bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNarodila sa, aby ju zachránil. | Prozreteľnosť

Paranormálna romanca, ktorej nechýba akcia, napätie, romantika. Kniha, ktorá pošteklí vašu zvedavosť, niekomu zlomí srdce a po dočítaní si mnohé ženy budú želať, aby aj ony mali svojho Jareda!

Novinka Prozreteľnosť je typom knihy, ktorú nebudete schopní odložiť, kým ju nedočítate do poslednej stránky.

Nina je vysokoškoláčka a nedávno jej zomrel milovaný otec. Práve stretla sympatického, trochu tajomného mladíka, ale čoskoro sa ukáže, že ich stretnutie na autobusovej zastávke nebolo náhodné.

Jared ju totiž pozná lepšie než najbližší priatelia z internátu. Preskočí medzi nimi iskra, lenže Jared akoby sa obával naplno prejaviť svoje city, pretože táto láska je z kategórie zakázaných...

Pozrite si TRAILER ku knihe Prozreteľnosť:

Nina milovala svojho otca, obdivovala ho a mala pred ním rešpekt. „Zbožňovala som ho. Bol pre mňa bohom,“ tvrdí.  No jedného dňa sa dozvie čosi, čo vôbec nečakala.
Na ulici ju osloví neznámy muž a pýta od nej dokumenty o prevode časti otcovho rozsiahleho majetku. Po vyhrážkach od bývalých otcových spoločníkov sa Nina dozvedá, že otec v skutočnosti žil dvojakým životom. Hoci to znie neuveriteľne, zaplietol sa do nebezpečnej hry so samotným peklom. Temný vojvoda sa dožaduje niečoho, čo im vzal, a Nina spočiatku nemá ani potuchy, o čo ide.
Ochrániť ju môže iba Jared, ktorý má neuveriteľné, priam nadľudské schopnosti a s ktorým ju spája viac než priateľstvo. A Nina sa narodila, aby ju zachránil...

Novinka Prozreteľnosť vychádza pod novou vydavateľskou značkou YOLI – na krídlach príbehov. Je určená pre mladých čitateľov a ponúka hity a bestsellery zo sveta fantasy, dystopie, či romance.

Yoli

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.