bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviaž sa! Kdekoľvek! / Keri Smith

Kde sa odviažeš? Po ceste do školy/práce, pri cestovaní, na výletoch, keď sa len tak flákaš, po ceste do obchodu, počas vyučovania (vŕŕŕ), na turistike, na bicykli, v prostriedkoch verejnej hromadnej dopravy, vo vlaku/v lietadle, na vrchole hory, na brehu jazera, na sídlisku, na imaginárnom mieste, hocikde, kde ti napadne.

Prvý krát som narazila na Môj bláznivý denník veľmi dávno. Pamätám sa, že vtedy som to videla v originály (Wreck this journal) a bola som z toho nadšená. Keď u nás vydali Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník, neskutočne som sa tešila a už veľmi dlho som plánovala, že si ho zakúpim a budem si ho veselo vypĺňať. Avšak nejak mi to nevyšlo. Vôbec som sa k tomu nedostala. A tak, keď vyšiel druhý diel Odviaž sa! Kdekoľvek! neváhala som a ihneď som po ňom siahla. 

Netušila som aké úlohy ma tam budú čakať, no veľmi som sa tešila. Keď mi prišiel balíček a ja som ho dychtivo roztrhala otvorila bola som prekvapená, že je taký maličký. Je to naozaj taká vrecková verziu. Môžete si ho hodiť do kabelky a ani trocha vám nezaberie miesto, prípadne by sa dal strčiť aj do vrecka. Poprezerala som si všetky úlohy a úprimne som bola trocha sklamaná. Myslela som si, že to má byť kreatívne a môžte sa zo zápisníkom vyblázniť a kresliť doňho, čmárať a kreatívne sa vyžívať, no miesto toho sú tam úlohy typu "Choď na nejaké miesto a nakresli sem trasu" a podobne... Avšak nelámem si s tým hlavu a úlohy som si prispôsobila, tak aby mi vyhovovali a aby boli tak ako ich chcem ja. 

Zopár úloh som už splnila a páči sa mi to. Nemám na to veľmi čas preto úlohy vypĺňam málokedy (vždy mi to zaberie kopec času), no keď už sa do nejakej pustím, baví ma to. Či odporúčam tento zápisník? Myslím, že áno. Pre ľudí, ktorí radi cestujú je tento zápisník ideálny a zažijú s ním kopec zábavy. No ja niesom až taký cestovateľ, takže si aj naďalej zápisník plánujem prispôsobovať :). Priložím vám aj zo dve fotky... Snáď sa budú páčiť :).

http://3.bp.blogspot.com/--MzQw9gXP3U/VaqPgUKYz0I/AAAAAAAAFOw/ehSTnakfbIc/s640/20150705_132433.jpg

Vždy keď zbadáš vtáčika, nakresli jeho stopu.

http://1.bp.blogspot.com/-FenOqcSYWGE/VaqPrk-hGDI/AAAAAAAAFO4/5oJXD3WSjFI/s640/20150718_192153.jpg

Táto strana je určená na odtlačky rúk alebo prstov. Najprv si ich zašpiň a potom ich pritlač.

 

 

 

 

 

Recenzovala: Kristína Dražovská

http://krystyblog.blogspot.sk/2015/07/odviaz-sa-kdekolvek-keri-smith.html

 

 

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(16. augusta 2018 v 15:38)
Bitcoin tradicionalmente relacionam-se a equipe digitais de dinheiro. Ela existe exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais financas. Bitcoin especifico. Ela nao funcionando com as atividades dos bancos, nao tem fisico aparencia, e inicialmente, criada desregulada e descentralizada. Se elementar palavras, o que e o bitcoin e digital financas, que sao extraidas em computacao instrumentos e giram no proprio sistema de sua propria regras. <a href=http://bitcoinpor.top/tor-snowden-e-a-batalha-sobre-bitcoin-hardware>hardware mineracao bitcoin asic</a>
(12. júla 2019 v 21:27)
Try not to bend the nail over and over, It breaks your nails. Its painful too. Use a nail hardener to help strengthen your brittle nails. Warm water softens nails. <a href=http://flakynails.cf/art/yellow-flaky-nails2/>Yellow flaky nails</a>