bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skLahôdka pre milovníkov tradičných detektívok!

Dve brutálne vraždy v pokojnom pobrežnom mestečku na severe Anglicka vystrašia ľudí aj z okolia. Myslíte si, že poznáte svojich susedov. Viete, čo robia, možno si aj domýšľate, ako konajú a prečo. Ale omyl! Pod povrchom sa neraz skrývajú temné a hrozivé tajomstvá. Dôvod týchto vrážd má svoje korene v minulosti a treba ich čo najskôr vyšetriť.

Ozveny vinyDve brutálne vraždy v pokojnom pobrežnom mestečku na severe Anglicka vystrašia ľudí aj z okolia. Myslíte si, že poznáte svojich susedov. Viete, čo robia, možno si aj domýšľate, ako konajú a prečo. Ale omyl! Pod povrchom sa neraz skrývajú temné a hrozivé tajomstvá.  Dôvod týchto vrážd má svoje korene v minulosti a treba ich čo najskôr vyšetriť.

Najúspešnejšia nemecká autorka súčasnosti Charlotte Linková napísala majstrovské krimi Ozveny viny, ktoré vás vtiahne svojou atmosférou a premysleným príbehom.
Pri prvej vražde študentky Amy sa vyšetrovatelia dlho nevedia pohnúť z miesta, no zakrátko dôjde k ďalšej vražde. Prípady nemajú veľa spoločného, a tak sa ambiciózna inšpektorka Almondová zubami-nechtami drží jediného záchytného bodu: roztržky medzi blízkymi druhej zavraždenej.

Charlotte LinkováNetuší však, že korene zla siahajú do vzdialenej minulosti aktérov. Rozuzlenie prináša dlho utajovaný prípad nešťastného dieťaťa, ktoré nik nechcel a o ktorého existencii sa nikto nemal dozvedieť. Každé tajomstvo však raz vyjde na povrch a inšpektorka Almondová zrazu stojí pred psychicky narušeným vrahom, ktorý spriada hrozné plány... Kto ho zastaví? Dokáže s ním držať krok?!

Charlotte Linková predala len v Nemecku takmer 17 miliónov románov a jej príbehy sa pravidelne objavujú v rebríčkoch bestsellerov. Televízia ZDF niektoré sfilmovala do seriálov a aj opakované vysielania dosahujú vysokú sledovanosť. Jej psychologické príbehy plné napätia sú totiž napísané v tradícii najlepších anglických detektívok, ktoré urobia radosť každému milovníkovi pravej detektívky.

Začnite čítať Ozveny viny hneď teraz.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.