bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNový Jozef Karika: Na smrť!

Prichádza nový mrazivý triler o priateľstve a láske, ktoré sa zmenili na smrteľnú nenávisť. Jozef Karika, autor bestsellerov V tieni mafie a Nepriateľ štátu, je opäť vo forme. Na smrť si vás strhujúcim dejom získa od prvých stránok a nenechá vydýchnuť do poslednej vety.

Pozrite si video k trileru Na smrť:

 

Na smrťZ malého slovenského mesta musia po tragickej udalosti utiecť dvaja nerozluční priatelia. Dokonca opúšťajú ženu, ktorú obaja milujú a o ktorú súperili.

Jeden emigruje do New Yorku. V Brooklyne sa stane pešiakom obávaného židovského gangu, zažije krvavú vojnu najmocnejších mafiánskych rodín a stúpa v hierarchii podsvetia.

Jozef KarikaDruhý sa ocitne v Mníchove, kde ho zverbujú do nacistickej tajnej služby. Zúčastní sa na mnohých vražedných akciách a postupne sa mení na beštiálneho dôstojníka SS.

Po vypuknutí 2.svetovej vojny sa opäť stretávajú na Slovensku, aj so svojou „starou“ láskou, no obaja stoja na opačných stranách. Vydrží ich priateľstvo ťažkú skúšku? Alebo sa z nich stanú nepriatelia na život a NA SMRŤ?

Prečítajte si na Bux.sk úryvok z knihy Na smrť.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. novembra 2012 v 21:17)
ODPORÚČAM !!! Jozef Karika je autor, v ktorom som videla obrovský potenciál už po prečítaní jeho knihy : V tieni mafie. Každou ďalšou knihou ma presviedčal, že som sa nemýlila. Tento titul vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo z histórie pri nástupe nacizmu v Nemecku, ktorá sa prelína súbežne so situáciou v Amerike. Je vidieť, že tému má v malíčku. Karika je excelentný, jeho kniha : Na smrť, sa môže pokojne prirovnávať ku Guidovi Knoppovi a jeho Uchopeniu moci, alebo k Maxovi Gallovi a jeho : Noci dlouhých nožú. Kniha je písaná skutočne pútavo a napínavo. Investícia do tejto knihy je skutočne veľmi dobrá voľba.