hnedé oči, hnedé vlasy, taký typický bad boy :) Z mojej zaľúnenosti síce nikdy nič nebolo, ale rada sa k nemu v spomienkach znovu vraciam :) Kiežby sa aj môj vysnívaný chlapec stal skutočnosťou :)
(24. júla 2016 v 14:34)
Môj vysnívaný je tu :) viem si ho tu dokonale predstaviť :)ako keby tu sedel teraz pri mne. Vlastne ja si ho ani predstavovať nemusím ...Lebo ja som takého našla :)je presne taký akého som si ho vysnívala.No dobre, nie až tak celkom :D Nesedí len farba vlasov a výška. Ale to nevadí:) vyzerá ešte lepšie ako ten v mojich snoch . Môj krásny vysnívaný (už reálny)má nižšiu chudú postavičku,krátke svetlo hnedé vlasy,krásne,veľké, plné života oči,plné pery,trošku veľký nos :D ale vzhľad to nie je až tak podstatné,že?:) Môj vysnívaný je milý,dobrosrdečný,ochotný každému pomôcť keď to potrebuje :) a taaak ďalej :)máme toho veľmi veľa spoločného :) mohla by som tu veeeľmi veľa popísať o ňom...Ako samozrejme ma aj zlé vlastnosti a tiež svoje nálady ...Ale pre mňa je priam DOKONALÝ ! <3
(24. júla 2016 v 15:22)
Môj vysnívaný je teraz mojim manželom už 5 rokov, ale trvalo mu to dlho, lebo máme spolu 19-ročnú dcéru. :D
(24. júla 2016 v 15:25)
ja stale len snivam.. 30rokov prec a vysnivany pri mne stale nie je.. kedysi bol ale nechala som si ho ujst pomedzi prsty.. nevadiii.. viem ze druhy taky nebude ale tiez verim ze ten novy vysnivany tam niekde na mna caka.. staci mi na to kombinacia uprimnosti, humoru a skromnosti :)
(24. júla 2016 v 15:31)
Takže samozrejme, ako asi každá žena som mala vysnívaného partnera. Vedela som presne aký by mal byť a ktoré body má splňať.No život ma naučil že ked niekoho naozaj milujete vôbec si nespomeniete na nejake idealne parametre, pretože vám je s tým človekom super.Vysledkom teda je, že spm sa vykašľala na ideály, a žijem s človekom s ktorým mi je fajn a ktorého zbožňujem.A len tak pre zaujímavosť IDEALNY MUŽ BEZ CHÝB NEEXISTUJE.;)
(24. júla 2016 v 15:31)
ano mám vysnívaného, odmalička obdivujem ryšavú farbu vlasov, a presne taku má aj môj partner, vysoky sivooký,ryšavovlasý, ked mu slnko svieti na vlasy, akokeby horeli jasnym plamenom a mna na to neomrzi pozerat nikdy, vlastnostami, nazormi velmi podobni, cize snivat sa naozaj oplati
(24. júla 2016 v 15:37)
Áno, mala som vysnívaného kučeravého blondiaka s modrými očami. A sen sa mi "splnil",manžel je hnedooký a hnedovlasý, presne podľa môjho sna :)
(24. júla 2016 v 15:38)
nemala, ale verím, že ho raz stretnem :) snivat predsa mozem neustale :)
(24. júla 2016 v 15:38)
Myslím, že každé "normálne" dospievajúce dievča niekedy malo alebo má svojho vysnívaného. Ten môj sa vždy menil podľa toho akú knihu som držala v ruke. Raz to bol chlapec s jazvou na čele v tvare bleslu, inkokedy zasa zltatý blonďáčik s drakom menom Eragon či obyčajný nezbedník, ktorý poťahoval dievčatá za vlasyenom Gilbert Blythe. Myslím,že takéto predstavy sa menia a meniť aj budú. Každopádne dnes je mojim vysnívaným partnerom niekto, kto bude taký blázon do kník ako ja. :)
(24. júla 2016 v 15:43)
môj vysnívaný je môj manžel,nebol prvý, ale je posledný....úžasný, chápavý, nežný, priateľský, ale hlavne milujúci otec našich 2 synov
(24. júla 2016 v 15:44)
mala som, boli sme mladí, naivní, chudobní a zamilovaní do seba až po uši, zvládli sme na začiatku lásku na diaľku, stratu najbližších, problémy s nezamestnanosťou a tým i finančné problémy.. kým som neochorela a nepožiadala ho, aby odišiel.. nevedel ani prečo, ale zbalil sa a vrátil sa načas do svojho rodiska.. teraz má krásneho synčeka, žije s partnerkou a to je mi jedinou radosťou v mojom trápení, že aspoň on je šťastný a stihol si založiť rodinu
(24. júla 2016 v 15:44)
Takí ako môj ocko,najlepší,najmilší a najkrajší muž :) ale takýto sa nerodia už chcela by som zit v ich dobe :)
(24. júla 2016 v 15:47)
Môj názor je taký,že určite každe dievča sniva o tom svojom vysnivanom princovi na bielom koni :) a ja som chcela tiež a nakoniec.. som našla ale uplne ineho :D ALE absolutne nelutujem a už 5 rokov ďakujem osudu,že mi ho prihral do cesty :) Je to ten naj chlap. A rada by som vedela, či aj hlavnej hrdinke sa podari najsť toho jej vysnivaneho :)
(24. júla 2016 v 15:48)
Vysnívaného muža som ešte nenašla, ani ešte nehľadám, pretože si chcem najprv dokončiť školu :) ale v snoch si predstavujem inteligentného, čestného a ohľaduplného muža so štipkou humoru :D
(24. júla 2016 v 15:53)
Áno, svojho vysnívaného partnera mám. Stále čakám a verím, že jedného dňa ho stretnem :)
(24. júla 2016 v 15:55)
Vždy a všade môžme snívať o tom vysnívanom mužovi.. Ja ho uz mam nie je síce ideálny každý ma chyby ale som šťastná
