bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMegasúťaž o 5x balíček Päťdesiat odtieňov slobody!

A je to tu! Séria o Christianovi a Anastasii vrcholí tretím dielom, ktorý vám odhalí všetkých päťdesiat odtieňov slobody...alebo Christianovej duše? BUXcafé.sk vám ako prvý portál prináša megasúťaž o 5 balíčkov, v ktorých nájdete samozrejme knihu, zápisník Fifty Shades, záložku a odznak I ♥ Grey.

Päťdesiat odtieňov slobodyUž v najbližších dňoch vyjde dlhoočakávaný 3.diel série s názvom Päťdesiat odtieňov slobody a vy môžete byť vďaka nám prví, ktorí si túto knihu prečítajú. Ako už viete, Anastasia Steelová ani len netušila, ako veľmi jej zmení život stretnutie s mladým úspešným podnikateľom Christianom Greyom. Od začiatku bolo jasné, že sa musí prispôsobiť jeho životnému štýlu, ktorý jej nikdy príliš nevoňal. A on sa zasa musí vyrovnať so svojimi vnútornými démonmi. Teraz, keď sú konečne spolu, a zdá sa, že im nič nechýba, zasiahne osud a pred Annou ožívajú jej najhoršie nočné mory... 

Súťaž na bux.sk o Päťdesiat odtieňov slobodyHrajte o 5 balíčkov Fifty Shades★ – stačí vyplniť formulár nižšie a počkať si 50 hodín, čiže do štvrtka 12:00, kedy súťaž uzavrieme a oznámime 5 výhercov. Ak máte chuť, pod formulárom malé predjedlo v podobe ukážky z knihy.
A ešte jedna pikoška. Vedeli ste, že ľudia nechávajú v hoteloch najčastejšie knihu Päťdesiat odtieňov slobody? Zistil to britský hotelový reťazec Travelodge, pod ktorý patrí cca 500 lacnejších hotelov. Tento rok je najčastejšie zabúdaným, či odkladaným práve tretí diel svetoznámej série. Dokazuje to, že erotické romány sú najobľúbenejším čítaním žien na dovolenkách...mnohí mužskí kritici zasa namietajú, že dôvod je prozaickejší: knihy za druhé prečítanie už nestoja:-)
Nech je dôvod akýkoľvek, poďme súťažiť o aktuálny megahit!

