bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZabi svojho šéfa! Smrtiaci triler

Áno, toto je doslova smrtiaci triler, pri ktorom sa budete baviť, budú praskať kosti, tiecť krv a nikdy nebudete vedieť, čo príde na nasledujúcich stranách. Knihe nechýba čierny humor, nečakané zvraty, množstvo akcie a nezabudnuteľné postavy. Ak máta chuť baviť sa a zažiť divokú akčnú jazdu, ste na správnej adrese!

kniha Zabi svojho šéfaZabi svojho šéfa je sexi, temný triler s filmovou dynamikou. Je výbušne násilný a psychologicky prefíkaný...presne taký, aký má byť správny triler,“ napísali o knihe New York Daily News.

Byť nenápadný. Infiltrovať sa. A potom zabiť!
To je jeho úloha. John Lago je nájomný vrah, najlepší vo fachu.
Jeho terčom sú skorumpovaní vysokopostavení manažéri z najvýznamnejších firiem, ktorých likviduje rafinovaným spôsobom: zamestná sa ako stážista, infiltruje sa na najvyššie miesta korporácie a odpraví, koho treba. Hračka.

Už ste sa teda niekedy zamysleli, akí sú stážisti neviditeľní? Práve v tom spočíva tajomstvo siete atentátnikov zastrešených fiktívnou personálnou agentúrou s názvom Ľudské zdroje, a. s.. Mladí chalani v lacných oblekoch neurčitej farby tak nepozorovane odstraňujú šéfov firiem, ktorí by si na mená svojich vrahov nespomenuli, ani keby od toho závisel ich život.

kniha Zabi svojho šéfaJohn Lago práve dosiahol dôchodkový vek nájomných vrahov – dvadsaťpäť rokov – a chystá sa na poslednú úlohu.
Zamestná sa ako stážista v prestížnej manhattanskej advokátskej kancelárii, kde osemdesiat hodín týždenne varí kávu, zdvíha telefóny a nadáva na kopírku. Skrátka robí všetko, na čo sú ostatní zamestnanci príliš leniví.
Lagovým cieľom je jeden z trojice majiteľov. Musí ho zlikvidovať čisto, bez svedkov a akýchkoľvek podozrení okolia.
John sa tak púšťa do šialenej jazdy, keď musí čeliť najdrsnejšiemu konkurentovi, aký sa mu v kariére postavil do cesty: agentke FBI.

Triler Zabi svojho šéfa nazbieral množstvo pochvalných recenzií od médií, aj známych spisovateľov. Často sa v jeho súvislosti spomína filmový Dexter, či Quentin Tarantino. Hlavný hrdina John Lago je naozaj dobrý rozprávač, ktorý má vlastný kódex cti, svoje pravidlá a šéfa, akého by ste nečakali. Je precízny, predvídavý...napriek tomu sa dostane na hranu života a smrti.
Prežije?

„Predstavte si Dextera, ktorý pracuje v advokátskej kancelárii...“
 Milwaukee Journal Sentinel

Objednajte si smrtiaci triler Zabi svojho šéfa.
Kupit bux.sk

Shane KuhnShane Kuhn je spisovateľ a filmár s vyše dvadsaťročnými skúsenosťami v zábavnom a reklamnom priemysle. Písal scenáre k filmom pre Universal, Paramount, Sony, Fox a Lionsgate.
Shane pracoval v reklamnom priemysle ako copywriter, kreatívny riaditeľ, režisér a producent videospotov pre niekoľko známych značiek a charitatívnych organizácií.

Tu je krátky úryvok z akčného trileru Zabi svojho šéfa:

Ak čítate tieto riadky, patríte medzi nových zamestnancov Ľudských zdrojov, a. s. Gratulujem vám, a zároveň vyjadrujem úprimnú sústrasť. Prinajmenšom je isté, že stojíte na začiatku kariéry, ktorú nikdy nenazvete nudnou. Uvidíte zaujímavé miesta. Spoznáte množstvo jedinečných a podnetných ľudí z najrozličnejších oblastí ľudského života. A budete ich zabíjať. Zarobíte hromadu peňazí, no po prvej zákazke už nebudú pre vás dôležité. Vo filmoch to možno vyzerá jednoducho, ale živiť sa ako nájomný vrah je to najnáročnejšie a najstresujúcejšie povolanie na svete. Od tejto chvíle platí, že budete potrebovať všetko sebaovládanie, aby ste sa nevysmiali do tváre každému, kto bohuje na svoju prácu. Táto práca nie je pre každého. Väčšina z vás toto nepríjemné zistenie pocíti na vlastnej koži, pretože do konca mesiaca bude po vás. A to ste ešte len vo výcvikovej fáze.

Ak máte teraz výčitky, nevadí, je to prirodzené. Zabíjanie ľudí je priam modelový príklad, kedy má mať človek výčitky. Ak si naliehavo kladiete otázky, či sa nebudete cítiť zle, nestratíte nervy, nebudete žiť v neustálom strachu, prípadne či nebude chcieť pripraviť o život seba, mám strohú odpoveď: budete. Splnia sa vaše najhoršie nočné mory a budú oveľa horšie, než by ste si ich dokázali predstaviť. Buď sa s tým vyrovnáte, alebo sa budete naveky triasť ako huspenina.

Začítajte sa do knihy Zabi svojho šéfa – kapitola „Život je tvrdý oriešok“.

Milan Buno, 21.4.2015

kniha Zabi svojho šéfa

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.