bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTak toto je film roka podľa MTV

Zvíťazil Harry Potter a Dary smrti 2? Alebo je najlepším filmom X-Men: Prvá trieda? Či komédia Dámska jazda o smoliarke Annie? MTV News a NextMovie vybrali desať naj filmov za tento rok a jeho víťazom je ktosi úplne iný. Film, ktorý je v kinách len niekoľko dní, no aj za taký krátky čas dokázal rozvíriť diskusie vo svetových médiách...

MTV Najlepším filmom roka 2011 je podľa MTV novinka Muži, ktorí nenávidia ženy (The Girl with Dragon Tattoo) v réžii Davida Finchera. „Zamilovali sme sa doň hneď v momente, keď sme ho uvideli," povedal Josh Horowitz z relácie MTV News. Film pritom premietli v Británii len pred pár dňami, dnes má americkú premiéru a na Slovensku ho uvidíme až 12.januára 2012.

MTV Podľa MTV ide o najlepšie možné spracovanie filmu v žánri kriminálneho trileru. „Všetci máme radi prácu Davida Finchera, všetkým nám vyrazila dych Rooney Mara, jej úžasné stvárnenie takej postavy Lisbeth Salanderovej a všetkých nás nadchol svet, ktorý Fincher vytvoril," dodal Horowitz.


MTV vyberalo také snímky, ktoré budú blízke jej divákom a tiež sa budú líšiť od rebríčkov vytvorených filmovými kritikmi. "Je to šanca, ako trochu upozorniť na to, že takéto filmy ľudia milujú a oceňujú, aj keď nakoniec žiadne sošky nedostanú," uviedol Scott Robson z NextMovie. Možno sa však mýli – film Muži, ktorí nenávidia ženy má podľa zákulisných informácií veľké šance na Oscara, Rooney Mara bola už nominovaná na Zlatý glóbus a očakávajú sa aj ďalšie ocenenia.

Hoci slovenská premiéra je 12.januára, vy môžete vidieť tento film už o desať dní skôr v exkluzívnej predpremiére. Stačí sa zapojiť do nášho jedinečného projektu 1.čitateľská audiokniha a načítať nami vybraný úryvok. Prvých sto čítačov získa vstupenku na túto predpremiéru, ktorá bude 2.januára o 18:30 v bratislavskom Auparku.

Lístok do kina na najnovší holywoodsky spracovaný film zo švédska: Millenium - Muži, ktorí nenávidia ženy


Filmy roka podľa MTV News a NextMovie:
1. Muži, ktorí nenávidia ženy
2. Drive
3. Harry Potter a Dary smrti - 2.
4. Dámska jazda
5. Hugo a jeho veľký objav
6. X-Men: Prvá trieda
7. The Muppets
8. 50/50
9. The Descendents
10. Attack the Block

Súvisiace knihy


Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. marca 2012 v 4:14)
eh,cool shit man .you actually work at MTV?!hey,if i do eniordcrgs of my songs,professional scale, will i get contract deals??aww man .lol .about SWAG you got any idea how they pick winners? hmmmm,and MTV asia awards 08 gonna be when ar? lol i didn't update myself recently