bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBlesková súťaž o novinku Láska z nebies

„Anjeli mi hovoria, že láska je najmocnejšia sila na svete. Láska nám ukazuje správnu cestu a vedie nás vpred. Láska je hodnota, pre ktorú sa oplatí žiť.“Toto nám odkazuje Lorna Byrneová, svetoznáma írska mystička, ktorá vidí anjelov, zhovára sa s nimi a dokonca ju dnes navštevujú chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí.

O jej novinku Láska z nebies môžete zabojovať v dnešnej Bleskovej súťaži! „Anjeli ma naučili veľa múdrosti,“ povedala pre BUXcafe.sk Lorna Byrneová. „Jedna z najdôležitejších vecí je veľmi prostá – užívajte si život naplno. Žite čo najlepšie a každý deň prežívajte naplno.“

lornaPodľa Lorny by sme mali nechať minulosť minulosťou, nepozerať sa späť, ale sústrediť sa na budúcnosť. Jej novinka Láska z nebies ponúka jedinečný pohľad na lásku a vysvetľuje dôvody, prečo máme sami seba tak málo radi. Učí nás, ako môžeme uvoľniť viac z lásky, ktorú sme uzamkli hlboko vo svojom vnútri.

Všade totiž hľadáme chyby či nedostatky a to v nás prebúdza pocit nespokojnosti s naším životom. Pritom máme možnosť rozhodovať sa a vybrať si.
Lorna zdôrazňuje, že nesmieme zatvrdiť svoje srdcia a dovoliť nenávisti, aby nás ovládla. Po prečítaní knihy Láska z nebies budeme o láske zmýšľať inak. Kniha prebudí lásku, ktorá v nás drieme, vďaka nej objavíme v sebe viac súcitu, viac šťastia, nájdeme silu zmeniť svoj život a pomôžeme zmeniť život aj ľuďom okolo seba.

Bleskovka o novinku Láska z nebies

Novinka Láska z nebies bude jedného z vás, kto nám do 11:00 odpovie na dve otázky:
1.Z ezoteriky a duchovnej náuky vychádza množstvo zaujímavých a inšpirujúcich kníh – pozrite si túto ponuku a napíšte nám, ktorá z nich vás zaujala, oslovila.  
2.Ako tvrdí Lorna – užívajte si život naplno! Máte pocit, že to robíte? Že si užívate, ste vďační za maličkosti...alebo presne viete, ako sa utápate v drobných hlúpostiach, trápite sa. Ako sa vidíte v tomto smere vy?

Odpovede píšte pod tento článok. Odkaz na výhercu novinky Láska z nebies nájdete na našom Facebook profile po 11-tej hodine (súťaž prebieha 8.9.2014 v čase 10:00 - 11:00).

Veľkou fanúšičkou Lorny Byrneovej je aj herečka Slávka Halčáková, ktorá jej knihy považuje za to najčistejšie, čo je napísané k tejto téme... „Veľa autorov píše ezoterické a akože duchovné knihy, ktoré sú však väčšinou promo na nejaké ich aktivity. Ezoterika teraz fičí, dá sa na nej dobre zbohatnúť, ak má správny marketing, no Lorna Byrneová je kdesi úplne inde. Lorna nepíše o tom, čo nezažila a čo naozaj necíti.“

V divadle sa tomu hovorí „preleziete cez rampu“ – u Lorny to podľa Slávky Halčákovej funguje. Keď čítate jej knihu, akoby ste tam boli s ňou a žijete s ňou jej život, cítite to, čo ona a všetko jej veríte. „Nemá to naučené cez nejaké ezoterické semináre, ale skutočne to ide z jej duše a srdca,“ dodáva Slávka Halčáková.

lo

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. septembra 2014 v 10:03)
Ako vidieť svojich anjelov. Občas si užívam, občas iba tak prežívam, no momentálne sa snažím zmeniť svoje myslenie a naštartovať pozitívne zmenu.
(8. septembra 2014 v 10:03)
1. stále verím, že sa dostanem konene ku knihe Hrdina od Rhondy Byrne, práve túto knihu si chcem v čo najkratšom čase prečítať :) 2. Riadim sa heslom, že užívať a tešiť sa treba aj z maličkostí a práve preto ma poteší každá maličkosť, ktorú dostanem z lásky alebo len tak pre krajší deň :)
(8. septembra 2014 v 10:04)
1. Hrdina, 2. Tesim sa z malickosti
(8. septembra 2014 v 10:06)
1.Anjely v mojich vlasoch.2. Snazim sa zit naplno,no som chora a nie vzdy sato dari.