Päťdesiat odtieňov slobodyÚryvok z novinky Päťdesiat odtieňov slobody

Zdesene sledujem červené škvrny na mojej hrudi. Cucfleky?! Ja mám cucfleky! Som vydatá za jedného z najváženejších podnikateľov v Štátoch a on mi urobil hlúpe cucfleky. Ako to, že som nevnímala, že mi ich robí? Cítim, ako červeniem. Faktom je, že to viem úplne presne – pán Orgazmus na mne totiž práve uplatňoval umenie jemnej sexuálnej motoriky.
    Moje podvedomie vykukne spoza svojich polmesačných okuliarov a nesúhlasne zamľaská, zatiaľ čo moja vnútorná bohyňa ďalej drieme v kresle – v úplnom bezvedomí. Zízam na svoj odraz v zrkadle. Moje zápästie lemujú začervenané podliatiny od pút. Niet pochýb o tom, že sa z nich stanú modriny. Skúmam aj členky – ďalšie podliatiny. Pri všetkých rohatých, vyzerám, akoby som sa priplietla do nejakej nehody. Znovu sa na seba pozerám a pokúšam sa nejako vstrebať to, ako vyzerám. Moje telo je zrazu také iné. Od tej doby, čo som spoznala Christiana, sa pozvoľna mení... zoštíhlela som a tiež som sa dostala do kondície, vlasy mám lesklé a starostlivo zastrihnuté. Na rukách mám manikúru a na nohách pedikúru, obočie upravené a krásne tvarované. Prvýkrát vo svojom živote som ako zo škatuľky – až na tie odstrašujúce odtlačky lásky.
    Na to, kde všade som ako zo škatuľky, teraz nechcem myslieť. Teraz som totiž poriadne naštvaná. Ako sa opovažuje takto si ma značkovať? Ako nejaký pubertiak. Za celý ten čas, čo sme spolu, mi nikdy cucflek neurobil. Vyzerám fakt príšerne. A viem presne, prečo to urobil. Poondiaty maniak. Tak! Moje podvedomie si zakladá ruky na prsiach – tentoraz to vážne prehnal. Ráznym krokom opúšťam kúpeľňu a mierim priamo do šatne umiestnenej hneď oproti a dávam si pritom dobrý pozor, aby som ani letmo nemihla jeho smerom. Dávam si dole župan a obliekam sa do športových nohavíc a tielka. Rozpletám si vrkoč a rozčesávam strapaté vlasy kefou z malej toaletky.
    „Anastasia,“ volá na mňa Christian a ja počujem, aký je neistý. „Si v poriadku?“
    Ignorujem ho. Či som v poriadku? To teda nie som. Po tom, čo mi urobil, pochybujem, že si na seba po zvyšok medových týždňov vezmem plavky vcelku, nieto vrchný diel niektorých z mojich nechutne drahých bikín. To pomyslenie ma zrazu úplne dopáli. Čo si to dovoľuje? Ja mu dám, si v poriadku, vypením a chytí ma zlosť. Aj ja sa viem správať ako pubertiačka! Cestou späť do spálne po ňom hodím kefu, otáčam sa a odchádzam – aj tak mi pritom neunikne jeho šokovaný výraz a blesková reakcia, kedy zdvíha ruky, aby si kryl hlavu, takže sa kefa bez efektu odráža od jeho predlaktia na posteľ.
    S dupotom vybieham von z kajuty, mierim hore po schodoch a ďalej na palubu, po ktorej mašírujem až na čelo lode. Potrebujem nejaké miesto, kde by som vychladla. Je tma a vzduch je vlažný. Teplý vánok nesie z pobrežia vôňu Stredomoria s príchuťou jazmínu a bugénvileí. Fair Lady bez námahy brázdi pokojné vody kobaltovo-modrého mora. Opieram sa lakťami o drevené zábradlie a hľadím ku vzdialenej pevnine, na ktorej sa mihajú a poblikávajú malé svetielka. S hlbokým nádychom sa začínam pomaly upokojovať. Viem, že za mnou stojí skôr, kým ho počujem.
    „Si na mňa naštvaná,“ konštatuje šeptom.
    „Nehovor, Sherlock!“
    „Ako veľmi?“
    „Myslím, že na stupnici od jednej do desiatich som na päťdesiatke. Stačí?“
    „Až tak?!“ vypustí prekvapene i ohromene zároveň.
    „Hej. Som vytočená do nepríčetnosti,“ osopím sa na neho.
    Ďalej nič nehovorí, a keď sa k nemu otáčam, zisťujem, že na mňa upiera ten svoj nečitateľný pohľad. Ale ja z jeho výrazu a podľa toho, že sa ani nepokúša sa ma dotknúť, poznávam, že stráca pôdu pod nohami.
    „Christian, musíš prestať s tou ustavičnou snahou prinútiť ma k poslušnosti. Vyjadril si sa úplne jasne už na pláži. A veľmi účinne, ak si spomínam.“
   
