bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMILOVANIE. Vychádza nová kniha Andrey Coddington!

Židovka, Mal to byť pekný život, Cudzia krv...a vlani Predohra. Andrea Coddington má desaťtisíce verných čitateliek a tie sa oddnes môžu tešiť na voľné pokračovanie Predohry – Milovanie. Zmes vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce. O tom všetkom je novinka Milovanie od jednej z najobľúbenejších slovenských autoriek Andrey Coddington.

MilovanieMilenecký trojuholník Arianny Blakovej sa zmenil na začarovaný kruh. V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma.

Flirt s Gavinom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky.

PredohraVyvrcholenie tohto príbehu potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť. „V Milovaní  ide predovšetkým o lásku. Jej nelogickosť a  silu, ktorou nás zasiahne nepripravených“, hovorí autorka Andrea Coddington a dodáva: „Otázka hlavných hrdinov znie, či jej otvoriť dvere a nechať ju prevalcovať všetko, čo celý život budujú alebo ju alibisticky nazvať „ošiaľom“ a premárniť jedinečnú, možno aj jedinú šancu. Ťažoba rozhodnutia je veľká, ale keď sú karty rozdané, vždy je všetko ľahšie. Tak alebo onak.“

Andrea CoddingtonAndrea Coddington sa písaniu románov venuje už päť rokov. Rada hovorí, že najkrajšie príbehy píše život sám. Jej najväčšou inšpiráciou sú osudy žijúcich ľudí, vône, miesta, pohnútky, trápenia a lásky... Všetky jej knihy sa stali bestsellermi.
Piaty román Milovanie je voľným pokračovaním Predohry. Autorkine doteraz vydané knihy: Mal to byť pekný život (2009), Židovka (2010), Cudzia krv (2011), Predohra (2012).

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(16. marca 2021 v 23:33)
http://slkjfdf.net/ - Amoxicillin 500mg <a href="http://slkjfdf.net/">Buy Amoxicillin Online</a> src.wesd.buxcafe.sk.srd.bm http://slkjfdf.net/
(19. marca 2021 v 3:34)
- <a href=""></a> wmu.ixst.buxcafe.sk.qpg.mo