(8. septembra 2014 v 10:07)
1. Posolstvo nádeje od anjelov, Ako vidieť svojich anjelov, Ako dosiahnuť to čo chcete a určite aj Láska z nebies ... tieto knihy ma inšpirujú prežívať život naplno 2. Užívam si život naplno aj vďaka Vašim skvelým knihám, ktoré vo viacerých smeroch inšpirujú a dodávajú veselú myseľ :)
(8. septembra 2014 v 10:07)
1. Precitnutie v nebi, 2. stale sa snazim mysliet pozitivne a netrapit sa kvoli hlupostiam a malickostiam - niekedy sa mi to dari viac a niekedy menej :-)
(8. septembra 2014 v 10:08)
Mňa jednoznačne zaujala kniha hrdina.Ja sa teším z maličkostí a z každèho jednèho dňa
(8. septembra 2014 v 10:08)
Najviac ma zaujala chatrč ,ktorú sa chystám prečítať už dlhšiu dobu. Nemám ten pocit vôbec a myslím ,že by som to mala zmeniť :)
(8. septembra 2014 v 10:09)
Pod vplyvom Luny -mám a odporúčam, zaujalo: Ako vidieť svojich anjelov, Liečivá sila anjelov, Základy feng šuej, Samoliečenie, Tajomstvo. Ja sateším z každého momentu, z každej príležitosti či daru v akomkoľvek tvare :) snažím sa nepozastavovať nad malichernosťami a nezdarmi a pozitívne napredovať. Takto podporujem aj iných.
(8. septembra 2014 v 10:10)
1) Zaujala ma kniha "Chatrč-Zamyslenia na každý deň v roku", pretože som knihu Chatrč čítala už dávnejšie a aj keď bola čitateľsky náročnejšia na porozumenie, bola som ňou unesená. 2) Ktosi raz povedal, že v maličkostiach sú ukryté veľké veci, tak sa riadim týmto mottom :) Som otvorená novým príležitostiam a všetky zmeny vnímam ako niečo, čo ma posúva vpred. Kedysi som z nich mala strach a väčšinou som sa im vyhýbala. Ale, koniec koncov, čo nás nezabije, to nás môže len posilniť :) A aj keď ma niekedy prepadne pocit, že stagnujem, snažím sa ho čo najskôr premôcť hudbou alebo chvíľkou v prírode.
(8. septembra 2014 v 10:11)
mňa zaujala predovšetkým kniha Ako vidieť svojich anjelov
(8. septembra 2014 v 10:11)
1. Láska z nebies to je tá kniha, ktorá určite zaujme a inšpiruje , pretože bez lásky život nemá zmysel ... 2. Snažím sa žiť život naplno aj keď to niekedy nie je jednoduché ... vďaka láske je však život oveľa krajší :)
(8. septembra 2014 v 10:11)
1.Srdce leva - pre zenu 2. snazim sa uzivat si zivot naplno, clovek nikdy nevie co bude zajtra....
(8. septembra 2014 v 10:11)
1.určite sú pre mňa top Anjeli v mojich vlasoch. 2.nie nežijem pozitívne, utapam sa v malickostiach a neviem si vychutnávať čo mi je dané. Lornina kniha by ma moc potešila
(8. septembra 2014 v 10:14)
Z ponuky kníh ma zaujali hlavne tie kresťanské, z nich som čítala napr. Chatrč. Bola to výborná, nádherná kniha o odpustení - a Rady skúseného diabla od C.S. Lewisa, je to môj obľúbený autor, ktorý píše o tradičných hodnotách netradične :)čo sa týka druhej otázky, tak občas zabúdam na to, že že sa mám zastaviť a pozorovať drobné zázraky a dary života. ale keď na ne upriamim pozornosť a som za tieto okamihy vďačná, tak mám pocit, že život sa spomalil a už sa mi nezdá tak šialene rýchly, vtedy pocítim, že všetko ide tak, ako má :-)Myslím, že človeku takéto nastavenie (byť vďačný, všímať si maličkosti) vie priniesť pokoj a spokojnosť do života.
(8. septembra 2014 v 10:14)
1)Hrdina (Rhonda Byrne) 2)Myslím,že sa trápim aj nad vecami nad ktorými by som nemala..
(8. septembra 2014 v 10:14)
1. Magicka sila bylin 2. Ano- uzivam si, hlavne od kedy mam deti, nic krajsie som nezazila, ich usmevy su nakazlive a tesim sa aj z malickosti, ved vsetky krasne malickosti vytvaraju krasny velky celok.
