bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrišli EXOTI. A dostanú vás do kolien:)

Je to veru podarená partička. Trojka, ktorá je skôr na smiech, ale rozhodnú sa podniknúť „nebezpečnú“ misiu...

Tínedžeri sa majú opäť na čo tešiť. Na pulty kníhkupectiev prišla prvá zo série kníh šitá na mieru školákom. Je vtipná, akčná, zábavná a určite bude mať čoskoro aj na Slovensku tisíce fanúšikov, ktorí budú netrpezlivo čakať na ďalší diel Exotov.

Zoznámte sa s Nickom, ktorý je (pravdepodobne) najnižší dvanásťročný chalan na svete.

„Si len zaseknutý, lebo keď si mal štyri roky, bol si taký zlatučký, že sme ti dávali tehly na hlavu, aby si nikdy nevyrástol. Neboj, odsekneš sa. Niekedy.“

Nick kašle na všetky kluby, krúžky a partie (načo by tam strácal čas?) a každú chvíľu skončí zavretý vo vlastnej skrinke. „Vlastne to nie je až také zlé. Školské skrinky sú väčšie, než by sa dalo čakať. Krpec ako ja sa tam vprace bez problémov,“ povzdychne si Nick v úvode knihy Exoti – Lov na šikanátora.

Keď sa mu výchovná poradkyňa pokúsi „pomôcť“ a strčí ho do najtrápnejšieho klubu na škole spolu s obryňou Molly a beznádejným nemehlom Karlom, všetko ide ešte rýchlejšie dolu vodou. Keď Nicka jeho trýzniteľ opäť napchá do skrinky, podarená partička sa spojí v boji proti šikanátorovi…

Pozrite si špeciálny TRAILER k novinke Exoti – Lov na šikanátora:

Autor série Michael Fry sa v prvom príbehu sústredil na tému šikanovania, ktorú poznajú azda všetci školáci. Jeho príbeh plný bláznivých dobrodružstiev, je doplnený množstvom vtipov a komixových kresieb. Exoti v podaní Michaela Frya sú tak veselou komédiou, do ktorej sa deti zamilujú.

Na Slovensku Exotov odporúča aj detská televízna seriálová hviezda Marcel Chlpík. Čoskoro si budete môcť pozrieť aj video s ním...a možno ho tiež zatvoria do školskej skrinky.

Milan Buno
16.4.2014

Exoti

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.