bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSÚŤAŽ: Coco Pinchardová je späť a odmení vás!

Tá kniha urobila radosť tisíckam slovenských čitateľov...a dokonca desaťtisícom ako e-kniha v Kanade, Británii, Japonsku, či USA. Typický britský humor prerozprávaný cez e-maily o Londýnčanke Coco, ktorá sa vydala mladá, porodila krásneho syna a sen o úspešnej kariére spisovateľky zavesila na klinec. Nie je však všetkým dňom koniec...

E-maily Coco PinchardovejMrcha HollywoodMožno ste čítali E-maily Coco Pinchardovej od Roberta Bryndzu, Angličana žijúceho na Slovensku. Zábavná kniha, ktorá sa číta sama a po veľkom úspechu je v pláne už pokračovanie. Áno, Coco Pinchardová sa vráti a bude to opäť sranda  a výborné čítanie.

Robert Bryndza bol práve u nás s prekladateľom a spoluautorom Jánom Bryndzom a chceli by sa s vami poradiť, ktorý názov je najlepší pre druhú knihu o obľúbenej Coco.  Majú niekoľko návrhov a vy môžete vybrať! Samozrejme, máme pre vás aj odmenu.

Víťaz získa originálne darčekové balenie s hrnčekom, na ktorom je kreslená mapa Londýna (pri návšteve britskej metropoly však odporúčame ešte jednu mapu, trošku presnejšiu:-)) + knihy E-maily Coco PinchardovejMrcha Hollywood s podpismi oboch autorov.
Ďalší výherca získa E-maily Coco Pinchardovej a tretí knižku Mrcha Hollywood – obidve tiež s podpismi autorov.

Tak si prípadne prečítajte niečo o Coco, pouvažujte a zahlasujte za názov, ktorý sa vám z finálových páči najviac.

knihy E-maily Coco Pinchardovej a Mrcha Hollywood

Hlasovať môžete do piatkového rána.
Potom zverejníme výsledky a samozrejme troch výhercov.

E-maily Coco Pinchardovej

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(30. mája 2013 v 11:34)
Kedže som zostala, veľmi mladá na invalidnom a žijem sama s dcérkou, určite by sa mi páčilo vyhrať takéto krásne knižky, ktoré tu ponúkate, viete môj dôchodok mi neumožňuje kupovať si knižky, ktoré tak zbožňujem, pretože som rada, že mi vôbec zostane na chlieb, ďakujem že ste a robíte mi radosť aspoň takýmito súťažami, možno sa raz usmeje šťastie aj na mňa, keď už to zdravie ma opustilo :)Prajem pekný deň a nech sa vám darí...:)