(8. septembra 2014 v 10:14)
Mňa najviac zaujala kniha hrdina.snazim sa žiť naplno a tešiť sa zo všetkého vo mi život ponuka, ale niekedy sa to nedá a človeka zlomí aj maličkosť.
(8. septembra 2014 v 10:14)
1. Hrdina a Srdce leva 2. S maličkosťami sa netrapim, problemy a starosti sa snažim hned riesit, lebo zbytočne nahlodavajú dušu. Snažím sa každý deň žiť s úsmevom a tak, aby som sa nemusela za nič hanbiť. Rozdávajme úsmev, lebo nestojí nič a lieči boľavé duše
(8. septembra 2014 v 10:14)
1. Oslovila a zároveň mňa zaujala práve táto novinka Láska z nebies, túžim si ju prečítať, pretože knihy o láske vždy navodia atmosféru pokoja, šťastia, túžby ... 2. Život si užívam naplno - láska mi k tomu dopomáha
(8. septembra 2014 v 10:15)
Liečivá sila anjelov, Pod vplyvom Luny Snažím sa nezapodievať sa hlúposťami iných, ktoré neovplyvním a zbytočne ma zaťažujú na duši. Niekedy to nie je jednoduché,keď mám problémy s blízkymi a veľmi to prežívam a zle to znášam. A pritom sú to niekedy malichernosti,ktoré by nebolo potrebné vôbec riešiť, stačí to len "obísť".
(8. septembra 2014 v 10:15)
1. Najviac ma zaujala kniha Tajomstvo - The Secret od Rhondy Byrne, rovnako však aj kniha, o ktorú súťažíme - Láska z nebies od Lorny Byrneovej 2. Myslím, že u väčšiny ľudí a rovnako tak aj u mňa, to záleží od konkrétnej situácie. Ak je všetko v poriadku a tak ako má byť, je veľmi ľahké užívať si život a tešiť sa z maličkostí. Keď však prídu problémy, maličkosti, z ktorých by sme sa za inej situácie tešili, sa stávajú neviditeľnými a my sa častokrát sústredíme len na negatíva nášho problému.
(8. septembra 2014 v 10:16)
1. mne sa velmi pacila kniha Chatrc.. 2. nedokazem sa momentalne tesit z nicoho aj ked aa snazim...zabudla som mysliet pozitivne, nakolko veci co sa deju okolo mna nemaju konca...
(8. septembra 2014 v 10:16)
1.najlepsia je urcite Chatrc a po 2. život sa snažím užívať plnými dúškami aj ked niekedy sa mi to možno nedari
(8. septembra 2014 v 10:16)
1.) Zaujala ma kniha Srdce leva-pre ženu, pretože kniha, podła toho, čo som sa dočítala, ponúka množstvo informácii o myslení ako takom. Náhody neexistujú - veta, ktorou sa riadi nie len táto kniha, ale rovnako aj ja. 2.) A odpoveď na Vašu druhú otázku? Myslím si, že ako študentka si zatiaľ skutočne užívam život naplno, žijem podľa možností, zvažujem situácie a občas jednoducho vypnem a nechávam sa uniesť davom, nehľadím na následky a nosím ružové okuliare. Často si neskôr uvedomím, že som pochybila, ale neoplatí sa plakať nad rozliatym mliekom, preto sa len usmejem a kráčam ďalej.
(8. septembra 2014 v 10:18)
1.Láska z nebies :)2. Nikdy nevieme kedy príde náš koniec, tak sa snažím si život užívať a netrápiť sa čo bude zajtra ;)
(8. septembra 2014 v 10:18)
Mňa určite zaujal Hrdina od Rhondy Byrneovej alebo Kauzu vyhral Boh. No a život sa snažím poriadne vychutnať, aj keď občas sa mi stane, že sa zuoberám hlúposťami .. :))
(8. septembra 2014 v 10:18)
1. Secret, Hrdina, Chatrč 2. ja si užívam a teším sa, som vďačná za chvíle so svojou rodinou, za zdravie, za dobrú prácu.. každý deň je dôležité vstať s úsmevom a nebáť sa objať aj cudzieho človeka, podať pomocnú ruku, tomu, kto to potrebuje, nebáť sa zastaviť uprostred "rušnej" ulice, počúvať svoj dych, vnímať všetky zvuky a vône okolo seba.. v maličkostiach je krása a len ak začneme od seba, môžeme aj zmeniť svet
(8. septembra 2014 v 10:20)
1. Dôkazy o živote po smrti, Čítanie z tváre - rýchlo a ľahko, Tajomná sila minulých životov,Predpovede ktoré nevysli, Na hranici zivta a smrti ... je ich strasne veľa! 2.človek nedokáže oddeliť jedno od druhého, v jednej chvíli si užíva život naplno, no a v tej druhej sa bude trápiť nad maličkosťou, na ktorej si myslí, že v tej chvíli stojí svet. všetko je vecou momentálneho vnímania a duševného rozpoloženia človeka. ak by sme dokázali rozpoznať tieto veci, bol by život oveľa ľahší a krajší ....
