bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNezabudni na mňa. Kniha pre vás – romantická a vtipná

Mnohé ste si už obľúbili knihy Alexandry Potterovej a vieme, že ste sa už nevedeli dočkať jej piatej knižky. Je tu. Konečne vyšla a opäť sa môžete tešiť na skvelú romantickú a vtipnú komédiu.

Ako napísali v Company, „je to základné čítanie pre tých, ktorí si myslia, že všetci naokolo sa majú lepšie.“ Pretože neraz hundreme, sťažujeme sa a nevážime si veci, ktoré máme, však?

Hlavná hrdinka novinky Nezabudni na mňa je Tess a práve zažila nečakaný rozchod. Veľmi rýchlo si uvedomí, že za stroskotanie vzťahu so Sebom je zodpovedná práve ona. Neustála sa obviňuje a ľutuje, až si nakoniec opitá počas silvestrovskej noci v kostýme sexi mačičky želá, aby Seba nikdy nestretla.

Ráno ju okrem hroznej opice zobudí veľmi divný pocit.
Nový rok, nová šanca.
Čo bude Tess robiť, keď zistí, že sa jej želanie splnilo? Dostane totiž možnosť prežiť svoj vzťah ešte raz, bez chýb a tak, aby všetko išlo podľa jej očakávaní. Podarí sa Tess napraviť to, čo už raz spackala? Aké to bude prežívať znovu všetky okamihy zaľúbenosti s človekom, ktorého už dokonale pozná? Je vôbec vzťah so Sebom to, čo v živote hľadá?

Objednajte si novinku Nezabudni na mňa a relaxujte.

Kupit

„Príjemný príbeh plný nečakaných udalostí.“
Magazín OK!

Na mna

Prečítajte si krátky úryvok, ktorým sa to všetko začalo...

Milý denníček,
rozišla som sa so Sebom.
Dobre, nie je to celkom pravda. On sa rozišiel so mnou. Povedal, že ma má rád, ale nemiluje ma a že by bolo lepšie, keby sme sa rozišli, ale dúfa, že zostaneme priatelia...
Vieš, čo bolo zo všetkého najhoršie? Keď mi povedal, že si so mnou nevie predstaviť budúcnosť. To mi úplne zlomilo srdce.
Neviem, čo by som mala ešte napísať. Že som ešte stále ochromená? Že od nášho rozchodu prešlo len pár hodín a ešte stále nemôžem uveriť, že je po všetkom? Že viem, že čoskoro tento šok odznie ako anestetikum u zubára, ale bojím sa bolesti?
Mám snáď napísať, že viem, že je to všetko moja vina. Je toľko vecí, ktoré by som rada urobila inak. Tak veľa toho ľutujem. Je tak veľa „keby“. Už je neskoro. Nikdy som nikoho neľúbila tak veľmi ako Seba a teraz som ho stratila.
Už teraz mi chýba.

Novinka Nezabudni na mňa vás nesklame, podľa čitateliek patrí medzi najpútavejšie príbehy Alexandry Potterovej. Tá si získala desaťtisíce čitateliek už aj na Slovensku. Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) totiž miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej. Sú ideálnym oddychovým čítaním na víkend alebo po stresujúcej práci.
Tak ak máte chuť, neváhajte. Už teraz sa môžete začítať do 1.kapitoly novej romantickej komédie Nezabudni na mňa.

Milan Buno
3.4.2014

Alexandra Potterová

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.