        © Fifty Shades Ltd 2011

Päťdesiat odtieňov slobody

Podmienky súťaže:zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk (a vydavateľstva Albatros Media)  v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(3. septembra 2013 v 10:18)
CHCEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(3. septembra 2013 v 10:21)
Prosím, dnes by to mohlo vyjsť, mám narodky
(3. septembra 2013 v 10:28)
vypada to byt zaujmava kniha. do tyždna by som hu dokazala prečítat aj popri mojim povinnostiam.
(3. septembra 2013 v 10:28)
Pokúšam sa vždy v týchto súťažiach, tak snáď sa na mňa raz usmeje šťastie. Pekný deň
(3. septembra 2013 v 10:29)
To by som si rada precitala.
(3. septembra 2013 v 10:35)
bolo by super uz nieco vyhrat
(3. septembra 2013 v 10:46)
Velmi rada by som ich podarovala :) držím si palce ;D
(3. septembra 2013 v 10:53)
Nič by ma nespravilo štastnejšou ako vyhrať túto knihu! :D pokúšam sa stále, no zatial som nič nevyhrala, teraz by sa to mohlo podariť :)
(3. septembra 2013 v 10:57)
bolo by perfektne aspon raz v zivote nieco vyhrat :-)
(3. septembra 2013 v 10:58)
:-)
(3. septembra 2013 v 11:03)
Dufam, ze sa na mna stastie usmeje!
(3. septembra 2013 v 11:03)
už sa teším na tento posledný diel ;-)
(3. septembra 2013 v 11:10)
Fantastická súťaž!! :)))) Balíčkov je tentokrát až päť, takže šance sa mierne zvyšujúúú.. Juchuchúúú :))))
(3. septembra 2013 v 11:15)
Síce som ich už vsetky skoro vez dychu :) prečítala,ale vôbec by mi nevadilo tak perfektné knihy vyhrať ..A vôbec čím viac strán,tým viac času straveneho s knihou :) ja ich proste milujem :)
(3. septembra 2013 v 11:24)
Obidve knihy boli dobré..rýchlo sa čítali.
(3. septembra 2013 v 11:31)
Teším sa...dúfam, že sa pošťastí, mám rada tieto knihy a už sa neviem dočkať kedy si prečítam finále :)
(3. septembra 2013 v 11:51)
rada by som si to precitala :)
(3. septembra 2013 v 12:19)
zaujimave knihy :)) pošťastí sa snáď :)
(3. septembra 2013 v 12:26)
Jednotku som podaroval svojej kamarátke, kiežby som ju mohol potešiť ešte raz :)
(3. septembra 2013 v 12:54)
Jednotka bola pre mňa skvelé prekvapenie a zhltla som ju za necelé 3 dni, na dvojke sa práve pracuje a už sa neviem dočkať poslednej časti. :)
(3. septembra 2013 v 13:00)
Zatial som prečítala len 50 odtienov sivej a už sa neviem dočkať dalších častí,dúfam,že sa zadarí :-)
(3. septembra 2013 v 13:02)
...už teraz sa teším na trojku...ako ju doslova zhltnem popri učení sa na skúšku :-)
(3. septembra 2013 v 17:35)
ja sa už teším, jednotku a dvojku už màm dávno prečítanú, už iba trojka hýba, sú to veľmi dobré knižky také rajcovné hehe
(3. septembra 2013 v 19:14)
Už prvá časť je skvelá dúfam že aj pokračovania sú také!
(3. septembra 2013 v 20:09)
už sa neskutočne teším na pokračovanie :)
(3. septembra 2013 v 21:37)
Uz sa tesim, prave sa chystam na dvojku, jednotku som zhltla na jedno susto....
(3. septembra 2013 v 22:53)
tiež mám obidva diely prečítané a čakám na tretí...uvažovala som, že si ho kúpim v angličtine, ale ešte trpezlivo trošku počkám :-), ved slovenčina je slovenčina :-)
(3. septembra 2013 v 23:25)
Mám prečítané všetky tri, ale v angličtine. V slovenčine to môže byť ešte oveľa zaujímavejšie.
(4. septembra 2013 v 8:54)
v prípade výhry sa teším na tretie pokračovanie tohoto skvostu
(4. septembra 2013 v 17:27)
Odtiene sivej ma velmi rychlo chytili, temnota to potiahla dejom este dalej a velmi sa tesim na rozuzlenie a vyvrcholenie v slobode, urcite to bude stat za to.. :)
(4. septembra 2013 v 19:06)
super knihy....rada by som si ich precitala.....
(4. septembra 2013 v 19:09)
Už sa neviem dočkať knihy, len keby si to šťastie už sadlo aj na mňa :)
(4. septembra 2013 v 19:14)
super...už sa neviem dočkať,rada by som si prečítala tretí diel
(4. septembra 2013 v 19:39)
Ako narodeninový darček by potešilo ;)
(4. septembra 2013 v 19:57)
mám obe časti,a priznávam,že ma po čítaní rozvášnili,najmä prvá časť!!
(4. septembra 2013 v 20:01)
v pondelok k meninam....prosim, prosim, potesilo by a velmi :-)
(4. septembra 2013 v 20:38)
veľmi by ma potešili
(4. septembra 2013 v 20:38)
veľmi by ma potešili
(5. septembra 2013 v 10:51)
ja nikdy nemám šťastie v takýchto súťažiach :(
(5. septembra 2013 v 11:40)
ten kto nechce, nesúťažííííí.... :)
(5. septembra 2013 v 11:47)
Tak celkom fajn čítanie aj keď som od toho čakala trochu viac.
(16. septembra 2013 v 11:58)
uz je asi po sutazi... zasa neskoro, ci?
(9. februára 2018 v 22:27)
Užasná kniha