bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNášmu rebríčku vládne historická romanca

Číslo jedna v tohto týždňovom rebríčku predajnosti sa stala novinka populárnej Vi Keelandovej - Pozvánka. Mimo to však vládne rebríčku historická romanca.

Hneď za Pozvánkou sa umiestnil príbeh plný vášní, nenávisti a lásky. Nemôžeme hovoriť o ničom inom ako o novinke z pera Jany Pronskej. Jej najnovšia kniha Ohrdnuté srdce síce vychádza až 12.4., no milovníčky žánru si prídu na svoje vďaka predpredaju. Môžu sa tak dostať k tomuto pútavému románu hneď ako príde z tlačiarne.

Tretiemu miestu nášho rebríčka panuje Mary Baloghová a jej pripravovaná kniha Zrodila sa láska. Čarovného ľúbostného príbehu plného tajomstiev sa už nevedia dočkať mnohé z vás. Vďaka predpredaju nielenže ušetríte, ale môžete sa ponoriť do príbehu medzi prvými.

Kým budete čakať, radi by sme upriamili pozornosť na historickú romancu Paholok a ja. Krásna lady Julianna Montgomeryová v sebe roky nesie krivdu, keď vojvoda z Worthingtonu bez vysvetlenia zrušil ich zásnuby. Keď zistí, že sa kvôli stávke preobliekol za obyčajného paholka, núka sa jej vzácna príležitosť na pomstu. Chce ho donútiť prehrať stávku, aj keby za to mala zaplatiť zlomeným srdcom...

V neposlednej rade nesmieme vynechať ani ambiciózny román Dedičkin sľub, ktorý vyšiel len nedávno, no získal si srdcia čitateliek po celom Slovensku. Veď kto by si neobľúbil odvážnu Ameliu Barrettovú? A komu by už len neučaroval malebný anglický vidiek na začiatku devätnásteho storočia?

Nesmieme zabudnúť ani na nehynúcu klasiku Pýcha a predsudok v novom preklade s krásnou obálkou. Ľúbostné peripetie slečny Elizabeth Bennetovej a pána Darcyho nás sprevádzajú už niekoľko desiatok rokov a nemali by chýbať v žiadnej dobrej knižnici.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.