bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skObjavte poučku na predpovedanie vzťahov!

Predstavte si, že by ste vedeli predpovedať úspešnosť partnerského vzťahu. Že by ste poznali  vzorec pre jeho vývoj. Povedzme podľa špeciálnej matematickej poučky. Hmm, veční zberači kopačiek by vás určite zo srdca ďakovali...

Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín John GreenPoučka o podstate predvídateľnosti Katherín John Green kniha bux.skMožno krkolomný názov, no originálny a výstižný. Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín. John Green sa aj na Slovensku preslávil dvoma hitmi, Na vine sú hviezdy a Papierové mestá. Teraz je tu s novým príbehom, ktorý prestížny Publishers Weekly označil za „doteraz najlepšiu Greenovu knihu“.

Mimochodom, možno ste si všimli dve rozdielne obálky. Po prvý raz vyskúšalo vydavateľstvo Ikar dve rozdielne obálky pri vydaní jednej knihy a v tom istom čase vlani – pamätáte? Boli to Papierové mestá.
Reakcie boli úžasné, čitatelia si mohli vybrať knihu s obálkou, ktorá sa im viac páči. Tentoraz opäť dve rôzne obálky, hoci dosť podobné. A opäť pri knihe Johna Greena. Jedna kniha v tvrdej väzbe, druhá paperback, takže môžete si vybrať tú, ktorá vám viac sedí.

Objednajte si Poučku o podstate predvídateľnosti Katherín
- v tvrdej väzbe Ikar
- ako paperback YOLi
Kupit bux.sk

„Zábavné, svieže a nepredvídateľné.“
- The Mineapolis Star Tribune

Colin je normálny chalan, ktorý práve zmaturoval a dostal kopačky od svojej devätnástej Katheriny. Áno, devätnástej - má totiž slabosť pre dievčatá s týmto menom. A teraz má pocit, že jeho život sa rozbil na márne kúsky.

Pozrite si originálny trailer k tejto novinke:Ešteže má Colin na blízku najlepšieho kamoša Hassana, ktorý neznáša vyplakávanie a sebaľútosť. Skôr ako Colin stihne povedať ´Katherine´, ocitne sa na šialenom road tripe. Vo vrecku má 10-tisíc doláčov, za pätami krvilačného diviaka a vedľa neho sedí Hassan. To bude jazda!

Colinovi však chýba Katherine a preto má jasný cieľ: dokázať platnosť Poučky o podstate predvídateľnosti Katherín. Dúfa, že pomocou nej získa možnosť predpovedať budúcnosť akéhokoľvek vzťahu a tak pomstí všetkých nešťastných zberačov kopačiek.
No láska i Colin sú nevypočítateľní. Láska sa neriadi žiadnymi poučkami a do jeho života vstúpi dievča, ktoré sa volá... Ale neprezrádzajme.

kniha Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín

Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín je opäť zábavný a originálny príbeh, na aké sme si u Johna Greena už zvykli. Budete sa smiať a budú vám tiecť slzy po tvári. A možno spolu s Colinom pochopíte, že človek nemusí byť mladým géniom, aby zmenil svet!

„Vnímavý a inteligentný príbeh. Humor, na ktorom sa nahlas smejete, je príjemne študentský až ľahko intelektuálny.“
- Booklist

„Uznávaný americký „road trip“, ktorý je satirou a súčasne poctou mnohým velebeným predchodcom.“
- The Horn Book

Začítajte sa do hneď teraz do novinky Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín.

Milan Buno, 31.3.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(1. apríla 2015 v 8:42)
ak je to v takom štýle ako "Na vine sú hviezdy" tak je to parádne čítanie. Teším sa.