bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAlessandra Torreová - Čierne klamstvá

Miliardár Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až Layanu, krásku s miliónmi na konte. Vášnivé stretnutia plné pikantného sexu postupne prerastú do lásky a čoskoro Layanu prekvapí ponuka na sobáš. Hoci Branta ľúbi a v myšlienkach už neraz plánovala ich spoločnú budúcnosť, ponuku odmietne. Dôvodom je Lee, presný opak uhladeného boháča. Lee nestojí o nežnosti, je drsný, bezohľadný a v posteli dokáže divy.

Pri čítani anotácie vám určite napadlo : 

Prečo by sme mali čítať túto knihu? Ide o príbeh, ktorý tu bol už 100x. Ja som si to myslela, tiež ale vôbec to tak nebolo.

Keď som začínala čítať, tento príbeh veľmi som sa tešila. Už dlho som si neprečítala román, pri ktorom by som nemusela rozmýšľať a ktorý by sa čítal sám. Je to príbeh, ktorý vám pripadá natoľko podobný ako všetky ostatné ale zároveň je úplne iný a nemá s nimi nič spoločné. 

Lara je dcéra bohatých rodičov a vždy mala všetko čo chcela. Brant je veľmi bohatý génius. Nikdy však nemal vážne známosti. Do Lary sa však zamiloval a miloval ju ako žiadnu ženu pred ňou.  Lee je chlap s ktorým sa Lara stretáva 2 roky. Je úplne iný ako Brant a to na ňom Laru priťahuje. Možno aj niečo iné. V knihe sú však aj iné zaujimavé postavy. Napríklad pestúnka Branta, ktorá sa o Brantra stará aj v jeho dospelom veku a snaží sa prekaziť ich vzťah. Lara si ju však nevšíma. Branta miluje. Miluje ho dokým nespozná Lee. Potom bude milovať dvoch mužov.

Uprimne Laru som v polke knihy vôbec nemala rada. Bolo mi veľmi ľúto Branta, ktorý ju miloval a dal jej naozaj všetko. Ona ho však podvádzala s Leem, ktorý jej dal jednu vec, ktorý Brant nevedel. Drsný sex. 

Hlúpa ženská však? Opak je však pravdou.

 Lara vôbec nie je hlúpa. Vie však, že keď stratí jedného môže prísť o oboch. Viac vám už však prezdrádzať nebudem,

Čierne klamstvá sú naozaj nepredvítateľný príbeh, ktorý vás dostane. Je to ten druh príbehu, ktorý sa vám zahniezdi v hlave a bude tam poriadne dlho.  Táto kniha vo mne vyvolala veľa pocitov. Keď som už mala ako takú predstavu ako príbeh skončí autorka ma zaskočila a všetky moje teorie vyhodila do povetria. 

Tento príbeh určite odporúčvam všetkým, ktorí hľadajú príbeh na rozmýšľanie a chcú by pri čítani v napätí. Za mňa je to jedna z najlepších kníh tohto leta.

Recenzovala: Veronika Galbavá

http://fashion-paradis.blogspot.sk/

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.