(24. júla 2016 v 15:58)
Našla som ho :) Pred 14 rokmi na prekrásnom zámku Neuschwanstein. To viete - ja Slovenka, on Čech, tak kde inde sa stretnúť ako v Nemecku :D Je úžasný, ohľaduplný, proste môj :) Sme 7 rokov manželia a každým dňom čakáme príchod nášho druhého dieťatka
(24. júla 2016 v 16:07)
Môj vysnívaný bol vždy vysoký, tmavovlasý, hnedooký.. mojim snom sa to ale asi akosi nezdalo, takže nakoniec prišiel nízky modrooký blondiak a ja som zistila, že všetko, čo sa mi kedy nepáčilo je zrazu presne to, čo som vždy chcela. :)
(24. júla 2016 v 16:13)
Mala som vysnívaneho partnera úplne iného, aký prišiel do môjho života a teraz viem, že tento môj je lepší ako som snívala :)
(24. júla 2016 v 16:19)
Po rokoch hľadania sa nečakane objavil môj vysnívaný a som konečne šťastná :) Prajem to zažiť všetkým !!! :)
(24. júla 2016 v 16:34)
Ako mladšia som samozrejme mala vysnívaného partnera, no keď som stretla toho pravého, bola to láska na prvý pohľad. Nemal ani modrè oči, ani blond vlasy a nebol vôbec moj typ. Ale hneď ako otvoril dvere som vedela, že je ten pravý. A nemýlila som sa. Sme spolu 10 rokov, máme tri úžasné detičky a som šťastná.
(24. júla 2016 v 16:36)
Mala. Ako lyžiarka chodím všade možne na tréningy a preteky. Počas sezóny som sa stále stretávala s jedným chlapcom. Bol užasný. Častokrát, keď sme len tak sedeli, každý pri svojom trénerovi, zapozerali sme sa do našich očí a ja som akoby prestala vnímať celý svet okolo mňa. Bohužiaľ ho už asi nikdy neuvidím :(
(24. júla 2016 v 16:36)
ja som môjho vyvoleného stretla pred viac ako 3 rokmi a hneď sme sa dali dokopy ..foteraz je to medzi nami krásne a pevne verím, že to tak zostane ..je ohľaduplný, dobrosrdečný, má zmysel pre humor ..milujem ho :* :* :*
(24. júla 2016 v 16:40)
Ja už mám svojho vysnívaného a som s ním šťastná už krásnych 32 rokov.
(24. júla 2016 v 16:42)
Ja som svoju životnú lásku stretla,keď som pracovala v hostinci pred 18 rokmi.Odvtedy sme spolu.
(24. júla 2016 v 16:45)
Ja som moju osudovu lasku stretla v 14 romoch u nas na dedine :) hned sme si padli do okana dnes cakame spolocnu dcerku Sofinku :)
(24. júla 2016 v 16:53)
Svojho vysnívaného má určite každá z nás a ja nie som výnimkou. Určite by som chcela aby mal krásne modré oči. Aby bol milý, usmievavý, chápavý, inteligentný a aj pohľadný. Vždy by ma dokázal rozosmiať a mal skvelé a šialené nápady. Asi taký by mal môj vysnívaný byť. Zatiaľ som ho ešte nenašla ale dúfam že sa čoskoro objaví a že s ním budem šťastná. :) ♥♥♥
(24. júla 2016 v 16:54)
Áno mám, poznáme sa od detstva a začala som o ňom snívať ako o partnerovi asi v puberte, potom sme sa istý čas nevideli a potom osud zariadil náhodné stretnutie...odvtedy ubehlo 23 rokov a máme syna...
(24. júla 2016 v 16:55)
Vysnívaný má zostať v sne...aby bolo celý život o čom snívať.
(24. júla 2016 v 16:56)
Od mála som si vytvárala predstavy o mojom chlapcovi. Mala som chalanov ale to boli také tie detské lásky na týždeň avšak akonáhle som prišla na SŠ bolo to iné. Chalan z našej dediny tam chodil tiež, boli sme kamaráti ale nikdy by som nepovedala že by sme niekedy mohli tvoriť pár. Po imatrikuláciach sa to začalo medzi nami vykresľovať. Pozval ma von ešte ako kamarátku, pozerali sme hviezdy. Od vtedy sme boli vonku viac krát až sme sa nakoniec dali dokopy. Sme spolu 2 roky a 7 mesiacov a milujem ho najviac na svete. Je to milý, pozorný chlapec, ktorý ani nepije ani nefajčí. V ťažkých chvíľach stál pri mne aj keď mi zomrel dedko a babka bola na tom veľmi zle. Všetko som zvládla vďaka nemu. Viac krát sme sa už pohádali ale vždy sme sa späť udobrili a som za to rada. Každý človek má chyby a aj nervy sú ale hlavné je že to vždy prekonáme. A dúfam že to ešte budeme dlho prekonávať a nebudem musieť o neho nikdy prísť. Verím v to že spolu zostaneme a budeme mať krásnu rodinku. Milujem ťa :*
(24. júla 2016 v 17:00)
Môj vysnívaný partner nemá vzhľad, len charakter. Mám nevyliečiteľnú chorobu, robia sa mi po tele nádory a slabo počujem. Vysnívaného partnera si vždy predstavujem ako niekoho, kto sa zmieril s mojimi nedostatkami, chápe moje problémy a dokáže ma stále podporiť. Predstavujem si ho ako moje útočisko, keď budem potrebovať poradiť, keď mi nebude najlepšie a keď budem potrebovať radu. Bohužiaľ...takého som ešte nenašla a je otázne, či ho niekedy nájdem. Vlastne...občas ho nájdem v hlavných hrdinoch kníh. Sú chápaví, láskavý, ochranársky. Predstavujem si, aké to bude, ak niekoho takého raz nájdem. Veľa krát som závidela hrdinkám, že konečne našli toho pravého.
