bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSvadobná séria pokračuje: Ustlané na ružiach

Svadobná séria megaúspešnej Nory Robertsovej pokračuje. Štyri nerozlučné priateľky Parker, Emma, Laurel a Mac si v Connecticute založili úspešnú svadobnú agentúru s názvom Sľub. Emme, romantickej duši a šikovnej kvetinárke, sa splnil sen. Celé dni trávi medzi kvetmi a tvorí originálne svadobné dekorácie. Až raz...

http://data.bux.sk/book/020/177/0201779/medium.jpgNie vždy máme Ustlané na ružiach. Na prvý pohľad sa môže zdať, že Emma nemá núdzu o nápadníkov: táto štíhla a zmyselná žena rozžiari každú miestnosť, do ktorej vkročí. Muži jej ležia pri nohách, lenže ona stále nenašla toho pravého. Komu by napadlo, že ho napokon objaví tam, kde by ho nikto nehľadal?

Jack a Emma sa poznajú už dlhé roky. Jack je blízkym priateľom Parkerinho brata, a preto tak trochu patrí do rodiny. Šarmantný architekt si jedného dňa uvedomí, že jeho priateľské city k Emme prerástli do niečoho hlbšieho. Keď mu Emma opätuje náhodný bozk, vzťahy v Sľube sa odrazu skomplikujú. Problém je v tom, že zatiaľ čo Jack sa trvalého vzťahu bojí ako čert kríža, Emma túži po láske na celý život. Ak chcú nájsť spoločnú cestu, musia veriť v spoločný cieľ.

ObrázokZačítajte sa do úryvku z novinky Ustlané na ružiach:

Emma je presvedčená o tom, že romantiku niekto vymyslel špeciálne pre ženy. V romantických predstavách je každá žena krásna a z každého muža sa stáva princ. Milovaná žena si žije ako kráľovná, pretože má pri sebe muža, ktorý chráni jej srdce. Kvety, sviečky, dlhé prechádzky pri svite mesiaca... Emma si pri tejto predstave hlasno vzdychla. Najvyššiu priečku na stupnici jej romantických predstáv dosiahol tanec s milovaným mužom v odľahlej záhrade pod nočnou oblohou.

Vôňa letných ruží, hudba prúdiaca z otvorených okien tanečnej sály, luna, ktorá všetko navôkol zahaľuje striebristým svitom... ako vo filme. Už aj samotná predstava vlahej letnej noci jej dokáže rozbúchať srdce. Po tanci v tichej odľahlej záhrade pod hviezdnatou oblohou túžila, už keď mala jedenásť. Svoj sen, o ktorom bola presvedčená, že sa jedného dňa určite naplní, dopodrobna opísala svojim štyrom kamarátkam. Občas u niektorej z nich prenocovali. Vtedy sa dlho do noci zhovárali, počúvali hudbu alebo pozerali televíziu. Keby chceli, mohli zostať hore aj do rána. Zatiaľ však nevládali byť hore tak dlho a postupne jedna po druhej zaspali.

http://data.bux.sk/book/020/177/0201779/medium.jpg   http://data.bux.sk/book/020/175/0201758/medium.jpg

Ustlané na ružiach je druhá kniha zo svadobnej tetralógie (prvý diel sa volá Sen v bielom).
Nora Robertsová je jednou z najúspešnejších spisovateliek romancí na svete. Z jej kníh sa predalo už vyše 400 miliónov výtlačkov, preložili ich do viac ako tridsiatich jazykov, viaceré knihy sfilmovali a napríklad v roku 2001 ju vyhlásili za druhú najpredávanejšiu autorku roku (za J.K.Rowlingovou). V prestížnom rebríčku bestsellerov New York Times boli jej knihy neuveriteľných 526 týždňov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.