bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTemná romanca miliardára pokračuje. Je tu Omamná príťažlivosť

Linnea May píše o silných alfa samcoch a krásnych, múdrych hrdinkách. Slovenské čitateľky si mohli prečítať v sérii Temná romanca miliardára už tri knihy: Prudká rozkoš, Horúca túžba a Vášnivé srdcia. Teraz pribudol štvrtý diel s názvom Omamná príťažlivosť.

Opäť je to temná romanca so šteklivými scénami, o únose a zajatí. Príbeh o sexi Loranovi, ktorý je veľmi bohatý a má naozaj temné túžby. Je už unavený z platenia eskortných služieb, chce viac a tak sa rozhodne uniesť Ruby...
Ale pekne po poriadku.

Bol som posledný a skončil prvý. Ako najmladší syn som nemal z rodinného dedičstva dostať ani cent. Bratova zrada však zamiešala karty a uvoľnila mi cestu na vrchol.  

S peniazmi a výzorom, ktorému ženy nedokážu odolať, je ľahké dostať ich, kam chcem. V skutočnosti nevedia, čo ma vzrušuje. Až na tie, ktorým za to platím. Za možnosť prenasledovať ich a loviť ako vlk bezbranné jahniatka. No ich strach je len hraný a nedokáže ma zasýtiť. Skutočné uchvátenie sa nedá predstierať. Potrebujem niekoho výnimočného, kto nehrá žiadnu rolu. Niekoho ako ju.

Už dávno som si všimol jej lákavé krivky a podmanivý pohľad. Ešte o tom nevie, ale bude mi patriť. Ako moja zajatkyňa, ktorú naučím oddanosti a pravej rozkoši. Nakoniec možno nie je taká nevinná a jej duša je rovnako skazená ako moja. Možno mi oveľa viac vezme, ako jej ja dám.  

Žiarlivosť. Zvykla som si na ňu.
Spôsob, ako sa na mňa to dievča pozerá a cerí zuby, keď si ma premeriava prižmúrenými očami. Už som to všetko videla.
Dokonca sa ani neodvráti, ako by to urobila väčšina ľudí, keď ju pristihnem, ako na mňa hľadí. Nenávidí ma a je jej jedno, či to viem.
Nikdy predtým sme sa nestretli ani sme si nevymenili jediné slovo, ale táto žena na druhej strane baru predpokladá, že o mne odhalila všetko. Myslí si, že vie dosť, aby ma nenávidela napriek zjavnej podobnosti, ktorá medzi nami existuje.

Veľmi zaujímavý krok od Linney May – v prvej knihe mala byť unesená Ruby, došlo k omylu a teraz vo štvrtej konečne k tomu únosu dochádza, ale úplne inak.
Vychutnajte si novinku Omamná príťažlivosť.

Linnea May rada číta a píše o silných alfa mužoch s úctyhodnými účtami v banke a o ich intímnych tajomstvách. Ich vášnivé, ale zlomené srdcia dokáže vyliečiť len múdra, krásna a zaujímavá hrdinka. Autorka obľubuje spletité a temné príbehy, ktoré prekračujú hranice, a rada skúma najtmavšie zákutia ľudskej duše.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.