(24. júla 2016 v 17:12)
Ja uz mojho vysnivaneho partnera mam. Je nim moj manzel, s ktorym sme zaciatkom leta oslavili nase 1. vyrocie svadby a koncom leta cakame prirastok - nasu zhmotnenu lasku :) Z nasej lasky vznikla laska <3 Kazdym dnom sa milujeme viac, dava mi pocit vynimocnosti a bezpecia. Spolu si plnime nase sny a navzajom sa robime stastnymi. Vyhra by ma velmi potesila nakolko som nastupila na MD a takto citanim by som si sprijemnovala cakanie.
(24. júla 2016 v 17:17)
Konečne mám vysnívanú priateľku.mám 64r.tak je už na čase.
(24. júla 2016 v 17:29)
Na druhy pokus ,ale mám teraz pri sebe vysnívaného muža ,aj povahovo ,tiež čo sa týka výzoru ,tak môj sen sa splnil ,dúfam ,že ešte dlho ho budem snívať :-).
(24. júla 2016 v 17:36)
Som rojko,ktorý veľa číta a sníva živý sen.verím,že raz stretnem svoju spriaznenú dušu,v sne to nie je o kráse,ale o charaktere,veľkosti srdca a hviezdičkách v očiach.
(24. júla 2016 v 17:38)
Vysnívaného partnera už mám dúfam, že je to ten môj pravý.Keďže hráva basketbal v Nemecku a ja som v škole na u nás rada si krátim chvíle čítaním dobrých kníh. Dúfam, že si aj túto budem môcť zaradiť do svojej zbierky :)
(24. júla 2016 v 17:41)
Aj ked zijem realite...kutik srdca sniva sen..Rozum pomôže násjť kompromis a spôsob ako sen naplniť...Vydržím...:)
(24. júla 2016 v 17:46)
Nemala som konkrétnu predstavu, len som vedela, že chcem iného. Kto mi na narodeniny namiesto čokolády kúpi syrové korbáčiky, zoberie ma na koncert Offspring...sranda je, že skeď som ešte nevedela, že ro bude moj priateľ rozprávala jemu. Jemu som sa už asi páčila, a jeho reakcia bola: "Ja som už bol na Offspringu!" :-D Dnes sme spolu už sedem rokov. Korbáčiky aj čokolády dostávam...a vlastne tie najkreatívnejšie darčeky a pozornosti. :-)
(24. júla 2016 v 17:48)
Ano mam vysnivameho partnera.Je nim moj manzel.A mozem povedat ze ako 16 som sa do neho zalubila a nikdy som neverila tomu ze si ma raz vsimne a nie este ze budeme manzelia.Doteraz ho stale lubim
(24. júla 2016 v 18:12)
Zatiaľ som takého ešte nenašla
(24. júla 2016 v 18:38)
nie nemám ...
(24. júla 2016 v 18:39)
Môj manžel je mojím vysnívaným partnerom - veď sme spolu už 20 rokov. A - ono - vážne - takého, akého som si vysnívala, tak takého mám... Milého, pozorného a milujúceho naše deti...
(24. júla 2016 v 18:43)
myslím,že moje sny a predstavy boli v mladosti skôr podľa hrdinov z kníh...ale dnes po 35rokoch je to OK...
(24. júla 2016 v 19:00)
Vysnívaného partnera(reálneho) som nikdy nemala pretože taký ani neexistuje a ani nikdy nebude pretože ostane len v snoch,ale partnera ktorý mu je veľmi podobný je po mojom boku už skoro 4 roky.
(24. júla 2016 v 19:14)
popravde,nemala som ziadnu vysnivanu lasku...no teraz ju uz mam a keby som si lasku svojich snov predstavovala tak to bude presne taka,aku mam.
(24. júla 2016 v 19:16)
Môjho vysnívaného partnera som stretla pred 15 rokmi a je to môj manžel ;-). Na prvý pohľad nám bolo obom jasné že je to ten pravý.Pracovala som v kaviarni a na ten pohľad nezabudnem:-* - tento bude môj :-)
(24. júla 2016 v 19:34)
stretli sme sa,ale bohužiaľ rozdelila nás smrť
(24. júla 2016 v 19:35)
stretli sme sa,ale bohužiaľ rozdelila nás smrť
(24. júla 2016 v 19:42)
Chcela by som, aby mal rád knihy. Aby sme si mohli čítať spolu. :)
(24. júla 2016 v 19:47)
Svojho vysnívaného partnera som našlav svojom mužovi, ktorý je mojím partnerom už 15 rokov a máme spolu dve šikovné deti.