(8. septembra 2014 v 10:20)
1. Ako vidieť svojich anjelov, Ako dosiahnuť to, čo chcete, Exorcisti a psychiatri. 2. Užívam si každú sekundu svojho života, aj keď niekedy je to naozaj smiech cez slzy.
(8. septembra 2014 v 10:20)
Nejake vlastnim aj ja, zaujali ma vsak aj magicka sila bylin, Rec snov, Ako vidiet svojich anjelov a Aj vy ste jasnovidec.
(8. septembra 2014 v 10:20)
1.Ako dosiahnuť to, čo chcete :) - O Hrdinu a Objednávame si z vesmíru som si minulý týždeň obohatila svoju knižnicu. 2.Ja sa teším aj z tých najmenších maličkostí, pretože nikdy neviem či mi život prinesie ešte niečo krajšie a väčšie...kedysi som bola zarytou pesimistkou, ale vďaka ezoterickej literatúre som začala vnímať svet okolo sebe úplne inak, zistila som, ktoré veci majú v mojom živote skutočný zmysel a ktoré ma len oberajú o čas a bežné radosti...a riadim sa citátom môjho najobľúbenejšieho autora Paula Coelha: "V každom z týchto 365 dní sa budem na všetko a na všetkých pozerať akoby to bolo po prvý raz. Hlavne na maličkosti."
(8. septembra 2014 v 10:20)
1.Šlabikár šťastia 2.Snažím sa žiť život naplno ale pristihnem sa aj pri tom že sa trápim nad "hlúposťami"
(8. septembra 2014 v 10:21)
1. Schody do neba - kniha od autorky, od ktorej je aj novinka Láska z nebies - bola výborná, takže aj táto bude určite fajn ;)mať tak ešte šťastie a čo najskôr sa k nej vďaka Vám Bux dostať ;)2. Môj život je fajn -aj vďaka láske z nebies, s ktorou som už prežila krásnych 10 rokov spoločného života :)
(8. septembra 2014 v 10:23)
1. Chatrč, 2. Osobne sa snažím žiť naplno. Snažím sa tešiť z maličkostí a nemať ťažkú hlavu z ničoho aj keď to je niekedy problém. A predovšetkým chcem byť nad vecou.
(8. septembra 2014 v 10:23)
1) Ešte stále je čas a Skutočné nebo, Chatrč, Snár, 2) v živote sa riadim tým, že jednoduché veci a udalosti sú krásne a treba si ich užiť naplno! Niekedy to nejde, no vždy si spomeniem na tie veci, ktoré budú dobré a skvelé a nie na tie, ktoré ma robia smutnou.
(8. septembra 2014 v 10:24)
1) Posolstvo nádeje od anjelov - Lorna Byrneová 2) Ja sa snažím užívať si svoj život naplno, ale musím sa priznať, že niekedy ma vie zaskočiť aj maličkosť nad ktorou sa trápim.
(8. septembra 2014 v 10:25)
1.Príbeh priateľstva, Schody do neba, Santo Subito 2. život je obrovský dar, či s radosťou alebo trápením, preto i keď prídu ťažšie chvíle, netrápim sa, lebo verím v Boha.. užívam si každú chvíľu a teším sa najviac zo svojej rodiny, za všetko čo nám Pán Boh dáva a požehnáva
(8. septembra 2014 v 10:25)
srdce leva pre zenu. Ako slobodna mamicka s snazim uzivat si zivot ako len viem
(8. septembra 2014 v 10:25)
1)Snár, Chatrč 2)Teším sa z maličkostí, pretože maličkosti robia svet lepším a krajším :)
(8. septembra 2014 v 10:25)
1. Z ezoteriky a duchovnej náuky ma oslovilo niekoľko kníh, ktoré som už aj prečítala - Anjelské požehnania a Hrdina 2. Snažím sa užívať život naplno aj vďaka anjelskému posolstvu a viery v krásny život s láskou z nebies
(8. septembra 2014 v 10:25)
