bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMadame X - Jasinda Wilderová

Tak to bola jazda ako na autodróme. Po Bezohľadnom darebákovi som siahla hneď po šteklivej erotickej MadameX.

  Od prvých stránok až do polovice knihy som si nemohla zvyknúť na autorkyn štýl písania. Sama rozpráva príbeh ako Madame X ale rušivo na mňa pôsobili jej  vnútorné dialógy s mladými mužmi, jej klientmi.

Je to príbeh zo súčasnosti a mohol by sa odohrávať kdekoľvek a v ktoromkoľvek veľkom meste.

  Mladá žena, so zvláštnym menom Madam X, učí rozmaznaných mladíkov bohatých mocných mužov kultivovanému správaniu. Hlavnou dejovou líniou je však jej osobný príbeh.

  Sama je viac menej dobrovoľným väzňom charizmatického a nesmierne eroticky založeného Caleba, ktorý sa o ňu stará a stráži ju na každom kroku. Nikto z jej mladých klientov netuší, že ona sama je väzňom v zlatej klietke. Prežíva dni ,ktoré sa podobajú jeden druhému na nerozoznanie a patrí Calebovi kedykoľvek si on na ňu spomenie a príde za ňou. Miluje ho a zároveň má z neho strach.  

Miestami sa ma zmocňovala až hrôza z toho, aké to môže byť, žiť obklopená všetkým tým bohatstvom a luxusom ale nemať slobodnú vôľu, nemôcť odísť kdekoľvek a kedykoľvek.

Madam X ,je žena bez minulosti, na nič sa nepamätá, pretože ju Caleb doslova vytrhol z pazúrov smrti.  Nevie kto ani prečo jej život tak vážne ohrozoval.Na jednom z mála spoločenských večierkov mimo svoj apartmán, sa zoznámi s mužom meno Logen a zrazu  zacíti vôňu a chuť slobody a voľnosti.

Už máte pocit ,že sa to celé začína vyvíja ako romantický príbeh, ale ono je to ďaleko komplikovanejšie. Nie je jednoduché začať život na slobode, keď je človek zvyknutý na zlatú klietku.

Keď som knihu dočítala mala som veľmi zmiešané pocity. Je to už koniec? Napíše snáď autorka ďalšie pokračovanie?

V každom prípade, ak máte radi šteklivú erotiku, Madam X je ňou doslova presiaknutá a užijete si jej  poriadnu dávku.

Recenzovala: Eva Bujňáková
http://www.ezoterik.sk/index.php/recenzie/211-madame-x-jasinda-wilderov%C3%A1

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.