bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skČo vám pomôže? Terapia láskou!

Pat je mladík, fešák, ale prešiel si psychickou krízou, počas ktorej prišiel o všetko – stratil dom, zamestnanie, manželku a vlastne celý doterajší život. Po mesiacoch strávených v psychiatrickej liečebni sa vracia domov a je odhodlaný zmeniť svoj život. To znamená myslieť pozitívne a predovšetkým získať späť svoju manželku. V živote však nevychádza vždy všetko podľa plánu a Patovi sa do cesty postaví úplne iná žena...

Terapia láskou------- Do 11.2. hrajte o vstupenky do kina na Terapiu láskou + ďalšie valentínske darčeky tu: ☞http://bit.ly/Kino_Sutaz -------

Pata občas premôžu nezvládnuteľné návaly hnevu a hoci mu súd zakázal čo i len priblížiť sa k manželke Nikki, on si ide za svojím. Verí, že jeho život režíruje Boh, vráti mu Nikky a postará sa, aby sa to všetko skončilo happyendom.

ukážka z filmuJedného dňa však Pat na večeri u svojich priateľov spozná Tiffany, záhadné dievča s depresiou a vlastnými problémami. Odvtedy sa jeho život začne komplikovať ešte viac. Tiffany ponúkne Patovi dohodu: pomôže mu dať sa opäť dokopy s manželkou a on jej zasa pomôže s niečím pre ňu mimoriadne dôležitým: zháňa totiž partnera do tanečnej súťaže.

Ani jeden z nich netuší, že vďaka tomuto spojenectvu sa medzi nimi vytvára nečakané puto a obaja zisťujú, že ich spoločne strávený čas napĺňa šťastím. Terapia láskou je nežná, citlivá, zábavná aj pravdivá,“ tvrdí o knihe svetoznámy autor Justin Cronin.

„Robte všetko, čo je vo vašich silách.
A keď nestratíte optimizmus, môže z toho vzísť niečo dobré.“

Začítajte sa do skvelej knihy Terapia láskou.

Bestseller Terapia láskou vznikal prinajmenšom v bolestiach. Autor Matthew Quick bol obľúbeným učiteľom angličtiny, finančne zabezpečený a mohol byť šťastný. Ale nebol – preto sa rozhodol, že končí s touto prácou a chce napísať knihu. Predal dom, jeho bankové konto kleslo na nulu a ľudia v jeho okolí vraveli, že robí veľkú chybu, že je blázon.
On si však išiel za svojím snom: tri roky písal Terapiu láskou v nedokončenom suteréne švagrovcov...a dnes už nikto nepovie, že je blázon. Jeho kniha získala prestížne ocenenia a nakrútili podľa nej film, ktorý získal 8 nominácií na Oscara.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.