bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNový Miro Jaroš aj s podpisom!

Decká, tešíte sa do školy? Tie najmladšie určite áno :). A najmä mnohí škôlkari, ktorých to už v materskej škole nebaví, nudia sa a chcú byť konečne školáci. Chodiť do ozajstnej školy, nie len materskej. Nájsť si nových kamarátov. Naučiť sa čítať a písať. Aj počítať. A presne to všetko im prináša nová knižka Mira Jaroša. POZOR! Teraz dokonca s jeho podpisom pre limitovaný počet kupujúcich.

 

Milí škôlkari, keďže čoskoro pôjdete prvýkrát do školy, máme pre vás malý darček. Veď mnohí z vás už majú nachystanú parádnu školskú tašku a v nej peračník aj nové pastelky. No poďte sa už teraz pozrieť, ako to v škole vyzerá. A zaspievajte si pesničku s Mirom Jarošom! On je pripravený a vy?
Krásnu knižku Do školy sa teším ilustrovala Mária Nerádová, vychádza pod značkou Stonožka a k textom i kresbám je priložené aj CD. V jednej pesničke si môžete zaspievať s Mirom, v druhej sami.
A pre prvých 100 kupujúcich máme bonus – knižka s podpisom Mira Jaroša, čo určite poteší mnohé deti, ale aj mamičky :)

Objednať knihu Do školy sa teším
aj s PODPISOM!

Zvieratká poznám naspamäť,
farby tiež, to sa mi páči.
Už je čas sa dozvedieť,
prečo na Č býva háčik.
Prečo je tráva zelená?
Prečo deň sa s nocou strieda?
Všetko sa v škole naučím,
už ma čaká nová trieda!

Do školy sa teším, teším,
už ma to tam ťahá...
Naučím sa čítať, písať,
už mám tašku, aha!
Do školy sa teším, hurá!
Zamávaj mi, mama...
O chvíľu už budem vedieť
všetko zrátať sama.

Objednať knihu Do školy sa teším
aj s PODPISOM!

„Pamätám si úplne presne, ako som sa tešil, že pôjdem po prvýkrát do školy,“ spomína Miro Jaroš. „Mama mi kúpila parádnu školskú tašku, peračník, pravítko aj nové pastelky. Keď prišiel ten deň, vstal som z postele skôr ako obyčajne, rýchlo som sa naraňajkoval a novej pani učiteľke sme priniesli kvietok z našej záhradky. Sadol som si hneď do prvej lavice a zoznámil som sa s novými kamarátmi. Spolu sme sa učili čítať, písať aj počítať.“

V knižke Do školy sa teším sa dozviete, čo všetko vás v škole čaká. Zatiaľ z nej budú čítať rodičia, ale čoskoro si ju deti prečítajú samé. A nielen to!
„Kým sa skončí školský rok, dokážete sami spočítať aj to, koľko má táto knižka stránok. No nie je to fantastické? A k tomu si ešte môžeme spolu zaspievať,“ odkazuje Miro Jaroš.

Milan Buno, 18.4.2017

Takto sa knižka Do školy sa teším krstila...

...takto sa vie Miro Jaroš odovzdať svojím detským fanúšikom...

...takto vyzerá knižka s podpisom, ktorú si môžete KÚPIŤ TU

...a toto všetko už Miro Jaroš pripravil pre vaše deti.

 

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(18. apríla 2017 v 20:57)
dobry den. my by sme sa potesili welmi wsetkymi knizkami bo mala to zboznuje...dkaujem a pekyn darcek by to bol k 2 rockom