bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPátranie po tajomnej Rebecce pokračuje

Tak ste sa mnohí (či skôr mnohé:)) dočkali. Je tu pokračovanie celosvetovo úspešnej erotickej trilógie, o ktorej americkí kritici tvrdia, že sa v nej mieša Päťdesiat odtieňov sivej a Základný inštinkt.

Lisa Renee Jonessová veľmi rafinovane podsúva čitateľom napätie, prekvapenia i odhalenia, takže vám nezostáva nič iné, len čítať ďalej, aby ste sa dopátrali k odpovedi na neodbytnú otázku: ako to je s tajomnou Rebeccou a jej denníkom? A táto otázka vás bude zožierať ešte poriadne dlho...

Sama sebou je opäť vzrušujúci príbeh od prvých strán. Ak si spomínate, v prvej časti Keby som bola tebou nájde mladá učiteľka Sara denník akejsi Rebeccy. Neodolá, nakukne doň a nájde v ňom šteklivé opisy ľúbostnej aféry s neznámym mužom. Začne po Rebecce pátrať.

A posúvame sa ďalej. Sara sa krok za krokom približuje k odpovedi na otázku, čo sa s stalo s tajomnou Rebeccou. Jej život je o čosi zaujímavejší ako pokojná kariéra učiteľky, ktorou bola predtým, ale tiež nebezpečnejší a až príliš sa začína podobať na príbeh Rebeccy z nájdeného denníka. A ten je v očiach Sary čoraz zlovestnejší a znepokojivý.Keby

Sara stále pátra po záhadnej Rebecce, autorke tajomných erotických denníkov, ktoré ju uchvátili, ale i vystrašili. Mučivo túži uspokojiť požiadavky nového šéfa a čoraz väčšmi sa zamotáva do vášnivého zväzku s búrlivým a charizmatickým umelcom Chrisom Meritom.

LisaTeraz však Sara musí čeliť aj minulosti a tá ju prenasleduje rovnako neúnavne ako Rebeccin rukopis. Zakotví v bezpečnom náručí milovaného muža a prezradí mu svoje najintímnejšie tajomstvá. Jej najstrašnejšie predstavy sa stanú skutočnosťou. Nie je však pocit bezpečia len ilúziou? Možno sa všetko obráti naruby, keď konečne vyjde na povrch pravda o Rebecce.

Sama sebou je druhý diel trilógie. Lisa Renee je oceňovaná a mimoriadne úspešná autorka vyše tridsiatich bestsellerov. Priaznivo ju hodnotili napríklad v New York Times, či USA Today. Píše najmä pre moderné ženy, do romancí primiešava napätie, tajomno a celé to okorenené temnými prvkami.

Milan Buno
6.marca 2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.