(24. júla 2016 v 19:50)
Svojho vysnivaneho uz poznam 9 rokov z toho 8 uz sme manzelia
(24. júla 2016 v 19:51)
Mám ho :-) je príjemný, pohodový, nekonfliktný a hlavne môj :-) Môj vankúšik :-D :-D Nie nie, myslím, že s drobnými obmenami a prižmúrením oka mám svojho vysnívaného partnera po svojom boku :-* otázka je, či aj on má tú svoju :-)
(24. júla 2016 v 19:54)
Svojho vysnivaneho som spoznala v praci.pracovali sme spolu rok ked xme zacalu spolu chodit.hned som vedela,citila ze tentoraz je to ine,ze on je ten pravy...po roku sme sa zobrali a uz 8 rokov sme stastni manzelia a mame dve krasne deti.
(24. júla 2016 v 19:55)
S mojím manželom sme sa zoznámili na svadbe.On bol družba a ja družička.O dva roky na to sme mali svadbu mi dvaja.
(24. júla 2016 v 20:02)
Môj vysnívaný -taký snáď ani nie je alebo v budúcom živote...
(24. júla 2016 v 20:12)
mam takeho doma :)
(24. júla 2016 v 20:24)
mám ho doma, ja som sa dobre vydala, ak sa on zle oženil... :-D, je veľmi zábavný a spoľahlivý a straaašne šikovný občas zo žartu mu poviem, že je univerzálny vojak :-)
(24. júla 2016 v 20:25)
V mojom pubertálnom období som mala vysnívaného chlapa každý mesiac iného :) či už podľa novej knihy alebo podľa seriálu alebo kapely, ktorá práve frčala :) Dnes už mám si myslím kombináciu toho, čo som si vysnívala za tie roky ;)
(24. júla 2016 v 20:28)
Samozrejme, vysnívaného chlapa má asi každá žena, problém nastáva vtedy, keď sa sny stretnú s realitou. :D Dokonalé bytosti bez jedinej chyby neexistujú a ani sa ich nesnažím hľadať. :) No aj napriek tomu sa mi zatiaľ moju spriaznenú dušu, toho pravého, nepodarilo stretnúť.
(24. júla 2016 v 20:44)
ťažko povedať aký je ten vysnívaný,keďže keď sa ráno zobudím už si na sen nepamätám... :)
(24. júla 2016 v 20:51)
Svojho vysnivaneho muza mam uz 40 rokov. V auguste nas caka krasne vyrocie,spolu s detmi a nasimi 5 vnucatami. Aj ked sa toho udialo za 40 rokov vela,prvorada je tolerancia a vzajomna ucta a laska. Clovek si za tie roky vysniva vselico,vsetko vsak treba zvladat s humorom:-)
(24. júla 2016 v 20:51)
A teraz som sa normálne vrátila 25 rokov dozadu a spomenula som si na moj velký idol,svalnatého,vzsokého,uhrančivého a vždz ochotného zachrániť,mojho /vtedy iba mojho/Davida Hasselhoffa :-D Po rokoch som u rodičov našla starý zošit s jeho vystrižkami,mojimi textami a smiala som sa ešte týžden.Dnes mám manžela,ktorý je nižší blond,ale nemenila by som ho ani za 10000 takýchto idolov.Na toho správneho si totiž človek musí počkať :-)
(24. júla 2016 v 20:51)
Vysnívaný partner sa mení vekom rovnako ako vysnívané povolanie. Najskôr chceme byť princezné a čakáme nato, kedy príde princ na bielom koni. V 11 rokoch som čakala na list z Roxfordu a bola som duševne presvedčená o tom, že tam na mňa čaká Harry a vlastne som tento list čakala aj rok potom, aj dva. Potom v pubertálnom období to bola platonická láska najprv do Edwarda a tajne som dúfala, že sa mi stane rovnaký príbeh ako Belle z Twilight ságy. Potom som čakala na Haricha, veď bol slovák, dokonca sme sa aj párkrát stretli, určite ma miluje. No a potom som snáď dostala rozum. Samozrejme, že ako puberťáčka som pozerala na to, ktorý je krajší, kto sa krajšie oblieka. Ale teraz, vďaka Bohu môžem povedať, že vysnívaný partner vôbec nemusí vyzerať, ako chlapec, ktorého som, zhodou náhod, opisovala vo vymyslených príbehoch a slohoch na základnej škole, alebo vo vymyslených príbehov v mojej hlave, ktoré som si vždy vymýšľala pres spaním a že vôbec to nemusí byť ten, kto bude mať najväčší počet obdivovateliek v okolí. Skutočne vysnívaní partner je ten, kto vidí do vášho vnútra, ten pred ktorým môžete myslieť nahlas a ten, ktorý robí váš deň krajším už len tým,že je. Je to človek s ktorým si nemusíme prejavovať city lásky na verejnosti, je to človek, ktorému môžem povedať o tom aký som mala deň, hovoriť mu o tom, čo momentálne čítam aj keď viem, že ten futbal v telke ho zaujíma. Ale napriek tomu sa otočí a povie, že určite musím dostať daľší diel danej knihy. Nájsť vysnívané partnera je skutočné šťastie ale rovnako pri láske nesmieme zabúdať ani na priateľov, ktorí to boli predtým a ktorí to budú často aj potom, ak vzťah nevyjde. A samozrejme nemôžeme zabúdať, že náš ocko je pre nás prvým hrdinom a hoc nájdeme princa na bielom koni, ocko bude vždy naším kráľom. A rovnako aj dedko. A brat bude plniť hlavnú úlohu princeznovskej stráže.
(24. júla 2016 v 21:13)
Snivala som ako kazde mlade dievca o vysnivanom dome praci a hlavne o krasnom sarmantnom galantnom mudrom dobrom chlapovi ...
