bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHnev (J.R.Ward)

Táto séria sa mi naozaj páčila. Prvé dva diely boli skvelé. Tretí diel bol slabší, skôr taký priemerný, ale verila som, že to bol len mierny pokles a tento diel bude už opäť na úrovni tých predchádzajúcich. Jen škoda nevyužiť potenciál. Wardová na to má.

Lenže nestalo sa tak. 

Kniha o Matthiasovi mala byť skvelá. Bol mojou obľúbenou postavou. Alebo teda jednou z obľúbených, no. Psychopat. Lenže tu trpel amnéziou, zrazu bol ľudský, skoro dobrosrdečný a už to nebol on. Nuda. Nehovoriac o tom, že sa do jednej ženskej zamiloval na prvý pohľad. Chcem späť starého Matthiasa! 

A Devina, ktorá je akože najhoršie zlo, sa zamiluje do Jima. Viete si predstaviť väčšie klišé?

Je neskutočne očividné, že to napísala žena. Všade pchala lásku a sex. Sex a lásku. "Šťavnaté" opisy, v ktorých zase nedostanete nič nové, lebo všetko ste už niekde čítali. A samozrejme, úplne všetci sú neskutočne sexy. 

Už to ani nie je toľko o tých dušiach, dobre a zle a vyšetrovaní ako o ľúbostnej stránke. Je to otrava.

Autorka okráda sama seba. Najprv vytvorila niečo zaujímavé a odvtedy to len recykluje. Stále. To isté. Dookola. Už to nebolo ničím originálne, bolo to až priveľmi predvídateľné. Tá istá šablóna. 

Jedna duša z tých siedmych. Trochu záporák. Stretne ženskú. Od prvého momentu potom nemyslí na iné, než na sex s ňou. Pretože ho tááák vzrušuje, je tááák nádherná a je úplne jedno, že ju pozná päť minút. Miluje ju. Potom ten sex samozrejme nasleduje, nejaká tá kvázi zápletka a duša si vyberie stranu. 

A toto tu som dostala už po štvrtý krát. S menšími odchýlkami občas. 

Nie často. 

Už to nie je zaujímavé... niečo... s prvkami nadprirodzena. Je to proste román pre nešťastné, zúfalé, osamelé ženské s deckom na krku. 

Celé to bolo na jedno kopyto, nedostala som nič nové. Pozitívom bolo len to, že sa to celkom dobre čítalo. Hoci niektoré scény som tiež radšej len rýchlo prebehla očami, lebo normálne ich čítať bolo úplne zbytočné. Nehovoriac o erotických scénach, pri ktorých som preskakovala celé strany, lebo som toho mala už plné zuby. Ďalšia séria s ktorou definitívne končím...

Recenzoval: Maťa Wolf
http://books-mylife.blogspot.sk/2014/12/hnev-jrward.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.