bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skDvojčatá: Tragická chyba zmení všetko

Identické dvojčatá. Odmalička boli nerozlučné. Vyrastali síce bez otca na samote v suffolských lesoch, bez vymožeností modernej civilizácie, ale aj bez jej obmedzení – slobodné, veselé, s bujnou fantáziou. Takmer rozmýšľali rovnako, milovali sa...no jedna nevinná chyba ich rozdelila. A navždy od seba odtrhla...

Príbeh Dvojčatá ukazuje, ako sa vedia tajomstvá minulosti k nám neustále vracať a často hrozí, že tak ako poznačili naše detstvo, ovplyvnia aj našu budúcnosť.

Isolte a Viola sú dvojčatá. Sú stále spolu, akoby aj fyzicky prepletené, rozumejú si. Našli si aj kamarátov, dvojčatá Johna a Michaela, trochu divokých, nepredvídateľných chlapcov, s ktorými si dokonale porozumeli.
Les so svojimi lákadlami i temnými záhadami a stará kamenná veža Martello sa stali miestom ich detských dobrodružstiev, aj prvých nesmelých dotykov lásky.
Lenže v jeden letný deň dôjde k tragickej udalosti. A táto jediná chvíľa od základu zmení život sestier, ktoré sa s tým vyrovnávajú celé roky.

SaskiaZ Isolte sa stala úspešná redaktorka módneho časopisu. Žije s priateľom fotografom vo svojom londýnskom byte. Viola sa utápa v zúfalstve a jej zdravie nebezpečne ohrozuje anorexia.
Mysleli si, že zostanú navždy spolu. Ich životné cesty sa po osudnom dni odvíjali úplne inak a teraz sa minulosť hlási opäť k slovu...

Začítajte sa do knihy Dvojčatá hneď teraz na BUX.sk.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(10. januára 2014 v 14:04)
Dala som si ju ako tip v prípade,že by som vyhrala víkendovú súťaž,ale ak nie,tak si ju asi obstarám,vyzerá to na pútavé čítanie...