1. Egopristor 2. Snažím sa žiť najlepšie ako viem.
(8. septembra 2014 v 10:26)
1. Sibyla a Chatrč 2. Ono by bolo skvelé napr. cestovať kade-tade po svete, a len si užívať život naplno, bez starostí, ale nie vždy to ide... Preto sa snažím si užívať to, čo mi bolo dané - krásnu rodinu, za ktorú som veľmi vďačná, priateľov, obyčajnú vychádzku v prírode.. Ale jasné že občas prídu problémy, napr. finančné, a človek sa razom zabudne tešiť z maličkostí, ktoré život prináša... Ale myslím si že nejde byť stále len šťastný, dôležité je však neutápať sa v nešťastí :)
(8. septembra 2014 v 10:26)
1.Život na druhom brehu Barry Eaton 2.čím som staršia,tým si viac viem vychutnať danú chvíľu,žijem akosi viac pohodovejšie,mám viac času na seba
(8. septembra 2014 v 10:29)
1.Sibyla-Legendy a veštby...2.Snažím sa užívať si život a dokážu ma potešiť aj úplné maličkosti..Ale niekedy ma dokáže položiť aj úplná hlúposť a myslím, že nie som sama:)
(8. septembra 2014 v 10:30)
1/ Tak určite ma zaujal Snár a Reč snov, pretože som sa presvedčila,že skutočne nám prinášajú svoje posolstvo,len ho musíme "pochopiť". Tiež sa mi páči Magická sila bylín-pretože skôr siahnem po prírodnej možnosti ako po "klasickej",kedy do nás lekári-niekedy úplne zbytočne-tlačia lieky. 2/Podľa vlastnej skúsenosti viem,že človek sa začne tešiť z maličkostí,až keď ho začnú trápiť problémy,starosti,či už rodinné,zdravotné,pracovné.Vtedy sa snažím stále si opakovať,že je kopu maličností, z ktorých sa môžem radovať, že bude lepšie, že si treba vychutnávať každý deň,lebo nevieme, čo nás môže stretnúť zajtra.Až pri problémoch si uvedomujem,že si neužívam každý deň ako by bol môj posledný.A to by sme mali.
(8. septembra 2014 v 10:30)
1. Hrdina, Skutočné nebo a určite práve Láska z nebies, ktorá vo mne prebudí znovu lásku, keďže som sa v nej sklamal :( 2. Môj život je fajn aj napriek sklamaniam, ktoré občas priniesol ...
(8. septembra 2014 v 10:31)
Kniha ktorá mi dala vela je určite 4 dohody! Veľmi mi pomohla je prekrásne napísaná a ilustrovana verzia je tak pútavá ze aj keď je precitaná 10x stále máte chuť ju listovať. A odpoveď na 2. otázku...Hmmm je to tažké záleží od takého rozpoloženia v ktorom som...niekedy mi je všetko jedno a naopak mám dni ked som precitlivelý zo všetkého si robím ťažkú hlavu a prežívam veci až priveľmi...v takéto ťažšie dni ma rozplače aj reklama na Orange.... :)
(8. septembra 2014 v 10:32)
1. Za mňa to bude určite Hrdina, keďže už som čítala aj Tajomstvo, ktoré sa mi ako kniha páčilo, no v reálnom živote mi nejako nepomohlo. Chcela by som teda znova skúsiť názory a rady tejto autorky a možno by sa aj niečo zmenilo :). V tejto kategórii je množstvo kníh, ktoré ma zaujali, či už myšlienkou alebo obálkou, alebo skrátka všetkým čo z danej knihy vyžaruje. napr.: Môj boj proti neviditeľnému, Srdce leva , Chatrč, keďže o tejto knihe som počula nespočetne veľa krát, takisto Skutočné nebo a veľa ďalších. 2. Každý žije svoj život na plno, no každý ho žije inak. Niekto hladá útechu aj v hlúpostiach, čo mu zaťažujú hlavu, lebo vtedy si môže myslieť, že žije, keď vie že to niečo trápi. Každého z nás niečo trápi. Každý sa určite trápil na hlúposťou, ktorá nemala žiadnu pointu. Každý ma svoj cieľ a za ním si ide. Niektorý deň žijeme naplno, druhý deň sme skleslí a na tretí deň máme chuť sa na všetko vykašlať. v živote sú rôzne situácie pri ktorých žijeme na plno, ale aj situácie pri ktorých radšej zastavíme myslenie a ako by sme ani nežili. Najlepšie je sa vôbec nezaťažovať hlúpostami, ale snáď každý vie, že občas to skrátka nejde a zas sa dostaneme do toho, že sa trápime nad niečím, čo je nepodstatné. Každý sa však snaží žiť život tak ako vládze. Život má aj svetlé aj temné stránky. Ja osobne sa snažím myslieť pozitívne. Síce niekedy sa rozčúlim, no vždy nájdem niečo pozitívne čo ma opäť vtiahne do nálady.:)
(8. septembra 2014 v 10:32)
1.Srdce leva pre ženu a Objednávame si z vesmíru. 2. Snažím sa užiť si život, teším sa z maličkostí, aj keď nie každý deň je to ideálne
(8. septembra 2014 v 10:35)
1. Reč snov, Magická sila bylín, Hrdina,Posolstvo nádeje od anjelov a veľa iných. Máte široký výber zaujímavých kníh, preto je ťažké vybrať si. 2.Snažím sa myslieť pozitívne hlavne kvoli dcerke a netrapiť sa hlúposťami. Nie vždy to ide ale snažím sa.