(24. júla 2016 v 21:27)
Samozrejme, že som snívala o úžasnom mužovi, ktorý bude mať iba tie najlepšie vlastnosti a bude fešák :) Fešáka mám už 15 rokov, ale povedzme si pravdu, každý z nás má nejaké tie svoje "muchy" - ja aj on, ale stále sa ľúbime.
(24. júla 2016 v 21:33)
Na začiatok krátky citít: "Je to tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj ochranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca. Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhuješ mu byť hodný tohto zbožňovania." Už ako malá som snívala o tom, že budem mať psa. Predstavovala som si veľkého bernardína s červeným obojkom, ktorý by chodil všade so mnou a stále by ma chránil :D bol tu len taký "malý" problém - bývam v byte, čiže bernardín nepripadal do úvahy :/ odvtedy prešlo veľa rokov a podmienky sa stále nezmenili - neprestala som snívať o psovi a moje predstavy sa menili len trochu - z bernardína sa stal husky :D čiže z veľkého plemena sa stalo stredné a tiež nevhodné do bytu... S nástupom na strednú školu som sa pomaly začala zmierovať s myšlienkou, že psa mať nebudem. Domnievala som sa, že popri učení a iných povinnostiach naňho nebudem mať čas. Ibaže potom sa stal zázrak! Jeden celkom náhodný inzerát na správnom mieste zariadil, že som sa "stretla" s malým šteniatkom, ktoré nikto nechcel. A plemeno? Moje sny o bernardínovi sa nesplnili a momentálne mi pri nohách leží jorkšír :D Napriek svojej veľkosti naplnil moje predstavy - môj pes je aktívny, šikovný a inteligentý, niekedy dáva zabrať aj za troch :) vonku ma stále chráni (skoro pred každým okoloidúcim človekom a bicyklom). Je to proste môj malý "bernardín" v tele jorkšíra :) Môj veľký splnený sen a vysnívaný parťák.
(24. júla 2016 v 21:36)
Môj vysnívaný partner nemusí byť krásny ale musí byť strašne dobrý aby sa o mňa postaral keďže som chorá (svalová dystrofia) a musí mať veľkú silu aby ma prípadne dokázal odniesť na chrbte keďže moje nohy už neposlúchajú. Takže prosím Vás ak takého poznáte môžete mi ho poslať... prípadne mi zatiaľ stačí aj ten vankúš od Vás budem snívať ďalej.. ;)
(24. júla 2016 v 21:49)
Vždy som mala a stále mám vysnívaného partnera....ale viem, že taký v skutočnosti neexistuje....
(24. júla 2016 v 21:49)
Svojho chlapca som si vysnívala ako niekoho,kto ma objíme keď to budem potrebovať.Niekoho,kto sa nebude smiať z môjho strachu.Niekoho,koho objatie bude celý môj svet.Niekoho,kto sa mi nebude smiať ako všetci ostatní ale bude ma chápať.Vysnívala som si chalana s mocnými ochranárskymi rukami ktorý za mňa zabojuje keď to bude treba.Chcem aby on bol mojím princom a ja jeho princeznou.Bude ma robiť šťastnou len tým,že existuje.Dúfam,že raz príde,hoci mám pocit že som ho už spoznala.Stačí spraviť prvý krok a potom ďalší.A ďalší.A možno z toho čosi bude.Teda aspoň ja v to verím
(24. júla 2016 v 21:51)
Môj vysnívaný partner existuje. A dokonca varí, pečie, upratuje, stará sa o mňa a ja o neho a dáva mi pocit že som milovaná :) zavriem oči a snívam o ňom, otvorím oči a žijem s ním.
(24. júla 2016 v 21:58)
Môj vysnívaný partner by ma mal hlavne mať rád takú aká som...
(24. júla 2016 v 22:03)
Moj manzel je moj najlepsi priatel, laskavy partner a skvely otec. Myslim, ze predcil moje sny.
(24. júla 2016 v 22:13)
Môj vysnívaný by mal byť milovník sarkastického humoru.
(24. júla 2016 v 22:15)
Môj vysnívaný partner by mal byť v prvom rade niekto, kto ma vždy podrží a nikdy ma neopustí, bude tu pre mňa vždy keď ho budem potrebovať. Niekto, kto ma vypočuje a porozumie mi. Mám pocit že som ho už našla, až na pár detailov, ale veď nič ani nikto nie je dokonalý.
(24. júla 2016 v 22:15)
Clovek mieni a zivot meni...takto to je aj v mojom pripade, snivat som snivala, no realita bola bohuzial ina...popalila som sa, no niekedy sa pristihnem pri tom, ze snivam dalej...:)
(24. júla 2016 v 22:23)
vysnivany bol tmavovlasy tanecnik :)) v skutocnosti mam laskaveho blond kuchara, ale ved clovek vybera srdcom a nie len ocami ;)
(24. júla 2016 v 22:24)
Môjho vysnívaného chlapca som nikdy nemodelovala podľa vzhľadu, jednoducho som snívala o niekom, kto môj život nenaruší, nebude ma chcieť meniť, ale práve naopak zistím, že všetko je tak ako má byť a so štipkou empatie zvládneme dokonale fungovať :)
(24. júla 2016 v 22:46)
Či mám svojho vysnívaného princa na bielom koni? Myslím si, že každý, aj ten kto tvrdí, že nie aspoň raz uvažoval nad tým, aká by mala byť jeho vysnívaná polovička. A ja nie som výnimkou. Na výzore si veľmi nepotrpím, dôležité je, aby mal dobré srdiečko. Aby bol milý, chápavý, trpezlivý ale aj múdry. Podstatné pre mňa však je, aby sme sa vzájomne dopĺňali. Práve vtedy funguje vzťah ako švajčiarske hodinky. Myslím si, že každá žena chce svojho rytiera, na ktorého sa vždy môže obrátiť, ktorý ju bude ochraňovať a správať sa k nej ako ku svojej kráľovnej. Neviem, či naozaj existuje niekto, kto spĺňa tieto moje požiadavky, ale dúfam v to. Čas ukáže.
