bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviaž sa! (Keri Smith)

Táto kniha nie je klasická kniha, aké zvyknem recenzovať. Je to bláznivý zápisník plný úloh na odviazanie sa, či na zahnanie nudy. A ako to bolo v mojom prípade?

Nuž, kniha ma pomerne zaujala. Úlohy som si neprečítala vopred, a to bola možno moja osudová chyba. Niektoré úlohy mi totižto nesadli. Vôbec. Ani trošku.

Ja si neviem predstaviť, že by som hádzala knihu o stenenu, alebo by som vytrhla stránku a sledovala ako sa rozkladá v komposte. Prepáčte, ja ako milovníčka kníh takéto postupy neschvaľujem! :)

Jop, mne sa táto knižka páči v pevnom skupenstve bez akýchkoľvek rán, či vytrhnutých stránok. Nuž, som citlivá bytosť (iba na knihy), a nepáči sa mi, že by som mala knihe ubližovať!

 Na druhej strane, nájdu sa tu aj zábavné, vtipné a nápadité úlohy. Doteraz nikto žiaden podobný zápisník s úlohami nenapísal, preto sa mi páči jeho originalita.

Vidíte? Niektoré úlohy sú naozaj fajn a vyplnia vám voľný čas. Napríklad mne ho tento zápisník vyplnil dnes. Povedala by som, že zápisník je jednoznačne cool. Rozhodne sa však s tými drastickými úlohami nestotožňujem! Ja si to ako milovníčka kníh jednoducho neviem predstaviť...

Verím, že existujú tisícky teen, ktorým sa pái práve táto knižná brutalita. Ja tento štýl zábavy neuznávam, no určite sa nájdu ľudia, ktorým sa to páči. Tak keď si nemajú na kom vybiť svoju agresivitu a musia hádzať knihu o stenu X) (PS: to nebolo myslené v zlom... aj ja som ju kvôli videu musela slabo hodiť, ale poistila som to 10 vankúšmi :D)

Recenzoval: Kris
http://live-with-books8.webnode.sk/news/odviaz-sa-keri-smith-/

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.