(8. septembra 2014 v 10:35)
1.)Kniha Ako dosiahnuť to, čo chcete. Možno by mi dodala sebavedomie a silu kráčať ďalej až na vrchol a dosiahnuť to, čo chcem v živote najviac - napísať a vydať knihu. 2.)Samozrejme, som vďačná za každú maličkosť, ktorú mi život prinesie (stačí, že sa ráno pozriem z okna a vidím, ako na mňa môj psík čaká a hneď mám krásny deň ;) ). Ale občas riešim úplne hlúposti, ktoré ani nestoja za reč, trápim sa pre ne a potom kazím náladu sebe i ľuďom okolo seba, čo mi je úprimne ľúto a hanbím sa za to. Som aká som, ale rozhodne sa posnažím určité veci v živote zmeniť. :)
(8. septembra 2014 v 10:36)
1. Rhonda Byrne - Hrdina 2. Svoj život si určite užívam naplno, veď inak to ani nejde...
(8. septembra 2014 v 10:36)
1. Exorcisti a psychiatri 2. Po tazkej zivotnej situacii, kedy si clovek uvedomi, aky je krehky a ako malo mu ostava, som si zacala vazit aj tie najnevyznamnejsie veci na svete. Zivot je krasny, respektive taky krasny, ako krasne ho dokazeme akceptovat aj so vsetkymi zivotnymi prekazkami...
(8. septembra 2014 v 10:36)
Posolstvo nádeje od anjelov užívam si život naplno, vie ma potešiť kvietok, krásna obloha usmiati priatelia ,aj keď niekedy človek má zlé obdobie, treba si urobiť radosť malou drobnosťou alebo dobrou čokoládou.
(8. septembra 2014 v 10:36)
Z uvedenej sekcie ma zaujalo vela knih, z nich urcite vyzdvihnem tituly Rhonda Byrne - Sila - o najvacsej Sile v celom vesmire, bez ktorej by nebolo nic na tejto planete, vratane ludskych bytosti...z ineho sudka je to potom kniha Robert Bezak - Rozhovory so Stefanom Hribom, suvislost tejto knihy je asi vsetkym znama. 2. Uprimne - recept na to, ako kazdy den prezit naplno stale hladam, i ked nastastie takych dni, ktore prezijem podla "svojho gusta" s ludmi, ktori za to stoja a ktorym za to stojim ja, nastastie pribuda...priestor na zlepsenie ale stale pretrvava...
(8. septembra 2014 v 10:36)
1. Ako dosiahnuť to čo chcete 2. Snažím sa tešiť z každodenných maličkostí, ale momentálne sa mi to akosi nedarí. Od zajtra som totiž po 3 rokoch strávených na materskej dovolenke nezamestnaná. Môj zamestnávateľ mi dal pocítiť, že preňho niesom potrebná, ani moje skúsenosti a dlhoročná bezproblémova práca. Po troch krásnych rokoch nastala krutá realita a ja musím zabojovať o prežitie v takom regióne, kde si prácu nájdete len ťažko pokiaľ však nemáte známosti :(
(8. septembra 2014 v 10:37)
1.) Prečítala by som si viacero, napr. Skutočné nebo a Prebudili ma anjeli... 2.) Učím sa to...