(24. júla 2016 v 23:04)
Môj vysnívaný chlapec nikdy nemal nejakú hmotnú podobu. Vždy som si ho výzorovo predstavovala inak , ale vlastnosti mal rovnaké. Mal by byť milý,zábavný,priateľský, vážiť si ma a úprimne ma ľúbiť. Nemusí to byť žiaden topmodel stačí ak on bude pre mňa ten princ na bielom koni na ktorého čaká každá žena.
(25. júla 2016 v 0:23)
Môjho vysnívaného partnera si predstavujem rôzne. Určite aby bol pekný, najlepšie hnedé oči a tmavé vlasy. No však skôr mi záleží na vnútornej strane. Mal by byť úprimný, milý, pozorný, ale tiež dobrodružný a zábavný. Jednoducho, aby s ním nebola nuda. Aby sme si vedeli náš spoločný život užiť naplno:)
(25. júla 2016 v 0:50)
Nuž moja vysnivana partnerka by mala byť mila osoba so zdravým rozumom :-) a trochu akčná, nech nie je nuda..no asi taka aky som ja :-) tak baby hlasime sa hej ?
(25. júla 2016 v 6:03)
Jasné,že mám vysnívaného. Chlapec,vysoký,tmavý s modrými očami a vtipný
(25. júla 2016 v 6:49)
Myslím, že už ho mám keďže sa poznáme strááášne dlho, sme spolu už 16 rokov, z toho 4 roky manželia a potvrdili to už aj spoločné 2 detičky ;)
(25. júla 2016 v 7:51)
Jasné, že áno, už na základke, ešte že to nedopadlo dobre :) Stále o niekom snívam, hlavne aby mal rád nihy aspoň spolovice tak ako ja, stačí, keď bude dobrý, milý a spoľahlivý, snáď raz...
(25. júla 2016 v 7:56)
Mám takú doma, nie síce úplne podľa niekdajších predstáv, ale spokojnejší už asi ani viac nemôžem byť, veď to by som s ňou nemal dve krásne deti :)
(25. júla 2016 v 8:06)
mám partnera - nie vysnívaného, budem úprimná, ani ja nespadám do kategórie žien o ktorých sa sníva, "zasnenie" sa pri knihe, krásnej pesničke, alebo pri skutočnom chlapovi, ktorého sme práve uvideli, prebehnutie myšlienok, to je ľudské a ženské a takisto to funguje aj opačne...na dovolenke som si všimla veľa manželských párov, ktoré k sebe na prvý pohľad "dizajnovo" neladili, ale bolo vidieť že sú jeden pre druhého.....
(25. júla 2016 v 8:36)
od puberty som čítala romantické knihy a mala vysnívaného muža, ani nie tak výzorovo ale povahovo..je ťažké nájsť v živote spriaznenú dušu, myslím že vo veľkej miere sa mi to podarilo v mojom manželovi :)
(25. júla 2016 v 9:47)
Mám priateľa, ktorého som si vysnívala. Vždy som snívala o tom ako bude vyzerať, že bude mať blond vlasy, modré oči a bude vysoký, ale aj o tom, ako sa bude správať, aké bude mať vlasnosti a podobne. Všetko sa do bodky splnilo. Snívanie je to nakrajšie čo existuje.
(25. júla 2016 v 11:41)
Mám 17 a mám svojho vysnívaného chlapca. VŽD som snívala o chlapcovi ktorý ma bude milovať a chápať. HLAVNE brať takú aká som. Chalan ktorý si bude chcieť založiť rodinu. Ktorý bude mať rád deti. No v tom svete je to ťažké nájsť takého chalana. Ale ja som ho našla<3!milujeme ma, chápe ma, a má rád deti! Stačí len počúvať svoje srdce <3
(25. júla 2016 v 11:50)
17-násťročné dievča ako ja má sny o svojom chlapcovi. Snívam o ňom každú noc.zamilovala som sa do neho už pri prvom stretnutí keď som ho videla. Ale dni prešli on musel odísť, ale ja som nechcela zabudnúť. A tak som to vyriešila inak. V snoch si ho predstavujem ako svojho záchrancu, svojho muža, dokonca aj svoje deti. Nič ztoho nie je reálne. Ale týchto snov sa nechcem vzdať. <3
(25. júla 2016 v 12:03)
Ako každé dievča mám predstavu o svojom chalanovi. Pred tým ako zaspím si ho často predstavujem či už vzhľad alebo vlastnosti ale neviem či takého niekde nájdem ale dúfam že hej :)
(25. júla 2016 v 12:40)
Ako každé dievča som snívala o svojom princovi na bielom koni. Mala som predstavu o tom, ako by mal vyzerať, ako by sa mal spávať a podobne. No ale poznáte to. Keď má niekto peknú tvár, ale začneme sa s ním po piatich minútach nudiť. No a potom sú tu takí, ktorí nemajú najkrajšiu tvár na svete, ale majú povahu, ktorá sa postupne začne vo vašich očiach odzrkadľovať aj na jeho výzore. Postupom času pre vás ten človek začne mať tú najkrajšiu tvár na svete :) a ja som takéto našla. Nie je vôbec človek, ktorého som si vysnívala, ale je to niekto oveľa lepší. Je to osoba, ktorá ma robí šťastnou.
