bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skOčarujúca za 21 dní

V úvode knihy som sa dozvedala veľmi potešujúcu informáciu. Stačí 21 dní ku kráse.  A tak som si začala listovať.

Knižôčka je krásna ,graficky perfektne zvládnutá a číta sa príjemne. Navyše je veľmi osobná ,lebo si ju môžete popísať vlastnými pocitmi, cieľmi, inšpiráciami a vyskúšať na 21 dní  ako sa o seba dokonale postarať.

 Som vyznávačkou všetkých kníh, ktoré píšu o ženách a sú pre ženy. Rada čítam o tom ako byť krajšou ,zdravšou, šarmantnejšou .Prečítala som ich už naozaj veľa. Z každej z nich som si niečo vybrala ,preto sa oveľa častejšie cítim dobre vo vlastnej koži .Ako by povedali Francúzsky..bien dans sa peau..

Je príjemné mať zo seba príjemný pocit a byť očarujúca v každom veku. Ale aj to je práce. A nie jednoduchá. Kniha mi veľmi pripomínala inú, ktorá  ma tiež zaujala- Vyzeráš ako Francúzska. Len táto je viac osobná.  Je veľmi príjemná a potešila ma práve možnosť popísať ju. Milujem totiž zápisníky a zapisovanie, podčiarkovanie a plánovanie.

Napísali a zostavili ju dvaja ľudia, ktorí sú špičkoví vo svete módy- modelingová riaditeľka a vynikajúci fotograf.

Kniha je zostavená a napísaná pomerne triezvo a neponúka nedosiahnuteľné méty. Každá žena si ju môže prispôsobiť podľa svojich pocitov a potrieb.  „Forma je vonkajší  prejav vnútornej hmoty“ .Krásne a pravdivé. A celá kniha aj tak pôsobí ako tento výrok slávneho Victora Huga.

Sú v nej skúsenosti a rady množstva žien, ktoré toho o kráse vedia naozaj veľmi veľa a je určená len jednej osobe -čitateľke, ktorá sa v nej môže sama pozerať do vlastného intímneho zrkadla.

Možno mnohé budete namietať, že je zbytočné veľa o kráse, ktorá aj tak pominie, veľa písať a hovoriť. Omyl. Ak sa pozriete na mnohé ženy v zrelom veku, dá sa v nich čítať ako v knihe. Mnohé sú zamračené, usúžené, negatívna energia z nich až prýšti. A potom sú tu tie, ktoré zostarli do krásy a vás pri pohľade na nich napadne, že s tou miznúcou krásou to vôbec nie je tak ako sa hovorí. Ona iba dozrieva.

O tom je celá táto príjemná knižka, ktorá si určite nájde svoje čitateľky a môže byť aj rozkošným darčekom.

Želám vám s ňou nielen 21 krásnych dní ale aj nový štart sa krásou, tou celoživotnou.  Aby ste mohli “žiť dobre a starnúť dobre“.

Recenzovala: Eva Bujňáková
http://www.ezoterik.sk/index.php/recenzie/215-o%C4%8Daruj%C3%BAca-za-21-dn%C3%AD-ch-vatassov%C3%A1,p-loperena

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.