(8. septembra 2014 v 10:38)
1. Hrdina, Tajomstvo, Zázrak 2.Snažím sa žiť život naplno, aj keď sa niekedy zbytočne utápam v maličkostiach
(8. septembra 2014 v 10:38)
1, Zaujalo ma viacero kníh, tu sú aspoň ich názvy: Láska z nebies, Posolstvo nádeje od anjelov, Ako dosiahnuť to, čo chcete, Sibyla - legendy a veštby 2, Každý deň sa snažím užiť si naplno, doslova vychutnať si ho :) Každý deň je pre mňa novou výzvou urobiť niečo dobré pre svojich blízkych a taktiež aj pre seba. Snažím sa rozhodovať sama a neľutovať žiadne rozhodnutie. Teším sa z maličkostí - veď, ak sa nevie človek tešiť práve z nich, nevie si vychutnať ani väčšie/hodnotnejšie veci. S každou radosťou, aj tou najmenšou, sa delím s mojou rodinkou, s ktorou spoločne prežívame všetky situácie, ktoré život prinesie. A preto nám prajem, aby sme mali každý deň dôvod na smiech :)
(8. septembra 2014 v 10:42)
1.)Posolstvo nádeje od anjelov 2.)viem sa tešiť z maličkostí lebo problémy aj tak prídu sami
(8. septembra 2014 v 10:43)
1 - Ezoterických kních nemám prečítaných veľa. Čítala som však knihy od Rhondy Byrne, ktoré majú čestné miesto v mojej knižnici. Zaujala ma kniha Chatrč. 2 - Samozrejme, že sa snažím tešiť sa zo všetkých maličkostí, ktoré mi život prináša. Tiež považujem stretnutie každého človeka, ktorý sa mihne v mojom živote za veľké pozitívum. Aj keď je to nepríjemný človek, ale viem, že jeho stretnutie má zmysel a má môj život niečím obohatiť. Pracujem v takej sfére, kde sa dennodenne stretávam s ľudským nešťastím a preto si uvedomujem, že mám skvelý život. Niekedy sa však neubránim a nechám sa ovplyvniť svojou zlou náladou. Snažím sa však, aby takých chvíľ bolo v mojom živote čo najmenej :) A naučila som sa dávať výrazne najavo pozitívne pocity rodine, kamarátom a blízkym. Vždy im vravím, čo pre mňa znamenajú, čím mi pomohli, čo si na nich vážim. Myslím si, že je to veľmi dôležité. Človek totiž nikdy nevie, čo sa môže v sekunde zmeniť a nechcem nikdy ľutovať, že som niekoho nestihla dostatočne oceniť :)
(8. septembra 2014 v 10:44)
1. Inšpirujúcou a zaujímavou knihou je určite Láska z nebies, ktorá mi navodí pozitívne myslenie, radosť, šťastie, pokoj a vieru v radostnejší a šťastnejší život ... táto autorka píše totiž skvelé knihy ... mám ich už niekoľko a táto mi určite časom pribudne do zbierky 2. Aj vďaka knihám o láske je môj život krajší ... predstavy a túžby sú vierou vo veselší zaujímavejší a pestrejší život
(8. septembra 2014 v 10:45)
1. Zaujala ma kniha Objednávame si z vesmíru. 2. Snažím sa žiť podľa hesla: Snívaj o tom, čo ti prináša radosť, choď tam kam ísť chceš, buď tým, kým chceš byť, lebo máš len jeden ŽIVOT
(8. septembra 2014 v 10:45)
Knihu určite prečítam skutočne nebo A kniha hrdina A či sa teším z maličkosti jasné od kedy mám syn úplne inak beriem život má prvý zúbok tešíme sa urobí prvý krok tešíme sa ale maličkosti robia svet veľký
(8. septembra 2014 v 10:47)
Láska z nebies určite zaujímavá kniha A či sa teším z maličkosti jasné veď práve O malickostiach je radosť A maličkosť dokáže urobiť najvetsie radosť
(8. septembra 2014 v 10:48)
Ufff, zaujalo ma viacero kníh, ktoré by určite pohladili moju dušičku - napr. Schody do neba, Anjelské požehnanie,Sybila,..je toho veľmi veľa, ale mňa by potešila aj maličkosť :-) pekný dník
(8. septembra 2014 v 10:51)
1. Zaujali ma: Ako dosiahnuť, to čo chcete, Partnerské horoskopy, Rozhovory duší. 2. Myslím, že je to tak pol na pol. Rovnomerne vyvážené, niekedy preváží tá stránka, že sa trápim kvôli malichernosťiam a veciach, ktoré nedokážem zmeniť. Potom si našťastie uvedomím, tie pozitívne hodnoty, lásku, šťastie, priateľov a každodenné radosti. Treba sa sústrediť na to, čo máme a nie to, čo nemáme.;)
(8. septembra 2014 v 10:51)
1. Ako dosiahnuť to čo chcete, Hrdina, Láska z nebies - skvelé knihy, ktoré mi pomôžu užívať si život naplno 2. Vďaka Lorne a jej Schodom do neba sa snažím žiť naplno a neutápať sa v drobných hlúpostiach, ktoré občas život prináša a verím, že raz si vysnívam aj svoju lásku z nebies ...