(25. júla 2016 v 14:04)
Ja som ako menšia mala vysnívaného chlapca no bol odomna o 11 rokov starší. Poznali sme sa, chodil k nám často ale vedela som že spolu nikdy nebudeme. no ako roky plynuly on prestal chodiť k nám. No o pol roka sme si začali písať a sme spolu krásny rok.
(26. júla 2016 v 7:30)
Asi tak pred rokom sa mi stalo to, že sa mi pár nocí po sebe snívalo o jednom chalanovi, ktorého som nikdy predtým nevidela. A boli to úžasné sny, pri ktorých som sa tešila na koniec dňa. Lenže po nejakom čase to skončilo a o tom chalanovi som stále nikde nepočula, ani som ho nikde nestretla.
(27. júla 2016 v 18:49)
Asi pred ôsmimi rokmi som sa cez internetovú hru spoznala s jednym chalanom a veľmi dobre sa mi snim pisalo. Ale jedného dňa prestal so mnou komunikovať. Po nejakom čase sa mi ozval a písali sme si len tak obyčajne. Ale vždy ma niečim priťahoval. Je na ňom niečo zaujímave. A ako som odišla na vysokú školu tak sme sa stretli a bolo to niečo úžasne keď som ho objala. Konečne som sa ho dotkla, držala ho a bola som proste pri ňom. Prišlo mi to také ako sen, že som sním a donedávna som s nim komunikovala cez internet. Ale vždy aj keď sme sa ešte nestretli sme si písali o všetkom a ako sa dalo sme si aj pomáhali. Teraz sme spolu už pomaličky skoro rok a je nám super. Cítim sa ako v rozprávke pri ňom. Zbožňujem ho.
(29. júla 2016 v 13:40)
rád snívam keď neviem zaspať
(4. augusta 2016 v 8:55)
Snívam o ňom od svojho detstva a ešte som ho nenašla ...
(4. augusta 2016 v 11:17)
Ja som si vysnívala svojho manžela ešte ako 15-ročné dievča a toho už 11 rokov mám..:-)
(11. augusta 2016 v 19:55)
Môj vysnívaný partner by ma mal vždy vedieť rozveseliť, utešiť a hlavne pochopiť. Na výzor kladiem menší dôraz ako na povahu. Z výzoru v konečnom dôsledku nemáte veľmi veľa, veď ako sa vraví: čo z peknej misy, ak sa z nej nedá jesť?... Musí vedieť prejaviť svoj názor, ale aj rešpektovať ten môj. Úprimnosť je tiež dôležitá, ako aj vedieť sa správať v spoločnosti. Mám 16 a preto je pravdepodobné, že sa môj názor zmení, ale budem dúfať že nie, pretože s týmto popisom som nadmieru spokojná :) Denne snívam o chlapcovi, ktorého poznám, ale celkom sa vymyká môjmu popisu. Náhody sa dejú, tak kto vie ... možno keď nabudúce otvorím oči, uvedomím si, že je celý čas predo mnou ;)
(11. augusta 2016 v 20:21)
Od puberty som mala vysnívaného ideálneho partnera, a tak veľmi som žila v tom svojom sne, že som zabudla, že realita okolo mňa je úplne iná, no napriek sklamaniam stále dúfam, že aj pre mňa je tu niekde človek, ktorý mi raz splní moje sny a tým vysnívaným partnerom sa jednoducho stane.
(12. augusta 2016 v 9:20)
v puberte som mala svoju platonickú lásku a neskutočne dlho, dotyčný nič netušil :)
(12. augusta 2016 v 13:50)
Môj vysnívaný partner je presne ten, ktorý je celý môj už vyše dvoch rokov. Má všetko, čo by správny muž mal mať. Je pozorný, starostlivý, vtipný,láskavý, ústretový, ambiciózny, silný hrdina, ktorý by najradšej dokázal celému svetu, ako veľmi ma miluje. To si cením zo všetkého najviac. Nekonečnú lásku, ktorou ma každý deň dokáže obdarovať. :)
(12. augusta 2016 v 19:14)
Ja mám môjho vysnívaného, už neuveriteľných 42 rokov. Je pre mňa nielen manželom ale aj najlepším priateľom, s ktorým sa dá diskutovať o všetkom...nemenila by som ani po toľkých rokoch:)) Má všetky pozitíva, ktoré by muž mal mať. Skrátka je to muž mojich snov:))
(13. augusta 2016 v 7:39)
Ano,mala som vysnivaneho partnera,no prisla som o neho.Bola som velmi smutna,chcela som iba spat.No casom som pochopila,ze chcem ist dalej a tam som otvorila oci a zacala som zit (presne ako je to napisane na tom vankusiku) ..stale som ho nenasla,no neprestavam dufat,ze ho raz stretnem ;-).Maria
(18. augusta 2016 v 10:29)
Nikdy nestretnete vysnívaného partnera, ale pri troške trpezlivosti a tolerancie aj z toho "vášho" môže byť ten vysnívaný
(20. augusta 2016 v 17:31)
Môj vysnívaný partner? Toho už mám od začiatku puberty stále v hlave. Je jedno či práve kráčam po ulici alebo ležím v kresne, stále si ho predstavujem. Ak to tak nejde, zavriem oči a snívam o ňom aj pri prechádzke. Zbožňujem keď si večer ľahnút a predstavovať si rôzne spoločne chvíle, až kým nezaspím. Vtedy sa mi často o ňom sníva, a je pre mňa občas dosť ťažké rozoznať čo je realita a čo predstava. Niekedy to naozaj neviem rozoznať a preto sa mi stáva , že ho vidím v dave ľudí vôkol mňa ... Ja viem že môj vysnívaný možno nebude nikdy skutočný, no budem vďačná za osobu ktorá ma bude milovať celý život takú aká som, a ja jeho takým, akým je hoc nebude presne ako môj vysnívaný. Preto hneď po prečítaní obsahu tejto knížky, mi pripadalo byť skoro nemožné že niekto zažíva niečo aspoň trochu podobné mne. Veľmi by som chcela vedieť, ako to naozaj dopadne a možno by mi hlavná hrdinka konečne otvorila oči z ríše snov :)
(25. augusta 2016 v 22:21)
Ako dievča som snívala ani nie tak o chlapcovi ako o veľkej a krásnej láske. A tá sa mi splnila v mojom mužovi ako v ľudskej láske, ale ešte krajšiu som prežila, čo možno nie je v dnešnej dobe in ale je to pravda a to lásku Božiu. Lásku akú si človek nevie ani predstaviť, pokiaľ mu ju sám Pán nedá. Z hĺbky srdca ďakujem za obe tieto lásky. A snívať určite treba.
