bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKniha, ktorú nezhltnete...ale ktorá zhltne vás!

Keď spisovateľ napíše hrubú knihu, musí vedieť písať. Inak to nejde, lebo ju čitateľ ani nevezme do ruky...nanajvýš s ňou bude posilňovať. Sú autori, ktorí si to môžu dovoliť – napríklad Stephen King a jeho Pod kupolou (872 strán), Frank Schätzing s Limitom (1048 strán) či najnovšie Strach múdreho muža, ktorý má 840 strán. A jeho autor Patrick Rothfuss písať rozhodne vie, takže jeho príbeh vás doslova zhltne. Neveríte?

Strach múdreho mužaKeď pred rokmi vydal Patrick Rothfuss Meno vetra, kniha sa okamžite stala jednou z najúspešnejších fantasy za posledné obdobie. Amazon o ňom napísal, že fanúšikovia Harryho Pottera majú konečne ďalšiu ohromujúcu sériu o chlapcovi-sirote, z ktorého sa stala legenda.  Meno vetra sa stalo jedným z najlepšie prijatých fantasy románov súčasnosti a konečne vyšlo jeho pokračovanie.

Strach múdreho muža môže mať dokonca 100 z vás s podpisom autora. Iba na BUX.sk a nerozmýšľajte príliš dlho, podpísané knihy sa míňajú rýchlo:-). Takže knihu s autogramom dostanete, pokým vidíte pri detaile knihy tento obrázok...

Kniha s podpisom

Patrick Rothfuss pracoval na projekte Kronika kráľovraha dlhých sedem rokov. Tí, čo si prečítali prvý, alebo už aj druhý diel, vám potvrdia, že je to jedna z najlepších kníh za posledné roky. Príbeh z iného sveta. Legenda o hrdinovi, o odhaľovaní pravdy, skúmaní skrytých vecí. Rozprávanie o charizmatickom hrdinovi menom Kvothe.

banner

Ak máte chuť na dobrú knihu, nemajte strach a siahnite po Strachu múdreho muža. Vychutnáte si autorov rodený dar rozprávača a rýchlo zistíte, že je to jedna z tých kníh, ktoré chcete čítať ďalej a čo najskôr sa dozvedieť, ako to všetko dopadlo. Navyše pribudne do vašej zbierky kniha so vzácnym autogramom Patricka Rothfussa.

P.S. Ak ešte stále váhate, začítajte sa do úryvku z knihy Strach múdreho muža – možno dáte už po pár stranách za pravdu autorovi svetových bestsellerov Orsonovi Scott Cardovi, ktorý vyhlásil: „Ani jedno slovo tejto úžasnej knihy nie je zbytočné!“

podpis Patricka Rothfussa

 

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(27. mája 2012 v 1:45)
Čeke1ned na kontrolned kf3d mi nevldiao. Že nened uke1zka mi taky nevaded. A nevaded mi ani, že se musedm přihle1sit. Ale co mi vaded hrozně je ta tote1lně neergonomicke1 aplikace samotne9ho obchodu. Třeba re1jknih.cz je předjemnějšed (i když strom kategoried majed stejně na prd).Nicme9ně nabedzed knihy pouze se socie1lnedm DRM a to mi za to nepohodled stojed. Doufe1m ve zlepšened, ale che1pu, že asi hodně ve1hajed s dalšedmi investicemi.