(8. septembra 2014 v 10:53)
1. Určite ma zaujala Chatrč. Už som ju čítala. Sú na ňu rôzne názory hlavne zo strany cirkvi. Ale človek s otvorenou mysľou pochopí veľa vecí na ktoré sa podľa cirkevnej dogmy nemáte pýtať a teda ani nedostanete odpoveď. ... 2. ja sa snažím neriešiť veci ktoré nie je v mojej moci vyriešiť a nepodstatnosti hádzať za hlavu. Niekedy je to ťažko rozoznať.
(8. septembra 2014 v 10:54)
1,Ako vidieť svojich anjelov 2, snažím sa ...ale nie vždy mi to život dovolí....
(8. septembra 2014 v 10:54)
1) veľkú chválu som počula na knihu Chatrč 2) je to smutné, ale v dnešnej dobe sa človek musí zaťažovať aj hlúposťami, snažím sa ich ale eliminovať, no nie vždy sa to dá :-)
(8. septembra 2014 v 10:55)
1. Hrdina, Spirituálny kľúč a určite aj Láska z nebies budú sprievodcom môjho života 2. žijem naplno, užívam si všetko , čo život prináša - láska v mojom živote nechýba, takže som v podstate šťastný človek ...
(8. septembra 2014 v 10:57)
1. reč snov, aj ked už mám doma snár, no niekedy je v nom toho malo :) 2. Bože, daj mi pokoj, aby som prijal to, čo nemôžem zmeniť a daj mi odvahu zmeniť to, čo zmeniť môžem a mám a ešte mi daj múdrosť spoznať ten rozdiel. sv. FRANTIŠEK z Assisi
(8. septembra 2014 v 10:58)
1. Veľmi ma zaujala kniha Chatrč 2. Nie vždy dokážem žiť naplno, je veľmi dôležité rýchlo vytriediť podstatné a nepodstatné veci, ktorými sa netreba zaťažovať.
(8. septembra 2014 v 11:00)
1. Ako dosiahnuť to čo chcete 2. To sa každý snaží, a kto na to z nejakého dvodovu sám nestačí, mali by sme mu pomoct.
(8. septembra 2014 v 11:01)
1. Anjelské požehnania 2. Neviem či žijem život naplno, ale žijem ho pre svoju rodinu...viac sa prispôsobujem ako robím to čo by som chcela robiť.
(8. septembra 2014 v 11:34)
1)Schody do neba 2)Snažím sa žiť život naplno, aj keď to niekedy nedarí...
(8. septembra 2014 v 11:38)
1. Posolstvo nádeje od anjelov-tú som už aj prečítala :) a ešte ma zaujali knihy- Ako vidieť svojich anjelov, Hrdina 2. Snažím sa žiť ho naplno so svojou rodinou a maličkosti ma netrápia- však,, čo ma nezabije, to ma posilní :)
(8. septembra 2014 v 11:44)
1)Ako vidieť svojich anjelov 2)Snažím sa žiť život plnými dúškami, ale nedarí sa to vždy . :)
(8. septembra 2014 v 11:50)
1)Anjelské požehnania 2)Snažím sa vždy myslieť pozitívne,ale nie vždy sa to dá
(8. septembra 2014 v 12:16)
uz asi 5 rokov čítam knihy a snažím sa žiť a myslieť pozitívne, mne to veľmi pomáha a tato kniha by bola pre mna super, vdaka :-)
(8. septembra 2014 v 12:26)
1)Schody do neba 2)Snažím sa žiť život naplno, aj keď to niekedy nedarí... :)
(8. septembra 2014 v 15:56)
1)Anjelské požehnanie 2)Poziitvne myslenie je základ
(8. septembra 2014 v 17:15)
1, Chatrč, Láska z nebies, Hrdina, Srdce leva 2, Od operácie sa každý svoj deň snažím žiť tak, akoby bol tým posledným. Naplno si vychutnávam každú chvíľu a darí sa to :-)
(8. septembra 2014 v 17:32)
1.) Nemusim pozerat zoznam.Viem presne ,ze Lorna a jej vyber knih mi pomaha v zivote prekonavat prekazky. 2.)vzdy ked sa stane v nasom zivote nieco prelomove si clovek uvedomi,ze moze byt rad za kazdu malickos pocas dna..treba len ostat v tej hladine..dakovat za kazdy den co mozeme byt s ludmi ktorych lubime :)
(9. októbra 2017 v 14:08)
1"'`--