bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHistorická romanca Sabriny Jeffriesovej Nebezpečná túžba

Bohatý markíz ako on mohol mať ktorúkoľvek ženu, ktorú chcel. Najmä s tými bezodnými tmavými očami, čeľusťou takou ostrou, že by sa ňou dalo rezať sklo, a dokonale učesanými havraními vlasmi, po ktorých by žena najradšej siahla a rozstrapatila ich. Čo by urobil, keby to spravila?
Božemôj, musela prísť o rozum...

Po románoch Hriešne myšlienky a Škola zvádzania prichádza obľúbená autorka historických romancí Sabrina Jeffriesová s tretím dielom čarovnej regentskej série Hriešni ctitelia. Začítajte sa do Nebezpečnej túžby a spoznajte ďalších členov pánskeho klubu, ktorí spojili sily, aby uchránili svoje sestry pred zvodnými nápadníkmi!

Delia Trevorová je pevne rozhodnutá, že vypátra kartového podvodníka, ktorý je zodpovedný za smrť jej brata. A tak zatiaľ čo večery trávi tancovaním na plesoch vyššej spoločnosti, po nociach – prestrojená za mladého muža - hrá hazardné hry v pochybných londýnskych herniach. Raz v noci ju spozná príťažlivý Warren Corry, markíz z Knightfordu, neslávne známy člen Klubu svätého Juraja. Keď pohrozí, že prezradí jej tajomstvo, Delia si zaumieni, že za nič na svete nedovolí, aby jej prekazil plány, aj keby to znamenalo hrať s týmto záhadným mužom hru na mačku a myš...

Warren si uvedomuje nebezpečenstvo, ktoré Delii hrozí, a odmieta sa prizerať, ako mladá žena prichádza o všetko, len aby dosiahla spravodlivosť pre svojho zosnulého brata. Keď však Delia začne prenikať pod jeho starostlivo vytvorenú masku, dokáže si od nej udržať odstup a zároveň ju ďalej chrániť?
Alebo ich horúca túžba prerastie do lásky, ktorá prekoná aj ťaživé tajomstvá minulosti?

Nebezpečná túžba je romantická oddychovka o dvoch zaujímavých postavách, medzi ktorými to neuveriteľne iskrí, nechýba dobrodružstvo, láska, troška erotiky a veľa tvrdohlavosti.
Jedna z najlepších kníh série, najmä kvôli neodolateľnému iskreniu a humoru. Sympatickú dvojicu Delia a Warren si obľúbite, bude vás baviť ich vzájomné doťahovanie a podpichovanie, ich vtipné dialógy a celkovo sviežosť, akú tomu dodala Jeffriesová.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.