(25. augusta 2016 v 22:22)
Ako dievča som snívala ani nie tak o chlapcovi ako o veľkej a krásnej láske. A tá sa mi splnila v mojom mužovi ako v ľudskej láske, ale ešte krajšiu som prežila, čo možno nie je v dnešnej dobe in ale je to pravda a to lásku Božiu. Lásku akú si človek nevie ani predstaviť, pokiaľ mu ju sám Pán nedá. Z hĺbky srdca ďakujem za obe tieto lásky. A snívať určite treba.
(30. augusta 2016 v 13:39)
Vysnívaný partner?! ... Hlavne nech je pozorný, hocikedy ma objíme, pobozká, povie, ako ma má rád a že je šťastný, že som mu porodila najkrajšie detičky pod slnkom. Jednoducho pozorný a otecko ako sa patrí, ktorého by nám aj iné detičky závideli.
(30. augusta 2016 v 23:09)
Môj vysnívaný partner by mal byť: verný,chápavý,milý,.... Keď som bola ešte dievča vždy som snívala o nejakom chalanovi.No nikdy sa mi také niečo nesplnilo. Ale ešte stále budem dúfať že sa mi také niečo splní... :)
(30. augusta 2016 v 23:14)
Keď som bola ešte na základnej škole strašne som sa zamilovala do jedného chlapca. Bol o rok starší.No teraz to je už moja platonická láska. Vždy som snívala o takom chalanovi ako bol on. A tak teraz snívam o chalanovi mojich snov.
(2. septembra 2016 v 19:16)
Svojho vysnívaného partnera som už našla,nejde ale len o to že je milý a pozorný ale hlavne o to, že bol resp. stále je ochotný zmeniť svoju tvrdohlavú povahu pre niekoho koho miluje :) a už tri roky aj cez všetky prekážky je to najkrajšie čo ma v živote mohlo stretnúť
(14. septembra 2016 v 18:44)
Mám 15, takže si viete predstaviť :P tých vysnívaných je dosť :D
(13. novembra 2016 v 16:42)
Vysnívaného už mám :-*
(13. novembra 2016 v 18:06)
Som veľmi optimistická takže stále dúfam že môj vysnívaný partner sa niekedy ukáže na krásnom bielom koni a spolu odídeme niekam kde nám spolu bude dobre, mal by byť milý,láskavý a miloval by ma najviac na svete :)
(11. decembra 2016 v 17:21)
Ako by mal vyzerať môj vysnivaný?? Pre mna osobne je to ľahke opísať, aj ked viem, že možno príde niekto úplne iný a bude lepší než ako si ho predstavujem, no ale tu je moja predstava, ktorá sa rovná skutočnosti :) Môj vysnívaný je vysoký, má nádherne modré oči, ktoré mi pripomínaju nebo a niekedy ked sa nenápadne do nich zahladím padneme niekto do ríše snov, :) má mužské črty tváre, dlhšie vlasy.. viem, že je láskavý, zábavný, múdry. Proste taký akého by som chcela aj za manžela :) I love him ♥
(14. decembra 2016 v 21:45)
vysnívaných bolo veľa :D asi každý mal platonickú lásku, čí už herec, spevák alebo niekto z okolia :D ja osobne mám vysnívanú lásku vždy ked čítam knihu proste nejaká postava sa stane na ten čas čo to čítam mojou spriaznenou dušou :D
(7. januára 2017 v 20:14)
mam ho doma! :-))))
(9. januára 2017 v 12:20)
ja som si vxsnívala svojho manžela...fakt...chcela som aby bol blondiak, aby mal rád deti, aby dobre varil aj pomáhal...a fskt sa mi to splnilo...nedávno som si vysnívala aj novú orácu a dovolenku...sa teším...treba snívať...:)
(26. januára 2017 v 8:48)
Snov ,,o tom pravom" som mala neurekom a vzdy bol trochu iny - raz to bol hipstersky hudobnik, raz intelektual, raz svalnaty krasavec ... Vzdy to boli typy, ktore sa absolutne vylucovali. Nastastie ani jeden z nich v skutocnosti nebol ten pravy. Prisiel ten, ktoreho som poznala par rokov - a mozno kvoli mojim ,,vysnivanym" som si ho nevsimala. Nastastie sa vsak moj drahy nevzdal a sme spolu. Uz 5 rokov a ani v sne nemohol byt lepsi :)